Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 53. (Read 222929 times)

legendary
Activity: 1874
Merit: 1394
The Last Cryptocoin Burner
November 20, 2016, 09:55:53 AM
Siteden btc cekimi yapabilen var mi bugun?

cep telefonuna sifre gelmiyor?

ne bicim site yaw burasi,

adamlar hergun bir kural koyuyor, bunu da dayatiyorlar, "cep telefonunu girmek zorunlu " diye mesala.

tamam diyorsun, sonra cep telefonuna sifre gelmiyor vs . vs.
destek e mail atın bana da ilk seferinde ve sonraki seferler gelmedi mail attım sonra düzeldi.
full member
Activity: 128
Merit: 100
November 20, 2016, 07:15:04 AM
Birkaç kez deneyin, şifre ilk seferinde hiç gelmedi bana.

Tamamen yüzlerine bulaştırmışlar bu özelliği.

sabahtan bu yana belki 20 kere denedim olmadi, olmuyor, gelmiyor..

zaten 2 asamali koruma var, bir de buna ne gerek var, ya da dayatmaya ne gerek var ?

bir sey yapiyorsaniz duzgun yapin.. Acil bir isimiz var, bunlarin keyfini bekliyoruz. bu nasil bir isletme. umarsizlik diz boyu.
full member
Activity: 214
November 20, 2016, 06:55:33 AM
Birkaç kez deneyin, şifre ilk seferinde hiç gelmedi bana.

Tamamen yüzlerine bulaştırmışlar bu özelliği.
full member
Activity: 128
November 20, 2016, 05:54:29 AM
Siteden btc cekimi yapabilen var mi bugun?

cep telefonuna sifre gelmiyor?

ne bicim site yaw burasi,

adamlar hergun bir kural koyuyor, bunu da dayatiyorlar, "cep telefonunu girmek zorunlu " diye mesala.

tamam diyorsun, sonra cep telefonuna sifre gelmiyor vs . vs.
full member
Activity: 214
November 18, 2016, 07:53:03 AM
24s Hacim   510.32   Yüksek   2,619.00   Düşük   2,525.00   Son İşlem   2,600.85   Ortalama   2,561.69   Ağırlıklı Ortalama   2,563.87

Satış: 2618,99
Alış: 2600,85
legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
November 18, 2016, 07:42:59 AM
Site açılmıyor. Error 522 Connection timed out hatası veriyor.
Siteye girebilen var mı? Girenler son alış/satış fiyatını söyleyebilir mi?
hero member
Activity: 896
Merit: 519
November 15, 2016, 07:37:56 PM
Hak ettiği yeri bulması için daha çok çaba göstermeleri gerekir fakat bu ülkede bu çabayı gösteren firma sayısı çok nadir denecek kadar az bir seviyede. Hak edip etmediğini anlamamız içinde alternatiflerinin bulunması gerekiyor ve sadece bir rakibi varken adı bile geçmiyordu. Bunlar gerçekler kimse gücenmesin.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
November 15, 2016, 03:35:28 PM
Koinim zamanla hakettiği yeri bulacaktır. Sanki başka seçeneğimiz varmış gibi atıp tutuyoruz burada.

Zamanla hak ettiği yer bulmaktansa zamanla kapatılacakmış gibi geliyor bana. Hepimizin üzerinde bu politik baskı varken Btctürk bile kepenk indirdiyse, Koinim banka değiştirmek zorunda kalıyorsa sonu yakındır. Bu ülkede iyi niyetle hizmet vermeye çalışan hiçbir firma yandaş değilse ayakta kalamaz. Ya yandaş yaptırılır ya işine çomak sokulur.
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
November 15, 2016, 02:45:20 PM
Koinim zamanla hakettiği yeri bulacaktır. Sanki başka seçeneğimiz varmış gibi atıp tutuyoruz burada.
member
Activity: 103
Merit: 10
November 15, 2016, 10:37:17 AM
Bugün yaptığım işlemde 1 saat içinde para hesabıma geldi. Bilginiz olsun. 2 iş günü yazsa'da şartlar uygunsa hemen gönderiyorlar herhalde.

Aynen sartlara bagli gibi gorunuyor.
Sabah 10:34'te yaptigimiz TL cekme islemi halen hesaba gecmedi. (miktar buyuk, belki ondandir)

evet miktar çok büyük değildi 1500 gibi bişeydi, belkide ondan.
newbie
Activity: 8
Merit: 0
November 15, 2016, 08:43:50 AM
butun bunlarin haricinde, onemli bir konuya dikkat cekmek isterim.

bu koinimden surekli para ceken kisiler, hesabiniza giren paranin kaynagini ne olarak gosteriyorsunuz gelir kaynagi olarak? Vergisini oduyormusunuz?

yillik kayitdisi hesaba giren para 25.000 tl yi gectigi zaman, maliyenin denetimine girersiniz. bakin gunluk demiyorum, yillik diyorum.

bir gun vergi incelemesine dahil oldugunuzda, hapis dahil, bankadaki herseyinize el konulabilir.

Evet de kaç kişinin başına gelmiş bitcoin ile, başına gelene kadar ne kadar kazanmışlar bu da önemli değil mi?

Yanlış anlamayın ama Internette para ile ilgili işleri 10 yıla yakın süredir takip ediyorum, vergiden tut diğer buna benzer konularda boş konuşuluyor sadece. Genelde 1-2 örnek dışında hiçbir veri olmuyor, hep varsayım. Gerçi ortada veri olsada Türkiye'de her şeyin çözümü mümkün, değil mi sizce de?
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
November 15, 2016, 08:06:41 AM
Bugün yaptığım işlemde 1 saat içinde para hesabıma geldi. Bilginiz olsun. 2 iş günü yazsa'da şartlar uygunsa hemen gönderiyorlar herhalde.

Aynen sartlara bagli gibi gorunuyor.
Sabah 10:34'te yaptigimiz TL cekme islemi halen hesaba gecmedi. (miktar buyuk, belki ondandir)
member
Activity: 103
Merit: 10
November 15, 2016, 07:47:10 AM
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
November 14, 2016, 10:44:25 AM
TL cekim islemleri ayni hizda devam ediyor gibi gorunuyor.
Sanirim limite takilma riskine karsi kendilerini genel olarak teminata almak icin "2 gun icinde" ibaresini kullanmislar.

15:00'dan once cekerseniz ayni gun oduyoruz diyip, EFT limitine takilip verdikleri sozu banka yuzunden tutamamaktansa, "2 gun icerisinde" ibaresini kullanarak kendilerini guveneye almak gayet mantikli, her sirketin basvuracagi yoldur.

Ha eger memlekette bankalar dogru durust calisiyor olsaydi, 5 tane banka hesabi acin, EFT limitiniz 5'e katlansin derdik.
BTCTurk'un is yapacak banka bulamadigi bir ulkeden bahsediyoruz..

SMS olayi da guzel olmus fakat keske kullaniciya secenek verilseydi, Google Authenticator veya SMS onayi seklinde.

@petahashminer
Ne yazikki bu konu Koinim'e has bir durum degil. Herhangi bir sekilde, dediginiz miktardan fazla hesabiniza para giriyorsa (direk olarak birbirimiz ile alisveris, BTCTurk, yabanci borsalar vs. dahil), bu sorun yasanabilir.
Ben Hollanda'nin vergi mukellefi oldugum icin vergimi buraya oduyorum.
TR'de durumlar nasil bilemiyorum.

vergi durumunu koinime has oldugu icin degil, konusu burada daha sIk gectigi icin hatirlatma ve bilgilendirme mahiyetinde yazmistim. Sizin yurtdisinda oldugunuzu ve durumunuzu biliyorum zaten onceki konusmalarimizdan. Bu ulkede paypal ve turevi odeme sistemleri, btcturk gibi bir borsa kapanmak zorunda kaldiysa, koinimde yapilan/yapilacak islemlere dikkat cekmek istedim. bir gun insanlar kapisinda vergi mufettisleri bulmasin sonra. ha senede giren hesaba giren miktar 25.000 tl nin altindaysa sorun yok zaten
sr. member
Activity: 421
Merit: 263
November 14, 2016, 07:54:22 AM
TL cekim islemleri ayni hizda devam ediyor gibi gorunuyor.
Sanirim limite takilma riskine karsi kendilerini genel olarak teminata almak icin "2 gun icinde" ibaresini kullanmislar.

15:00'dan once cekerseniz ayni gun oduyoruz diyip, EFT limitine takilip verdikleri sozu banka yuzunden tutamamaktansa, "2 gun icerisinde" ibaresini kullanarak kendilerini guveneye almak gayet mantikli, her sirketin basvuracagi yoldur.

Ha eger memlekette bankalar dogru durust calisiyor olsaydi, 5 tane banka hesabi acin, EFT limitiniz 5'e katlansin derdik.
BTCTurk'un is yapacak banka bulamadigi bir ulkeden bahsediyoruz..

SMS olayi da guzel olmus fakat keske kullaniciya secenek verilseydi, Google Authenticator veya SMS onayi seklinde.

@petahashminer
Ne yazikki bu konu Koinim'e has bir durum degil. Herhangi bir sekilde, dediginiz miktardan fazla hesabiniza para giriyorsa (direk olarak birbirimiz ile alisveris, BTCTurk, yabanci borsalar vs. dahil), bu sorun yasanabilir.
Ben Hollanda'nin vergi mukellefi oldugum icin vergimi buraya oduyorum.
TR'de durumlar nasil bilemiyorum.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
November 14, 2016, 03:09:13 AM
Çekim işlemlerinde sms onayını devreye sokmuşlar.

Gelen mail bu şekilde.
Koinim hesabınızın güvenliğini arttırmak için, Bitcoin ve Litecoin çekim işlemlerinde SMS onayı uygulamasını devreye aldık.

Hesabınıza giriş yaptığınızda telefon numaranızı doğrulamanız istenecektir. Sonrasında her Bitcoin ve Litecoin çekim işleminizde telefonunuza onay kodu gönderilecek ve transferinizi bu kod ile tamamlamanız gerekecektir. Onay kodları kullanıldıktan sonra geçerliliklerini yitirir ve bir sonraki işlem için telefonunuza yeni bir kod gönderilir.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
November 12, 2016, 07:54:18 AM
butun bunlarin haricinde, onemli bir konuya dikkat cekmek isterim.

bu koinimden surekli para ceken kisiler, hesabiniza giren paranin kaynagini ne olarak gosteriyorsunuz gelir kaynagi olarak? Vergisini oduyormusunuz?

yillik kayitdisi hesaba giren para 25.000 tl yi gectigi zaman, maliyenin denetimine girersiniz. bakin gunluk demiyorum, yillik diyorum.

bir gun vergi incelemesine dahil oldugunuzda, hapis dahil, bankadaki herseyinize el konulabilir.
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
November 12, 2016, 07:23:16 AM
Finansbank Şirketim'in limitleri:

Şirketinizin yetkili kullanıcılarının cep şubemiz üzerinden yapabileceği günlük toplam para transferi limiti 1.000.000 TL'dir. İnternet şubemiz üzerinden yapacakları para transferi ve ödeme işlemleri için ise herhangi bir işlem adet veya tutar limiti bulunmamaktadır. Ancak, güvenliğinizi düşünerek, yüksek tutarlardaki para transferleri için farklı güvenlik önlemleri uygulamaktayız. Bu yüzden şirketinizin yüksek tutarlı işlemlerini son ana bırakmamanızı öneririz.
http://www.qnbfinansbank.enpara.com/sirketim/hakkimizda/islem-kisitlari.aspx

Günlük 1 Milyon TL limitleri var para göndermede. 500 BTC hacim zar zor oluyor hepsi de çıkış işlemi değil üstelik, satan geri alıyor vs.
2 güne çıkartmaları biraz garipmiş. İlginç geldi cidden bu karar, gerçi kullanmıyorum koinimi ya neyse Grin
1m neki gunluk newbieler cekio ortalama 200-300bin tl. Seninde 52000 btc in varmıs zaten sen doldurıosundur limiti

Grin Grin Grin
Koinim'in api üzerinden yayınladığı hacmi takip ediyorum, son 24 saatlik "işlem hacmi" "Hacim:    307.47 BTC"
hacim bile zar zor 1 milyon TL'yi buluyor, bunun tamamı satış değil, hadi tamamı satış olsa alanlar nerede? Onların yarattığı hacim nerede?
en çok gördüğüm hacim 500 küsür btc idi...
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
November 11, 2016, 06:51:39 PM

Şirketinizin yetkili kullanıcılarının cep şubemiz üzerinden yapabileceği günlük toplam para transferi limiti 1.000.000 TL'dir. İnternet şubemiz üzerinden yapacakları para transferi ve ödeme işlemleri için ise herhangi bir işlem adet veya tutar limiti bulunmamaktadır. Ancak, güvenliğinizi düşünerek, yüksek tutarlardaki para transferleri için farklı güvenlik önlemleri uygulamaktayız. Bu yüzden şirketinizin yüksek tutarlı işlemlerini son ana bırakmamanızı öneririz.

Günlük 1 Milyon TL limitleri var para göndermede. 500 BTC hacim zar zor oluyor hepsi de çıkış işlemi değil üstelik, satan geri alıyor vs.
2 güne çıkartmaları biraz garipmiş. İlginç geldi cidden bu karar, gerçi kullanmıyorum koinimi ya neyse Grin
1m neki gunluk newbieler cekio ortalama 200-300bin tl. Seninde 52000 btc in varmıs zaten sen doldurıosundur limiti
legendary
Activity: 1274
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
November 11, 2016, 06:06:24 PM

Pages:
Jump to: