Pages:
Author

Topic: La Liga 2022-2023 Sezonu - page 10. (Read 3671 times)

hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
October 07, 2023, 02:27:07 AM
Dün La Liga’ya kalınan yerden devam edildi. Atletic Bilbao, Almeria’yı kendi sahasına hapsettiği maçta 3-0 galip gelerek 3 puanı hanesine yazdırdı. Bugün önemli maçlardan Real Madrid-Osasuna ile karşılaşacak. Yarın kapanış maçı Granada ile Barcelona arasında olacak. Zor maçlar bizi bekliyor. Keyifli bir hafta olması dileğiyle.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
October 01, 2023, 06:22:25 AM
Real Madrid ile Barcelona için ligde işler yolunda gitmeye devam ediyor. İlk önce Barcelona geçtiğimiz hafta Sevilla'yı evinde konuk etti ve sahadan 1-0 galip ayrıldı. Sevilla aslında oldukça güzel dayandı ama Sergio Ramos kendi kalesine talihsiz bir gol atınca Sevilla'nın bütün planları alt üst oldu. Maçtan önce galiba Ramos Barcelona'ya gol atmak istediğini söylemiş ama tam tersi oldu.

Real Madrid ise bu sezonun sürpriz takımlarından Girona'yı deplasmanda 3-0 ile geçti. Girona sezona harika giriş yaparak liderliği bile ele geçirmişti. Fakat henüz ligin favorilerine karşı oynamamışlardı ki Real Madrid karşısında hezimete uğradılar. Joselu aslında biraz da yedek forvet mantığında transfer edilmiş bir oyuncuyken bir anda ilk 11'de kendine yer bulmaya başladı. Yerini gerçekten şu an hak ediyor bence çünkü bu maçta da 1 gol 1 asist ile oynadı.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
September 27, 2023, 11:06:41 AM
Arda balonu patladı Fener tam zamanında itelemiş bi sene daha tutsalar bu sakatlıklar buradayken yaşansa Real almaktan vazgeçerdi hem gereğinden fazla para ödediler hem de bu para boşa gitmiş oldu. Grin Ali Koç'un yaptığı en düzgün iş olabilir müzmin sakat genç yeteneği minimum fee release clause üstüne iteledi dünyanın en çok para saçan kulübüne. Tabi bizim için büyük para ama adamlar için para değil bunlar kimlere ne paralar ödüyorlar da fos çıkıyor. 20-30 milyonluk transferleri umursamazlar bile.
hero member
Activity: 1162
Merit: 719
September 27, 2023, 11:05:10 AM
Real Madrid - Las Palmas maçı var bu akşam. Arda Güler oynayabilecekti bu maçta. Normalde bu maç onun maçı olacaktı. Ama sonra bi sakatlık durumu daha oldu. Bu maçta da oynamayacak son gelen haberlere göre. İlk maçında daha bi zayıf takıma karşı oynaması hoş olurdu onun kariyeri açısından aslında.

Real Madrid geçen hafta derbide Atletico Madrid'e 3-1 yenildi. Real Madrid taraftarlarını şok eden bi mağlubiyet oldu. Bu mağlubiyetten sonra lig liderliğini de Barcelona'ya kaptırdılar. Geçen haftayı unutturmak için bu maçı kazanmak zorundalar. Rakipleri de zayıf bi rakip. Ligdeki ilk galibiyetlerini geçen hafta almış bi takım. Real Madrid'in bu maçı rahat bi şekil kazanması gerekiyor.
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
September 26, 2023, 07:19:51 PM
Arda Güler benim gördüğüm en yetenekli yerli futbolculardan bir tanesi üstelik geçmişteki süper yetenekli oyuncularımızın aksine çalışkan efendi bir futbolcu profiline sahip birine benziyor.Real Madrid'e gittikten sonra sakatlıkların peşini bırakmaması şansızlık mı fiziksel yetersizliğinin ortaya çıkışı mı bilmiyorum ancak sağlığına kavuşup fiziksel olarak da biraz kendini geliştirirse çok farklı noktalara gidebilecek bir cevher.
hero member
Activity: 2002
Merit: 670
September 26, 2023, 07:19:33 PM
Arda ile ilgili söylenecek çok bir şey yok. Umarım bir an önce sakatlıklardan kurtulur ve normal bir kariyere sahip olur.

Bugünkü maçta Barca 2 puan kaybetti mi yoksa 1 puan kazandı mı desek doğru olur bilemedim. Normalde kazanmaları gereken bir maçtı ancak öne bile geçemediler. Hücum olarak oldukça zayıftılar. Yenilmezlik serileri sürse de bu 2 puanı ileride arayabilirler.
Raphinha'nın golü çok güzeldi. Genelde uzaktan şut çekmeyi denemiyorlar. İlle tiki taka yapıp kalenin dibine kadar girecekler. Ceza sahası dışından attıkları gollerin sayısı artmalı. Fermin Lopez'in golü ise klasik Barca golü oldu. Lamine Yamal oyuna girdiği anda etkisini gösterdi. Ferran Torres ile forvet başlamak büyük bir hataydı, Xavi bunun bedelini puan kaybı yaşayarak ödedi. Lewandowski'nin dinlendirileceği maç bu maç olmamalıydı. Lewa'nın bu takımda gerçekten yedeği yok.
Lewandowski'nin olmadığı maçlarda Barcelona hücum organizasyonları oldukça zayıf oluyor. Mallorca süpriz bir takım Xavi bu maça fazla risk aldı belki de rahat bir maç olacağını varsayıyordu kağıt üzerinde ama hücum konusunda son derece haklısınız Lewandowski'nin yerini dolduracak bir başka daha oyuncu yok şuanda Xavi'nin oyuncuları arasında. Vedat Muriqi maçta çok etkiliydi bir gol attı diğer ikinci golün pasını da Vedat Muriqi attı. Son zamanlarda çok formda bugün yaptığı çaba galibiyet getirmese de takımına bir puan bıraktı, ligin en iyi takımına karşı.
legendary
Activity: 2968
Merit: 1478
Rollbit.com Crypto Futures
September 26, 2023, 06:28:53 PM
Arda ile ilgili söylenecek çok bir şey yok. Umarım bir an önce sakatlıklardan kurtulur ve normal bir kariyere sahip olur.

Bugünkü maçta Barca 2 puan kaybetti mi yoksa 1 puan kazandı mı desek doğru olur bilemedim. Normalde kazanmaları gereken bir maçtı ancak öne bile geçemediler. Hücum olarak oldukça zayıftılar. Yenilmezlik serileri sürse de bu 2 puanı ileride arayabilirler.
Raphinha'nın golü çok güzeldi. Genelde uzaktan şut çekmeyi denemiyorlar. İlle tiki taka yapıp kalenin dibine kadar girecekler. Ceza sahası dışından attıkları gollerin sayısı artmalı. Fermin Lopez'in golü ise klasik Barca golü oldu. Lamine Yamal oyuna girdiği anda etkisini gösterdi. Ferran Torres ile forvet başlamak büyük bir hataydı, Xavi bunun bedelini puan kaybı yaşayarak ödedi. Lewandowski'nin dinlendirileceği maç bu maç olmamalıydı. Lewa'nın bu takımda gerçekten yedeği yok.
sr. member
September 26, 2023, 02:18:46 PM
Milli futbolcumuz Arda Güler'in peşini maalesef sakatlıklar bir türlü bırakmıyor.Bugün öğlen saat 13.00 gibi Don Carlo Arda'nın tamamen iyileştiğini ve forma giyebileceğini söylemişti ancak aradan geçen 2 saatin ardından Real Madrid milli futbolcumuzun tekrar sakatlandığını ve 3 hafta daha sahalardan uzak kalacağını açıkladı.Sosyal medyada bu konuyla ilgili çok fazla caps paylaşılmaya başlandı en sevdiğim bu.

Ancelotti ilk önce Arda Güler'in durumu iyi ve sadece takımın oyun tarzına adapte olması gerektiğini falan açıklamıştı. Bu açıklamadan sonra sanıyorum 1 saat içinde Arda Güler'in sakatlık haberi geldi. Gerçekten absürd bir durum ama yapacak bir şey yok. Sosyal medyada da haliyle bununla ilgili mizah yapılmaya başlandı. Eden Hazard Real Madrid'den ayrıldıktan sonra görünüşe göre bayrağı Arda Güler'e teslim etmiş.  Grin  Şimdi de Arda onun yokluğunu aratmamaya başladı. Ne diyelim artık umarım dönünce kısa sürede yeniden sakatlanmaz.
sr. member
Activity: 1596
Merit: 268
September 26, 2023, 10:48:33 AM
Milli futbolcumuz Arda Güler'in peşini maalesef sakatlıklar bir türlü bırakmıyor.Bugün öğlen saat 13.00 gibi Don Carlo Arda'nın tamamen iyileştiğini ve forma giyebileceğini söylemişti ancak aradan geçen 2 saatin ardından Real Madrid milli futbolcumuzun tekrar sakatlandığını ve 3 hafta daha sahalardan uzak kalacağını açıkladı.Sosyal medyada bu konuyla ilgili çok fazla caps paylaşılmaya başlandı en sevdiğim bu.

sr. member
September 22, 2023, 01:35:11 PM
Arda Güler takımla çalışmalara başladı. Çarşamba günü Las Palmas maçında ilk kez Real Madrid formasını giyebilir. Neyse ki yaşadığı talihsiz sakatlık kariyerini derinden etkileyebilecek bir sakatlık olmadı ve kısa sayılabilecek bir süre sonunda takıma geri dönmeyi başardı.

Real Madrid sezona 5'te 5 yaparak girdi ve pazar günü Madrid derbisinde Atletico Madrid deplasmanına konuk olacaklar. Ardından ligin zayıf ekiplerinden Las Palmas ile oynayacaklar. Arda Güler için iyi bir başlangıç fırsatı olabilir bu maç. Ben bu sezon ilk 11'i zorlamasını bile beklemiyorum açıkçası. Fakat eline geçen fırsatları iyi kullanırsa Real Madrid taraftarları üzerinde iyi beklentiler oluşturabilir.

Arda Güler'in yakında dönüyor olması çok iyi haber. Tabi ilk etapta yedekten gelerek az bir süre alacaktır. Onun yapması gereken ise yapabildiği kadar katkı vermeye çalışmak olacak. Aslında ilk etapta Arda Ancelotti'nin onu sağ kanat olarak kullanmak istediğini söylemişti. Fakat şu an Ancelotti 4-3-1-2 dizilişi ile oynatıyor. Bu yüzden Arda'nın oynayabileceği mevkiler Bellingham'ın oynadığı yer ya da merkez orta saha olarak görünüyor. Bellingham'ı kolay kolay oyundan almadığı için de merkezde şans bulur herhalde.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
September 22, 2023, 01:26:10 PM
Arda Güler takımla çalışmalara başladı. Çarşamba günü Las Palmas maçında ilk kez Real Madrid formasını giyebilir. Neyse ki yaşadığı talihsiz sakatlık kariyerini derinden etkileyebilecek bir sakatlık olmadı ve kısa sayılabilecek bir süre sonunda takıma geri dönmeyi başardı.

Real Madrid sezona 5'te 5 yaparak girdi ve pazar günü Madrid derbisinde Atletico Madrid deplasmanına konuk olacaklar. Ardından ligin zayıf ekiplerinden Las Palmas ile oynayacaklar. Arda Güler için iyi bir başlangıç fırsatı olabilir bu maç. Ben bu sezon ilk 11'i zorlamasını bile beklemiyorum açıkçası. Fakat eline geçen fırsatları iyi kullanırsa Real Madrid taraftarları üzerinde iyi beklentiler oluşturabilir.
sr. member
Activity: 2030
Merit: 402
Play Bitcoin PVP Prediction Game
August 26, 2023, 04:00:40 AM
İlk yarı Celta Vigo Real Madrid defansında önemli boşluklar buldu ve çokça gol fırsatı yakaladı. Her şeye rağmen yine de bir türlü aradıkları golü bulamadılar. Eğer ilk dakikalarda buldukları golde faul olmasaydı maç daha ilginç bir hale bürünebilirdi. Vinicius'un daha ilk yarının yarısını geride bıraktıktan sonra sakatlanması Real Madrid hücumunu olumsuz etkiledi. Onun bireysel yeteneğine ihtiyaçları var.

Bir şekilde Real Madrid kazanmasını bildi. Bellingham takımı kurtaran kafa golü ile galibiyeti getiren isim oldu. Şu ana kadar takımın en iyisi Bellingham kesinlikle.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1505
August 25, 2023, 04:47:40 PM
O penaltıyı da atamıyorsan başka türlü gol atamazsın. Grin Celta Vigo gayet dirençli şimdiye kadar maçı götürdü kim gol atarsa o 3 puanı alacakmış gibi bir hava var ama 0-0 bitecek gibi durmuyor. İki taraf da iyi fırsatlar yakaladı ama değerlendiremedi. Celta evinde hep iyi oynar zaten ama bugün Aspas ve Larsen etkisiz kaldı.
Bellingham yine Real'i kurtaran adam olacak gibi, bu takıma acilen forvet şart. Benzema'nın boşluğunu dolduramadılar Joselu ile falan olacak iş değil Mbappe gelmiyorsa başka birini almaları lazım.
hero member
August 20, 2023, 03:58:49 PM
Real Madrid bu hafta Almeria'yı deplasmanda 3-1 yendi. Bellingham gerçekten harika oynadı ama Ancelotti'nin ona sahada verdiği rol de çok önemli kuşkusuz. Ancak, bence yine de Real Madrid'in iyi bir forvete ihtiyacı var. Bugün zayıf rakiplere karşı oynadıkları için bu sorun onları rahatsız etmiyor ama maç kaybetmeye başladıklarında herkes bu takımın bir forvete ihtiyacı olduğunu konuşmaya başlar. Şu anda çok kaliteli orta sahaları olduğu için bu konu bir sorun olarak görülmüyor. Kross ve Modric bu takımın bütün eksiklerini kapatıyor. Onlar emekli olduklarında Real Madrid ne yapacak merak ediyorum. Cheesy

Keşke Arda da sakatlanmasaydı ve şu takımın bir parçası olsaydı.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1040
July 22, 2023, 02:29:55 AM
Mbappe ile ilgili Fabrizio Romano'dan bugün yeni bir tweet görmüştüm. PSG görünüşe bakılırsa Mbappe'yi resmen satmaya karar verdi. Çünkü ona seçenek sundular ama Mbappe'den herhangi bir yanıt alamadılar. Japonya'da gerçekleştirecekleri kamp kadrosuna da Mbappe dahil edilmedi.

Bu durumda ilerleyen günlerde belki bir hareketlilik görülebilir. Real Madrid'in ben yine de başka kulüp teklif vermediği sürece sabırla bekleyeceğini düşünüyorum. Çünkü hala yılbaşına kadar bekleyip onu bedavaya alma şansları var.

Bedavaya almak varken yüksek bonservis ödemek istemiyorlar çünkü Mbappe’yi ikna etmişler görünen bu Psg er yada geç yola gelecek diye düşünüyorum yoksa bedavaya gidecek ve takıma da alınmayacak alınsa da huzursuzluk yaratacak bence artık engellememek lazım bırakın gitsin bonservisi alın
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
July 21, 2023, 05:36:14 PM
Mbappe ile ilgili Fabrizio Romano'dan bugün yeni bir tweet görmüştüm. PSG görünüşe bakılırsa Mbappe'yi resmen satmaya karar verdi. Çünkü ona seçenek sundular ama Mbappe'den herhangi bir yanıt alamadılar. Japonya'da gerçekleştirecekleri kamp kadrosuna da Mbappe dahil edilmedi.

Bu durumda ilerleyen günlerde belki bir hareketlilik görülebilir. Real Madrid'in ben yine de başka kulüp teklif vermediği sürece sabırla bekleyeceğini düşünüyorum. Çünkü hala yılbaşına kadar bekleyip onu bedavaya alma şansları var.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
July 21, 2023, 04:07:21 PM
Real Madrid şimdilik sadece Joselu'yu takıma getirmekle yetindi. Bu transferin yedek kulübesi için yapıldığını düşünüyorum tabi. Joselu öyle büyük maçlarda ve özellikle Şampiyonlar Ligi'nde iş yapabilecek bir oyuncu değil. Bazı La Liga ve Copa del Rey maçlarında falan görürüz onu daha çok. Benzema'nın yerini ise kiminle dolduracakları hala meçhul. Diğer büyük kulüpler harıl harıl forvet transferi peşindeyken Real Madrid'in suskunluğu bana garip geliyor. Mbappe transferi için de zaten Florentino Perez acele etmeyeceklerini söylemişti o yüzden başka birisi ile anlaşma üzerine yoğunlaşmaları lazım.

Bu Real Madrid takımına Haaland veya Mbappe yakışırdı.Görünüşe göre Mbappe’nin bu sene transferi de olmayacak sanırım.Haaland’ın zaten Real Madrid’e gitme ihtimali sıfır.Böyle olunca tek seçenek Kylian Mbappe oluyor.Belki Bayern’in elinden Harry Kane’i çalabilirlerse o da Real için harika bir forvet olabilir.

Nihayet, Joselu yedek bir oyuncu ve as kadroya bir forvet şart.

Real Madrid Mbappe’yi alamazsa gelecek sene bedavaya getirebilir bunu biliyoruz, Ancak sadece Joselu ile olacak bir çözüm değil, eğer iyi bir forvet alamazlarsa muhtemelen Ancelotti taktik değişikliğine gidip Castilla’dan bir forveti A takıma çıkarır, kurt bir teknik direktör o isterse her şeyin üstünden gelir, bu arada Arda’nın da en yakınında olan isim Ancelotti, umarım bu çocuk Real’de as kadroda maça çıkar,
copper member
Activity: 1190
Merit: 925
July 21, 2023, 03:05:42 PM
Real Madrid şimdilik sadece Joselu'yu takıma getirmekle yetindi. Bu transferin yedek kulübesi için yapıldığını düşünüyorum tabi. Joselu öyle büyük maçlarda ve özellikle Şampiyonlar Ligi'nde iş yapabilecek bir oyuncu değil. Bazı La Liga ve Copa del Rey maçlarında falan görürüz onu daha çok. Benzema'nın yerini ise kiminle dolduracakları hala meçhul. Diğer büyük kulüpler harıl harıl forvet transferi peşindeyken Real Madrid'in suskunluğu bana garip geliyor. Mbappe transferi için de zaten Florentino Perez acele etmeyeceklerini söylemişti o yüzden başka birisi ile anlaşma üzerine yoğunlaşmaları lazım.

Bu Real Madrid takımına Haaland veya Mbappe yakışırdı.Görünüşe göre Mbappe’nin bu sene transferi de olmayacak sanırım.Haaland’ın zaten Real Madrid’e gitme ihtimali sıfır.Böyle olunca tek seçenek Kylian Mbappe oluyor.Belki Bayern’in elinden Harry Kane’i çalabilirlerse o da Real için harika bir forvet olabilir.

Nihayet, Joselu yedek bir oyuncu ve as kadroya bir forvet şart.
sr. member
July 21, 2023, 02:19:06 PM
hero member
July 21, 2023, 10:53:04 AM
Benzema'nın Real Madrid'deki geleceği şu günlerde La Liga'da en çok konuşulan konulardan birisi. Normalde sözleşmesi haziran sonu sona erecek ama Real Madrid hala ona açık kapı da bırakmaya devam ediyor. Al Ittihad takımına gidip paraya para demeyebilir de Real Madrid'de kalıp daha fazla şampiyonluk kovalamak isteyebilir de.

Benzema El-İttihad'a transfer oldu. Açıkçası onun yaşına göre bence biraz erken oldu, Arap takımlarına transferinin birkaç sezon sonra olacağını tahmin ediyordum ama transferi gerçekleşti ve onun ardından SPL'ye giden daha genç futbolcular da oldu.

Real Madrid ise Benzema'nın boşluğunu henüz doldurabilmiş değil. Benzema boşluğu kolay kolay doldurabilecek biri de değil ama Real Madrid'in yeni sezona Benzema'nın yerine bir transfer yapmadan girecek olması biraz ilginç. Eski Real Madrid olsa transfer rekoru kırıp dünyanın en iyisini takıma kazandırırdı. Yeni Real Madrid transfere para harcarken kılı kırk yarıyor, Mbappe'yi bonservisi olmadan alabileceği zamanın gelmesini bekliyor. Cheesy
Pages:
Jump to: