Pages:
Author

Topic: Koji level moram biti za kampanje? - page 2. (Read 2866 times)

member
Activity: 210
Merit: 10
October 18, 2017, 05:05:17 PM
#68
Quote
The activity number is determined in this way:
time = number of two-week periods in which you've posted since your registration
activity = min(time * 14, posts)

Šta je točno ovo?

Quote
time = number of two-week periods in which you've posted since your registration

Šta ako ja postam jednom u tom periodu od 2 tjedna? Šta ako postam 50 puta, ali sve u jednom danu? Šta ako imam 1 post svaki dan?

member
Activity: 182
Merit: 14
October 18, 2017, 04:18:36 PM
#67
Bok ljudi, moj prvi post, malo čitam vaše korisne informacije, cak bolje objasnite nego english people; mislim da cu imat dosta pitanja sto se tice coinova ovih dana, pozz!
member
Activity: 210
Merit: 10
October 17, 2017, 12:52:26 PM
#66
Kakvo znanje nam je potrebno za kampanju?

Rekao bih dobro znanje Engleskog jezika i osnovno poznavanje svijeta bitcoina, gamblinga, klađenja i dr.
Bitno je pisati konstruktivne i originalne postove i ne spamati.

Ok, uskoro ću krenut, pa ću se javit ovdje ako budem imao kakvih pitanja Smiley
sr. member
Activity: 560
Merit: 273
October 17, 2017, 10:16:49 AM
#65
Kolko trebam dnevno biti uz racunar da bi mogao sudelovati u nekoj ozbiljnijoj kampanji?

Za početak, prvi cilj ti je dobiti barem Jr. member rank. Za to će ti trebati 'Activity' barem 30.
Activity se računa prema broju postova u određenom vremenskom periodu. Konkretno, za Activity: 30 trebaš postati 30 dana barem jedan post dnevno.
Više o tome možeš pročitati u ovoj temi: https://bitcointalksearch.org/topic/forum-rankspositionsbadges-what-do-those-shiny-coins-under-my-name-mean-178608 

Nakon toga pronađeš i prijaviš se u kampanju koja prima članove sa Jr. Member rankom. Koliko ćeš morati biti aktivan nakon prijave u kampanju ovisi o pravilima kampanje.
Najčešći zahtjevi su oko 20-30 postova tjedno.
jr. member
Activity: 66
Merit: 5
October 17, 2017, 08:02:51 AM
#64
Kolko trebam dnevno biti uz racunar da bi mogao sudelovati u nekoj ozbiljnijoj kampanji?
sr. member
Activity: 378
Merit: 258
October 17, 2017, 02:22:53 AM
#63
Da biste napravili kompaniju, potreban vam je određeno znanje i, naravno, reputacija, a to nije samo pitanje komunikacije na forumu, već i uspješno završenih projekata. Bez njih, povjerenje neće biti postignuto s sljedećim projektom.

Kompaniju ili kampaju? To su veoma razliciti pojmovi. A niko ovde ni ne zeli da pravi niti kompaniju niti kampaju nego da na najlaksi moguci nacin uleti u neku kampaju gde monogo dele, a malo traze  Grin
Sve u svemu vecina ni ne pomislja na kompanije jer to zahteva obaveze i odricanja  Smiley
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
October 16, 2017, 03:11:27 PM
#62
Kakvo znanje nam je potrebno za kampanju?

Rekao bih dobro znanje Engleskog jezika i osnovno poznavanje svijeta bitcoina, gamblinga, klađenja i dr.
Bitno je pisati konstruktivne i originalne postove i ne spamati.
member
Activity: 210
Merit: 10
October 16, 2017, 08:56:56 AM
#61
Kakvo znanje nam je potrebno za kampanju?
full member
Activity: 378
Merit: 100
October 16, 2017, 04:43:01 AM
#60
Da biste napravili kompaniju, potreban vam je određeno znanje i, naravno, reputacija, a to nije samo pitanje komunikacije na forumu, već i uspješno završenih projekata. Bez njih, povjerenje neće biti postignuto s sljedećim projektom.
sr. member
Activity: 378
Merit: 258
October 15, 2017, 04:02:05 PM
#59
Da li bi mi Twitter account s 10k followera pomogao pri bounty kampanjama? Ako da, kako?

Kod nekih kampanja i to pomaze, tj traze te drustvene mreze. U svakom slucaju sto si visestraniji veca je sansa da ces upecati neki dobar.
Ima toga tu bas puno, samo treba se dosta angazovati na pocetku dok se nadje nesto dobro i sto ispunjava potrebe i zelje.
member
Activity: 210
Merit: 10
October 15, 2017, 03:28:58 PM
#58
Da li bi mi Twitter account s 10k followera pomogao pri bounty kampanjama? Ako da, kako?
sr. member
Activity: 560
Merit: 273
October 15, 2017, 01:42:56 PM
#57
Da, zvuči odlično. Ništa, svaki dan ću provest desetak minuta tamo i vidjet gdje će me to odvest Smiley

Preporučujem da napraviš barem nekoliko postova u različitim sekcijama. Neznaš unaprijed u koju kampanju ćeš se prijaviti. Neke traže aktivnost u 'gambling' dok se kod drugih više cijeni 'altcoins' ili 'bitcoin' sekcije. Najbolje da malo pročitaš uvijete za trenutno aktivne kampanje.
Točno je, što je Daniel naveo, da se postovi pod sekcijom 'Other' (Off-topic, Beginners & Help, Politics & Society...) ne računaju skoro u nijednoj kampanji.
member
Activity: 210
Merit: 10
October 15, 2017, 01:21:14 PM
#56
Da, zvuči odlično. Ništa, svaki dan ću provest desetak minuta tamo i vidjet gdje će me to odvest Smiley
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
October 15, 2017, 11:24:58 AM
#55
Prije svega moraš imati barem Jr. Member rank. Kao Jr. Member, u trenutno aktivninm kampanjama, možeš zaraditi oko $15-$20 tjedno. Istražuj forum, uključi se u rasprave od interesa i nastoj postati barem jednom dnevno jer ćeš tako najbrže dobiti 'Activity' koji ti je potreban za napredovanje sa rankom.

Koje topice preporučaš za uključivanje u raspravu? Veći je value profila ako si aktivan na engleskom dijelu foruma nego ovdje?



Rekao bih da su trenutno najviše ''na cijeni'' postovi u gambling sekciji i pod bitcoin discussion, offtopic gotovo nitko ne plaća a ni postove pod politics, economy etc.
Logično, ako se neko bavi gamblingom da mu je najvažnije reklamirati se dobro tamo gdje se okuplja ekipa koju to zanima.
Zarade se razlikuju od kampanje do kampanje.
U mojoj je do sada zarada, ovisno o tečaju bitcoina, bila 250-300 $ što je sasvim pristojno za desetak minuta pisanja dnevno, bez velikog stresa da moram puno pisati ili u točno određenom dijelu foruma.  Smiley
member
Activity: 210
Merit: 10
October 15, 2017, 09:45:51 AM
#54
Prije svega moraš imati barem Jr. Member rank. Kao Jr. Member, u trenutno aktivninm kampanjama, možeš zaraditi oko $15-$20 tjedno. Istražuj forum, uključi se u rasprave od interesa i nastoj postati barem jednom dnevno jer ćeš tako najbrže dobiti 'Activity' koji ti je potreban za napredovanje sa rankom.

Koje topice preporučaš za uključivanje u raspravu? Veći je value profila ako si aktivan na engleskom dijelu foruma nego ovdje?

sr. member
Activity: 560
Merit: 273
October 14, 2017, 04:36:34 PM
#53
Vidi se da sam nova i nisam obratila paznju na reklame. Hvala puno na detaljnom opisu, sad mi je jasno kako funkcionisu kampanje.

Nema puno kampanja koje prihvaćaju Jr. Member rank i teško je upasti jer je veliki broj zainteresiranih. Treba se malo potruditi i napraviti barem desetak kvalitetnih postova na engleskom jeziku prije prijave na kampanju jer menađeri gledaju povijest prilikom odabira kandidata. Ako imaš postove samo pod 'Local' sekcijom neće te prihvatiti jer ne mogu ocijeniti kvalitetu tvojih postova. Jasno mi je da engleski može nekome predstavljati problem ali ne mora biti besprijekoran. Bitno je da nije direktan copy/paste sa google translate jer se to lako primjeti.

Koliko plaćaju mjesečno?

Prije svega moraš imati barem Jr. Member rank. Kao Jr. Member, u trenutno aktivninm kampanjama, možeš zaraditi oko $15-$20 tjedno. Istražuj forum, uključi se u rasprave od interesa i nastoj postati barem jednom dnevno jer ćeš tako najbrže dobiti 'Activity' koji ti je potreban za napredovanje sa rankom.
member
Activity: 210
Merit: 10
October 14, 2017, 03:48:05 PM
#52
Prije svoje trenutne kampanje sudjelovao sam u nekoliko drugih kampanja i ili bi jednostavno, bz upozorenja, prestale plaćati ili bi prerano završile.
U trenutnoj kampanji sam već 2 godine i vrlo am zadovoljan.
Možda ne plaćaju najviše ali su pouzdani, stabilni, isplaćuju na vrijeme a isplaćuju i bonuse koji se također mogu dobro iskoristiti.
Ponuda kampanja je jako velika ali teško je naći dobru, barem prema mojem iskustvu.

Koliko plaćaju mjesečno?
newbie
Activity: 59
Merit: 0
October 14, 2017, 03:20:00 PM
#51
Vidi se da sam nova i nisam obratila paznju na reklame. Hvala puno na detaljnom opisu, sad mi je jasno kako funkcionisu kampanje.
legendary
Activity: 3374
Merit: 1824
October 14, 2017, 09:18:11 AM
#50
Zar ti nisu dovoljne ove velike crvene reklame na avataru i u njegovom potpisu da skužiš?
Inače se radi o veoma zatvorenoj kampanji koja ne prima nove članove i ima svoje stalne članove koji su u njoj već duže vrijeme. A i da primaju moraš biti full member ili viši rank.

Ja sam pratio redovno services pod market i čim mi je završila ranija kampanja, odabrao sam bio ovu, par tjedana nakon što je krenula (bio sam među prvih 10 članova).
Svidjeli su mi se bili uvjeti oko postanja a i plaćanje Smiley
U to vrijeme mogao se uključiti tko je htio, nije bilo nikakvog ograničenja.
Tek kad je broj članova narastao na 60-70 počeli su uvoditi ograničenja na primanje novih članova, forum rank i sl.
Tek su sada, nakon 2 godine, odlučili odabrati 30 najboljih i preći na fixed amount i ograničeni broj sudionika.
Ukratko, sve dobre kampanje su imale ovakav ''razvoj'' i zato je bitno pratiti ''novosti'' na ovom forumu, pod services gledati što se novo nudi i ući u kampanju kad je tek krenula  još nema nikakvih ''ograničenja'' oko ulaženja.
To je moj savjet.
newbie
Activity: 52
Merit: 0
October 14, 2017, 08:40:23 AM
#49
Da, i ja sam tako naučio da nalazim kampanje pre svega gledajući koji se potpisi tj signature najčešće sreću
kod ovih sa većim činovima.
Jer ako ovi veliki imaju živaca sa nečim da se bakću to je sigurno i unosno i ima budućnost.
Nije uvek tako, al za sada daleko da imam razlog da se žalim da trenutnu kampanju  Wink

Taktika može funkcionirati za velike kampanje poput Deep Onion-a ali u većini slučajeva ćeš zakasniti. Dobro plaćene kampanje uglavnom imaju ograničen broj slobodnih mjesta za svaki rank i kada vidiš potpise kod drugih članova vjerojatno je već kasno.
Ako tražiš kampanju za sudjelovanje trebaš aktivno pratiti 'Services' podforum i prijaviti se u roku od nekoliko dana. Drugi način je da pratiš aktivne kampanje koje plaćaju na tjednoj bazi i čekaš da se pojavi slobodno mjesto. Skoro svaki tjedan nekoliko sudionika 'ispadne' iz dobro plaćenih kampanja zbog kršenja pravila i sl.
Dobre kampanje možeš prepoznati i prema menađerima koji ih vode (iako nije pravilo). Menađeri u većini slučajeva djeluju i kao posrednici pri plaćanju.
Neki od poznatih i priznatih menađera kampanja su: aTriz, yahoo62278, Lutpin, LoyceV, Lauda, DarkStar, Joel_Jantsen...

Vrlo poucno stivo, pozabavicu se ja ovim u slobodno vreme
Pages:
Jump to: