Pages:
Author

Topic: Leonar76 Fon Ödemeleri hakkında duyuru. - page 3. (Read 11007 times)

sr. member
Activity: 476
Merit: 300
yatırımcı değilim ama olayı bence de uzatmanın anlamı yok. adam zaten fon kurmuş patlamiş olmamiş yani bi şekilde caldi cirpti yedi içti allah bilir. en azindan borcunun arkasında ve ödemeye calisiyor kimisinin ödemeleri tamamlanmiş kimisinin taksit taksit ödeniyor. sizde elinizden geldigince bence yardimci olun adam vereceginizi versin işte..hiç vermiyorum dese napacaksınız ki ? git uğraş savcılık vs değer mi bence değmez.elinizde olan nakit ileride olacaktan daha değerli arkadaşlar unutmayın derim.
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
bu taksit için BTC olarak 1200$ okdir...
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro
Ben bu taksit için 1200$ BTC , dolar kurunu da 3.5 TL kabul ediyorum.
0.666 BTC alacağıma karsilik 2800 lira kabul ediyorum.
full member
Activity: 336
Merit: 101
Merhaba;

Kendi adıma ilk başta söylediğim gibi güncel kurdan BTC olarak talep ediyorum.

İyi dileklerimle

İyi niyetiniz için teşekkürler fakat ben de btc olarak talep ediyorum.
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

Kendi adıma ilk başta söylediğim gibi güncel kurdan BTC olarak talep ediyorum.

İyi dileklerimle
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Tokat showa devam.. Cheesy
hero member
Activity: 953
Merit: 504
İyi günler.

Bu taksit için 1200 Dolar kurunu ben de kabul ediyorum. Umarım bu sıkıntıyı rahatça atlatırsın.
sr. member
Activity: 523
Merit: 285

BTC 4400 tl iken kuru 4000 kabul edip TL ödemesi yaptınız. BTC düşünce bu sefer deposit adresi istiyorsunuz. Bir dahaki ay BTC 1500 dolar olsa yine kafanıza göre bir kur belirleyip TL olarak ödemek isteyeceksiniz. Hem taksitle ödeme yapıp üzerine hem de her seferinde hangisi sizin işinize geliyorsa o şekilde ödeme yapmak etik değil! Mayısta btc 700 dolara düşse ne olacak? 1100 dolarken biten fondan 700 dolar karşılığı alacağım. Aradaki 400 dolar bize girecek. Madem 4000 kabul ettiniz daha önce, 2 btc karşılığında 8000 tl istiyorum. 3 taksitse 3 taksit.

Zaten ortada yaşadığımız bir mağduriyet varken böyle tekrar tekrar zarara uğramak çok can sıkıcı, bilginiz olsun...

Ne dediysem aynısı...
hero member
Activity: 678
Merit: 501
Merhaba Arkadaşlar,

Son 10 günde bitcoin fiyatlarının %30 ' a yakın artması beni mağdur etti, nisan başı bildiğiniz gibi 1070$ civarındaydı, bugun 1550$ civarında, fon ortaklarının fona en son yatırdığı rakam 900$ 'daykendi, şuan yaklaşık 650$ lık bir artış var, ben aybaşında , bu aysonunu 1200$ olarak hedefleyip ona göre bütçelendirdim kendimi, ve suan 1550$ lar seviyesinde, bitcoin fiyat artışı benim elimde olan bir durum değil, şimdi 1550$ oldu. ve gerçekten bu rakamlarda ödeme zorluğu çekiyorum. ben hepinizin parasını ödemek istiyorum, sizden ricam kuru fixleyelim bir rakama bu aykı ve haziran ödemesi için, 1200$ sizin için uygunsa , ona göre hazırlıklarımı yapayım, cuma günüde ödememi yapayım. isteyen arkadaşlara 1200$ üzerinden  dolar veya TL olarak ödeme yapabilirim, isteyen arakdaşlarada fixleyeceğimiz bu kur üzerinden bitcoin olarak. onun dışında gerçekten ödeme zorluğu çekiyorum.

Kur düştüğü sırada btc ile ödemeseydiniz haklı derdim ama burda tatlı su kurnazlığı yapıyorsunuz çok açık şekilde.Ama karar yatırımcıların ben olsaydım kabul etmezdim Güven Bey ile kuru sabitlediniz mesela şuan ona 4000 den ödüyceksiniz ? sizin işinize gelen tarafı alıyorsunuz gelmeyen tarafı almıyorsunuz

Güven bey, kur 3600 ken , 4000 istedi bende ok dedim, gene daha fazlasına ok dedim. yarın kur 3000 de olur bilemeyiz. suan elimden gelen ve bütçeme göre ödemeye çalışıyorum.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
Merhaba,

özel mesajda attım,

ben 1200 dolar kurunu kabul ediyorum.

önemli olan niyet arkadaşlar, TL,BTC herneyse, adam ödemeye çalışıyor işte, bende kendimce her zaman bana bir adım atana ben 2 adım atarım felsefesi ile kabul ediyorum.

Diğer arkadaşların kendine kalmış bir durum tabiki, herkesin düşüncesi kendine.

İyi günler saygılar
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
Merhaba Arkadaşlar,

Son 10 günde bitcoin fiyatlarının %30 ' a yakın artması beni mağdur etti, nisan başı bildiğiniz gibi 1070$ civarındaydı, bugun 1550$ civarında, fon ortaklarının fona en son yatırdığı rakam 900$ 'daykendi, şuan yaklaşık 650$ lık bir artış var, ben aybaşında , bu aysonunu 1200$ olarak hedefleyip ona göre bütçelendirdim kendimi, ve suan 1550$ lar seviyesinde, bitcoin fiyat artışı benim elimde olan bir durum değil, şimdi 1550$ oldu. ve gerçekten bu rakamlarda ödeme zorluğu çekiyorum. ben hepinizin parasını ödemek istiyorum, sizden ricam kuru fixleyelim bir rakama bu aykı ve haziran ödemesi için, 1200$ sizin için uygunsa , ona göre hazırlıklarımı yapayım, cuma günüde ödememi yapayım. isteyen arkadaşlara 1200$ üzerinden  dolar veya TL olarak ödeme yapabilirim, isteyen arakdaşlarada fixleyeceğimiz bu kur üzerinden bitcoin olarak. onun dışında gerçekten ödeme zorluğu çekiyorum.

Kur düştüğü sırada btc ile ödemeseydiniz haklı derdim ama burda tatlı su kurnazlığı yapıyorsunuz çok açık şekilde.Ama karar yatırımcıların ben olsaydım kabul etmezdim Güven Bey ile kuru sabitlediniz mesela şuan ona 4000 den ödüyceksiniz ? sizin işinize gelen tarafı alıyorsunuz gelmeyen tarafı almıyorsunuz
hero member
Merhaba Arkadaşlar,

hero member
Bugün ödeme günü, bekliyoruz.

teşekkürler
newbie
Activity: 29
Merit: 0
İkinci ödeme için Bitcoin adresi:
1Mv8gHppBDMJU8d8z582fTd7ybEpQJkf6s
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
ikinci taksit ödeme için

1HvjazurgPvoXU1qWKx5SdiQocpJNbLfHD

kullanabilirsiniz
hero member
Activity: 953
Merit: 504
Teşekkürler bilgi için...
hero member
Bugün tatil, ödeme yarına kalabilir heralde ? Levent bey bilgi verirmisiniz ?

Merhaba Arkadaşlar, bugun resmi tatil olduğu için bankalar çalışmıyor, banada bir kısım ödeme yarın gelecek, bir aksilik olmama adına , çarşamba günü gün içerisinde ödemelerinizi göndereceğim, anlayışnız için şimdiden teşekkür ederim. iyi günler dilerim.

Bilgi için teşekkürler, iyi günler
hero member

Merhaba Arkadaşlar, bugun resmi tatil olduğu için bankalar çalışmıyor, banada bir kısım ödeme yarın gelecek, bir aksilik olmama adına , çarşamba günü gün içerisinde ödemelerinizi göndereceğim, anlayışnız için şimdiden teşekkür ederim. iyi günler dilerim.
hero member
hero member
0,883 btc lik ikinci taksit için deposit adresim

1CGVAkTCHSTDqUDLA3VshLTiFYRbSQXQUf

iyi günler dilerim
Pages:
Jump to: