Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 50. (Read 222931 times)

sr. member
Activity: 421
Merit: 263
December 06, 2016, 05:42:50 AM
Artik emin oldum arkadaslar. TL Cekim islemleri cektiginiz miktara gore onaylaniyor.
Miktar arttikca onay gecikiyor. Kucuk miktarlara oncelik veriyorlar.

50-60 bin TL civari yaptigim TL cekimleri hep ertesi gun hesabima gecti.
20-30 bin TL civari yaptigim TL cekimleri genelde sabah yaparsam oglen hesaba gecti.
90-100bin TL civari yaptigim TL cekimleri genelde 2. gunun sabahinda hesabima gecti.

2 gun beklemek cok buyuk firsat kayiplarina sebep oluyor. Mecbur kucuk kucuk cekim islemleri yapacagiz artik..

ikinci gun sabahi derken,

2 gun sonra mi geciyor?

ornegin, pazartesi verilen cekim emri carsamba gunu mu geciyor.?

90-100 bin TL arasi TL cekimleri evet, pazartesi cekiyosun carsamba sabah 9-10 gibi hesaba geciyor.
Umarim yaniltirlar, halen bekliyorum, bugun hesaba gecerse yazarim. Dun oglen cekme emri vermistim..
full member
Activity: 128
Merit: 100
December 06, 2016, 05:30:55 AM
Artik emin oldum arkadaslar. TL Cekim islemleri cektiginiz miktara gore onaylaniyor.

20-30 bin TL civari yaptigim TL cekimleri genelde sabah yaparsam oglen hesaba gecti.
90-100bin TL civari yaptigim TL cekimleri genelde 2. gunun sabahinda hesabima gecti.

2 gun beklemek cok buyuk firsat kayiplarina sebep oluyor. Mecbur kucuk kucuk cekim islemleri yapacagiz artik..

ikinci gun sabahi derken,

2 gun sonra mi geciyor?

ornegin, pazartesi verilen cekim emri carsamba gunu mu geciyor.?
sr. member
December 06, 2016, 05:18:29 AM

sr. member
Activity: 506
Merit: 251
December 05, 2016, 08:48:04 AM
Sabah bitcoin almak istedim. Satışta 2820 TL'den 192 TL'lik emir vardı. Alışta ise 2759 Tl'den emir vardı. Ben de 2760 Tl den 0,46 BTC alış emri girdim. Sayfayı yeniledim Hem alışta hem de satışta 2820 Kurundan 192 TL'lik emir var. Baya Bir süre böyle bekledi sonra fiyatlar birden arttı. Sonra  2832,55 kurundan almak zorunda kaldım.

Şuanda da şöyle bir durum var

Koinimde piyasa preev e göre ortalama 40 - 70 TL daha fazla gidiyordu ama geçtiğimiz hafta iyice yükseldi fark. Gece 2750 den BTC alış emri verdim sabah BTC ler gelmiş. ama kur yine 2800 ü geçmişti. Bi anlık inmiş çıkmış hala anlam veremiyorum hesapta para varken bu kadar yükselmesine.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
December 05, 2016, 06:18:10 AM
Sabah bitcoin almak istedim. Satışta 2820 TL'den 192 TL'lik emir vardı. Alışta ise 2759 Tl'den emir vardı. Ben de 2760 Tl den 0,46 BTC alış emri girdim. Sayfayı yeniledim Hem alışta hem de satışta 2820 Kurundan 192 TL'lik emir var. Baya Bir süre böyle bekledi sonra fiyatlar birden arttı. Sonra  2832,55 kurundan almak zorunda kaldım.

Şuanda da şöyle bir durum var

full member
Activity: 126
December 05, 2016, 06:08:40 AM

-------------------
Yüksek oranlarda fiyat değişimi bazen btc yükleme zamanına denk geliyor. Umarım bu gerçekten de tesadüftür.
1-2 saat tabloda duran emirler , ne şanstır ki tam yükleme zamanında hemde çoğu birden uçup gidiyor.
Gerçekten de tesadüf olmasını umuyorum.
----------------------

BU KISIMDA tam olarak ne demek istediniz , biraz acarmisiniz ?

Sanırım şurdaki sorumunun aynısından bahsediyor.
https://bitcointalksearch.org/topic/koinimcom-sacmal-sacmalyor-1696692

Evet, emin olmak için ilk seferde bişey demiyorum, tekrar ederse video çekip paylaşacağım. BTC Turk'te de benzer olaylara şahit olmuştuk. Tesadüfün , olasılığın ne olduğunu bilmediğimizi sanmasın site sahipleri. Site adına burda hesap açıp onları savunan arkadaşlara da tavsiyem, kendinize uğraşacak başka birşeyler bulun.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
December 04, 2016, 12:30:58 PM

-------------------
Yüksek oranlarda fiyat değişimi bazen btc yükleme zamanına denk geliyor. Umarım bu gerçekten de tesadüftür.
1-2 saat tabloda duran emirler , ne şanstır ki tam yükleme zamanında hemde çoğu birden uçup gidiyor.
----------------------

Sanırım şurdaki sorumunun aynısından bahsediyor.
https://bitcointalksearch.org/topic/koinimcom-sacmal-sacmalyor-1696692
hero member
Activity: 896
Merit: 519
December 04, 2016, 06:26:19 AM
Koinim tarafından güvenlik için yeni bir mail geldi paylaşmak istedim. Ben reklam görmedim henüz bende farklı başkasında farklı mı çıkıyor ki arama sonuçları.

Lütfen hesabınızın güvenliği için hesap ayarlarından çift aşamalı güvenliği aktive ediniz.
Koinim olarak Google reklamı hiç bir zaman vermiyoruz.
Google'a koinim yazdığınızda adımıza reklam veren sahte siteler kullanıcı bilgilerini ve şifresini çalmayı amaçlayan kötü niyetli kişilerce açılmaktadır.
Lütfen önlem olarak, reklamlara tıklayarak giriş asla yapmayınız.
Bu siteleri şikayet edip kapattırsak da bir süre yayında kalabiliyor. Lütfen dikkatli olunuz.
Yukarıdaki resimde sahte siteleri nasıl ayırt edebileceğinizi görebilirsiniz.
Adres çubuğunda mutlaka https://koinim.com/ yazdığına emin olunuz.
Sitemizde ilk kayıtta telefon doğrulaması için SMS onayı gönderilmekte olup, telefon doğrulaması sonrasında SMS onayı sadece bitcoin/litecoin çekim işlemleri için gönderilmektedir.
Koinim Destek Ekibi
full member
December 02, 2016, 01:34:05 PM

-------------------
----------------------

full member
Activity: 126
December 02, 2016, 01:12:51 PM
Fiyati kim asagi cekiyor arkadaslar ellesmeyin de bi 3000TL yi gorelim yahu.. Smiley

Bir de komik olan bir durum daha var, satıcı gerçekten btc satmak istiyorsa
Mesela 2800.79  TL den satış yapmak yerine neden 2800 TL alım yapanın üzerine atlamıyor? Smiley
full member
December 02, 2016, 12:48:12 PM
3000 TL olsun, ben tek basima 100 adet getirir dokerim Smiley

haftasonu yukselecegini dusunuyorsaniz risk alip bekleyin o zaman,

ben daytrader oldugum icin pek btc de kalamiyorum.
sr. member
December 02, 2016, 12:43:38 PM
2950'lere cikti, ha dedim 3000i gorsun dokecegim 35 tane ortama ama olmadi Smiley
Haftasonu firlar gene bu kerata gibime geliyor..
full member
December 02, 2016, 12:36:42 PM
ben kapatiyorum tum pozisyonlarimi yavas yavas. gece ne olacagi belli olmaz. elde btc ile pek yataga giremiyorum, ozellikle de yilin zirvelerindeyken.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
December 02, 2016, 12:34:32 PM
Fiyati kim asagi cekiyor arkadaslar ellesmeyin de bi 3000TL yi gorelim yahu.. Smiley

3000 mi? maliyet nedir ki ,

hindistan borsasindan mi aliyorsunuz bitcoinlerini  Smiley

su an btc-e fiyati 2695 TL ediyor 3.50 dolar kurundan.

koinimde kademeleri goremiorum ancak, fiyat 2860 tl ile cok sismis belli ki.
sr. member
December 02, 2016, 12:22:13 PM
full member
December 02, 2016, 04:54:49 AM
Sorunlar sorunlar,

komisyonlar fahis fiyatta, binde 4, dunyadaki en yuksek komisyon orani. Her alis/satis isleminden toplamda neredeyse 1% e yakin komisyon aliyorsunuz.

site duzgun calismiyor, surekli offline a dusuyor.

Site tasarimi rezalet, kullanimi problemli. Tasarimda yillardir hic bir degisiklik/yenilik yok.

Guven sorunu var. Insanlar icerde btc tutamiyor.

Site Amatorce yonetiliyor. yazsam daha 2 sayfa yazarim.

Gozunuzu seveyim BTCTURK don artik su piyasaya tekrar, kurtulalim yaw.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
December 02, 2016, 04:48:58 AM
bende pek ulasamiyorum siteye acikcasi.
full member
Activity: 214
December 02, 2016, 04:42:39 AM
Evet, şu an ufaktan çakılmaya başladı yine site.
full member
December 02, 2016, 04:40:26 AM
Nedir arkadas bu yaw, surekli offline siteniz.

az para verin de , dogruduzgun bir sunucuya gecin.

yine cloudfare e dusuyor.
full member
Activity: 172
bitcoin bitcoinci den alınır . bitcoinci
December 01, 2016, 05:51:46 PM
koinimde su an oldukca bonkor bir sekilde, ciddi alim emirleri koyduk, piyasanin oldukca uzerinde fiyat veriyoruz. dileyen degerlendirebilir.

sebep ?

bir de koinimin daha profesyonel ve guvenilir olması gerek . ozellikle guvenlik yatırımlarını artırmaları lazım .

su an elimizdeki en iyi secenek . ama risk altında korkarak kullanmak da istemez kimse her an birsey olacak endisesiyle . bu nedenle surekli ya bu platformdan ya da daha farklı bir platformdan , mesela medium dan surekli duyurular yapılmalı . kullanıcılar bilgilendirilip aydınlatılmalı bence .

mesela banka icin de sanırım ziraat bankası 7/24 tl yatırıp cekme imkanı veriyor ( diger bankaları bilmiyorum )  . koinim neden bunu kullanmıyor ?

artık hersey gelisti degisti . bitcoinin ilk gunlerinde degiliz  . papara gibi yeni sistemler de bankacılıgı bir adım ileriye tasıdı veya eksik yanlarını kapattı . kısmen de olsa . mesela koinim paparayı sistemlerine ekleyebilir mi ?

daha kullanıcı dostu . daha guvenlikli bir yer olsa herkes gonul ratlıgıyla koinimi kullansa .daha iyi olurdu di mi arkadaslar ?
Pages:
Jump to: