Pages:
Author

Topic: Koinim.com - page 83. (Read 222884 times)

sr. member
Activity: 558
Merit: 251
March 05, 2014, 11:42:48 AM
hep pohpohlayıp övüyorsunuz ama önce 46 LTC yi satma için 2 saat denedim olmadı. sonra 6 LTC satmak için 3 saat denedim olmadı, bi türlü alıcı çıkmadı 3-5 kademe aşağı yukarı oynatmama rağmen...

derinlik sıfır gibi:)
300ltc/24s  gerçekçi değil...

ltclerimi bende btce ye gönderdim.....

katılım var derinlik yok...

paralı adamları çekmeniz gerekiyor....

ortalama ltc fiyatı 37 lerdeyken sen tutup 40 tan satmak istersen tabi olmaz.
orada iş yapıyorsan ya sabret yada azar azar sat.
ben geçenlerde 5 LTC yi 39 dan satışa çıkardım ve ertesi günü bekledim, baktım satılmış.
ayrıca türkiye için 46 LTC de biraz fazla oluyor.
eğer 46 LTC yi satışa çıkardıktan sonra kısa sürede satabiliyor olsaydın zaten biz uçmuş olurduk

sen yazdıklarımı okumadan ezbere yazıyorum. bak yukarda ne yazıyor. 3-5 kademe aşağıdan 6 ltc denememe rağmen...
yani ltc 37 iken ben 34-35-36-37 den 6ltc sat vermeme rağmen gitmedi, yani kademelerde 0.1, 0.5, 1ltc gibi ltc ler duruyor.

e ltc sizde 37 iken ben 20 den emir verecek değilm yani..
bir günde gidecekse bi anlamı yok.

bak sitenin kalite konusuna lafım yok, şahane ama seninde dediğin gibi ülke pazarı dar..
yine iş yapıyor o ayrı ama benim işime yaramıyor.

belki ingilizce desteği verip yurtdışına da destek vermeniz gerekiyor, onu  bilemem....

merhaba , öncelikle şunu söyleyeyim, koinim den birisiymişim gibi bir durum doğmuş sanırım. (sürekli siz diyince).
koinim ile ilgim yok ve ben şimdiye kadar ne zaman ihtiyaç duysam gerekli işlemi yaptım, Btcturk ve koinim i birlikte kullanıyorum.
bazı noktaları atlamışım kusura bakma, derinlik dar ve bunu çözecek kişilerde biziz yani trader lar.
tüm ülkede yaklaşık 3000 kişi bu iş ile uğraşıyor (yaklaşık btcturk üye sayısı) ve eminim bunların bir kısmı meraktan sitelere üye olanlardır.
hero member
Activity: 756
Merit: 505
March 05, 2014, 10:45:35 AM
hep pohpohlayıp övüyorsunuz ama önce 46 LTC yi satma için 2 saat denedim olmadı. sonra 6 LTC satmak için 3 saat denedim olmadı, bi türlü alıcı çıkmadı 3-5 kademe aşağı yukarı oynatmama rağmen...

ben geçenlerde 5 LTC yi 39 dan satışa çıkardım ve ertesi günü bekledim, baktım satılmış.
eğer 46 LTC yi satışa çıkardıktan sonra kısa sürede satabiliyor olsaydın zaten biz uçmuş olurduk

sen yazdıklarımı okumadan ezbere yazıyorum. bak yukarda ne yazıyor. 3-5 kademe aşağıdan 6 ltc denememe rağmen...
yani ltc 37 iken ben 34-35-36-37 den 6ltc sat vermeme rağmen gitmedi, yani kademelerde 0.1, 0.5, 1ltc gibi ltc ler duruyor.

e ltc sizde 37 iken ben 20 den emir verecek değilm yani..
bir günde gidecekse bi anlamı yok.

bak sitenin kalite konusuna lafım yok, şahane ama seninde dediğin gibi ülke pazarı dar..
yine iş yapıyor o ayrı ama benim işime yaramıyor.

belki ingilizce desteği verip yurtdışına da destek vermeniz gerekiyor, onu  bilemem....

sr. member
March 05, 2014, 08:07:41 AM

hero member
Activity: 756
Merit: 505
March 05, 2014, 07:19:25 AM

300ltc/24s  gerçekçi değil...

sr. member
March 04, 2014, 08:54:59 AM
Koinim arayüzü istekleriniz doğrultusunda yenilendi ve geliştirildi. Koinim'de artık BTC/LTC arası trade yapabilirsiniz.

kessinlikle ve tek kelime ile süper olmuş, ilk girdiğimde biran için kayboldum ama 10 dk sonra bir baktım herşey önümde ,
teşekkürler...
newbie
Activity: 36
Merit: 0
March 04, 2014, 05:10:01 AM
Koinim arayüzü istekleriniz doğrultusunda yenilendi ve geliştirildi. Koinim'de artık BTC/LTC arası trade yapabilirsiniz.
newbie
Activity: 38
March 04, 2014, 02:19:58 AM
Yeni tasarım bence harika olmuş herşey gözünün önünde. Biraz karışık gibi gelebilir insana ama kullanım kolaylığı güzel. BTC/ LTC de eklenmiş ve beklendiği gibi tablo görünümü de.
newbie
Activity: 7
March 02, 2014, 08:54:42 AM
Arkadaşlar bana mı öyle geliyor yoksa koinim'de bir hareketlenme var gibi mi? Kimler trading yapıyor koinim'de tavsiyeler alabilir miyim?
sr. member
February 26, 2014, 07:23:28 PM
Yeni altcoin oylamasındaki adayları ve sonucu çok merak ediyorum.

Oylamanın linkini verebilir misin?

aşağıdaki linkten fikirleri görebilir ve oylayabilirsiniz.

http://destek.koinim.com/forums/221239-general/
member
Activity: 254
Merit: 10
February 26, 2014, 02:03:01 PM

Oylamanın linkini verebilir misin?
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
February 26, 2014, 12:52:22 PM
sr. member
February 26, 2014, 12:50:29 PM
adamlar LTC ekledi, şimdide BTC/LTC ve başka bir altcoin ekleyecekler. daha ne olsun be.
Kendilerine sonsuz teşekkürler.
newbie
Activity: 13
February 26, 2014, 12:01:28 PM
Altcoin eklemenin Türkiye için gereksiz ve komik olduğu düşüncesindeyim...

Tam tersini düşünüyorum, kendileri ve bu sektördekiler için bir ihtiyacı/açlığı giderecektir...

Aynen bende aksine BTCTurk'un de eklemesi gerektigini dusunuyorum.
member
Activity: 103
February 26, 2014, 11:38:04 AM

Tam tersini düşünüyorum, kendileri ve bu sektördekiler için bir ihtiyacı/açlığı giderecektir...

Bizim millet ister ister ama yapınca almaz, ekleyince kullanmaz... Smiley
member
Activity: 254
February 26, 2014, 11:24:45 AM

member
Activity: 103
February 26, 2014, 11:05:24 AM
EFS
staff
Activity: 3696
Merit: 2065
Crypto Swap Exchange
February 26, 2014, 10:44:11 AM
Koinim'den mail geldi.

Değerli Üyelerimiz,

Koinim ekibi olarak Türkiye'de Bitcoin ve altcoinlerin gelişimine sizlerle birlikte öncülük ediyor olmaktan dolayı heyecan duyuyoruz.

Görüşleriniz doğrultusunda sunduğumuz hizmetleri geliştirmeye özen gösteriyoruz. Bu kapsamda yaklaşan baharla beraber Koinim'de bir çok değişiklikle karşınızda olacağız:

BTC Altyapı çalışmalarımız sürüyor, işlemleriniz Koinim'de çok daha hızlı gerçekleşecek.
BTC Bitcoin/Litecoin çapraz kur değişimi ve sizlerin oyları ile belirlenen yeni bir altcoin daha Koinim'de işlem görmeye başlayacak.
BTC Kullanıcı dostu yepyeni  bir tasarımla karşınızda olacağız.

Bununla birlikte 3 Mart tarihinden itibaren yürürlüğe girecek olan 2014 yılı ücret listemizi hazırladık. Yeni ücret tablosunu aşağıda inceleyebilirsiniz.

Görüşlerinize her zaman ihtiyaç duyuyoruz. http://destek.koinim.com adresinden bize fikirlerinizi ileterek veya mevcut fikirleri oylayarak Koinim'in gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Keyifli ve kazançlı günler dileriz.

Koinim ekibi

Code:
Alış / Satış komisyonları

Son 30 günlük alış / satış hacmi (TRY)
Komisyon

0 - 30000
% 0.40 (minimum 0.50 TRY)

30000 üstü
% 0.30 (minimum 0.50 TRY)

Çekme / Yatırma ürcretleri

İşlem
Komisyon

TL çekme (Havale / EFT)
3 TRY

Bitcoin çekme
0.0005 BTC*

Litecoin çekme
0.005 LTC*

TL, bitcoin ve litecoin yatırma
Ücretsiz

* Bitcoin ve Litecoin ağları tarafından kesilen ücret dahildir.
trc
full member
Activity: 164
Merit: 100
February 26, 2014, 09:18:47 AM
Hacim sorunu malum fakat TL çekim hızına hayran kalmamak mümkün değil. Çekim işlemi girdim, aşağı indim bi kahve aldım, ilk yudumu içerken bankadan rapor mesajı geldi.

Umarım zamanla hacim oluşur çünkü BTCTürk'e göre bu artısının yanında alış/satış sayfasında zaman aşımı - geri sayım yapmaması da güzel. BTCTürk ne diye kullanıcıları logout etmeye bu kadar hevesli anlam veremedim.

Neyse, teşekkürler Koinim.
newbie
Activity: 42
February 24, 2014, 12:47:09 AM
aslında böyle olması bir bakıma iyi, şunu anlıyoruz çünkü koinim yönetimi bot kullanmıyor ya da kendisi müdahale etmiyor piyasaya, öylece piyasanın doğal oluşmasını bekliyor...ben zamanla hareketleneceğini düşünüyorum.
newbie
Activity: 13
February 23, 2014, 12:48:01 PM
Suan icin burdaki piyasa cok durgun bir sure daha bekliycem sonra parami cekicem sanirim kullanicisi cok az heralde  sitede hic hareket yok
Pages:
Jump to: