Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 55. (Read 222929 times)

copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
November 07, 2016, 09:43:04 AM
Haftasonu ve bugun epostalara cevap vermediler.
Normalde 5dkda tl gönderirlerdi bugun 15:30da tl çekme emri verdim eposta attım ne cevap var ne gelen giden var yoksa burasıda mı patlıyor?
veya patladı bize mi söylemiyorlar?
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
November 05, 2016, 10:36:42 AM
Hayırdır girilmiyor site ??
hero member
Activity: 1111
Merit: 525
CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!
November 04, 2016, 08:40:13 AM
Banka Değişikliği Duyurusu
Bugün itibarıyla TL yatırma ve çekme işlemleri için Finansbank hesabımız kullanılacaktır.
TL yatırma işlemleri için TL yatır menüsünde bulunan Finansbank hesap bilgileri kullanılması önemle rica olunur.

Koinim Destek Ekibi

Uyarı Maili göndermişler Smiley

Yavaş yavaş galibe  koinimde BTCTURK gibi bankalarla sorun yaşamaya başlamış .
legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
November 04, 2016, 07:42:39 AM
Koinim'de ucuz BTC'ler durmaya devam ediyor. Sanırım şu durumda kimse TL'Ye dönmek istemiyor çünkü para durduğu yerde değer kaybediyor. Ayrıca parası biten devlet tek tek bireysel haciz işlemlerine başlamış görünüyor. Bir gün banka hesabınızı bomboş bulabilirsiniz.
hero member
Activity: 953
Merit: 504
November 04, 2016, 05:43:51 AM
Banka Değişikliği Duyurusu
Bugün itibarıyla TL yatırma ve çekme işlemleri için Finansbank hesabımız kullanılacaktır.
TL yatırma işlemleri için TL yatır menüsünde bulunan Finansbank hesap bilgileri kullanılması önemle rica olunur.

Koinim Destek Ekibi

Uyarı Maili göndermişler Smiley
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
November 04, 2016, 05:34:11 AM
yakindir devlet buraya da coker. bakalim ne kadar dayanabilecek.  icerde para tutmamanizi tavsiye ederim.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
November 04, 2016, 01:59:13 AM
Koinim'in hesap bilgileri değişmiş galiba. Daha önce yapı kredi hesaplarına para yatırılıyordu şimdi finansbank'a geçmişler. Bilgisi olan var mı acaba?
legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
November 01, 2016, 08:35:32 AM
Koinim Bitcoin çekimlerinde 50k sat kesinti yapıyor ancak madencilere hala 14k sat civarı fee ödüyor. Geçen haftaki gibi sıkışık dönemlerde bu fee yeterli olmaz. Programlarındaki fee değerlerini güncellemelerini öneririm.
legendary
October 31, 2016, 08:12:21 AM
Koinim'den şöyle bir duyuru maili geldi. Btctürk Google reklamları veriyordu, Koinim vermiyormuş. Phishinge karşı uyarmışlar.

Google reklamı veren koinim görünümlü sitelere lütfen dikkat!!

Koinim olarak google reklamı hiç bir zaman vermiyoruz. Google'a koinim yazdığınızda adımıza reklam veren fake siteler kullanıcı bilgilerini ve şifresini çalmayı amaçlayan kötü niyetli kişilerce açılmaktadır.
Lütfen önlem olarak, reklamlara tıklayarak giriş asla yapmayınız.
Adres çubuğunda mutlaka https://koinim.com/ yazdığına emin olunuz.
Ek güvenlik olarak hesap ayarlarından çift aşamalı güvenliği aktifleştiriniz.

Koinim Destek Ekibi

arkadas, bunu maille bildirmeleri iyi guzelde. bunu asil google bildirseler ya. google reklamlari aninda kaldiriyor bu tur phishing eylemlerinde.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
October 31, 2016, 08:04:34 AM
Dikkatli olmakta fayda var uyarı için teşekkürler. Bu tarz yollara başvuranlar her zaman olacaktır koinim'in uyarması iyi olmuş.
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485
October 31, 2016, 06:11:36 AM
Koinim'den şöyle bir duyuru maili geldi. Btctürk Google reklamları veriyordu, Koinim vermiyormuş. Phishinge karşı uyarmışlar.

Google reklamı veren koinim görünümlü sitelere lütfen dikkat!!

Koinim olarak google reklamı hiç bir zaman vermiyoruz. Google'a koinim yazdığınızda adımıza reklam veren fake siteler kullanıcı bilgilerini ve şifresini çalmayı amaçlayan kötü niyetli kişilerce açılmaktadır.
Lütfen önlem olarak, reklamlara tıklayarak giriş asla yapmayınız.
Adres çubuğunda mutlaka https://koinim.com/ yazdığına emin olunuz.
Ek güvenlik olarak hesap ayarlarından çift aşamalı güvenliği aktifleştiriniz.

Koinim Destek Ekibi
sr. member
Activity: 413
Merit: 250
October 30, 2016, 06:56:24 AM
haftasonu havale gecilebiliyor mu acaba sitenize?

yapi kredi bankasindan?

*TL yatırma işlemleri hafta içi 9:00-18:00 arasında onaylanır.

haftasonu hesaba geçmiyorlar havaleyi ykb olsada. 2 ay önce ykb den cumartesi yaptığım havale pazartesi sabah onaylanmıştı.
legendary
October 30, 2016, 04:22:57 AM
haftasonu havale gecilebiliyor mu acaba sitenize?

yapi kredi bankasindan?
sr. member
Activity: 300
Merit: 250
October 24, 2016, 07:33:24 AM
Hacimdeki düşüşun nedeni ne acaba . Son  24 saat 17 btc
hafta sonu olduğu için hacim düşer. şu an 170 civarı. gün içinde artacaktır.
member
Activity: 69
Merit: 10
October 24, 2016, 01:59:38 AM
Hacimdeki düşüşun nedeni ne acaba . Son  24 saat 17 btc
hero member
Activity: 896
Merit: 519
October 23, 2016, 03:10:07 AM
Belge istenilmesi normal karşılanabilir ama asıl mesele bu gönderdiğimiz belgelerin güvende olup olmadığı ve kendisini bilmezler tarafından herhangi bir şekilde kullanılmaya çalışılabilir. Bugüne kadar fotoğrafımı hiçbir sosyal medyada paylaşmadım çok lazım olmadıkça bu prensibimi koinim içinde bozmayı düşünmüyorum. 3 gün sonra kapatıyoruz diye açıklama yapsalar belgelerin güvenliği için ne yapacaklar sizce. Bu kadar bilgiyi en son pasaport almak için başvuru yaptığımda istemişlerdi, koinim bunların üstüne birde parmak izi isterse hemen hemen aynı şeyleri vermiş oluruz.
legendary
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
October 22, 2016, 04:38:38 PM
ben böyle bir şey yapmadım ve hesabım onaylı Grin
Fatura ve kimlik ile onaylatmıştım ama malum manipülasyonlar sebebiyle kullanmıyorum.

Camiada seni tanımayan mı var? Smiley
Eski onay süreci daha basitti tabi ama hacklenince akıllandılar.
Var galiba, bilemiyorum altan Roll Eyes
ama buralardan göçme vakti geldi gibi, çoluk çocuk doldu buralar.
Full decentralize olma vakti geldi, bitsquare kullanımını yaygınlaştırmak lazım
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
October 22, 2016, 04:36:30 PM
Fatura ve kimlik ile onaylatmıştım ama malum manipülasyonlar sebebiyle kullanmıyorum.

Camiada seni tanımayan mı var? Smiley
Eski onay süreci daha basitti tabi ama hacklenince akıllandılar.
legendary
Merit: 1000
★ BitClave ICO: 15/09/17 ★
October 22, 2016, 04:32:29 PM
Yani illa adamı şebeğe çevireceksiniz. Sırf bu fotoğraf yüzünden hesabını onaylatmayanlar var. Bu tarz resimleri genelde erotik site tanıtan kadınlar çektiriyor göğüslerini felan göstererek Grin

Bu adımları AML/KYC'ye bağlı bütün legal exchangeler istiyor. Sıkıyorsa yapmayın. Dünyadaki hiçbir borsayı kullanamazsınız. Borsalar yasal düzenlemelere uymak zorundadır, kaldı ki bu verifikasyon sistemi dahi %100 güvenli bir yöntem değil. Sahte kimlik ve profesyonel makyajla bunu manipüle etmek dahi mümkün.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001
October 22, 2016, 04:26:10 PM
Yani illa adamı şebeğe çevireceksiniz. Sırf bu fotoğraf yüzünden hesabını onaylatmayanlar var. Bu tarz resimleri genelde erotik site tanıtan kadınlar çektiriyor göğüslerini felan göstererek Grin

Bu adımları AML/KYC'ye bağlı bütün legal exchangeler istiyor. Sıkıyorsa yapmayın. Dünyadaki hiçbir borsayı kullanamazsınız. Borsalar yasal düzenlemelere uymak zorundadır, kaldı ki bu verifikasyon sistemi dahi %100 güvenli bir yöntem değil. Sahte kimlik ve profesyonel makyajla bunu manipüle etmek dahi mümkün.
Pages:
Jump to: