Pages:
Author

Topic: KUCOIN SHARES - page 17. (Read 3616 times)

legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
January 10, 2018, 10:46:44 AM
Kucoin son günlerde yükselişe geçmiş. Sanırım yeni trend borsa coinleri. Çünkü eskiye göre daha fazla kişi kripto piyasasına girmeye başladı. Borsalar da alım-satım işlemlerinde kendi çıkardıkları coin ya da tokenlerin kullanılmasını sağlıyor. Müşterilerine de düşük işlem ücretleri vaadediyor. Aynı şeyi Binance BNB ile yaptı. 4 ay önce 1 dolarken, şimdi 20 dolar oldu. İmzasını taşıdığım için araştırma imkanı da bulduğum yeni bir borsa geliyor, "Apollo". Eğer bu trend devam edecekse (borsalara olan ihtiyaç belli ve hacimleri de gözümüzün önünde) bu pastadan Apollo da iyi pay alabilir. Yani özetle, kaliteli borsalar coin ya da token çıkarttıkları zaman sağlam tutuyor. Araştırın, gözlemleyin, kararınızı kendiniz verin.
full member
Activity: 266
Merit: 190
January 10, 2018, 10:30:07 AM
Baslik cöp olmus gene envion sayesinde bu imza kampanyalarini bu yuzden sevmiyorum iste. Changedede aynisi oldu.
full member
Activity: 1358
Merit: 193
January 10, 2018, 10:27:42 AM
şimdi kucoin in market büyüklüğüne baklınca kcs deki inanılmaz yükseliş kar payıda dağıtsa hiç mantıklı ve doğal değil derdim.
fakat bu bu piyasada akıl mantıkla yürümediğini bilecek kadar eskiyim. çok güzel kazandırmış , kazandırmaya devam eder umarım.
full member
Activity: 336
Merit: 100
The World’s First Blockchain Core
January 10, 2018, 10:23:00 AM
daha cooook buyuyecek bu borsa. henuz yeni basliyoruz.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
January 10, 2018, 10:16:53 AM

bencede yükselecek daha kucoin burasi bile hicbise ileride bu fiyatlara hepberaber gülecegiz.
Ya o ıhtımal var tabı ama 1 ocakta 3 dolarlardaydı bu sonucta, yaptıkları %50 oranda ınsanlara dagıtması ek olarak ama bu etkı bınanceı gececek kadar degıl bence, dıger borsalar sureklı yenı alımları kapatıyor bır de yenı cıkan guzel projeler oluyor kucoınde, bunlar etkılıyor ama cok asırı artırıldı dıye dusunuyorum. Kesınlıkle bınance'ı gecemez sırf %50 ınsanlara dagıtıyor falan dıye, ordan gelen gunluk 1 dolar pek umrunda degıldır cogu ınsanın.
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
January 10, 2018, 10:05:53 AM
Alım için fırsat bekleyelim dedik maşallah o fırsatı vermeden to the moon yaptı.Hadi binance  ı anladaık ama kucoin gerçekten çok hılzı hareket etti binance'ın bu seviyelere gelmesi daha uzun sürmüştü.Bnb yi gören yatırımcı beklenti yüksek olduğu için heralde kcs yede saldırdı

Alakası yok.

Binance tokenın işlevi ile kucoin token ın işlevi bir değil ki market cap'leri aynı şekilde ilerlesin. Kucoin'inkini yapsa binance tokenının tanesi 400$ olurdu.
Hocam eldekını al sat yaparken bozdurmustum gerı gırıs fırsatı da vermedı 90k idi sattıgımda sonra 110-120 arası gıdıp geldı sureklı, bıyerde ya cok saglam duzeltme yapıcak yada uctukca ucucak, zararına da olsa 110k dan bıraz aldım bakalım ne olucak 120ye gelmıs sımdı.Bıraz duzeltme yapsa da alsak daha ucuzdan ama ınmıyor baya bekledım.

bencede yükselecek daha kucoin burasi bile hicbise ileride bu fiyatlara hepberaber gülecegiz.
sr. member
Activity: 630
January 10, 2018, 10:03:10 AM
Alım için fırsat bekleyelim dedik maşallah o fırsatı vermeden to the moon yaptı.Hadi binance  ı anladaık ama kucoin gerçekten çok hılzı hareket etti binance'ın bu seviyelere gelmesi daha uzun sürmüştü.Bnb yi gören yatırımcı beklenti yüksek olduğu için heralde kcs yede saldırdı

Alakası yok.

Binance tokenın işlevi ile kucoin token ın işlevi bir değil ki market cap'leri aynı şekilde ilerlesin. Kucoin'inkini yapsa binance tokenının tanesi 400$ olurdu.
Hocam eldekını al sat yaparken bozdurmustum gerı gırıs fırsatı da vermedı 90k idi sattıgımda sonra 110-120 arası gıdıp geldı sureklı, bıyerde ya cok saglam duzeltme yapıcak yada uctukca ucucak, zararına da olsa 110k dan bıraz aldım bakalım ne olucak 120ye gelmıs sımdı.Bıraz duzeltme yapsa da alsak daha ucuzdan ama ınmıyor baya bekledım.
legendary
Activity: 1764
Merit: 1012
January 10, 2018, 09:37:22 AM

Alakası yok.

Siz hangisini tavsiye edersiniz kcs mi bnb  mi? Bu arada kar payı dağıtma işi 3 gündür yok aldım bende

Kucoini tabiki.

Kar dağıtma eskiden günlüktü de, şimdi herhalde yoğunluktan 2-3 günde bir 2-3 günlük yatırıyorlar. Biraz geriden gelebiliyor ama sonunda veriyorlar.

2fa açmanız lazım ama kapalıysa vermiyor.

member
Activity: 299
Merit: 11
January 09, 2018, 06:39:18 PM

Alakası yok.

Siz hangisini tavsiye edersiniz kcs mi bnb  mi? Bu arada kar payı dağıtma işi 3 gündür yok aldım bende
legendary
January 09, 2018, 04:18:02 PM

Alakası yok.

full member
Activity: 378
Merit: 100
January 09, 2018, 04:10:37 PM
binance üye alımına kapandıktan sonra gözde borsa kucoin oldu. gelirlerinide kucoin shares sahiplerine dağıttığı için ayrı bir ilgi çekiyor
member
Activity: 299
Merit: 11
January 09, 2018, 02:26:22 PM
Mayısa kadar KCS çok daha yükseklere çıkabilir. Neden Mayıs diye sorarsanız cevabını bulursunuz. Smiley

Neden mayıs hocam bilmediğim için soruyorum?
legendary
Activity: 1218
Merit: 1000
January 09, 2018, 01:07:21 PM
full member
Activity: 448
Merit: 130
3D-Printing goes Blockchain!
January 09, 2018, 12:01:34 PM
Doğru düzgün takip etme gereği bile duymamıştım, artık hiçbir şeye yetişemiyorum zaten. Her neyse nereden nereye gelen coinlerden biri, düşük centlerden toplayanlara ne mutlu Smiley
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
January 09, 2018, 11:45:44 AM
Herkes kucoin e yoğunlaşmış durumda, bu noktadan sonra da güzel kazandırabilir ama asıl dahaca yıldızı parlamamış olan Qash i de unutmamak lazım, trend oraya kayabilir.
member
Activity: 243
Merit: 10
January 09, 2018, 11:42:07 AM
Şaka gibi valla 50,60 centti daha bir ay önce kcs nereden nerelere geldi. Adamlar çok akıllıca düşünmüş bu kar dağıtımını hacim artınca uçtu gitti.
sr. member
Activity: 812
January 09, 2018, 11:40:12 AM
Gelecek vaade eden koin Kucoin borsası bu hızla giderse çok iyi yerlere gelecek. Borsa ile paralel koini de güzel işler çıkartabilir. Alıp tutmakta fayda var.
newbie
Activity: 64
Merit: 0
January 09, 2018, 11:33:11 AM
Google 2 step kodumu kaybettim. 1 aydır giriş yapamıyorum yardımcı olabılcek bırı var mı?

bitcoin türkçe bölümünde benzer konum var girip bakabilirsiniz.
member
Activity: 140
Merit: 10
January 09, 2018, 07:08:38 AM
Google 2 step kodumu kaybettim. 1 aydır giriş yapamıyorum yardımcı olabılcek bırı var mı?
legendary
January 09, 2018, 06:17:43 AM
Fiyatı borsa artırıyor. Borsa olmasa bu kadar artmaz.

Arkadaş ne saçmalıyorsun.

Token zaten borsanın tokenı hacim arttıkça verdiği para artıyor dolayısıyla değeri de artıyor. Borsa olmasa değersiz bir şey olur haliyle.
Pages:
Jump to: