Pages:
Author

Topic: Kredi çekip yatırım yapmak mantıklı mı? - page 4. (Read 2817 times)

member
Activity: 98
Merit: 10
"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"
bitcoin veya diğer ifadeyle kripto para piyasasında ne zaman neyin ne olacağı belli olmaz. borç parayla hele ki kredi çekip yatırımımı katlarım hesabıyla bu piyasaya girmek büyük bir risktir. Mazallah ters bir yatırımda kaldımıydı krediyi de ödeyemeyince sıkıntı yaşarsınız.
full member
Activity: 252
Merit: 105
başkasının şeyiyle gerdeğe girmek diye bir söz var, yapma canım kardeşim yapma. Panik satışı yapar satarsın elindekileri sonra kredi borcunla uğraşırsın.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
Herkese merhaba,

Bir süredir takip ediyorum ve artık daha fazla erişilemez rakamlara ulaşmadan birkaç bitcoin sahibi olmam gerektiğini düşünüyorum. Sizce kazı yapmak mı yoksa bitcoin alıp değerlenmesini beklemek mi daha mantıklı?

ağlar durursun, eldekinden olursun. Bu piyasada tok satıcı olacaksın.
full member
Activity: 406
Merit: 101
Kredi için konuşuyorum; size ait olmayan bir parayla yatırım yapmak riskli. mining işini ya da alım satımı akıllıca yapamayıp elinizde olanı da kaybederseniz iki defa eksiye girmiş olursunuz.. Amma; göze alabiliyorsanız, tecrübeniz varsa, maddi durumunuzu da sarsmayacak şekilde olacaksa şansınızı deneyin derim. o zaman Mining yapmak ya da alım satım yapmak da karlı olabilir..
member
Activity: 224
Merit: 12
Kredi sizi ve bütçenizi sardmayacaksa olabilir, lakin zorlukları ve coin fiyatındaki düşüşleri de hesaba katıp iyi hesap yapmak gerekiyor
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
ahmet çakar ın bu haftaki tweet i ile durumu açıklığa kavuşturalım.

bir çin atasözü der ki götüyle inatlaşan donuna sıçarmış.

götünüz varsa buyrun.
member
Activity: 364
Sonuçta ortada bir risk var. kredi çekip riske girmek benim kulağıma çok da mantıklı gelmedi ancak üzülmeyeceğin ve rahat ödeyebileceğin bir miktar söz konusu ise neden olmasın  Huh
sr. member
Activity: 490
Merit: 278
çin icoları yasakladığında kredi çekip btc almıştım, iyiki almışım. (yalnız şu var, ödeyebileceğim tutardı çektiğim kredi tutarı, sıfırlansa bile bana koymayacaktı. )
member
Activity: 98
"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"
Kesinlikle mantıklı değil. Bu bitcoin piyasasında ister madencilik olsun ister borsa ne zaman neyin olacağını kimse kestiremez. Madencilik bugün 10 kazandırırken yarın bir bakmışsın 2 kazandırır hale gelmiş. Tam tersine 20 de kazandırabilir. Krediyle girip cihazları satmaya çalışan bir sürü örnekleri mevcut.
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
Kendine ait paran varsa misal al 1-2 btc at kenara ama kredi kartı ile alacaksan uzak durman senin yararına olur..
full member
Activity: 630
Merit: 102
çok tecrübe sahibi olmadıktan sonra aşırı riskli bir yatırım gözüyle bakarım ben açıkcası.
member
Activity: 179
kazı yapmak eskisi gibi çok karlı değil onun yerine btc ye yatırım yapmak daha mantıklı..kredi çekip btc ye girmek riskli ama akıllı hareketlerle kazanç sağlanabilir
full member
Activity: 206
Merit: 100
krediyi Bitcoin ucuzken çekerseniz mantıklı, yoksa mantıksız.
sonra başınız çok ağrıyabilir.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
Bazen benimde aklıma geliyor böyle fikir. Aslında çekicen 15.000 TL 60 ay ödüycen 300 300 Bitcoin 5 sene sonra olacak 100K kara bakarmısın. Aslında hesap ortada da insan bi korkuyo tam bi güvenemiyor.
full member
Activity: 406
Merit: 100
Kesinlikle mantıklı değil hocam, çok oynak bir piyasa bu yükselişe aldanmayın yarın bir gün bir düşer elinizde borçla kalırsınız. zarar+zarar yazarsınız.

Borç parayla yatırım yapılmaz diye olmuş yapılır dünyada yapılan çoğu yatırım borçla yapılır. ama yatırım sağlam olacak reel olacak, btc ye kredi çekip bulaşılmaz.
full member
Activity: 314
Merit: 101
borc parayla yatirim mi yapilirmis. sacmalik.
legendary
Activity: 1120
Merit: 1003
alabilirsin en uygun faizi neresi veriyor bi araştır
sonra bak bakalım yatırımın sana ne getiricek
sonra o krediyi bilmem kaç faizle ödeyeceksin  eline ne kalacak
aydınlat bizi mr.spak Smiley umarım kaptan körk yanılıyordur . ki burda hep spark halkı cıkıyor Smiley
member
Activity: 196
One Token to Move Anything Anywhere
Krediden zamanında çok yakınan oldu araştrmanızı piyasaları ögrenmenizi tavsiye ederim.
member
Activity: 179
Çekiceğiniz kredi ödemeleri sizi zorlamayacaksa olabilir..Çünkü bu piyasa size kısa sürede birşeyler kazandırabilir veya uzun vadede bekletebilir..Yapacağınız işlemler çok önemli dikkatli olmak lazım...
member
Activity: 283
büyük risk olur. bitcoinde ani ve büyük yükselişler olduğu gibi insanı kalpten götürecek ani düşüşlerde oluyor. tam kumar olur ama kalbin sağlamsa dene Smiley
Pages:
Jump to: