Pages:
Author

Topic: Kripto paralar yıkılsa hepsi patlayıp gitse ne olur? - page 4. (Read 740 times)

member
Activity: 448
Merit: 12
Dogecoin düşüncelerin belki haklı olabilir ancak Ethereum'a hiç yer vermemiş olman bence büyük hata.
Kripto paralar konusunda bir numara Bitcoin ise ben iki numaraya Ethereum'u hiç tartışmasız koyarım..
member
Activity: 392
Merit: 10
Yok oluruz ne olcak hiç bir şey olmaz yatırımlarımız sıfırlanır para kaybederiz zarara gireriz olacaklar bunlar ekonomi falan sarsılmaz yani piyasadaki
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
Bir şeyin ortadan kaybolması için daha iyisinin ya da daha işlevselinin üretilmesi gerekir. Tarih boyunca bunu gördük, gün gelecek kripto paralar da yerlerini başka bir şeye bırakacak. Şu an daha yolun başındayız, tadını çıkarın Smiley
member
Activity: 462
Merit: 42
eğer böyle bir durum olursa batarız Cheesy açık ve net ama ben bunun yanı sıra daha da ilerleyeceğini düşünüorum açıkcası çünkü blockchain çok iyi bir teknoloji.. bu teknolojiden uzak durulmaması gerek.
jr. member
Activity: 462
Merit: 2
Bitcoin amiral olarak devam eder de doge nedir allah aşkına? hepsinin yıkılacağı bir olay da ben hayal edemedim en az 100-200 tanesi ayakta kalır en kötü şartlarda bile.
hero member
Activity: 896
Merit: 519
Doge coin bilmem de bitcoinde dahil hepsi yok olabilir ancak yanılmadığın bir noktaya basmışsın piyasa sistemin sürmesi gerektiği için yok olmayacaktır. Ne demek istiyorum daha açık dille yazayım, malum teknoloji değişimin bir parçasıdır ve değişmeyen tek şey değişimin kendisi olduğu için "teknoloji" de kalıcıdır diyebiliriz eğer ki 3. dünya savaşı çıkmazsa block chain gelişerek yenilenerek hayatta kalacak. Para ve değiş tokuşta yok olmadığı sürece bitcoin ve türevleri hayatımızda yer tutmaya devam eder.
copper member
Activity: 1358
Merit: 523
Bitcoin uzun süre var olacak ondan yana bir şüphe yok. Fakat ben herzaman diyorum yeni eskiyi yener. Eth bunu başaracak potansiyele sahipti fakat başaramadı. Btc at arabası ise Eth bir otomobil. Kulanım alanı geniş hızlı falan filan. Fakat daha bilmediğimiz uçaklar var gemi var vb... Yeni biri çıkacak satoshi gibi vitalik gibi bugünkü bilgiyi harmanlayacak ve sonuç bizim hayal edebileceğimizin dışında olacak. Parasal olarak bakıyoruz çoğumuz çünkü ihtiyacımız var hayellerimiz var zenginlik üzerine. Bazı adamlarınsa hayelleri dünyayı daha iyi bir yer yapmak üzerine...
full member
Activity: 784
Merit: 120
pazardaki +2000 kripto paranın ekiplerinde çalışan on binlerce insan ve kripto para alan satan tutam milyonlarca yatırımcı var iken tümünün yıkılıp patlamasını beklemek pazarın genişleme yönünde ilerlediğini görmemektir.

Daha da genişleyecek zaten bu da çok iyi bir şey bence Smiley
full member
Hepsinin yokolması gibi bir durum olmaz burada can sıkan tek konu var o da borsaların güvenli olmaması. Yani adamlar dükkanı kapatsa hepimiz mal gibi ortada kalırız bir şeyde talep edemeyiz

Bu konuda çok haklısın. Aslında bunun da çözümü tabi her coinin yokta olan coinleri kendi cüzdanında tutmak olabilir mi? Bu daha iyi olur mu sizce? Ne dersiniz.
jr. member
Activity: 182
Merit: 1
Doge ne öldürür ne güldürür.sınırsız sayıda üretildiği için . Bence onların yanında birde ethereum olmalıdır. Bitcoinden sonra ethereum vardır
sr. member
Activity: 686
Merit: 257
pazardaki +2000 kripto paranın ekiplerinde çalışan on binlerce insan ve kripto para alan satan tutam milyonlarca yatırımcı var iken tümünün yıkılıp patlamasını beklemek pazarın genişleme yönünde ilerlediğini görmemektir.
sr. member
Activity: 1302
Merit: 264
Hepsinin yokolması gibi bir durum olmaz burada can sıkan tek konu var o da borsaların güvenli olmaması. Yani adamlar dükkanı kapatsa hepimiz mal gibi ortada kalırız bir şeyde talep edemeyiz
member
Activity: 714
Merit: 82
dogede bitcoinde 5 para etmez. Mantığınız hatalı.

Bu dünyada para çok değerlidir. 5 kuruş etmeyen bir şeye kimse 5 kuruş vermek istemez.

Bitcoinde dogecoinde blokzincir üzerinde hareket edebilen bir sanal puandır! Başkada bir özelliği yoktur.

Sadece ilk çıktıkları için değere bindiler, ilk kez internetin icat edilmesi ve ilk internet sitesinin yapılması gibi düşünün.

Ayrıca anonim merkezsiz paraların paraların yasaklanma ihtimali riski zaten devam ediyor.

full member
dogecoin şaka olarak çıktı, her gün bir coin çıkmasını protesto etmek amacı ile, dogenin ne olduğunu bilmeyenler atladı ve değerini arttırdı.

doge bir şakadır ŞAKA. ciddiye bile alınmamalıydı.

ama bir sürü şuursuz adam var bu sektörde yapacak birşey yok.

Katılıyorum size. Zaten sınırsız sayıda üretiliyor. Fakat çok ucuza transfer oluyor Smiley
legendary
Activity: 1184
Merit: 1017
dogecoin şaka olarak çıktı, her gün bir coin çıkmasını protesto etmek amacı ile, dogenin ne olduğunu bilmeyenler atladı ve değerini arttırdı.

doge bir şakadır ŞAKA. ciddiye bile alınmamalıydı.

ama bir sürü şuursuz adam var bu sektörde yapacak birşey yok.
full member
Arkadaşlar cevap vermeden önce en üstte yazdığım yazıyı okuduktan sonra cevapları olası duruma göre cevaplayın.
sr. member
Activity: 560
Merit: 251
Öyle bir şeyin olabilmesi için internetin patlaması lazım ağ diye bir şeyin kalmaması ilkel bir hayat'a dönmek zorunda kalmamız lazım ki ancak öyle olur yani burada sadece kripto paralar değil internet ağı üzerinden hareket eden her şey patlar, sanırım siz hala blockchain'i anlamıyorsunuz.  Wink
sr. member
Activity: 505
Merit: 252
epey kötü olur tabi bu forumdaki birçok kişi dijital varlıklara yatırım yapmış durumda. teknolojiyi yıllık değerlendirmeyin. 5 yıllık dönemlerle bize kazandırdıkları ve kaybettirdikleri olarak ele alırsak resmi daha net görebiliriz
jr. member
Activity: 316
Merit: 1
Bu teknoloji bu saatten sonra yıkılmaz, sadece merkeziyetsizliğini kaybedebilir oda zaman alır gibi gözüküyor, sadece sıkı bir şekilde denetime girerse piyasada shitcoin kalmaz buda belki piyasanın hacmini daha da altlara çekebilir.
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
Bitcoin fiyat olarak kalmasa bile ismen varlığını sürdürür ama doge konusuna katılmıyorum biraz fazla duygusal bağ kurmuşsunuz gibi geldi.
Pages:
Jump to: