Pages:
Author

Topic: KUCOIN SHARES - page 16. (Read 3616 times)

full member
Activity: 406
Merit: 158
January 13, 2018, 04:49:08 PM
Bence okadar kolay olmaz hocam 50 dolar. Bnb örneğin neden 50 dolar değil? Bence kcs çok büyütüldü şimdi o borsadaki her coin %20-30 düşüyor normal coinler %5-10 düşerken. Çinliler sürü gibi hepsine saldırdı ondan yükseldi heralde fiyatları.
legendary
Activity: 1764
Merit: 1012
January 13, 2018, 03:26:42 PM
Kucoin'in fiyatını belirleyen tek bir şey var o da hacim. 400 milyon dolarlara dayanan hacim 220 milyon civarına düşünce fiyat da geri çekildi.

Kısa vadede milyar dolar hacime ulaşıp 50 dolar üzerine atacaktır.
member
Activity: 299
Merit: 11
January 13, 2018, 03:24:24 PM
beyler peki kısa sürede 22 23 dolar civarına geri atar mı ?
büyük vurgun vurdular şişirip patlatanlar maalesef terste kaldık
member
Activity: 336
January 13, 2018, 03:19:53 PM
Uzun bir süre daha böyle dalgalı olacağını düşünüyorum. Orta vade için sabırsızsanız kısa vadeli düşünebilirsiniz arkadaşlar.
member
January 13, 2018, 03:02:05 PM
btcsi çok olanlar voleyi vurdu saatlerdir üstten satıp alttan aldılar, bu düşüş sürer mi arkadaşlar ?
full member
Activity: 1358
Merit: 193
January 13, 2018, 11:21:23 AM
sırf kar payı veriyor  binance coin bnb ile aynı fiyatta olmasının akla mantığa kesinlikle yatmadığını farklı seferler belirtmiştim.
ama kripto değer piyasası çok akıl mantıkla dönen piyasa değil. ay sonuna 50 usd yide görebilir. ben şahsen yatırım düşünmem bu fiyatlardan.
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
January 13, 2018, 09:56:23 AM
Valla 10 dolara bıle dusse sasırmam, fıyatını oyle ucurdular kı. Yalnız orda takıbımde olan tum coınler bıkac gundur dusmeye basladı btc yuzunden cogu alt dusuyor ufaktan ama ordakı coınler daha cok etkılendı, hepsınde geregınden fazla pump yapılmıstı zaten.
hero member
Activity: 1078
Merit: 696
January 13, 2018, 09:53:22 AM
KUCOIN borsası çok çok hızlı bir sıçrayış yaptı, aynı şekilde onun coin olan kcs de bu şekilde davrandı ben düzeltme yaptı diye düşünüyorum
member
January 13, 2018, 07:28:02 AM
neden böyle düştü düzeltme hareketi mi acaba ?
tepeden aldık ve terste kaldık şimdilik coinlerin bu hareketlerinde mantık aramak lazım mı ?
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
January 13, 2018, 07:02:48 AM
Bugün buradaki coinlerin çoğunda genel bir düşüş olmuş sosyal medyaya bakayım dedim borsayla alakalı bir sıkıntı mı var diye millet kötüleyip durmuş. Alıştınız valla 3x-5x yapınca on numara borsaydı şimdi kötü mü oldular.
full member
Activity: 1017
Merit: 146
January 10, 2018, 04:55:40 PM
çok sevindim.KUCOİN UTK işlem ödüllerinden ödül kazanmışım çok işlem yapmadım diyordum ama yapmışım sanırım.güzel bir utk ödülü geldi.bu borsayı seviyorum. Smiley

hocam bize normal bonus vermiyorlar 4 5 gün oldu Smiley utk işlem ödülü nasıl kazanılıyor ?

2fa'i aktif ettiniz mi?

Bazı tokenlarda listelenme ödülü olarak en çok trade eden 100 kişiye ödül veriyorlar. İşte trade edenler arasında en fazla hacim yakalayan arkadaşlar sıralamasına göre utk kazanıyordu utk ödüllerinde. Şu an bitti yeni token olduğunda ona açılır. Arkadaş sağlam trade yapmış olacak ki ödül almış.

merhaba hocam evet hep aktifti zaten öglen sizin önerinizle kaldırıp tekrar tanımladım ama hiç bir değişiklik yaşanmadı, ticket açtım bakalım ne zaman dönerlerse

vaay hayirli olsun bakalim keske benim ef linkimden yapsaydin bizede biseler duserdi. ama yapmadin alacagin olsun kanka.
merhabalar.iyi dilekler için teşekkürler.ilk borsa açıldığında açılan başlıktaki ref ile üye olmuştum sizemi aitti acaba o konu kapandı hatırlamıyorum ama buradan üye oldum.ilk 500 e ödül dağıltıldı trader olarak.açıkca hiç tavsif etmesem de ne var ne yok kucoinde pumlanır diyerek bi girip çıkmıştım bu işlemden bişi kazanamadım.sonradan geldi ödül.ve şaşkınlığımdan anlaşıldığı üzere yüksek miktarlar değildi diyebilirim kesinlikle.(umarım yanlış gelmemiştir Smiley )
legendary
January 10, 2018, 04:51:01 PM
çok sevindim.KUCOİN UTK işlem ödüllerinden ödül kazanmışım çok işlem yapmadım diyordum ama yapmışım sanırım.güzel bir utk ödülü geldi.bu borsayı seviyorum. Smiley

hocam bize normal bonus vermiyorlar 4 5 gün oldu Smiley utk işlem ödülü nasıl kazanılıyor ?

2fa'i aktif ettiniz mi?

Bazı tokenlarda listelenme ödülü olarak en çok trade eden 100 kişiye ödül veriyorlar. İşte trade edenler arasında en fazla hacim yakalayan arkadaşlar sıralamasına göre utk kazanıyordu utk ödüllerinde. Şu an bitti yeni token olduğunda ona açılır. Arkadaş sağlam trade yapmış olacak ki ödül almış.

merhaba hocam evet hep aktifti zaten öglen sizin önerinizle kaldırıp tekrar tanımladım ama hiç bir değişiklik yaşanmadı, ticket açtım bakalım ne zaman dönerlerse

Kucoin ilk zamanlar 2 saatte dönüyordu ama o zamanlar 3-5 milyon dolar volume vardı şimdi uzun sürebilir.

Şurada 3 kuruş hacmi olan cryptopia bile 7 gündür dönüş yapamadı ticketıme o yüzden bilemiyorum.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
January 10, 2018, 04:48:25 PM
öngörülerim bu borsanın ilerde binanceyi geçeğini söylüyor. bunun nedenlerinden biri token listeleme olarak binancedan hızlılar ve referans sistemi.
full member
Activity: 350
Merit: 108
The World’s First Blockchain Core
January 10, 2018, 04:45:16 PM

2fa'i aktif ettiniz mi?

vaay hayirli olsun bakalim keske benim ef linkimden yapsaydin bizede biseler duserdi. ama yapmadin alacagin olsun kanka.
member
January 10, 2018, 04:43:50 PM

2fa'i aktif ettiniz mi?

legendary
January 10, 2018, 04:40:46 PM

2fa'i aktif ettiniz mi?

member
January 10, 2018, 04:36:13 PM

full member
Activity: 215
Merit: 100
January 10, 2018, 04:33:51 PM
Kar payı dağıtımı karlı iş olmuş. İnsanları çekmek için iyi yöntem.
full member
Activity: 1017
Merit: 146
January 10, 2018, 10:58:30 AM
legendary
January 10, 2018, 10:55:08 AM
Baslik cöp olmus gene envion sayesinde bu imza kampanyalarini bu yuzden sevmiyorum iste. Changedede aynisi oldu.

Malesef bazı arkadaşlar spam ile mesaj kasma arasındaki farkı anlayamıyorlar.

Ben de mesaj kasıyorum ancak bunu yaparken düzgün bilgi vermeye çalışıyorum. Yoksa abuk subuk yazarak günde 2000 tane mesaj atarım türkçe foruma ancak milleti de huzursuz etmemek lazım ve faydalı olmak lazım.

Bu arada bilmeyenler kucoin'in günlük hacmini buradan takip edebilirler: https://coinmarketcap.com/exchanges/kucoin/
Pages:
Jump to: