Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 39. (Read 223074 times)

full member
Activity: 172
Merit: 100
bitcoin bitcoinci den alınır . bitcoinci
February 08, 2017, 06:58:21 PM
yeni uyeler onaya acıldı mı acaba ?
newbie
Activity: 36
Merit: 0
February 08, 2017, 11:39:24 AM
bir haftadır üyelik onayı bekliyoruz  Sad
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
February 06, 2017, 08:24:36 AM
Gene biri 0.2 0.2 bir suru emir girerek fiyati asagida tutmaya calisiyor, aldanmayin, bekleyin, alacak saat 5 olmadan..
hero member
Activity: 1330
Merit: 533
February 05, 2017, 03:33:25 PM
Her gün belirli saatlerde para çekim işlemi yapılıyor. Siz bu işlem saatinden iki saat önce emir vermişsiniz ve iki saatte gerçekleşmiş. Ben dün gece emir verdim ve yine sizinle aynı saatte emir gerçekleşti. Daha önce 40 saat beklediğim de oldu. Yalan konuşmuyoruz. Bu aralar 24 saat geçmeden çekim emirleri yerine getiriliyor. Memnunum.

Yalan söylüyorsunuz yada yalan söyleyenler var demedim ki. Pazar günü olmasına rağmen para yatırıyorlar ve beni yine şaşırttılar dedim hatta bir önceki para yatma işlemi de 31.12.2016 akşam 8 civarı yapıldı ki millet yılbaşı için eğlenmeye giderken bu insanlar iş yapıyor demektir.

Parası yatmayan olmadı şimdiye kadar benim bildiğim, sadece geç yatanlar var onuda günlük işlem limitlerine takılmalarından dolayı yapamıyor olabilirler. Düşüncem bu, yoksa kimseyi yalancılıkla falan itham etmiyorum.

Ayrıca koinim benim ne tanıdığım nede başka bir şekilde yakınım falan da değil.
Mesajım size yönelik değildi. @vincetcm için yazmıştım. "Bok atmaya yer arıyor" demiş ya, ben de daha önceden geç yatırdıklarına dair bir mesaj atmıştım, o nedenle cevap vermek istedim. Ama mesajımdan bu anlaşılmıyor.

Dediğiniz gibi parası yatmayan olmadı. Son açıklamalarına göre yedikleri hesap blokesinden sonra bile ödemeleri ikiletmeden yapıyorlar. Günde 2-3 kez ödeme çıkıyor. Dediğim gibi ben bu aralar hizmet kalitesinden memnunum. Hacim biraz düşük olsa da, eski tadı vermese de, kullanmaya devam ediyorum.

"computeus b*k atmaya yer arıyor" demedim, millet dedim, sizden önceki yorumlara baktığınızda fiyat, ödeme vs. bir sürü bahane ile B*K atan "insan" var sözüm genele idi ve yorumumda fiyat farklarının doğal olduğunu belirttim, aslen sizi ilgilendiren bir durum yoktu.

Bundan gocunduysanız da bu sizi ilgilendirir.

...
full member
Activity: 214
February 05, 2017, 03:24:00 PM
Her gün belirli saatlerde para çekim işlemi yapılıyor. Siz bu işlem saatinden iki saat önce emir vermişsiniz ve iki saatte gerçekleşmiş. Ben dün gece emir verdim ve yine sizinle aynı saatte emir gerçekleşti. Daha önce 40 saat beklediğim de oldu. Yalan konuşmuyoruz. Bu aralar 24 saat geçmeden çekim emirleri yerine getiriliyor. Memnunum.

Yalan söylüyorsunuz yada yalan söyleyenler var demedim ki. Pazar günü olmasına rağmen para yatırıyorlar ve beni yine şaşırttılar dedim hatta bir önceki para yatma işlemi de 31.12.2016 akşam 8 civarı yapıldı ki millet yılbaşı için eğlenmeye giderken bu insanlar iş yapıyor demektir.

Parası yatmayan olmadı şimdiye kadar benim bildiğim, sadece geç yatanlar var onuda günlük işlem limitlerine takılmalarından dolayı yapamıyor olabilirler. Düşüncem bu, yoksa kimseyi yalancılıkla falan itham etmiyorum.

Mesajım size yönelik değildi. @vincetcm için yazmıştım. "Bok atmaya yer arıyor" demiş ya, ben de daha önceden geç yatırdıklarına dair bir mesaj atmıştım, o nedenle cevap vermek istedim. Ama mesajımdan bu anlaşılmıyor.

Dediğiniz gibi parası yatmayan olmadı. Son açıklamalarına göre yedikleri hesap blokesinden sonra bile ödemeleri ikiletmeden yapıyorlar. Günde 2-3 kez ödeme çıkıyor. Dediğim gibi ben bu aralar hizmet kalitesinden memnunum. Hacim biraz düşük olsa da, eski tadı vermese de, kullanmaya devam ediyorum.

sr. member
Activity: 506
Merit: 251
February 05, 2017, 12:16:38 PM

full member
February 05, 2017, 11:34:12 AM
hero member
February 05, 2017, 09:48:40 AM
Koinimden para çekme işlemi yapıp  param hemen yatmadı geç yattı v.s. diyen arkadaşlar vardı. 2 saat kadar önde enpara hesabıma çekim işlemi yaptım az önce para hesabıma geçti ki bugün pazar. Yine şaşırttı beni.

Millet b*k atmaya yer arıyor, evet preev e göre satmıyorlar, forumdan satan da preev e göre satmıyor.
Bireyler kar peşinde ise işi hizmet olan bir firma neden kar gözetmesin?
Ben şimdiye kadar bir sıkıntı ile karşılaşmadım.
sr. member
February 05, 2017, 09:40:52 AM
Koinimden para çekme işlemi yapıp  param hemen yatmadı geç yattı v.s. diyen arkadaşlar vardı. 2 saat kadar önde enpara hesabıma çekim işlemi yaptım az önce para hesabıma geçti ki bugün pazar. Yine şaşırttı beni.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
February 05, 2017, 09:37:51 AM
Millette para kalmadı ki dolar aldı başını gitti, bitcoin de hem fiyatı artıyor hem dolara bağlı olarak TL karşısında fiyatı hayli yükseliyor alım gücü kalmadı eskiye nazaran. İstenilen belgelerde işi zorlaştırıyor ama çokta iyi yapıyorlar ortalık dolandırıcıdan geçilmiyor belge göndermekte sakınca görmeyenler için temiz sağlıklı bir yer olması bir avantaj.
sr. member
February 05, 2017, 06:12:41 AM
Koinim üyeleri derin uykuda...  Huh

full member
Activity: 172
bitcoin bitcoinci den alınır . bitcoinci
February 05, 2017, 05:15:37 AM
koinim uye alımlarını baslattı mı ?
full member
January 31, 2017, 09:22:39 PM
Koinim'de hacim yılbaşı öncesine göre hala 100-150 BTC düşük. Margin'de eskisine göre az. Bu alımların, TL -> BTC dönüşümünün azaldığını gösteriyor. Bunun sebebi MCC yatırımcılarının borsadan çıkması olabilir. Başka fikri olan var mı?
mcc nedir.ben şahsen btc almak istiyorum ama koinimin bürokrasisiyle uğraşmaktansa  lbc den almayı düşünüyorum.
MCC MyCryptoCoin oluyor. Güya yeni bir coin ama dolandırıcılığın önde gideni. TR'den de çok para topladılar ve ödemeler BTC olarak gitti. Koinim de hatta üye alımlarını MCC için üye olur BTC alan ve sonrasında ödemelere bloke koyduranlar yüzünden durdurdu.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
January 31, 2017, 08:36:55 PM
Koinim'de hacim yılbaşı öncesine göre hala 100-150 BTC düşük. Margin'de eskisine göre az. Bu alımların, TL -> BTC dönüşümünün azaldığını gösteriyor. Bunun sebebi MCC yatırımcılarının borsadan çıkması olabilir. Başka fikri olan var mı?
mcc nedir.ben şahsen btc almak istiyorum ama koinimin bürokrasisiyle uğraşmaktansa  lbc den almayı düşünüyorum.
full member
January 31, 2017, 11:47:12 AM
hero member
January 31, 2017, 11:37:56 AM
ilginc bir sekilde koinimde fiyatlar cok dusuk kalmis global piyasalara bakinca. daha onceden arbitraj komisyon farki derken, genel olarak piyasanin 4-6% uzerinde olurdu en iyi ihtimalle. ancak demekki kullanici sayisi dusmus durumda oldugundan cok fazla uye kalmamis demek ki islem yapan.

preev 3617 koinim 1670, bence çok ta fark yok.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
January 31, 2017, 11:29:45 AM
ilginc bir sekilde koinimde fiyatlar cok dusuk kalmis global piyasalara bakinca. daha onceden arbitraj komisyon farki derken, genel olarak piyasanin 4-6% uzerinde olurdu en iyi ihtimalle. ancak demekki kullanici sayisi dusmus durumda oldugundan cok fazla uye kalmamis demek ki islem yapan.
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
January 31, 2017, 10:38:48 AM
@tezcatcatl

sizde o zaman koinimde degil baska yerde deneyin sansinizi,

kimse silah zoruyla satis yaptirtmiyor insanlara. demek ki kar eden var ki , bu fiyattan satis yapiyorlar.

Kar etmiyorlar demiyorum ben.
Kardan zarar ediyorlar / ettiriyorlar.
full member
Activity: 128
January 31, 2017, 09:03:32 AM
@tezcatcatl

sizde o zaman koinimde degil baska yerde deneyin sansinizi,

kimse silah zoruyla satis yaptirtmiyor insanlara. demek ki kar eden var ki , bu fiyattan satis yapiyorlar.

sr. member
January 31, 2017, 08:46:28 AM
Koinimde satis yapan arkadaslar..
Piyasayi nereden takip ediyorsunuz bilmiyorum fakat, global piyasada BTC bugun 15 euro yukseldi. Koinimdeki satis fiyatiniz halen dun ile ayni.

Hem kendinizi hem bizi zarara sokuyorsunuz..

preev fiyatı 3570, koinim fiyatı 3631 gözüküyor. preev + %2 lere geliyor. bence seviye normal.

http://preev.com/btc/try

Preev şuan 3630
Koinim şuan 3660

Arada 30 TL var.
Pages:
Jump to: