Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 48. (Read 222931 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
December 08, 2016, 12:05:50 PM
Herkese merhaba,
Dün itibariyle Türk kullanıcılara bitcoin alış/satış ve wallet hizmeti veren platformumuzu yayına aldık. Bir süreliğine alım/satım işlemlerinden ücret almıyoruz.

http://www.koinim.com

Şu an için sadece davetiyeyle üye almaktayız. Buradan atacağınız özel mesajla davetiye talebinde bulunanlara davetiyeleri gönderilecektir.

Soru ve önerileriniz bizim için önemli, geri dönüşlerinizi bekliyoruz.

ee bu nedir simdi muhammed ?

magara soguk muydu?

hayirli olsun kardes internet baglatmissin.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
December 08, 2016, 11:12:15 AM
Herkese merhaba,
Dün itibariyle Türk kullanıcılara bitcoin alış/satış ve wallet hizmeti veren platformumuzu yayına aldık. Bir süreliğine alım/satım işlemlerinden ücret almıyoruz.

http://www.koinim.com

Şu an için sadece davetiyeyle üye almaktayız. Buradan atacağınız özel mesajla davetiye talebinde bulunanlara davetiyeleri gönderilecektir.

Soru ve önerileriniz bizim için önemli, geri dönüşlerinizi bekliyoruz.
legendary
Activity: 3178
Merit: 1517
December 08, 2016, 10:15:29 AM
FIYATta almis basini gitmis, burada islem yapanlar hesap makinasi kullanmiyorlar galiba. hayir her sey iyi olur, musteri memnuniyeti tavandir, guvenilirlik ustduzeydedir. tamam dersin fiyat yuksek ama makul.

ustteki yazilanlara bakilarsa, sitedeki teknik ve guvenlik sorunlari vs hala cozulebilmis degil.

bu arada dolar 3.35 * bitfinex 766 = 2566 tl.

koinim tepede gorunen rakam 2741 TL.

Dolar 3.41 x Bitfinex 771 = 2629 TL yapar. 100-150 TL yurtdışı swift, komisyon vs. farkı eklersek Koinim şu anda ucuz bile duruyor.
2800'lerde kalmasını beklerdim ama cömertçe piyasa fiyatına yakın BTC satıyor kullanıcılar.

Aslında bitcoin in dolar olarak fiyatı değişmedi. TL de kur değişiminden dolayı fiyat gevşemiş duruyor. yoksa hala 770 USD seviyelerindeyiz. ve ben hala yıl bitmeden 800 USD nin üstüne çıkacağını düşünüyorum.
legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
December 08, 2016, 09:19:34 AM
FIYATta almis basini gitmis, burada islem yapanlar hesap makinasi kullanmiyorlar galiba. hayir her sey iyi olur, musteri memnuniyeti tavandir, guvenilirlik ustduzeydedir. tamam dersin fiyat yuksek ama makul.

ustteki yazilanlara bakilarsa, sitedeki teknik ve guvenlik sorunlari vs hala cozulebilmis degil.

Dolar 3.41 x Bitfinex 771 = 2629 TL yapar. 100-150 TL yurtdışı swift, komisyon vs. farkı eklersek Koinim şu anda ucuz bile duruyor.
2800'lerde kalmasını beklerdim ama cömertçe piyasa fiyatına yakın BTC satıyor kullanıcılar.
full member
Activity: 214
Merit: 100
December 08, 2016, 09:14:29 AM
Bana çoşmayın arkadaşlar. Ben de sizin gibi sitenin kullanıcısıyım. Koinim'le alakam yoktur. Diğer trade siteleriyle karşılaştırdığımızda evet büyük sorunlar var. Koinim'de de bu durumu hiç umursamaz bir tavır var. Ne bir iyileştirme, ne de bir gelişim yok. Sonları ne olur bilmem. Her ihitmale karşı içerde nakit tutmuyorum zaten.
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
December 08, 2016, 08:13:57 AM
Dun verdigimiz 86 bin TL civari TL cekim emri icin bu sabah mail geldi.
TL cekim islemimiz icin bankaya yazili talimat vermisler. Internet bankaciligi islemlerine gore daha uzun surebilirmis banka tarafindan isleme alinmasi.
Fakat talimati bu gun icerisinde tamamlanmasi icin vermisler.

Bilginize.

burdan bizim ne anlamamız gerekiyor.Bankayla sorunları mı var? artık hep yazılı mı gidecek, bugüne kadar güzel çalışıyordu transferler ne oldu da şimdi böyle oldu...

Belirli bir rakam üzeri talimatlar kaşeli imzalı olarak fakslanır normalde. Hatta bazen miktara göre bizzat şubeye gidip imza vermeleri gerekir.

TR saati ile 14:40 civari para hesaba gecti.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
December 08, 2016, 07:27:39 AM
TL cekim islemimiz icin bankaya yazili talimat vermisler. Internet bankaciligi islemlerine gore daha uzun surebilirmis banka tarafindan isleme alinmasi.

Bilginize.

burdan bizim ne anlamamız gerekiyor.Bankayla sorunları mı var? artık hep yazılı mı gidecek, bugüne kadar güzel çalışıyordu transferler ne oldu da şimdi böyle oldu...

Belirli bir rakam üzeri talimatlar kaşeli imzalı olarak fakslanır normalde. Hatta bazen miktara göre bizzat şubeye gidip imza vermeleri gerekir.
legendary
Activity: 1874
Merit: 1394
The Last Cryptocoin Burner
December 08, 2016, 07:25:25 AM

Bilginize.

full member
Activity: 126
December 08, 2016, 06:54:30 AM
Emirlerin birbirini eşlememesi gibi bir sorun ben henüz yaşamadım. Bazen emirler sıkışıyor ve sistem anında eşleyemiyor, ekranlara geç yansıyor. Zaman alsa da doğru eşleme yapıyor.

Bir hafta önce DDOS saldırısı nedeniyle tamamen Cloudflare arkasına geçtiler. Ekranların otomatik güncellenmesi için gereken istekler de bazen cloudflare'e takılıyor ve ekranlar güncellenmiyor. Sayfayı elle yenilemeniz gerekiyor. Elle yenilediğinizde işlemlerin eşleştiğini ve herşeyin normal olduğunu görüyorsunuz.

Ama sıkıntılar olduğu bariz.

"Ama sıkıntılar olduğu bariz" bu söz biraz fazla hafif kalır sitenin şu andaki durumu için.

Site göçmüş durumda, satış fiyatı alış fiyatından daha düşük 1-2 gündür görüyoruz bunu. Bundan daha büyük aksilik ne olabilir ki ?
Milletin parasını alıp kaçmadılar diye onun dışındaki saçmalıkları makul mu görmek lazım? Yok Cloudflare yok ddos, o veya bu , site berbat durumda.
Btcturk te bu tip hatalar neden yoktu ? Yabancı exchange siteleri nasıl tıkır tıkır çalışıyor ? Eğer burda gizli bir Koinim çalışanı varsa duy bizi, düzeltin kardeşim şu siteyi, bi firmayla anlaşın adam gibi kodlasınlar sitenizi.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
December 08, 2016, 05:43:38 AM

sr. member
Activity: 421
Merit: 263
December 08, 2016, 05:09:59 AM

Bilginize.
full member
Activity: 172
bitcoin bitcoinci den alınır . bitcoinci
December 08, 2016, 03:18:55 AM
aynen dostum . dddos diyerekten sonları mtgox gibi olmasın da  . paraları ucurmasınlar . yok btc networkunde sorunlar varmıs karısmıs vs . hacklenmeyi boyle acıklarsın tabi Smiley

bi arkadas vardı eylulde hacklendi demisti herkes saldırmıstı ona . dedikleri dogru olamazmı peki ?
hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
December 07, 2016, 07:13:43 PM
Siteye yapılan ddos saldırısı yok nedense sürekli ddos varmış gibi yorumlar geliyor , önce ddos nasıl etkiler onu öğrenin sonra yorum yapın , siteye ddos geldiği zaman zaten cloudflare çöküyor site komple gidiyor . Online olması zaman alıyor genelde planlanmış bakım ayağına milleti yiyorlar
full member
Activity: 214
December 07, 2016, 04:24:21 PM
Emirlerin birbirini eşlememesi gibi bir sorun ben henüz yaşamadım. Bazen emirler sıkışıyor ve sistem anında eşleyemiyor, ekranlara geç yansıyor. Zaman alsa da doğru eşleme yapıyor.

Bir hafta önce DDOS saldırısı nedeniyle tamamen Cloudflare arkasına geçtiler. Ekranların otomatik güncellenmesi için gereken istekler de bazen cloudflare'e takılıyor ve ekranlar güncellenmiyor. Sayfayı elle yenilemeniz gerekiyor. Elle yenilediğinizde işlemlerin eşleştiğini ve herşeyin normal olduğunu görüyorsunuz.

Ama sıkıntılar olduğu bariz.
legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌
December 07, 2016, 04:03:10 PM
20 dolarlık btc yatırdılar içerde 800 tl olan parayıda yarın çekicem burda btc de parada bırakılmaz.

geçen hafta 100.000 TL çektim.. hiç sorunsuz gönderdiler.. para çekimlerinde hep newbie'ler sorun yaşıyor nedense 2-3 postluk arkadaşlar.. ilginç..
sitede problem var, hepimiz katılıyoruz ama para çekimlerinde hiç sorun yaşamadım.
full member
Activity: 128
December 07, 2016, 03:06:39 PM
emir eslesmez, satis emri alisi bulmaz vsvs. bir ton sorun.. eger yapabiliyorsaniz,

SITEDE zaten satis ve alis fiyatlari piyasanin neredeyse yuzde 10 uzerinde. elde btc olan icin ve tl olarak cikmak icin buyuk firsat, tabi site online olursa..
newbie
Activity: 2
December 07, 2016, 02:51:32 PM
20 dolarlık btc yatırdılar içerde 800 tl olan parayıda yarın çekicem burda btc de parada bırakılmaz.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
December 07, 2016, 02:49:33 PM
Aylardır kullanmamakla ne kadar dogru yaptıgımı hergun goruyorum.
sr. member
Activity: 506
Merit: 251
December 07, 2016, 02:46:45 PM
An itibari ile BTC satış BTC alıştan yüksek gidiyor  Huh
newbie
Activity: 6
December 07, 2016, 02:45:37 PM
0,224 küsür bts vardı satış verdim iptal ettim para da btc de ortada yok
Pages:
Jump to: