Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 47. (Read 222931 times)

full member
Activity: 172
Merit: 100
bitcoin bitcoinci den alınır . bitcoinci
December 20, 2016, 10:31:42 AM
insomnia arkadasım gercekten  yasadıgın bu duruma uzuldum.
dedigin gibi iyiki bakiyen yokmus.
diger kullanıcılrda da bu tur durumlar suphe uyandırmakta ve koinime olan guveni sarsmakta

acil olarak yetkililer bu konuya ve benzer sorunlara  cozum bulmalı

bitkapitale gelince. evet her yeni girisimi desteklemek gerekir ancak kullanım zorlugu nedeniyle kullanıcıalr uzak durmakta .bunu asarlarsa koinimin kullanıcıları oraya yonmelecektir.
aksi takdirde ben dahil cogu kullanıcı kullanmaktan kacınacaktır dogal olarak.

ben ilk uye olmama ragmen henuz kullanmadım .

karısık oldugu bastan belli olan sistemi ben dahi kullanmıyorsam diger kullanıcılar da kullanmayacaktır

bitkapital yetkilileri duy sesimizi .sesimize kulak ver ve sistemini basitlestir. googledan ornek al . yahoo zamanında arama motorunda liderken google olayı basit tutarak vurdu . tabi ayrıca arama sonuclarındaki ustun basarısı da cabası.

insomnia tekrar gecmis olsun . umarım sorunun kısa surede cozulur ve hesabın tekrar aktive edilir.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
December 20, 2016, 09:52:22 AM
arkadaşlar bunlar benim hesabımı kapatmışlar. sebebini sordugumda yeni üye alımları durdurulmuştur falan yazdılar. dedim benim hesabım zaten onaylıydı yeni üye talebinde bulunmadım ki. bugun cevap vermişler Hesabınızdan yapılan şüpheli işlemler nedeniyle hesabınız dondurulmuştur diye..

arkadaşım madem bitcoin alıyoruz getirip sitenizde satıyoruz diye şüpheli işlem deniyorsa siteyi kapatın gidin o zaman bunu benim gibi yapan onlarca kullanıcı var neyin peşindeler anlamıyorum ki son aylarda gittikçe saçmalamaya başladılar.

hesabı kapatılan başka arkadaşlar var mı? acaba içeride bakiyem olsaydı ne olacaktı çok merak ediyorum dua etsinler bakiyem yoktu.

Adamlar siteyi ponziye cevirdiler resmen. preev kurundan al koinim kurundan sat. kısa vadede koinimzedeler buraları doldurur.
newbie
Activity: 9
Merit: 0
December 20, 2016, 09:35:07 AM
arkadaşlar bunlar benim hesabımı kapatmışlar. sebebini sordugumda yeni üye alımları durdurulmuştur falan yazdılar. dedim benim hesabım zaten onaylıydı yeni üye talebinde bulunmadım ki. bugun cevap vermişler Hesabınızdan yapılan şüpheli işlemler nedeniyle hesabınız dondurulmuştur diye..

arkadaşım madem bitcoin alıyoruz getirip sitenizde satıyoruz diye şüpheli işlem deniyorsa siteyi kapatın gidin o zaman bunu benim gibi yapan onlarca kullanıcı var neyin peşindeler anlamıyorum ki son aylarda gittikçe saçmalamaya başladılar.

hesabı kapatılan başka arkadaşlar var mı? acaba içeride bakiyem olsaydı ne olacaktı çok merak ediyorum dua etsinler bakiyem yoktu.
full member
Activity: 126
December 19, 2016, 08:36:05 PM

Yüksek tutarlarda işlem yapan biri olarak, dolardaki dalgalanmadan ve özellikle ödemenin 2 gün gibi saçma bir sürede yapılmasından dolayı, fiyatlar yeteri kadar yüksekselene dek satışlarımı durduruyorum.

Onların da çok da umrundaydı. Smiley
Adamlar burayı takip etmediklerini, mesajlarınızın umurlarında olmadığını açıkça beyan ettiler. İster trade yapın ister yapmayın biz tekeliz kurallarımız budur dediler. İşine gelen kullanır, gelmeyen kullanmaz.

Evcilik oynamak için kurmadılar heralde siteyi , külahıma anlatsınlar o hikayeyi.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
December 19, 2016, 02:32:01 PM

Yüksek tutarlarda işlem yapan biri olarak, dolardaki dalgalanmadan ve özellikle ödemenin 2 gün gibi saçma bir sürede yapılmasından dolayı, fiyatlar yeteri kadar yüksekselene dek satışlarımı durduruyorum.

Onların da çok da umrundaydı. Smiley
Adamlar burayı takip etmediklerini, mesajlarınızın umurlarında olmadığını açıkça beyan ettiler. İster trade yapın ister yapmayın biz tekeliz kurallarımız budur dediler. İşine gelen kullanır, gelmeyen kullanmaz.
full member
December 19, 2016, 12:37:59 PM

Koinim.com yerine BtcTurk gibi daha iyi hizmet veren ve daha düzgün çalışan bir sitenin açılması dileğilyle ...
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
December 19, 2016, 12:26:38 PM
Az once tek bir aliciya ~27 adet BTC dumpladim.
Gule gule kullan Smiley

İyi pompalamışsın kaçtan sattın. Para çekme talebinde bulundun mu bir seferde gönderiyor mu o kadar parayı hesaba. Riskli bir miktar.

2578TL / btc.
Para cekme talebinde dun bulundum, bu sabah erken saatlerde hesaba gecti. Para cekme konusunda bir sikinti yok.

Daha 3 hafta önce 2578 TL'den BTC sattığı için sevinen kişi BTC başına 272 TL zarar yazmıştır. Bunu 27 ile çarpınca toplam zararın 7344 TL olduğu görülüyor. Gün gelecek sattığınız her BTC için üzüleceksiniz.

Koinim üye alımını güncelleme sebebiyle durdurduğunu söylüyor ancak bu ne tür bir güncelleme olabilir? Düşündüğümde aklıma bir şey gelmedi. Aklıma gelen tek şey şirkete yukarıdan politik baskı olduğu yönünde, malum Bitcoin'in büyümesini istemiyorlar.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
December 19, 2016, 07:05:14 AM
Kisa bir sure icin ne kadar sure acaba?

bu firmanin yaptigi her eylem , suphe uyandiriyor insanlarda.

bir btc borsasi uye alimini neden durdurur. torrent sitesi mi burasi ? uye alimini durdurursan para giriside durdurursun.

newbie
Activity: 33
December 19, 2016, 05:52:41 AM
Kimlik bilgilerini gönderip göndermeme tereddütü yaşıyordum, sonra ne olacak ya benle mi uğraşcaklar dedim fakat boşa yollamışız heralde üye alımı durdurulmuş, gelen cevap şu:
Kısa bir süre için yeni üye alımları sitemizdeki güncellemeler sebebiyle durdurulmuştur. Üye alımları başladığında belgeleriniz kontrol edilip onay verilecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
full member
December 15, 2016, 03:23:48 PM
neden boyle oldu ki ?

BTCBTCBTCBTCBTCBTCBTCBTC
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
December 15, 2016, 12:49:39 PM
Fiyat sabitlendi gibi. 2800TL civarina takildi kaldi.

BTC 735 euro iken de 2800TL idi, 750 euro oldu hala 2810TL.
Hacim de gunluk 700 btclerden 400 btclere dustu.

Hos olmadi. :/
full member
December 14, 2016, 09:36:27 AM
yapma yaa . ne iş bu boyle ? kullanıcılar bağış yapsın guvenlik vs yatırımlarını duzgun yapsınlar .
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
December 13, 2016, 07:42:53 PM
varmı herhangi bir sorun ?

Şuan itibari ile yine gitti (02:42)
Zenmate eklentisi ile Almanya üzerinden açılıyor.
full member
December 13, 2016, 06:16:24 PM
varmı herhangi bir sorun ?
newbie
Activity: 6
December 12, 2016, 01:11:34 AM
evet enpara 1 gün sonra saat 14:30 de yaptılar.
legendary
Activity: 1874
Merit: 1394
The Last Cryptocoin Burner
December 11, 2016, 03:09:05 PM
Saat 16:53 civari yaptigimiz 5000TL'ye yakin TL cekimi, saat 17:00 olmadan hesabimiza gecti.
Kucuk meblalarda sorun yok gibi gorunuyor.

ayrımcılık yapıyorlar. bugün saat 12:30 da yaptığım 2050 liralık çekim işlemini halen yapmadılar.

belki biri havale diğeri eft dir sizin hesap finansbank yada enpara mı ?
legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
December 09, 2016, 09:58:01 PM
Saat 16:53 civari yaptigimiz 5000TL'ye yakin TL cekimi, saat 17:00 olmadan hesabimiza gecti.

ayrımcılık yapıyorlar. bugün saat 12:30 da yaptığım 2050 liralık çekim işlemini halen yapmadılar.

Ödemeler talep sırasına göre yapılmıyorsa bu ciddi bir skandaldır. Ödemelerin aksamasını, 2 iş günü içinde yapıldığı sürece anlayabiliriz ancak daha önce ödeme talep eden alamıyor, sonra talep eden alıyorsa kesinlikle bu site kullanılmamalıdır. Böyle iş yapılmaz.
newbie
Activity: 6
December 09, 2016, 12:37:46 PM

sr. member
Activity: 421
Merit: 263
December 09, 2016, 10:44:29 AM
full member
December 08, 2016, 12:52:23 PM
Herkese merhaba,
Dün itibariyle Türk kullanıcılara bitcoin alış/satış ve wallet hizmeti veren platformumuzu yayına aldık. Bir süreliğine alım/satım işlemlerinden ücret almıyoruz.

http://www.koinim.com

Şu an için sadece davetiyeyle üye almaktayız. Buradan atacağınız özel mesajla davetiye talebinde bulunanlara davetiyeleri gönderilecektir.

Soru ve önerileriniz bizim için önemli, geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

ee bu nedir simdi muhammed ?

magara soguk muydu?

hayirli olsun kardes internet baglatmissin.

Heralde " şımardılar, artık buralarda gözükmüyorlar." demek istedi.
Pages:
Jump to: