Pages:
Author

Topic: KUCOIN SHARES - page 20. (Read 3616 times)

full member
Activity: 322
Merit: 112
January 07, 2018, 04:04:13 PM
Ben binance a yakında yetişir diyorum kendi kendime ama maşallah beklediğimden çok çok kısa sürede yetişti.Umarım değerlendiren arkadaşlar olmuştur içimizden
full member
Activity: 798
Merit: 106
👉bit.ly/3QXp3oh | 🔥 Ultimate Launc
January 07, 2018, 03:46:41 PM
7 dolar iken girdim o gün düşmeye başladı. Zarar etmemek için çıkış yapmıştım. Borsa coinlerine yatırım şart oldu artık.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
January 07, 2018, 03:37:46 PM
3-4 dolardan aldık daha yakın zamanda, adamalr uctukca uctu vay be. Fıyat bıraz duzeltme yapar gıbı sureklı ınıp cıkıyor oturamadı tam rayına. Hacmı de sureklı artıyor guzel olcak ıns gelecegı.
valla hocam 3 dolardan alıp 6 dolardan çıktım ben. buralara kadar geleceğini tahmin edemedim. çok güzel ilerliyor. keşke çıkmasaydım diyorum.
full member
Activity: 1017
Merit: 146
January 07, 2018, 03:35:33 PM
şuan ether değerleri borsa kısmında yansıtılmıyor ve hesap bilgilerinde değer olarak görünmüyor.bakiye var fakat değeri total hesaba yansıtılmıyor umarım geçici bir şeydir ve etheri kaldırma gibi bir işlem yapmazlar Cheesy
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
January 07, 2018, 07:31:24 AM
3-4 dolardan aldık daha yakın zamanda, adamalr uctukca uctu vay be. Fıyat bıraz duzeltme yapar gıbı sureklı ınıp cıkıyor oturamadı tam rayına. Hacmı de sureklı artıyor guzel olcak ıns gelecegı.
full member
Activity: 364
Merit: 100
January 07, 2018, 05:08:07 AM
ne riski kardesim. ortada risk falan goremiyorum ben
 gayet mantikli kar paylasimi yapiyorlar. risk almayalim diye diye kacan firsatlarin haddi hesabi yo kucoin fiyati ne olursa olsun alinir bence
legendary
Activity: 1764
Merit: 1012
January 07, 2018, 04:50:44 AM
Çakma binance gibi olmuş fakat binance de referans kasmak artık zorlaştı, burdan ref kasmak daha mantıklı olabilir sonuçta yeni açıldı. Yinede kalıplaşmış kök salmış borsalar harici başka borsa kullanmak bana tehlikeli geliyor.

Hocam en fazla 2 ay içerisinde işlem hacminin çok rahat bir şekilde 1 milyar doları geçeceğini düşünüyorum açıkçası ben Smiley Biraz iddiali gibi gözüküyor ama bundan eminlik derecesinde iddialıyım.
işlem hacmi 1 milyar olsa bile bu coinin değeri 12 dolar olmamalı bence. en fazla 7-8 dolar olmalı diye düşünüyorum. balon şu anda. yakında patlayacaktır.

Arkadaş bir şeyden haberin yok atıp tutma bari. Neden balon? Gidip binance şöyle böyle yazarsın allah bilir. Sıfır bilgi ama her konuda fikriniz var maşallah. Konuyla ilgili düşüncemi tekrar yazmayacağım bulun yazımı başlıktaki okuyun.

yazınızı okudum. yıllık %2.5 temettü demişsiniz. sizce bu piyasa için ne kadar mantıklı bi rakam bu? şu anda bi esprisi yok bence bu coinin. insanlar geleceğe yatırım yapıyorlar.

Binance coin'e göre avantaları var Kucoin'in ama şuanki fiyatını çok yüksek olarak görüyorum.Eğer ilerleyen zamanlarda Kucoin Shares makul seviyelere gelirse alınabilecek bir coin.Ama şuan için ben almayı düşünmüyorum.

520 tane token var günde 1$ para veriyor şu anda.

Senede 365 dolar veriyor ederi 7650 dolar şu anda. 20 sene gibi bir roisi var çok iyi rakam. Üstüne üstük bu rakamın katlanacağı garanti gibi. Yani 1 ay içinde 5$ veriyora gelebilmesi içten bile değil. O da 1850 dolar civarı ediyor.

Fiyat inmez aksine çıkar. Şu an ucuz bile.
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
January 07, 2018, 04:23:27 AM
Çakma binance gibi olmuş fakat binance de referans kasmak artık zorlaştı, burdan ref kasmak daha mantıklı olabilir sonuçta yeni açıldı. Yinede kalıplaşmış kök salmış borsalar harici başka borsa kullanmak bana tehlikeli geliyor.

Hocam en fazla 2 ay içerisinde işlem hacminin çok rahat bir şekilde 1 milyar doları geçeceğini düşünüyorum açıkçası ben Smiley Biraz iddiali gibi gözüküyor ama bundan eminlik derecesinde iddialıyım.
işlem hacmi 1 milyar olsa bile bu coinin değeri 12 dolar olmamalı bence. en fazla 7-8 dolar olmalı diye düşünüyorum. balon şu anda. yakında patlayacaktır.

Arkadaş bir şeyden haberin yok atıp tutma bari. Neden balon? Gidip binance şöyle böyle yazarsın allah bilir. Sıfır bilgi ama her konuda fikriniz var maşallah. Konuyla ilgili düşüncemi tekrar yazmayacağım bulun yazımı başlıktaki okuyun.

yazınızı okudum. yıllık %2.5 temettü demişsiniz. sizce bu piyasa için ne kadar mantıklı bi rakam bu? şu anda bi esprisi yok bence bu coinin. insanlar geleceğe yatırım yapıyorlar.

Binance coin'e göre avantaları var Kucoin'in ama şuanki fiyatını çok yüksek olarak görüyorum.Eğer ilerleyen zamanlarda Kucoin Shares makul seviyelere gelirse alınabilecek bir coin.Ama şuan için ben almayı düşünmüyorum.
anu
legendary
Activity: 1218
Merit: 1001
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
January 07, 2018, 04:13:08 AM
Arkadaşlar bu KuKoin Shares tutanlar borsa üzerindeki KuKoin Shares al/sat işlemlerinden de komisyon payı alıyor mu ? Bilen bir arkadaş varsa ve cevaplayabilirse sevinirim. Bu önemli bir konu çünkü sürekli olarak KCS tutarak KCS kazanmak anlamı taşıyor.
legendary
January 06, 2018, 03:32:18 PM

Bu piyasada sadece bizim gibi küçük yatırımcılar yok. Büyük yatırımcılar da var. Adamlar düzenli olarak temettülerini aldıkları tokenları niye bıraksın. Bir de aldığı temettü kripto olduğundan %2.5 dediğim şey tokenların değerlenmesiyle 5 te olur 10 da olur.

Düzenli dividen veren tokenları araştırın verdiği tutara ve tokenın değerine bakın genelde bulacağınız 30-40 kat olacaktır.
sr. member
Activity: 308
Merit: 250
January 06, 2018, 03:07:37 PM

full member
Activity: 1017
Merit: 146
January 06, 2018, 02:48:33 PM
bir miktar tlye geçeceğim için elimdekileri çıkardım çıkardım 3 güne 2x yaptı çok pişmanım biliyordum değer kaybetmeyeceğini ama bukadarınıda hiç beklemiyordum yardır kcs Cheesy
legendary
January 06, 2018, 02:42:42 PM

sr. member
Activity: 308
Merit: 250
January 06, 2018, 02:15:39 PM

legendary
Activity: 973
Merit: 1053
January 06, 2018, 01:55:43 PM

member
Activity: 560
Merit: 12
January 06, 2018, 01:37:05 PM
Dağıttıkları pay icin geçen giriş yapıp bir miktar alacaktım bu coinden ama dağıtılan miktarı görünce tüm parayı tekrar binanceye çektim.
newbie
Activity: 64
Merit: 0
January 06, 2018, 11:34:29 AM

Valla kalıplaşmış kök salmış borsa bittrexten aylardır parasını çekemeyenler var.

Kucoin bu kadar yoğunluğa rağmen çok hızlı geri dönüş yapıyor. Borsalarda para tutmanın her zaman belli bir riski var.
Bende bittrex mağduruyum maalesef. 25 gün hesap onayı bekledik kaçırdığım fırsatlaramı yanayım sinir stresemi yanayım. Onaylandıktan sonra hemen boşalttım şuan trexi. Binance kullanıyorum hesap onaysız 2btc limit var tertemiz..

Valla malesef kriptonun böyle sıkıntılı bir tarafı var.

Cryptopiadan 3.35 ether çektim 2-3 gün önce ortada para yok. Tx boş çıkıyor, ticketıma da dönmediler daha. Hallolur bir şekilde ama sinir stresi ayrı.

Kucoine şu ana kadar 2 kere support açtım 1-2 saatte döndüler ki çer çöp sebeplerdi Smiley Deneme amaçlı.

Açtığım tickete 1 gün geçmesine rağmen dönüş olmadı daha.. en son ne zaman başvurmuştunuz destepe ? [email protected] mail adresi üzerinden başvurdunuz değil mi
sr. member
Activity: 883
Merit: 262
January 06, 2018, 06:50:16 AM
roi hesabı yapmak çok yanlış, piyasadaki fiyatları arz talep belirliyor. insanlar getirilerden memnun kalıp satmadığı sürece fiyat daha da yükselecektir.

Sadece şuradaki 3-5 kişi değil ki bu coinlere yatırım yapan. Arz/talebi ortaya çıkartan şey zaten roidir. Adam roiye göre arz talep yapar.

Utility tokenlar ayrı onlar platform kullanıldıkça ihtiyaç duyulacağından değerlenir.

Bu ise security, dividend veriyor. Dividend veren tokenın tek önemli kısmı ne kadar verdiğidir. Arz talep de ona göre belirlenir.

siz de haklisiniz fakat roi hesabını komplike kilan seylerde var. kucoin gibi bir sitenin bırakin 40 yili 3-5 sene sonra bile piyasada olacagini bilemeyiz. piyasada var olmayi basardi diyelim, diger sitelerle rekabet edemezse hacim dusecektir. kucoinin verdigi tokenlerin bugunku degerini koruyacaginida bilemeyiz. roi hesabini kotumser senaryolar icinde yapmak lazim.
legendary
January 05, 2018, 08:56:45 AM

Valla kalıplaşmış kök salmış borsa bittrexten aylardır parasını çekemeyenler var.

Kucoin bu kadar yoğunluğa rağmen çok hızlı geri dönüş yapıyor. Borsalarda para tutmanın her zaman belli bir riski var.
Bende bittrex mağduruyum maalesef. 25 gün hesap onayı bekledik kaçırdığım fırsatlaramı yanayım sinir stresemi yanayım. Onaylandıktan sonra hemen boşalttım şuan trexi. Binance kullanıyorum hesap onaysız 2btc limit var tertemiz..

Valla malesef kriptonun böyle sıkıntılı bir tarafı var.

Cryptopiadan 3.35 ether çektim 2-3 gün önce ortada para yok. Tx boş çıkıyor, ticketıma da dönmediler daha. Hallolur bir şekilde ama sinir stresi ayrı.

Kucoine şu ana kadar 2 kere support açtım 1-2 saatte döndüler ki çer çöp sebeplerdi Smiley Deneme amaçlı.
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
January 05, 2018, 07:55:21 AM
@torrenco sağolun hocam 2fa taktiğiyle zaten hallettim çoktan. Bilgi doldurma kısmında sorun çıkmıştı zaten ad-soyadda 3tane türkçe karakter olduğu için uğraştırdı pustlar:) anca abritaj olursa trexe geçerim diyordum onuda yaptırtmıyorlar pumplanan coinlerin walletleri hemen kilitliyorlar giriş-çıkış kapanıyor. Çok yakında batar orasıda.
Pages:
Jump to: