Pages:
Author

Topic: Kripto paralar yıkılsa hepsi patlayıp gitse ne olur? - page 3. (Read 740 times)

full member
Activity: 616
Merit: 100
Kripto piyasası öyle kolay kolay patlamaz hadi patladı diyelim Bitcoin ve doge demişsiniz. Doge nin yerine geçecek daha birçok coin var bence.
full member
Activity: 630
Merit: 102
Öncelikle patlayıp gitmeyeceğini desteklediğimi söyleyerek konuya yorum yapmam gerekirse:

Öyle bir şey olması durumunda bence devletler bu işe el atar ve her halükarda yazılımsal paralara geçiş yaparız
full member
Activity: 784
Merit: 120
200 Milyar dolar bir hacme sahip bir piyasa kolay kolay yıkılmaz. Sonuçta bu balinalarda yaşam bulacak alan ararlar ve şuan bu piyasa tam aradıkları mecra manipülasyon serbest!

Aslında bu piyasadaki hareketler tam bir spekilasyon üzerine kurulu gibi Smiley Dediğiniz gibi bu da büyük yatırımcı olan balinaların hoşuna gidiyor.
full member
Facedeki bitcoin gurubundan alıp yapıştırmışsınız iyi hoş da kaynak da belirtseydiniz Smiley

Yazan kişinin burada üyeliği var mı bilemediğimden alıntı yaptığımı belirttim Smiley Yani kendim yazmadığımı söyledim. Bazı yerleri düzelttim ve ekleme yaptım.
full member
kriptonun yok olmasını isteyen malum sitedeki ölücü tayfa... hala sitelerindeki kripto haberlerine yorum olarak " keşke bitcoin ölse onun yüzünden ekran kartı alamıyoruz" diye yorum atıyor beyinsiz mallar  Grin Grin

interneti nasıl kapatamıyorsan bunları kapatman da artık imkansız. yapabilecekleri sadece güvensizlik ve korku salarak fiyatları dalgalandırmak ama bi süre sonra o işlerinde sonu gelecek istedikleri gibi fiyatları piç edemeyecekler

Onlar blockchain olayını sadece ekran kartından ibaret zannediyorlar. Boşver gitsin onları. Blockchain çok farklı bir dünya. Ülkemizde çoğu kişi blockchaini Bitcoinden ibaret zannediyor. O yüzden böyle bir yazı paylaştım. Yıkılacağından değil.
full member
Activity: 686
Merit: 101
Patlamaz yani patlamayacak bence sonuçta ortada sadece spekülasyon yok gerçek olan şeylerde var bu durumda reel hayata en uygun projeler hayatta kalacaktır diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
Facedeki bitcoin gurubundan alıp yapıştırmışsınız iyi hoş da kaynak da belirtseydiniz Smiley
sr. member
Activity: 812
Merit: 262
200 Milyar dolar bir hacme sahip bir piyasa kolay kolay yıkılmaz. Sonuçta bu balinalarda yaşam bulacak alan ararlar ve şuan bu piyasa tam aradıkları mecra manipülasyon serbest!
full member
Activity: 728
Merit: 151
kriptonun yok olmasını isteyen malum sitedeki ölücü tayfa... hala sitelerindeki kripto haberlerine yorum olarak " keşke bitcoin ölse onun yüzünden ekran kartı alamıyoruz" diye yorum atıyor beyinsiz mallar  Grin Grin

interneti nasıl kapatamıyorsan bunları kapatman da artık imkansız. yapabilecekleri sadece güvensizlik ve korku salarak fiyatları dalgalandırmak ama bi süre sonra o işlerinde sonu gelecek istedikleri gibi fiyatları piç edemeyecekler
full member
Activity: 476
CAT.EX Exchange
Ne olacak ağzı olup konuşan insanlar bakın size demiştim bir balondu, dolandırıcılık işiydi patladı gitti diyecekler. Size o kadar yatırım yapmayın demiştim diyecekler. (-ki böyle birşeyin olması mümkün değil ama olursa böyle olur) Smiley
full member
Activity: 301
Kripto paraların bir anda yok olup gitmesi mümkün değil. insanlar artık böyle bir teknoloji ile kripto paraların çıktığı ve gerçekten işe yaradığını gördüğü için artık bu saatten sonra yok olup gitmesi mümkün değil. Ha bazı kripto paralar gelir geçer o ayrı ama teknoloji duracak takii çok daha iyi bir teknoloji çıkana kadar.
sr. member
Activity: 542
Merit: 250
Kripto paraların hepsinin patlayıp gitmesi olasılığı çok düşük şimdikilerin hepsi patlasa yepyenileri gelir, bu teknoloji ve kripto para dünyada kabul gördü bitmez.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
Hepsinin yokolması gibi bir durum olmaz burada can sıkan tek konu var o da borsaların güvenli olmaması. Yani adamlar dükkanı kapatsa hepimiz mal gibi ortada kalırız bir şeyde talep edemeyiz

Bu konuda çok haklısın. Aslında bunun da çözümü tabi her coinin yokta olan coinleri kendi cüzdanında tutmak olabilir mi? Bu daha iyi olur mu sizce? Ne dersiniz.

bununla ilgili olarak en güvenilir exchange bildiğim kadarıyla söylüyorum Bancor! her ne kadar geçenlerde hacklense de kendi hesapları hacklendi. mantıken bancor'da bir hesabınız yok, size bir mew hesabı açılıyor tanımlı olarak ve keyleri sizde, sadece alıcı ile satıcıyı buluşturuyor, tam alışveriş anında hacklenirse bilemem ama bunun dışında idex'teki gibi hesaptaki tokenları içe aktarma falan da yok. merkezi borsalar desen tamamen tek taraflı güvene dayalı, o konuda yapılabilecek birşey yok! mtgox yıllar geçti hala piyasanın içine ediyor...
member
Activity: 434
Merit: 14
Kripto paraların yıkılıp hepsinin patlaması gibi bir şey imkansız..Aksine blockchain teknolojisi hızla gelişiyor ve her gün yeni projeler çıkıyor..Tabi bunların içinde yok olması gereken çöp projeler de mevcut..Kiminin teknolojisi yetersiz kalıyor, kimi sadece para tuzağı.
full member
Activity: 910
Merit: 105
Ethereum'un yanında Doge kim köpek Smiley Olmaz diye birşey yok ama Bitcoin'e birşey olması demek sektörün kepenk kapatması demek. Bitcoin konusunda hem fikirim ama Doge'yi bir şaka yapıp kovirem ulan diyerek kapatabilir sahipleri hiç birşey de diyemeyiz.
member
Activity: 336
Merit: 17
Bu arkadaşın teorisine göre bu iki coin ayakta kalacak. Herkesin teorisi farklı olabilir. Ama bu piyasa da her an herşey olabilir. Zaten bitcoin biterse ortalıkta hiçbir şey kalmaz bana göre. Doge ye  gelince  adamlar zaten espri olsun diye ortalığa bir coin çıkarmışlar. Yani söyledikleriniz de katılıyorum.
full member
ne olacak hocam umrumda bile olmaz bu platformu bırakmam harika bilgiler mevcut buradan bile birşeyler öğrenip gelir elde edebiliriz.

Bu bakış açısı da güzel. Sonuç olarak kötü bir şey dahi olsa iyi düşünmek lazım. Tebrik ediyorum.
full member
Dogecoin düşüncelerin belki haklı olabilir ancak Ethereum'a hiç yer vermemiş olman bence büyük hata.
Kripto paralar konusunda bir numara Bitcoin ise ben iki numaraya Ethereum'u hiç tartışmasız koyarım..

Tabi ki sizde Ethereum'un neden ayakta kalacağına değinebilirsiniz. Bu verdiğim birer örnekti. Sizde örnekleri çoğaltabilirsiniz.
full member
Bitcoin uzun süre var olacak ondan yana bir şüphe yok. Fakat ben herzaman diyorum yeni eskiyi yener. Eth bunu başaracak potansiyele sahipti fakat başaramadı. Btc at arabası ise Eth bir otomobil. Kulanım alanı geniş hızlı falan filan. Fakat daha bilmediğimiz uçaklar var gemi var vb... Yeni biri çıkacak satoshi gibi vitalik gibi bugünkü bilgiyi harmanlayacak ve sonuç bizim hayal edebileceğimizin dışında olacak. Parasal olarak bakıyoruz çoğumuz çünkü ihtiyacımız var hayellerimiz var zenginlik üzerine. Bazı adamlarınsa hayelleri dünyayı daha iyi bir yer yapmak üzerine...

Çok güzel bir açıklama ve bakış açısı tebrik ediyorum.
member
Activity: 239
Merit: 14
ne olacak hocam umrumda bile olmaz bu platformu bırakmam harika bilgiler mevcut buradan bile birşeyler öğrenip gelir elde edebiliriz.
Pages:
Jump to: