Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 57. (Read 222929 times)

legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
October 10, 2016, 02:34:28 AM
onemli olan benim mesajlarım guven verip vermemesi degil
olayın gercek olması
delil diyosunuz paylastım ona inanmıyosanız yuz delil sunsam inanmassınız
sizin bileceginiz is
ilerde koinimden buyuk kayıp ve darbe alırsanız beni hatırlarsınız
o zaman yok kriptopara olmakla yok bilmemne olmakla suclayarak avutursunuz kendinizi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Haklı olabilirsin dendi ama bunu kanıtlayacak tek delilin mail adı koinim olan bir mail paylaşman. haricinde bir delil sunamıyorsun.o mailin koinimden atıldığını ispatla herkes sussun yoksa iftira atma. Bende koinimi sevmiyuorum ama iftira atılmasına karşıyım. Ole yada böle
newbie
Activity: 26
Merit: 0
October 09, 2016, 04:41:15 PM
onemli olan benim mesajlarım guven verip vermemesi degil
olayın gercek olması
delil diyosunuz paylastım ona inanmıyosanız yuz delil sunsam inanmassınız
sizin bileceginiz is
ilerde koinimden buyuk kayıp ve darbe alırsanız beni hatırlarsınız
o zaman yok kriptopara olmakla yok bilmemne olmakla suclayarak avutursunuz kendinizi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
October 09, 2016, 08:29:25 AM
Hack iddasındaki arkadaşın başlığı self-modareted olduğu için mesajımı silmiş, burada paylaşıyorum, üyelerin takdirine bırakıyorum

Arkadaşın son yorumundan sonra bende kriptopara olabileceğini düşünüyorum😀, Çok konuşup boş konuşuyor
Koinimde onaylı hesabım yok, hack de olmuş olabilir, ama arkadaşın mesajları tamamen insanları yönlendirmeye ve manüple etmeye yönelik, yok herkes mail atsınmış,yok mod şunu yapsınmış,  elinde başka bilgiler varmışmış bilmem ne,
Bu forumdaki insanların zekasıyla dalga geçiyorsun resmen, Geç bunları ya, çocuk kandırıyor resmen.
Yardımcı mı olmak istiyorsun elindeki bilgileri paylaş, insanlar kendi kararını versin,  anonim hesap açıp bok atmakla olmuyor, koinimin bir sürü defosu var, hack de gerçek olabilir, ama attığın mesajlar koinim kadar güven vermiyor.
newbie
October 09, 2016, 07:32:00 AM
evet koinim tarafından atılmıs
bende sadece olayın gerceklestigi sırada atılan emailin ekran goruntusu var
yani olayın gerceklestigi birkac saat sonra koinim tarafından atılan mail
olayı gerceklestiren kisi panikle hemen ekran goruntusunu alıp whatsaptan arkadasıma gonderip sormus napıcam simdi diye
olay gercektir yani arkadaslar yakında yeni delilleri sunacagım biraz daha sabredin koinimin acıklama yapıp yapmamasını bekleyelim
acıklama yapmadıkları her dakika daha cok batacaklar cunku elimdeki delillere gore
hero member
Activity: 953
Merit: 504
October 09, 2016, 07:17:44 AM
Mail ayrıntılarını açıp burda paylaşabilir misin? mail Koinim üzerinden mi atılmış bakalım
newbie
October 09, 2016, 07:06:18 AM
hicbir acıklama yapamazlar
cunku boyle bir olayı bile yonetemiyorlar
hemn olaydan birkac saat sonra panikle
(gec farketmenin de panigiyle)
bunu yapan  kisiye mail atıyorlar tehditvari bir yazı yazıyorlar
sonra kullanıcılara konuyla ilgili acıklama yapmayıp kendilerince onlem alıyorlar
yeni onaysız islem yapmama btcltc ikilisinde islemi kaldırma vs

simdi artık ne acıklama yapacaklar
yaptıkları acıklama yalan olacaktır inkar edecekler ben de elimdeki delillerle bunun aksini ispat edecegim kamu onunde
o zaman da siteyi kapatacaklar mecburen

he evet boyle bir olay yasandı deseler daha da kotu neden simdiye kadar bekleyip kamu yu kullanıcıları yanıltıp haksız kazanc elde ettiniz

btcturkten sonra piyasayı doldurma ikame etme tatlı geldiyse bu kullanıcıların ilerde olası daha buyuk kayıp yasaması gercegi ortadayken kimsenin sineye cekecegi birsey olmayacaktır

kullanıcıların yapacagı sey su
paylastıgım resimle beraber email gonderip olayı sormak ve olay gercegi aydınlanana kadar islem yapmıcanı acıklamak tum btc ve tl cekmek
o zaman acıklama gelecektir
yalan da olsa
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
October 09, 2016, 03:25:26 AM
koinim.com un yapacagi sey cok basit aslinda,

"boyle bir olay yoktur, tamamiyle hayali bir durumdur, sitemize iftira atmaktadirlar" der ve gecer. konu da kapanir, eger ortada delil yok ise.

ha eger aciklama yapmayip sineye cekiyorsa, ben dahil herkezin suphesi uzerlerinde olacaktir.
hero member
Activity: 868
Merit: 502
October 08, 2016, 09:45:15 PM
lan bır sıktır gıt mk yazmayada üşenmemıs bu kadar yazıyı
legendary
Activity: 3276
Merit: 2442
October 08, 2016, 09:41:02 PM
Elinde kanıt varsa koy ortaya bilader. Yoksa vik vik etme. Bir sayfa yazı yazmışsın sırf hava civa. Kendin çalıp kendin oynuyorsun.
newbie
October 08, 2016, 09:37:45 PM
arkadaslar . bazı seyleri anlamıyor farklı yonlere cekiyorsunuz .

oncelikle petahashminer cok tesekkur ederim olayı bi tek sen ( bikac kisi daha var tam olmasa da olumlu yaklasıp degerlendiren ) mi duzgun ve buyuk olgunlukla anlayıp degerlendirebiliyorsun ?  bizim milletin halkın bu forumun uyelerinin seviyeleri cok cok cok mu dusuk ? gercekten buyuk hayalkırıklıgı yasıyorumsok sok sok oldum resmen
konuyu actıgım icin gercekleri kamu oyuyla paylastıgım icin - koinimin yapması gerekirdi oysa bunu -
pisman mıyım
?
asla degilim
ve olay ortaya cıkana kadar koinim bu yonde gercekleri paylasan acıklamalar yapana kadar devam edecegim
beni destekleyen arkadaslara tesekkur ederim
basta petahashminer olmak uzere
cunku ben ve biz gercekleri ortaya cıkmak icin mucadele eden insanlarız

koinime bir dusmanlıgım yok
kabul edemedigim boyle onemli bir olayın kullanıcılrdan gizlenmesi
ve boylece hatalarını gizleyerek bir cıkar elde etmeleri bu durumdan
bu is boyle yapılmaz
yabancı exchangelere bakın bu tur haberler duyuru bolumunde hemen bildirilir
site hacklendi kapandı acıldu vs vs

koinim bunu yapmamıstır halen de konuyu kapatmaya calısmaktadır

peki koinimin kullanıcıların kisisel bilgilerini istemesi kanunimidir
? kanuniyse bu yetkileri kimden aldılar
bu kisisel verilerin guvenle saklanması icin nasıl bir teknolojik ve insan kaynakları acısından bir altyapıları var
hadi btclerin korunmasıyla ilgili bunu hic sormuyorum madem kanun btc tanımıyo vs vs

ozellikle son cıkan kisisel verilerin gizliligi hususunda
kendi kendilerini daha da zor duruma sokuyorlar amatorce hareket ederek ve btcturkten sonra boyle bir haberi duyurmak sonumuz olur diye dusunerek

o noktalama isaretine gore bana haksız yere kriptopara adını yakıstıran sahsiyet!!!!!
nerdesin bu cıkarımı neden yapamadın madem noktaya gore kisilik analizi teshisi yapabiliyosan
?
madem bu yetenegin var git adli tıpta calıs
memlekete faydan olur
haa trolse ki trol bu olay otur konusma bos bos yazma
koinimden bi cıkarın mı var
senin pesinden gelen diger arkadaslar da oyle
sizin mantuga gore koinimden bir cıkarınız var maasl alıyorsunuz veya maddi cıkarınız var ki
(veya bir cıkar bekliyorsunuz)
onu savunuyorsunuz

bu olay onemli cok onemli
risklere girip islem yapan insanlar var
onların esleri cocukları ailesi bakmakla yukumlu oldukları insanlar var
herkes bu isi kisisel zevk icin yapmıyor
sevdiklerine gelecek hazırlamak icin yapıyor
btc ticareti
trade
 yatırımından bahsediyorum

kimse koinim dahil bu kisilerin yatırımını risk altına alacak sorumsuz davranıslara giremez

ayrıca cointurk neden bu olayı haber yapmıyorsun ve koinimden konunun ic yuzunu ogrenip yayınlamıyorsun
?
cok net soyluyorum koinime sor burda veya sitende yayınla bunu herkes gercekleri ogrensin eger koinim gercekleri acıklarsa
acıklamazsa ben devreye girip acıklıcam ispat edecem cunku diger delilleri devreye sokup

bu forumun admini de bu gorevi yapmalı

hatta dedigim gibi her koinim kullanıcısı emaille sorsun koinime

bu kadar seyi yapamıyosanız siz zarar etmeye mahkumsunuz o zaman arkadaslar
hic alınmayın gucenip trollemeyin konuyu

birlik olun yuzlerce binlerce email geldiginde bir acıklama gelecek
yalan veya dogru
ona gore duruma bakar gereken hamleyi yaparız hep beraber elbirligiyle

cunku guvenli yatırım hepimiz icin cok cok onemli

mtgox bitfinex cryptsy gibi olaylar ulkemizde yasansın isyemiyorum

bakın mesela btcturku de sevmem ama cok dogru harekette bulundular

hesapları kapatıldı trade kapatıldı ama herkesin btc ve tl geri verdiler sorumluluk budur

bu guveni koinm de vermeli ki bugune kadar hic vermedi ozellikle bu olayda gizleyerek tamamen renklerini belli ettiler

biraz bekleyip bu konuyu acmam iyi olmus zaten bu koinime baska yol bırakmadı simdi anladım olayı kabul edemiyorlar bir turlu cunku neden daha once acıklamadınıza gelecek olay

onun icin yalanlıyorlar top ceviriyolar topu taca atıyolar

sunu da unutmayın bir kartal avını nasıl avlar biliyormusunuz

avını yakalar ve hızla gokyuzune dogru yukselmeye baslar

ve gelebilecegi en ust noktaya geldiginde avını sıkıca tutan pencelerini usulce acıp avını bırakır
ve avı hızla yercekiminin de etkisiyle cakılmak uzere yere dogru yaklasır yaklasır sonra bammmmm
yere cakılır
artık av olmustur
tamamen zararsızdır
sonra kartal bir sortie daha yapar artık olmus olan avını alır ve afiyetle midesine indirecegi tenha bir koseye dogru tekrar yukselir ve oraya tuneyip avını mideye indirir

dikkat edin koinim sizi en tepe noktadan yere cakmasın konu bu arkadaslar halen bunu goremediniz mi
?

not : yukarda belirttigim olumlu kisiler arasına ozelikle bitpazarını da eklemek istiyorum
sizin gibi arkadaslar saglun varolun sayınız artsın bu camiada ve forumda
trollerin ise soyları tukensin insallah
hero member
Activity: 896
Merit: 519
October 08, 2016, 10:43:11 AM
Koinim yetkilileri eğer bir açıklama yapma gereği duymuyorlarsa muhtemelen bu iş doğrudur. Ne demek böyle bir şey yok dedikten sonra açıklama yapmamak asıl şu halde bir açıklama yapmaları gerekir. Birde güvenip evrak göndermemizi bekliyorlar. Bu ülkede işini doğru düzgün yapan kimse olmayacak sanırım.
newbie
October 07, 2016, 04:07:24 PM
zaten diger konu baslıgında var kanıt oraya bakarsan gorursun . link verdim konunun .

al sana tekrar yazayım .madem okumadan yorum yapmayı seviyorsun bu sefer okuduktan sonra yorum yaparsın umarım .

https://bitcointalksearch.org/topic/koinim-hacklendi-1638989
legendary
Activity: 1498
Merit: 1007
October 07, 2016, 03:12:46 PM
noldu yanlış bişeymi dedik guluyosun
sen bu istihbaratı kimden aldın kaynağın ve kanıtların nerde desteksiz suçlamalarla kimseyi zan altında bırakamazsın bize kanıt sun transaction olur sohbet kayıtları olur vs.
newbie
October 07, 2016, 02:56:10 PM
arkadaslar koinim acıklama yapmalı . burda yapmıyosa sitelerinde yapmalılar veya kullanıcılarına direk emaille . kendi hatalarını gizleyerek bi yere varamaz kimse  cunku binlerce kisi koinimi kullanıyoa ve ilerde buyuk kayıp yasayabilirler . acıklama gelene kadar bence koinimi kullanmayın protesto edin cekin btclerinzi ltclerinizi tl lerinizi . olayla ilgili acıklama geldikten sonra ve yuzde yuz sorun giderildi su su guvenlik onlemlerini aldık diye aıklama isteyin hatta icinize sinerse tekrar kullanmaya devam edersiniz .

zaten yakında baska projeler geliyor bizi rahatlatacak . sanırım bitkapitel mi o sekil bi proje acılacak yakında . ona da sormalıyız kardesim sizin guvenlik onlemleriniz nedir ? koinim bu sekil sorun yasadı siz in bu konudaki onlem ve cozumunuz nedir ?
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
October 07, 2016, 01:51:18 PM
Bu site problemli. Bu ilk değil son değil. Düzeltin artık şu hataları.

Ddostan o ddostan Wink
legendary
Activity: 1860
Merit: 1015
October 07, 2016, 01:47:23 PM
koinim sitesi bu konuyla ilgili hemen bir aciklama yapmak zorundadir.

Yoo, hiçbir açıklama yapmak zorunda değiller. Bu forum onların umrunda değil ki gelip açıklama yapsınlar kurumsallığını yediklerim. Smiley
"İsterseniz bunu yapmaya devam edebilirsiniz ama o zaman da bizim bu forumu kurumsal olarak kullanmama kararımıza saygı göstermenizi beklerim.

Son sözüm, bu forumda bizi daha aktif görmek isteyen kullanıcılarımıza bu kararımızla ilgili anlayışlarından dolayı teşekkür ederim"
full member
Activity: 128
Merit: 100
October 07, 2016, 12:45:39 PM
koinim sitesi bu konuyla ilgili hemen bir aciklama yapmak zorundadir.
newbie
October 07, 2016, 11:31:26 AM
olay zaten 18 eylul sabahı olmus . saat 2 civarı baslamıs saat 6 ya kadara defalarca islem yapılmıs .

yani buyuk bir olay var ortada . sorumsuzluk spekulasyon manipulasyon hırsızlık dolandırıcılık hackerlık vs vs  herkesin enayi yerine konması vs . var da var .  brezilya dizisi gibi olay resmen .

190 btc elbette buyuk miktar bi sekilde kullanıcılara yansıtacaklar bunu bu kisiyi bulup geri alamazlarsa . veya btc sahipleri koinime iletisime gecip dava acsınlar islem baslatsınlar bence .

bu murat isimli sahıs ( bence serefsiz alcak hain hırsız dolandırıcı )koinimde onaylı kullanıcıymıs her bilgisi var koinimde ( tel adres kimlik , tlf vs ) . ancak ., aldıgım duyuma gore sahte evrak ta duzenleyip onay alıyomus sitelerden . gerci  bana bilgileri veren arkadasında tum gercek bilgileri kimlik  fotokopisi vs var ( bana da ulastırdı ,  bende de var dolayısıyla ) . diyelim bilgileri yanlıs ve o email ona ulastıysa ki ulastı ki ekran goruntusunu alıp arkadasına gondermis whatsaptan . email adresi dogru . kimlik vs yanlıssa adı yanlıstır . adresi vs yanlıstır . ancak ip gizlememis dolayısıyla ip ve ev adresi kimligi kolayca bulunur zaten bu sıkıntı degil .

onaylanan belgelere dayalı olarak murat olarak hitap etmisler koinim ekibi dolayısıyla bu bilginin dogru oldugunu varsayalım . ( ben elimde kanıt var buna ragmen yorum yapmak istemiyorum olayın dısında kalmak istedigimden dolayı , tek amacım kamuoyunu uyarıp bilgilendirmek ve koinim ekibinin yapması gerekeni yapmak kullanıcıları zarardan korumak . bir ekran goruntusu daha var koinimden gelen maille alakalı onu da yayınlayabilirim yakın zamanda )

inanan inanır ona gore pozisyon alır inanmyana inanmaz . herkes kendi kararını verecek ben kimseyi yonlendirmek istemem .  
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
October 07, 2016, 11:28:47 AM
Alışlarla satışlar eşleşmiyor, ezbere mi işlem yapalım?

kafaniza gore yazin bir seyler, olmazsa olmazdir, olursa samda kayisi.

daha iyisi mi var, site hacklenmis, official aciklama yok. eslesme hatasi var diyorsunuz, sizinki de is mi simdi Smiley
hero member
Activity: 686
Merit: 501
Blockchain Just Entered The Real World
October 07, 2016, 11:26:57 AM
Alışlarla satışlar eşleşmiyor, ezbere mi işlem yapalım?
Pages:
Jump to: