Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 40. (Read 223074 times)

sr. member
Activity: 421
Merit: 263
January 31, 2017, 08:29:59 AM
Koinimde satis yapan arkadaslar..
Piyasayi nereden takip ediyorsunuz bilmiyorum fakat, global piyasada BTC bugun 15 euro yukseldi. Koinimdeki satis fiyatiniz halen dun ile ayni.

Hem kendinizi hem bizi zarara sokuyorsunuz..

preev fiyatı 3570, koinim fiyatı 3631 gözüküyor. preev + %2 lere geliyor. bence seviye normal.

http://preev.com/btc/try

Dun BTC 865 euro iken koinim 3620TL idi.  Simdi BTC 888 euro, koinim 3630TL..
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
January 31, 2017, 08:22:12 AM
Piyasayi nereden takip ediyorsunuz bilmiyorum fakat, global piyasada BTC bugun 15 euro yukseldi. Koinimdeki satis fiyatiniz halen dun ile ayni.

preev fiyatı 3570, koinim fiyatı 3631 gözüküyor. preev + %2 lere geliyor. bence seviye normal.

http://preev.com/btc/try
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
January 31, 2017, 08:14:01 AM

hero member
Activity: 896
Merit: 519
January 25, 2017, 02:42:09 PM
koinim ne tur belgeler istiyor ?

İstemediği belge yok neredeyse kimlik, kredi kartı ekstresi göndereceksin. Fotoğrafını ve kimlik belgeni birlikte selfi çekerek yüklemelisin ayrıca bir kağıda istedikleri şekilde not düşüp beraberce hepsini görülür vaziyette çekmelisin. Belgeler çoğumuz için sorun değil ama güvenirliği sağlayabilecekler mi bu kaygılandırıyor.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
January 25, 2017, 11:17:05 AM
koinime üye oldum tee kac ay önce yok güncelleme var dendi yok bilmem ne.sonra dediler üye alımı yapmiyoruz . yokmu bi delükanlı şu onayımı halletsin Cheesy bitkapitale üye oldum onaylandı fakat kullanamiyorum orayıda sürekli int.error hatası alıyorum.cepten giremiyorum.baya zor giriş süreci.
legendary
Activity: 1036
Merit: 1001
January 24, 2017, 07:22:59 PM
siz hala google auth.. ile güvende olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?
https://www.youtube.com/watch?v=OmDwl50usZg
Evet, cunku biz 5 sene oncesinde yasamiyoruz ...
sr. member
Activity: 300
Merit: 250
January 24, 2017, 06:49:39 PM
siz hala google auth.. ile güvende olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?
https://www.youtube.com/watch?v=OmDwl50usZg
hero member
Activity: 784
Merit: 500
January 24, 2017, 11:41:15 AM
koinim bitmez de kullanıcılar fazla yorum yazmıyo. nasıl bitsin turkiyede tek iyikotu  duzgun isleyen bitcoin borsası su asamada .
kimse yazmıyosa senle ben yazalım sadece petahasminer.olmaz mı ? varım dersen ben de varım. karsılıklı deneyimlerimizi diyaloglarımızı yazalım paylasalım.
tek değil. 2 borsadan biri.
diğeri hangisi dostum?

Bitkapital www.bitkapital.com dan üye olabilirsiniz.
orayada mesaj yazdım , ipleyen olmadı.
onların konusunda mesajını göremedim ben. silinmiş olabilir. tekrar yazın. en azından forumda bitkapital'in temsilcisi var. iyi kötü yorumunu yap bizde tanık oluruz. ne olmuş ne bitmiş. en azından kurucu üyeleri bu foruma üye, koinim gibi burayı umursamamazlık yapmıyorlar.
bitcointalk taki konuları kapalı .kendi sitelerinden yapmıştım. şimdi baktım onlarda kimlik doğrulama falan istiyorlar.
member
Activity: 244
Merit: 10
January 24, 2017, 10:55:41 AM
koinim ne tur belgeler istiyor ?
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
January 24, 2017, 10:39:47 AM
koinim bitmez de kullanıcılar fazla yorum yazmıyo. nasıl bitsin turkiyede tek iyikotu  duzgun isleyen bitcoin borsası su asamada .
kimse yazmıyosa senle ben yazalım sadece petahasminer.olmaz mı ? varım dersen ben de varım. karsılıklı deneyimlerimizi diyaloglarımızı yazalım paylasalım.
diğeri hangisi dostum?

onların konusunda mesajını göremedim ben. silinmiş olabilir. tekrar yazın. en azından forumda bitkapital'in temsilcisi var. iyi kötü yorumunu yap bizde tanık oluruz. ne olmuş ne bitmiş. en azından kurucu üyeleri bu foruma üye, koinim gibi burayı umursamamazlık yapmıyorlar.
hero member
January 24, 2017, 09:55:12 AM
diğeri hangisi dostum?

legendary
Activity: 3248
Merit: 1531
January 24, 2017, 09:13:09 AM
diğeri hangisi dostum?

hero member
January 24, 2017, 05:11:07 AM
diğeri hangisi dostum?
full member
Activity: 172
Merit: 100
bitcoin bitcoinci den alınır . bitcoinci
January 24, 2017, 03:11:34 AM
bitkapital duzgun işlmeiyo ki.  abuk sabuk . kullanımı zor. derinlik yok .
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
January 24, 2017, 02:27:46 AM
full member
January 23, 2017, 09:44:15 PM
dostum su an btcturk nerde ? demek bazı seyleri yanlış yapmış ki su an ortada yok . ne olursa olsun koinim bişeyleri duzgun yapmaya çalışıyo elden geldşigince ve eldeki imkanlara gore .

su an elimizdeki en iyi secenek koinim.

tam destek sart

TAM DESTEK .ben de cok uyuz oldum koinime zamannda . hatta simdi de bazen . ama koinim su an icin en iyi secenek .

kullanın kullandırın verin desteginizi .
hero member
January 23, 2017, 05:48:10 PM
en ufak kullanıcı için dahi kimlik istenirse böyle olur. btcturk te en azından ufak işlemcilere o zorunluluk yoktu.bir de piyasası dünyadan fazla kopuk. btctürk az da olsa yukarısında bazen de aşağısında takip ediyordu.
full member
Activity: 214
January 23, 2017, 05:16:47 PM
Son 3 aydır hafta içi 500 olan hacim 300'e düştü. Büyük bir azalma var. Bu azalmanın nedeni ne, çok merak ediyorum. Yeni üye alımları açıldığında biraz daha hareketlenir.
full member
January 23, 2017, 05:13:05 PM
koinim bitmez de kullanıcılar fazla yorum yazmıyo. nasıl bitsin turkiyede tek iyikotu  duzgun isleyen bitcoin borsası su asamada .
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
January 23, 2017, 04:22:16 PM
son not tam 9 gun once,

ne oldu koinimcilere acaba?

forumda az olduklarini biliyorduk da , azlar da kalmadi artik terketti heralde bu borsayi.

adamlar kendi kendilerine bitirdiler siteyi ya.
Pages:
Jump to: