Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 78. (Read 222885 times)

hero member
Activity: 826
Merit: 1000
February 21, 2015, 03:08:20 PM
Smiley valla mesajlara çok gülüyorum. Özellikle 0.0001 btc madenci ücretinin bile kesilmesi çok komik ve tam olarak bir Türk işi. Koinim hacmi neredeyse sıfır, elemanın biri tarafından zamanında hobi olarak açmış ama hobi olmaktan öte geçememiş bir siteye nasıl para yatırıyorsunuz hayret ediyorum.. Btcturk var, takascoin var alternatif var yani. Takascoin sağlam iyi ama orda da para hesabınıza işlemesi geç olabiliyor başıma 2-3 kez geldi. Ayrıca btc çekmek istediğinizde de ellerinde btc olmayabiliyor Smiley Ancak sağlam şirket paranız kalmaz. Ancak bana göre btcturk tek çözüm. Yeri gelmişken btcturkun kıymetini bilin yerli yersiz boş konular için haksız eleştirmeyin arkadaşlar size önerim bu olacaktır. Ayrıca ne idüğü belirsiz yerelere paranızı gözü kapalı göndermeyin.

Koinim'i uzun zamandır kullanırdım öyle hobi maiyetinde açılmış bir site olmadığından eminim, tek problem derinlikti ve sanırım artık derinlik olmaması onları da rahatsız etmiş olacak ki şikayetler de artmaya başladı. Umarım kapatmazlar lakin ben koinimin çalışma şeklini seviyordum
full member
Activity: 141
Merit: 100
February 21, 2015, 04:27:06 AM
Smiley valla mesajlara çok gülüyorum. Özellikle 0.0001 btc madenci ücretinin bile kesilmesi çok komik ve tam olarak bir Türk işi. Koinim hacmi neredeyse sıfır, elemanın biri tarafından zamanında hobi olarak açmış ama hobi olmaktan öte geçememiş bir siteye nasıl para yatırıyorsunuz hayret ediyorum.. Btcturk var, takascoin var alternatif var yani. Takascoin sağlam iyi ama orda da para hesabınıza işlemesi geç olabiliyor başıma 2-3 kez geldi. Ayrıca btc çekmek istediğinizde de ellerinde btc olmayabiliyor Smiley Ancak sağlam şirket paranız kalmaz. Ancak bana göre btcturk tek çözüm. Yeri gelmişken btcturkun kıymetini bilin yerli yersiz boş konular için haksız eleştirmeyin arkadaşlar size önerim bu olacaktır. Ayrıca ne idüğü belirsiz yerelere paranızı gözü kapalı göndermeyin.
hero member
Activity: 1582
Merit: 670
February 20, 2015, 02:27:00 PM
Arkadaşlar ben 1000 tl yatırdım. 6-7 saat oldu daha göndermediler hesabıma.  Undecided
member
Activity: 68
Merit: 10
February 20, 2015, 01:26:52 PM
4 BTC çektim bu siteden ve bu arkadaşlar 0.0005 BTC kara geçeceğiz diye madencilere hiç ücret ödemediği için yakaladığım bir fırsatı kaçırdım. vallahi bravo size. tip adresiniz varsa yollayın, 3-5 birşeyler yollayayım gözünüz doysun.
member
February 20, 2015, 01:17:57 PM
Cumartesi günü 10 dakika içerisinde para çekme işlemim gerçekleştirildi Grin

Teşekkürler Koinim. E-posta bile yollamadım acil lazım diye Grin

bunun garantisi de yok ki, http://prntscr.com/67lr85

daha şimdiden madenci ücreti ödememeye başlamışlar. paralarınıza sahip çıkın, tl çekmeyi de 7 güne uzatabilirler.
member
February 20, 2015, 01:15:37 PM
çok sinirliyim, acil btc lazım ve bu adamların 3 kuruşluk aç gözlülüğü yüzünden öylee bekliyorum.
member
February 20, 2015, 01:11:32 PM
hata olabileceğini düşünerek tekrar gönderim yaptım yine fee 0 btc. acil işimiz var, 0.005 btc alıyorsunuz zaten rakiplerinize nazaran fazla fazla. 0.0001 bari ödeyin işimiz görülsün. ayrıca kullanım şartlarınızda para çekme onayı kısmında en fazla 7 gün içinde yazıyor, bununla ilgili mail de atmıştım ama yanıt alamamıştım. maximum 7 gün hiç güven vermiyordu, bu olay da tuzu biberi oldu. iyi niyetli olduğunuzu düşünüyorum ama gözünüzü para hırsı bürümüş izlenimine kapıldım.
full member
Activity: 126
February 20, 2015, 01:03:02 PM
bende sorun yaşıyorum bu siteyle az da olsa olması gerektiğinden daha az para var sitedeki hesabımda 0.00039 olması gerekirken 0.00025
member
February 20, 2015, 12:58:04 PM
btc transferi için 0.0005 btc alıyorsunuz ama bunu madencilere ödemiyorsunuz. öyle bekliyoruz transferimiz gelecek diyer. belki 24 saati bulacak. bir daha kullanmayı düşünmüyorum sitenizi.
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
kün tuğ bolgıl kök kurıkan
January 31, 2015, 02:12:18 PM
Cumartesi günü 10 dakika içerisinde para çekme işlemim gerçekleştirildi Grin

Teşekkürler Koinim. E-posta bile yollamadım acil lazım diye Grin
sr. member
January 25, 2015, 12:15:04 PM
aylık işlem hacmine btc/ltc işlemleri eklenmiyor, onlar da eklenirse güzel olur Smiley
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
January 13, 2015, 07:44:23 AM
Bu kadar dalgalanmanın olduğu bir günde btcturk hacim rekoru kırarken, koinimde yaprak kıpırdamıyor.En son işlem sanırım 5 saat önce olduki btcturke yakın fiyatta alış ve satıs teklifleride var. Bence acil bir çözüm bulmaları ve insanları çekmeleri gerekiyor. yakında kendi kendilerine islem yapacaklar

İnsanların işlem yapmasını istemiyor olabilirler. Para yatırma-çekme işlemlerinde hiçbir sorun yokken trade eksikliğinin başka bir açıklamasını bulamıyorum.

ilk açıldığında bile düsük hacimlide olsa işlem oluyordu. geçen sene bu zamanlar ltc acaip hareketliydi.Suan alışta teklif yok.
legendary
Activity: 1554
January 13, 2015, 07:37:51 AM
Bu kadar dalgalanmanın olduğu bir günde btcturk hacim rekoru kırarken, koinimde yaprak kıpırdamıyor.En son işlem sanırım 5 saat önce olduki btcturke yakın fiyatta alış ve satıs teklifleride var. Bence acil bir çözüm bulmaları ve insanları çekmeleri gerekiyor. yakında kendi kendilerine islem yapacaklar

İnsanların işlem yapmasını istemiyor olabilirler. Para yatırma-çekme işlemlerinde hiçbir sorun yokken trade eksikliğinin başka bir açıklamasını bulamıyorum.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
January 13, 2015, 07:34:12 AM
sr. member
January 12, 2015, 06:12:58 PM
Merhaba,

Hesap onayında adres için istenen belge olarak doğrudan banka'nın ve/veya ttnet'in yolladığı pdf'leri doğrudan yüklersek kabul görür mü?
Adıma kayıtlı adres içeren sadece e-faturalar var bende sadece Grin

Olur tabi. Ben bu durumlarda kredi kartı hesap özeti gönderiyorum.

Yolladım belgeleri, yarına herhalde hesap onaylı hale gelir Smiley
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
January 11, 2015, 01:02:33 PM
15:30'da hesaba geçti.
hero member
Activity: 840
January 11, 2015, 12:25:24 PM
haftasonu , yerli exchange sitelerinden para cekim isi maalesef sorunlu. para cekme islemlerini hafta ici, hatta mumkunse bankalarda yaptiginiz gibi mesai saatlerinde yapin.
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
January 11, 2015, 07:16:48 AM
bu aralar koinim işlemleri hızlandı para yatırdım hesaba anında hesabıma geçti çok güzel Smiley

12:58'de çekim talebi verdim, henüz işlem gerçekleşmedi.
full member
Activity: 221
January 11, 2015, 07:08:16 AM
bu aralar koinim işlemleri hızlandı para yatırdım hesaba anında hesabıma geçti çok güzel Smiley
EFS
staff
Crypto Swap Exchange
January 11, 2015, 03:45:13 AM
Merhaba,

Hesap onayında adres için istenen belge olarak doğrudan banka'nın ve/veya ttnet'in yolladığı pdf'leri doğrudan yüklersek kabul görür mü?
Adıma kayıtlı adres içeren sadece e-faturalar var bende sadece Grin

Olur tabi. Ben bu durumlarda kredi kartı hesap özeti gönderiyorum.
Pages:
Jump to: