Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 71. (Read 222885 times)

legendary
Activity: 2310
Merit: 1028
September 30, 2015, 07:32:39 PM
koinimde yine birileri estirmiş.
24s Hacim   14.84   Yüksek   1,499.98   Düşük   630.35   Son İşlem   779.99

kendinden kendine satışlar mı acaba?gerçi localbitcoins te de yüksek fiyattan alanlar oluyordu ama bu iki katını da geçmiş.

Gercek oldugunu sanmiyorum. Benim daha yuksekte satis emrim vardi gerceklesmemis. Atlayarak gidemez herhalde. Sitede bug olabilir. Gun icerisinde eslesmeyen alis emri gormustum 800 tl civarinda.
hero member
Activity: 784
Merit: 500
September 30, 2015, 11:36:33 AM

kendinden kendine satışlar mı acaba?gerçi localbitcoins te de yüksek fiyattan alanlar oluyordu ama bu iki katını da geçmiş.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
September 30, 2015, 03:09:36 AM
hero member
Activity: 644
Merit: 501
September 19, 2015, 06:47:52 PM
Takip ediyorum bir haftadır hacim çok düşük  para yatırma ve çekme işlemlerinde hızlar nasıl acaba
Koinim'in hacmi çok düşük olmasına rağmen para yatırma-çekme hızı gayet iyi. Hatta mesai saati dışında (gecenin bir yarısı, pazar günü hariç) ödeme isteyip de alanlar oldu.
full member
Activity: 182
Merit: 100
September 18, 2015, 03:37:08 PM
Takip ediyorum bir haftadır hacim çok düşük  para yatırma ve çekme işlemlerinde hızlar nasıl acaba
twn
legendary
September 16, 2015, 05:00:19 AM
Arkadaş uyu...ucu kelimesini kullana kullana forumu engelleteceksiniz bitcoini de karanlık işlerde kullanıyoruz imajı yaratacaksınız yeter mal mal postlar atmayın artık.

Siz kabul edin veya etmeyin, işin gerçeği bu. Deep web alışverişlerinde dönen btc hiçbir yerde dönmüyor, üstelik bitcoin ile yine alakası olmayan birçok insan bu şekilde tanışıyor.
zaten kontrol edilemediği ve genelde kirli işlerde kullanıldığı için yasallaşamıyor ve bazı ülkelerde kullanımı yasak. herkes bizim gibi trade yapayım,madencilik yapayım bir getiri sağlayayım amacında değil.
üzgünüm ama insan ticaretinden,silaha kadar birçok şeyi bitcoinle almak dolarla almaktan kolay. uyu...ucu bunların yanında en masum olanı bile diyebiliriz.
bu forumda yazanlar karanlık işlerde kullanıyormu bunuda kimse bilemez. ama en azından bence imzasında reklam olan burda trade kovalayan adamlar bitcoini daha farklı gözle görüyor diyebiliriz.
sr. member
Activity: 266
Merit: 250
Infected Mushroom
September 16, 2015, 04:49:10 AM
Arkadaş uyu...ucu kelimesini kullana kullana forumu engelleteceksiniz bitcoini de karanlık işlerde kullanıyoruz imajı yaratacaksınız yeter mal mal postlar atmayın artık.

Siz kabul edin veya etmeyin, işin gerçeği bu. Deep web alışverişlerinde dönen btc hiçbir yerde dönmüyor, üstelik bitcoin ile yine alakası olmayan birçok insan bu şekilde tanışıyor.
sr. member
Activity: 854
Merit: 267
September 16, 2015, 04:42:08 AM
twn
legendary
September 16, 2015, 03:17:51 AM
Yazdigimi tam okusaydin anlardin.btcturkte hacim oldugundan farkedilmez ama koinimde hacim az oldugu icin araliklar cok fazla. 1000 tl lik bitcoin almaniz gerektiginde piyasayi zaman zaman koinimde 100 tl bile yukari cekebilirsiniz. Bu adamlar piyasa fiatina bakmaz alir gecer verir bitcoinini alir alacagini.  Yoksa btc 700 tlyken 900 tl den alan adamlarin olmasi normal degil.

İnternetten uyuşturucu alanların hesap yapmadan btc alacak kadar salak olduklarını mı düşünüyorsunuz?
torbacıya abi şuan bitcoin pahalı ben sana düşünce vereyim diebileceğinizimi düşünüyorsunuz?
yada her uyusturucu kullanan kişiyi 20tl lik falanmı alıyor zannediyorsunuz?parasız tipler falanmı sanıyorsunuz?yada acil uyusturucuya ihtiyacı olan adamın parasına bakıp neyse sonra alayım diyeceğinimi?
konuyu uzatmanın gereği olduğunu düşünmüyorum ama bu şekilde birşey ortaya atmıssam demekki vardır bir bildiğimki bu şekilde konuşuyorum.
ama tekrarlıyorum yanlış anlaşılmasın koinimle konunun bir alakası yok olayın. koinimdeki hacimle alakalı bir olay.yoksa bcturkte belki bu miktarın 10 katı aynı iş için hacim dönüyordur.sonucta anonim bir olay.kimin ne için btc aldığını kimse bilmiyor bilmeside gerekmiyor.
legendary
Merit: 1422
September 15, 2015, 05:53:08 PM
Yazdigimi tam okusaydin anlardin.btcturkte hacim oldugundan farkedilmez ama koinimde hacim az oldugu icin araliklar cok fazla. 1000 tl lik bitcoin almaniz gerektiginde piyasayi zaman zaman koinimde 100 tl bile yukari cekebilirsiniz. Bu adamlar piyasa fiatina bakmaz alir gecer verir bitcoinini alir alacagini.  Yoksa btc 700 tlyken 900 tl den alan adamlarin olmasi normal degil.

İnternetten uyuşturucu alanların hesap yapmadan btc alacak kadar salak olduklarını mı düşünüyorsunuz?
twn
legendary
September 15, 2015, 05:48:24 PM
24s Hacim   14.27BTC gösteriyor ama uzun süredir siteyi takip ediyorum bir tane bile işlem olduğunu görmedim. Acaba güncellemeyi bıraktılar mı? 24 günlük hacminin bile o kadar olduğunu sanmıyorum.

islem oluyor, alanda satanda genelde 5-10 btc satiyor, islem adedi az olabilir ama, 24 saatlik hacim 14 btc olabilir, zaten 14 btc cok onemli bir rakam degil bir borsa icin.

5-10 BTC satan neden bu hacimsiz yerden satsın ki? Emirlerin eşleşmesi için arada 80-100 TL'lik farkların olduğu bir siteden bahsediyoruz.
Zamanında BTC atıp ortalama fiyattan satış emri girip günlerce bekledim, kimse alış yapmadı.

bitcoin logolu uyuşturucuyla alakalı bir konuda fikrimi belirtmiştim.btc turkte hacim yüksek olduğundan fark edilmiyordur ama koinimde tam tersi

Büyük ihtimalle bu haplarda SilkRoad tarzı bir yol ile alışveriş yapılıp ülkeye sokulmuş. Yoksa Türk torbacıları ne bilsin Bitcoin'i Cheesy
Gecen gun bitcoin ile ilgili bir laf acildi arkadas sadece uyustutuyla alakasini bilio. Sadece bitcoin ile calisan torbacilar varmis. Adrese teslim kargoyla sifir risk.bazen alakasiz koinimde fiyat yukseliyorya ben buna Bagliorum. Adam bitcoini bilmio girio alio 1000 tl lik bitcoini.satis fiyati neyse ondan aliveriyor.

koinimdeki o alışların uyuşturucuyla alakasını kurmak nasıl bir kafadır.
Onların sebebi olsa olsa kriptolocker virüsüdür.btc turk diret banlıyor o virüs için hesap açanları hiç uğraşmamak için.Koinimin ve takascoininde başını ağrıttı o iş bakalım nereye kadar gidecek.
legendary
Activity: 1874
Merit: 1394
The Last Cryptocoin Burner
September 15, 2015, 04:47:00 PM
24s Hacim   14.27BTC gösteriyor ama uzun süredir siteyi takip ediyorum bir tane bile işlem olduğunu görmedim. Acaba güncellemeyi bıraktılar mı? 24 günlük hacminin bile o kadar olduğunu sanmıyorum.

islem oluyor, alanda satanda genelde 5-10 btc satiyor, islem adedi az olabilir ama, 24 saatlik hacim 14 btc olabilir, zaten 14 btc cok onemli bir rakam degil bir borsa icin.

5-10 BTC satan neden bu hacimsiz yerden satsın ki? Emirlerin eşleşmesi için arada 80-100 TL'lik farkların olduğu bir siteden bahsediyoruz.
Zamanında BTC atıp ortalama fiyattan satış emri girip günlerce bekledim, kimse alış yapmadı.

bitcoin logolu uyuşturucuyla alakalı bir konuda fikrimi belirtmiştim.btc turkte hacim yüksek olduğundan fark edilmiyordur ama koinimde tam tersi

Büyük ihtimalle bu haplarda SilkRoad tarzı bir yol ile alışveriş yapılıp ülkeye sokulmuş. Yoksa Türk torbacıları ne bilsin Bitcoin'i Cheesy
Gecen gun bitcoin ile ilgili bir laf acildi arkadas sadece uyustutuyla alakasini bilio. Sadece bitcoin ile calisan torbacilar varmis. Adrese teslim kargoyla sifir risk.bazen alakasiz koinimde fiyat yukseliyorya ben buna Bagliorum. Adam bitcoini bilmio girio alio 1000 tl lik bitcoini.satis fiyati neyse ondan aliveriyor.

koinimdeki o alışların uyuşturucuyla alakasını kurmak nasıl bir kafadır.
Onların sebebi olsa olsa kriptolocker virüsüdür.btc turk diret banlıyor o virüs için hesap açanları hiç uğraşmamak için.Koinimin ve takascoininde başını ağrıttı o iş bakalım nereye kadar gidecek.
twn
legendary
September 09, 2015, 01:37:40 AM

legendary
September 08, 2015, 03:03:59 PM

legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
September 08, 2015, 10:32:18 AM

legendary
September 08, 2015, 09:23:12 AM
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
August 31, 2015, 12:06:22 PM
 Bu siteyi bayağı kullandım ne yatırmada ne çekmede herhangibir sıkını yaşamadım.Diğer siteye göre ltc pazarı da mevcutken hacimin az olması sıkıntılı bir durum.Biraz dayanabilirse site ilerde daha çok tercih edilebilir.
full member
Activity: 210
Merit: 100
August 31, 2015, 10:33:51 AM
hayırlı uğurlu olsun bende bir üyenizim.

mesajıma ilaveten şunu eklemek istedim. 0.0005 lik bir kesinti çok değilmi ya.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
August 05, 2015, 07:37:04 AM
Site ölü durumda. LTC/BTC paritesinde ise 1 alış 2 satış emri var, hepsi ya tutarsa diye uçlara konmuş. Smiley
hero member
Activity: 784
Merit: 500
July 17, 2015, 05:06:17 PM
Koinim'deki alım-satım aralığı eskisine göre daha düşük (58 TL). Kullanıcı sayısı arttıkça fark kapanıyor.

Baya düşmüş hocam 58 TL fark nedir yaaa Cheesy
İzliyorum ama alan satan yok, sadece botlar birbirinin üstüne çıkıp yer değiştiriyor.
dostum bu botları kullanıcılar kendileri mi yazıyor.
Pages:
Jump to: