Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 44. (Read 222931 times)

sr. member
Activity: 300
Merit: 250
January 01, 2017, 05:07:43 PM
An itibariyle QR kodun ürettiği şifre için geçersiz diyor. Ben ve bir arkadaşımda var bu sıkıntı şu an. Başka yaşayan var mı?
aynı sorun bende de var. giremiyorum bu yuzden hesaba

ben kurulumu yaptim bir sikinti yok bende
biz hala yapamadık. hala geçersiz kod diyor.
legendary
Activity: 1082
Merit: 1014
Bitcoin Trader
January 01, 2017, 05:06:06 PM
An itibariyle QR kodun ürettiği şifre için geçersiz diyor. Ben ve bir arkadaşımda var bu sıkıntı şu an. Başka yaşayan var mı?

ben kurulumu yaptim bir sikinti yok bende
sr. member
January 01, 2017, 04:54:52 PM
sr. member
Activity: 523
Merit: 285
January 01, 2017, 04:35:36 PM
full member
Activity: 214
Merit: 100
January 01, 2017, 04:34:31 PM
Evet zorunlu hale geldi, ama kurulum yapılmıyor. Kurulum yapabilen var mı?
legendary
Activity: 2548
Merit: 1519
January 01, 2017, 04:32:22 PM
Koinim duyuru yapmış. 2FA zorunlu hale gelmiş.

Öncelikle ülkemizin maruz kaldığı hain saldırılarda yaşamını kaybeden masum insanlarımıza Allah'dan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz. Temennimiz 2017 yılının milletimiz ve insanlık için hayırlara vesile olmasıdır.

Çift Aşamalı Güvenlik ile ilgili güncelleme
Koinim'de arttırılan güvenlik önlemleri kapsamında çift aşamalı güvenlik kullanımı zorunlu hale getirilmiştir. Eğer çift aşamalı güvenlik kurulumunuz yoksa Koinim'e girişinizde bu kurulumu yapmanız istenecektir. Lütfen o sayfadaki adımları takip ederek kurulumu tamamlayınız.

Buna ek olarak, alış/satış ve Bitcoin/Litecon çekim işlemleri de çift aşamalı güvenlik kapsamına alınmıştır. Yeni bir alış/satış veya çekim emri girerken telefonunuzla üreteceğiniz tek kullanımlık kodu girmeniz istenecektir. Çekim işlemlerinde SMS olarak gönderilen bir kod ile bu koruma bir süredir sağlanıyordu ancak SMS iletiminde zaman zaman sorun yaşanması nedeniyle bu işlemde de artık telefonunuz ile ürettiğiniz kod geçerli olacak. Alış/satış emirlerinde ise, hesabınızın şifresi ele geçirilse dahi sizin adınıza alış/satış yapılmasını önlemek için bu uygulamaya gidildi. Eğer tek kullanımlık şifreye gerek olmadan alış/satış işlemi yapabilmek istiyorsanız, Hesabım'a tıklayarak erişeceğiniz Ayarlar sayfasından bu seçeneği değiştirebilirsiniz. Hesabınızın güvenliği için bu ayarı değiştirmemenizi tavsiye ederiz.

Son olarak her zaman olduğu gibi, lütfen Google reklamları vererek Koinim'i taklit eden sitelere şifrenizi kesinlikle vermeyiniz. Koinim şifrenizin diğer sitelerde kullandığınız şifrelerle aynı veya tahmin edilmesi kolay bir şifre olmamasına önemle dikkat ediniz.

MCC (My Crypto Coin - My Crypto World), Kairos ve benzeri oluşumlar ile ilgili ÖNEMLİ duyuru

Bir süredir kullanıcılarımızdan bu tarz yeni kripto para topluluklarıyla ilgili sorular almaktayız. Herhangi bir yanlış anlaşılmanın önüne geçmek adına konuyla ilgili genel bir duyuru yapma gereği duyduk. Şirketimizin bu oluşumlar veya henüz duymamış olabileceğimiz başka oluşumlar ile herhangi bir bağı, ortaklığı veya ortaklık planı bulunmamaktadır. Koinim'in şu an için herhangi bir kriptoparayı takas sistemine ekleme gibi bir planı yoktur. 'Network Marketing' olarak bilinen herhangi bir toplulukla ilişiğimiz de bulunmamaktadır. Bu tarz oluşumlara yapılan yatırımlarla ilgili riskler yatırımcıya aittir ve şirketimizin bu konuda herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sosyal medyada veya başka platformlarda bu tarz ortaklık iddialarında bulunan kişilere lütfen itibar etmeyiniz.

2017 yılının sizin ve sevdikleriniz için sağlıklı, huzurlu ve mutlu geçmesi dileklerimizle,
Koinim Ailesi
full member
Activity: 172
bitcoin bitcoinci den alınır . bitcoinci
January 01, 2017, 05:18:11 AM
arkadaslar niye olumsuz konusuyosunuz ki ? koinim tam bir fenomen olmayı basarmıs borsadır Smiley

ne ve ne zaman yapacagı kestirilmeyen . kafalarına gore takılan ama ellerinden gelenin en iyisini yapmaya calısan bir yapı . destekleyelim  . bitcoinciler olarak elimizde kalan - iyi kotu  isleyen  son kalemiz de yıkılmasın . ( bitkapital ornegini vermeyin . daha erken )

sadece enparada mı erken gonderim oluyor yoksa finansbank hesaplarına da oluyor mu ?

miktar yuksek olması durumu degistirir mi ? mesai saatleri dısı - haftasonu para cekme onayını kasdediyorum .

herkese mutlu yıllar . ozellikle koinim kullanıclırana bol kazanclar bol bitcoinler .
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
December 31, 2016, 01:01:42 PM
1 saat önce (31.12.2016 - 19:00) 367 TL çekim emri verdim 1 saat olmadan para gönderdiler hemde cumartesi günü mesai saatleri dışında. Şaşırdım

Not: Enpara hesabıma havale ettiler.

full member
December 30, 2016, 09:55:14 AM
koinimin duyuru vs yaptigi, ve buradan daha cok  kullandigi twitter vs gibi bir sosyal medya araci var mi?

buraya bakmiyorlar deniyorlar da,acaba nereye bakiyorlar
Koinim kapalı kutu. Müşteri ilişkileri 0. 10 kesintiden 1 tanesini haber veriyorlar. Atılan maillere de canları isterse cevap veriyorlar. Duyurular sadece eposta ile yapılıyor. Başka da benim bildiğim kullandıkları platform yok.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
December 30, 2016, 09:50:57 AM
koinimin duyuru vs yaptigi, ve buradan daha cok  kullandigi twitter vs gibi bir sosyal medya araci var mi?

buraya bakmiyorlar deniyorlar da,acaba nereye bakiyorlar
newbie
Activity: 34
Merit: 0
December 29, 2016, 05:32:34 PM
Ben de başvuruyu yaptım, bekliyorum günlerdir. Destek bölümünden bilgi istedim, arayan soran da olmadı. Keşke baştan üye alamıyoruz deselerdi, bizde özçekim falan uğraşmasaydık  Angry
Sağolsunlar mesaj yollamışlar. Güncelleme yapıldığını, ne zaman biteceğinin belli olmadığını, bunun ardından üye alımına devam edileceğini bildirmişler. En azından orada biri var, bilgi veriyor, bu da bir gelişme.
full member
Activity: 126
December 29, 2016, 01:01:08 PM
var mı baska sorun yasayan ? para yatırmada , cekmede ?
24 saati geçti 25000 TL çekme talebim yerine getirilmedi.

Yiğidi(!) öldür hakkını ver demişler. Sitenin gıcık olduğumuz bir çok yanı var ama para çekme konusunda, kendi adıma konuşmam gerekirse , yüksek tutarlar için 48 saatlik süre şimdiye kadar hiç aşılmadı. Buna rağmen, daha iyisi gelse de birçok sorundan kurtulsak diyenleri destekliyorum.
sr. member
December 29, 2016, 11:12:03 AM
bu koinimin artık suyu ısınıyor. hem yeni üye alımı yok hem de tl çekme emirlerinde cok ciddi gecikmeler var. ayrıca eskiden, mail attığınızda insani bir şekilde cevap veriyorlardı. şimdi uyduruktan teyyare. zaten para çıkışı olmadığı için de bu kadar yükseldi fiyatlar. umarım tez zamanda düzgün bir exchange sitesi açılır da düzene girer.
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
December 29, 2016, 10:55:20 AM
uye alimini da gecici sureyle, neye gore kapattiklarini da bir bahsetselerdi bari. en can sikici yani bu adamlarin bu, aciklama vs hic bir sey yok.

Para çekme var mı?
Varsa nakte çevirmeye limitime göre yardımcı olabilirim.
legendary
December 29, 2016, 08:11:30 AM
uye alimini da gecici sureyle, neye gore kapattiklarini da bir bahsetselerdi bari. en can sikici yani bu adamlarin bu, aciklama vs hic bir sey yok.
newbie
Activity: 34
December 29, 2016, 07:48:08 AM
Ben de başvuruyu yaptım, bekliyorum günlerdir. Destek bölümünden bilgi istedim, arayan soran da olmadı. Keşke baştan üye alamıyoruz deselerdi, bizde özçekim falan uğraşmasaydık  Angry
newbie
Activity: 33
December 27, 2016, 05:17:50 PM
ben üyelik belgelerini göndereli 2 haftayı geçti hala onaylanma olmadı
legendary
December 27, 2016, 04:52:18 PM
koinimde Yeni uye alimini tekrardan aktiflestirdiler mi ?

yoksa hala gecici bir sureligine kapali mi ?
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
December 26, 2016, 05:34:48 PM
2016 Edit: Kullanılmasını şiddetle önermiyorum.

Sorun ne ki?
Buradan başka kullanacak yer yok tr de.
full member
December 26, 2016, 03:45:48 PM
Emin değilim ama para yatırma sadece Finansbank hesabına yapılıyor. Para gönderimi için başka banka hesapları kullanıyorlar mı bilmiyorum.
Pages:
Jump to: