Pages:
Author

Topic: KUCOIN SHARES - page 14. (Read 3616 times)

full member
Activity: 182
Merit: 100
DIW - Decentralized Security
January 26, 2018, 07:35:12 AM
kucoin shares' i zamanında yakalayamadığım için kendime çok kızıyorum. nasıl olur da böyle bir fırsatı görmedim atladım inanın çıldırıyorum. şimdi tokenin fiyatı almış başını gitmiş. bu saatten sonra da girilmez. girilse de bir kar sağlanmaz gibi.
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
January 25, 2018, 08:13:37 PM
böyle bi şeyi bekliyordum ben. fiyatı gereksiz şişmişti açıkçası. üstünede bitcoin düşüşü gelince böyle oldu.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
January 25, 2018, 05:12:09 PM
gerek burdan gerek özelden mesaj atanları uyarmaya çalıştım kcs ye karşı. Bir ara bnb yi geçti akıl var mantık var iki borsanın hacmi arasında uçurumlar var. Nasıl kcs , bnb den kıymetli olur.
Umarım tek kişide olsa uyarılarımı dıkkate alan olmuştur.
member
Activity: 299
Merit: 11
January 25, 2018, 04:26:56 PM
valla bende girdim hocam ama pişmanım öyle diyim en tepeden 18 ve 22 dolardan alımlar yaptım, geri yükselmesi zaman alıcak gibi duruyor
member
Activity: 196
January 25, 2018, 04:07:33 PM
Kucoine henüz yeni üyelik yaptım. Forumdaki arkadaşlardan tüyoları paylaşmalarını rica ediyorum. 1 BTc lik yatırım yapmışsın. Bu büyük bir beklenti oluşturduğunu gösteriyor.
sr. member
Activity: 538
Merit: 250
January 25, 2018, 03:48:37 PM
1 btc yatırım yaptım bende KCS için 2 yıl  Sonunda tekrar yazarım forumda bakalım ne kazandıracak 2 yılda .. Umutluyum ama, giren her coin ya da tokene neredeyse bi dağıtım kampanyası için para harcatıyor adamlar. Bi de trade yarışmaları vs derken pump oranları tavan oluyor tabi hem ekipler hem de yatırımcıların uzun süre merkezi olacak Kucoin bence.
member
Activity: 266
Merit: 10
January 25, 2018, 03:15:02 PM
Referall programı birden niye kapattılar ki, resmen insanlarla oynuyorlar dalga mı geçiyorlar anlamadım, zor toparlar buaralar gibi görünüyor gittikçe daha da düşüyor umarım zararsız atlatırız bikaç haftaya.
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
January 25, 2018, 02:35:56 PM
birdenbire habersiz referall programını kaldırmaları guven sarstı sanırım.
buna bunyesine yeni giren koinleri manipule ettiği iddiları ve kcs alanlar için dagıtılan su anki %50 olan kucoin bonusun,önümüzdeki senelerde %15-20 lere dusecebileceğide eklenince paraşütsüz cakıldı.
biboxta kucoinin cok gerisinde olmasına ragmen bir anda yetişti geçti kucoini.buda kcs gidebilecek yatırımların bir miktarının bix tokena kaymasına sebep oldu.

uyarmıştık 20 dolarlardeyken su an cok fazla fiyat duzeltme bekleyin diye ama yine bir sürü insan girmiş o seviyeden.
su an fiyatı 73,5k sat da.fiyat bana kalırsa halen uçuk seviyede.btc bazında daha dusecektir.
uzun vadede dolar bazında zarar ettirmeyecegini dusunuyorum ama ,20 dolardan alan arkadaşlar için bile.
full member
Activity: 602
Merit: 118
January 25, 2018, 02:26:37 PM
ben de açmıştım böyle bir başlık tahminimce ref linki meselesinden şutlandı. ben de kcs aldım ve tutuyorum onun da tek sebebi . kar payı dağıtması güzel bir olay. ben 50 cent iken almıştım ve baya bi iyi gitti. nasip kısmet
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
January 25, 2018, 01:50:44 PM
Kucoin'de bir gariplik vardı zaten.Bu kadar aniden yükselmesi aniden düşüşleri de getirir.Eğer durumları toparlarsa tekrar normale dönebilir.Yoksa yüksek fiyattan alanlara geçmiş olsun demekten başka çare gelmez elimizden.BTC'nin de etkisi büyük ama diğer borsalara göre bu borsadaki coinler yarı yarıya düştü.Toparlaması ümidi ile.
member
Activity: 504
Merit: 12
January 25, 2018, 12:52:29 PM
yüzümüzü bir ara çok iyi gülümsetti yükselmesiyle beraber ama şimdilerde biraz duraksamış durumda bütün coinler de olduğu gibi umarım en kısa zamanda kazandırmaya devam eder.
member
Activity: 299
January 25, 2018, 07:28:29 AM
Biraz yukarda 10 dolara bile düşse şaşırmam yazmışım ama çok daha altına geldi, nasıl goremedık bukadar artısın normal olmadıgını anlayamadım, sadece kucoın degıl o borsadakı her coın cok fazla pohpohlandı dıgerlerının fıyatlarını kontrol etsem az cok anlardım sureklı bır yukselıs var fazlasıyla. Hepsı yarıya ındıler bakalım cıkıslar yakındır ıns.

geri ne zaman 23 25 doları bulur dostum sence ?
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
January 25, 2018, 06:06:55 AM
Biraz yukarda 10 dolara bile düşse şaşırmam yazmışım ama çok daha altına geldi, nasıl goremedık bukadar artısın normal olmadıgını anlayamadım, sadece kucoın degıl o borsadakı her coın cok fazla pohpohlandı dıgerlerının fıyatlarını kontrol etsem az cok anlardım sureklı bır yukselıs var fazlasıyla. Hepsı yarıya ındıler bakalım cıkıslar yakındır ıns.
member
Activity: 63
January 16, 2018, 09:00:42 AM
Kucoinde kayıt oldum. Sıkıntılar varmış, kullanmak için biraz bekleyeceğim.
member
Activity: 448
January 16, 2018, 03:06:29 AM
bu sitede yanlız para çekllemiyor nedense ethereum çekmeye çalışıyorum gelmiyor kaç saat oldu, yaa fee çok duşuk ondan dolayı bu şekilde yada başka dalavere donuyor

Supporta mesaj attım; klasik cevap döndüler. geçtiğimiz günlerde çok yoğun kullanıcı artışı ve eth walletlar üzerinde ki baskı sebebiyle sıkıntı yaşıyoruz. 2 gün içinde problemi çözeceğiz diye. Ya bi transfer 2 gün sürer mi ? Ico ya katılacaktım o da yalan oldu. Bence şu anda en büyük iki sıkıntı var. İşlem hızı ve işlem ücreti bunların hangi coin halledebiliyorsa o nu kullanmak gerek aslında.
member
Activity: 378
January 16, 2018, 02:22:49 AM
bu sitede yanlız para çekllemiyor nedense ethereum çekmeye çalışıyorum gelmiyor kaç saat oldu, yaa fee çok duşuk ondan dolayı bu şekilde yada başka dalavere donuyor
full member
Activity: 1017
Merit: 146
January 16, 2018, 02:00:56 AM
inanılmaz bir linç kampanyası var su anda kucoine karşı internette.
yeni kullancı çekmek için bunyesine yeni katılan koinleri manipule ettikleri yönünde.
fiyatın paraşutsüz düşüş sebeide bu olarka gosteriliyor.
kucoinin komisyon paylaşımının %20 ye kadar dusurecegi konusuluyor(reel komisyon %5 e kadar dusebilir bu baglamda)
acaip kaynıyor su anda kucoin.
tamamen spekulasyonda olabilir.
aslında su an tam risk almalık donemde kucoin.

utrust'ta da aynısı oldu 1.40 seviyelerne kadar çıkan utrust 70 cent seviyelerine kadar tekrar geriledi eğer binance felan girerse belki bir ihtimal tekrar toparlanabilir. yazılanlar doğru olabilir

tabi ki bunlar olası fakat aynı şekilde düşünmüyorum.sürekli yukarı yönlü harekette zirveden bahsedilemez.kucoya giren tüm yeni coin/token etkinlik düzenliyor ciddi ciddi ödüller dağıtılıyor.ortada bedava bir şey olduğunda aşırı yüklenme ve tek borsa avantajı ile fiyat sürekli yukarı yönlü hareket ediyor etkinlik sonrası klasik elden çıkarmalar.ve şu bir haftadır neredeyse hiç bir coin/token yukarı yönlü hareket yapamıyor kıpkırmızıyken piyasa bunlardan bahsetmek biraz yersiz olur diye düşünüyorum.
member
Activity: 279
January 15, 2018, 08:18:35 PM
coinini bilmem ama borsasına geçeceğim yakın zamanda
jr. member
Activity: 115
Merit: 5
Gemstra - The Future of Social Selling
January 15, 2018, 08:08:17 PM
bittrex ve binance üyeliği kapayınca acemiler kucoine doldu. balinalar sadece kucoinde işlme gören koinleri bir güzel pumplıyor daha sonra dumplıyor. Weak handsler hemen zararına satış yapıyor. Bitcoinin kararsız hareketleri bitince Kucoindeki coinler tekrar değer kazanmaya başlayacak.
member
Activity: 168
January 15, 2018, 06:57:49 PM
bu hacime bu coin değeri aşırı fazlaydı   baya bi şiştimişti. dump  yemesi kaçınılmaz dı dikkat etmek gerekir
Pages:
Jump to: