Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 74. (Read 222885 times)

full member
Activity: 160
Merit: 100
May 14, 2015, 08:00:12 AM
Koinim.com ulaşmak isteyenler bunları deneyebilirler.

veriyol bilişim ve reklam hizmetleri tic. ltd. şti
Adres: Barbaros Bulvarı Nisbetiye Mahallesi Uygur Apt. 102 1/5 Beşiktaş, İstanbul
Telefon: 0212 337 36 70
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
kün tuğ bolgıl kök kurıkan
May 14, 2015, 07:30:52 AM
Bankayla problem yaşıyorlarsa gelsinler buradan, siteden, twitterdan, resmi kanallardan açıklasınlar durumu biz de ona göre önlemimizi alalım.
Hesapları incelemeye girer, dondurulur vs anlarım ama müşteriye açıklama yapmamak kabul edilebilir bir şey değildir.
full member
May 14, 2015, 07:14:11 AM
Bitcoin olarak çektim.
Emir girmiştim bitcoinin fiyatı düşünce benim emir fiyatım yüksek kalmış ve satılmış.

Teşekkürler.

Gönderen kısmında "Veriyol Bilişim ve Reklam Hizmetleri" yazıyor.

Teşekkürler.
member
Activity: 84
Merit: 10
May 14, 2015, 06:46:41 AM
8bin kusur TL yi 15 gündür alamıyorum. Sad
Destek sıkıntı var bankayla çözmeye çalışıyoruz diyor.
Sahibini tanıyan arkadaşla görüştüm güvenilir birisidir eninde sonunda öder dedi ismi Çağatay sanırım.
Türkiye de bankalar bitcoin alışverişine belliki çok yatkın değiller takascoin de çok banka değiştirdi.Büyük ihtimal Koinimde değiştirecek.
Bakalım şimdiki nakit problemi ne olacak.

Şükür bir problemim yok benim ama 15 gün uzun bir zaman. Bankayla ne problemi olabilir, senin paranı ödemesini engelleyecek?

Bu arada önceden tl ödeme alanlar, gönderen kısmında şahıs ismimi oluyor yoksa şirketmi?

Gönderen kısmında "Veriyol Bilişim ve Reklam Hizmetleri" yazıyor.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
May 14, 2015, 06:41:22 AM
hangi yöntemle, kurtaramayanları aydınlatmış olursun tl olarakmı btc olarakmı kurtardın ??
Bitcoin olarak çektim.
Emir girmiştim bitcoinin fiyatı düşünce benim emir fiyatım yüksek kalmış ve satılmış.
full member
May 14, 2015, 06:27:56 AM
Sahibini tanıyan arkadaşla görüştüm güvenilir birisidir eninde sonunda öder dedi ismi Çağatay sanırım.
Türkiye de bankalar bitcoin alışverişine belliki çok yatkın değiller takascoin de çok banka değiştirdi.Büyük ihtimal Koinimde değiştirecek.

Şükür bir problemim yok benim ama 15 gün uzun bir zaman. Bankayla ne problemi olabilir, senin paranı ödemesini engelleyecek?

Bu arada önceden tl ödeme alanlar, gönderen kısmında şahıs ismimi oluyor yoksa şirketmi?
legendary
Activity: 1869
Merit: 1387
The Last Cryptocoin Burner
May 14, 2015, 06:07:21 AM
full member
May 14, 2015, 05:42:35 AM
hangi yöntemle, kurtaramayanları aydınlatmış olursun tl olarakmı btc olarakmı kurtardın ??
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
May 14, 2015, 05:34:38 AM
Paramı kurtardım şükür darısı başınıza Smiley
full member
Activity: 364
May 13, 2015, 02:12:16 PM
Durum ciddiye bindi.
949 dan alış emri var. 20tl lik de olsa var.
24 saatlik işlem hacminin düşme sebebi 24 saat önce yapılan işlemlerdendir umarım.

Yuh. O ne öyle Cheesy Resmen kendi kafasında bir pazar oluştu koinimde ya. Satışta bitcoin kalmamış.
Aynen öyle.

Benim de içeride param var.
Geçen gün 16 BTC lik satış vardı. O çekmiştir parasını inşallah.

Bu arada beyler geçen gün TL çekim emri vermiştim hesabınıza geçti diye mail geldi. Bir baktım gelmemiş.
Destekle maillestik. Önce banka hesabıma istememe rağmen koinime bakiye olarak iade ettiler.
Bakiye olarak yollasanız da olur dedim sonradan. niye öyle dediysem artık Sad

Benim çekimlerim bu haftaya kadar haftasonu ve mesai saatleri dışında dahi yapılmıştı ya. Birden ne oldu anlamadım. En azından bir açıklama bekliyor insan. Bir daha kim kullanır o siteyi.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1002
May 13, 2015, 02:08:37 PM
Durum ciddiye bindi.
24 saatlik işlem hacminin düşme sebebi 24 saat önce yapılan işlemlerdendir umarım.

Yuh. O ne öyle Cheesy Resmen kendi kafasında bir pazar oluştu koinimde ya. Satışta bitcoin kalmamış.
Aynen öyle.

Benim de içeride param var.
Geçen gün 16 BTC lik satış vardı. O çekmiştir parasını inşallah.

Bu arada beyler geçen gün TL çekim emri vermiştim hesabınıza geçti diye mail geldi. Bir baktım gelmemiş.
Destekle maillestik. Önce banka hesabıma istememe rağmen koinime bakiye olarak iade ettiler.
Bakiye olarak yollasanız da olur dedim sonradan. niye öyle dediysem artık Sad
full member
May 13, 2015, 02:04:29 PM
Durum ciddiye bindi.

Onu gectim siteye girmeye calisiorum girmio kasio. Herkes 3-5 kurusunu kurtarmaya calisio. Yuklu nakitte olanlar icin sikinti buyuk

Yuklu nakit tutan olduğunu sanmıyorum anca orada satanların bakiyesi vardır.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
May 13, 2015, 02:01:00 PM
Durum ciddiye bindi.

Onu gectim siteye girmeye calisiorum girmio kasio. Herkes 3-5 kurusunu kurtarmaya calisio. Yuklu nakitte olanlar icin sikinti buyuk
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
May 13, 2015, 01:59:41 PM
Çok saçma bir durum olmuş gibi. burada yazılanlardan sonra üye oldum, içerde ne oluyor bakmak için  Grin

BTC çekimlerine onay veriyor mu bari, tl göndermiyorsa.

Ben bu sabah btc cektim sikinti yok.
Koinim defteri kapanmistir.artik toparlayamazlar.kimse giripte islem yapmaz
full member
May 13, 2015, 01:58:22 PM
Durum ciddiye bindi.

legendary
May 13, 2015, 01:56:50 PM
Durum ciddiye bindi.
legendary
Activity: 1108
May 13, 2015, 01:55:03 PM
Çok saçma bir durum olmuş gibi. burada yazılanlardan sonra üye oldum, içerde ne oluyor bakmak için  Grin

BTC çekimlerine onay veriyor mu bari, tl göndermiyorsa.
full member
Activity: 504
Merit: 120
May 13, 2015, 01:47:34 PM
0 komisyon olayını siteye bitcoin çekmek için yaptılar. Vurgun yapıp kaçmayı düşünüyorlar belki belkide lorylore'nin dediği gibi sitede para çekme işlemlerinin 7 iş gününde sonuçlandırılacağı yazıyor.
Vurgun düşünüyorlarsa vazgeçsinler bence,
Burayı yıkarlar Smiley
Onu geçtim, hala 949'dan panik alım yapanlar var Sad
Sabırsız olmayın arkadaşlar, lütfen..

Herkes parasının derdinde napsın. En azından btc alıp birazını kurtarmaya çalışıyorlar.
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
kün tuğ bolgıl kök kurıkan
May 13, 2015, 01:41:06 PM
son zamanlardaki olaylar vircurex'i hatırlattı. (yarası olan vardı gerçi deşmeyelim şimdi Tongue Grin)
legendary
May 13, 2015, 01:39:34 PM
0 komisyon olayını siteye bitcoin çekmek için yaptılar. Vurgun yapıp kaçmayı düşünüyorlar belki belkide lorylore'nin dediği gibi sitede para çekme işlemlerinin 7 iş gününde sonuçlandırılacağı yazıyor.
Vurgun düşünüyorlarsa vazgeçsinler bence,
Burayı yıkarlar Smiley
Onu geçtim, hala 949'dan panik alım yapanlar var Sad
Sabırsız olmayın arkadaşlar, lütfen..
Pages:
Jump to: