Pages:
Author

Topic: Leonar76 Fon Ödemeleri hakkında duyuru. - page 4. (Read 11007 times)

hero member
Activity: 953
Merit: 504
İyi Akşamlar:

Deposit Adresim: 16eLMNj2NNsf4kVkcdFDMfKYvE734Pvsr9

Teşekkürler
hero member
Activity: 756
Merit: 541
1 Mayıs'ta yapılacak ödemeyi şu adrese istiyorum;

19ND3ZVZnXfZMZ3mQivgroFQ6rRKzcQ5CQ

ok. kaydı aldım. ilgili arkadaslarda geçerli deposit adreslerini mesaj atabilirler. tesekkurler.

Merhaba;

Deposid adresim "1MnAQe5SevZVzUZUQyYFCPrfAMW92zjXG9"

İyi dileklerimle
hero member
Activity: 678
Merit: 501

ok. kaydı aldım. ilgili arkadaslarda geçerli deposit adreslerini mesaj atabilirler. tesekkurler.
legendary
Activity: 1848
Merit: 1023
I am a good bro

sr. member
Activity: 686
Merit: 359
kimlik bulunmasinin etkisi oldu ama leonar ilk bastan beri odemeyeecegim demiyordu sure istiyordu sadece.
full member
Activity: 232
Merit: 100
Kalan 200 tl ödemeyi beklemekteyim.

kalan 200 tl geçtiğimiz günlerde tarafıma ödenerek ulaştırılmıştır. taksitler biterek ilgili şahıstan alacağım an itibariyle kalmamıştır. geçmiş olsun.

Hepsine baktım en baştan. Baya tatsız bir olay yaşanmış ama söz konusu arkadaş en azından kimseyi mağdur etmeyerek paralarını geri ödemesini yapmış/yapıyor gibi. Bu da pek rastlanan bir durum değildir sanal alemde. Herkese geçmiş olsun, kolay gelsin.

teşekkürler hocam. mağdur olup olmamak biraz göreceli bir kavram, vaktinde paraya ihtiyacı olan, borcunu harcını ödeyemeyen elbet olmuştur aramızda. herneyse sonunda bitti benim açımdan, ancak hala taksitleri önümüzdeki ay devam edecek epey bir arkadaş var, en kısa zamanda giderilir mağduriyetleri umarım.

Tabiki haklısınız. Bir sürü zaman kaybı olmuştur, sinir, stres, panik olmuştur ödeme geri alınsa bile. İnşallah, ben de aynı temennideyim.
sr. member
Activity: 854
Merit: 256

kalan 200 tl geçtiğimiz günlerde tarafıma ödenerek ulaştırılmıştır. taksitler biterek ilgili şahıstan alacağım an itibariyle kalmamıştır. geçmiş olsun.

Hepsine baktım en baştan. Baya tatsız bir olay yaşanmış ama söz konusu arkadaş en azından kimseyi mağdur etmeyerek paralarını geri ödemesini yapmış/yapıyor gibi. Bu da pek rastlanan bir durum değildir sanal alemde. Herkese geçmiş olsun, kolay gelsin.

teşekkürler hocam. mağdur olup olmamak biraz göreceli bir kavram, vaktinde paraya ihtiyacı olan, borcunu harcını ödeyemeyen elbet olmuştur aramızda. herneyse sonunda bitti benim açımdan, ancak hala taksitleri önümüzdeki ay devam edecek epey bir arkadaş var, en kısa zamanda giderilir mağduriyetleri umarım.
full member
Activity: 232

sr. member

legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
0.376 olarak ilk taksit alınmıştır
legendary
Merit: 1023
I am a good bro
0.666 geldi.
Devamı da sikintisiz gelir insallah
legendary
Merit: 1727
Be A Hope
İlk taksidi bende aldım.
sr. member
full member
Activity: 154
1. taksit olan 0.33 BTCyi aldım.

Teşekkürler
hero member
Activity: 700
Merit: 553
1. taksit  0,883 btc alınmıştır.

Teşekkürler
hero member
Activity: 756
Merit: 541
Merhaba;

1 Nisan tarihli 1. taksit olan 0.935 BTC heseabıma ulaşmıştır.

İyi dileklerimle
hero member
Activity: 953
Merit: 504
1. taksit olan 0.726 BTC hesabıma gönderildi. Teşekkürler.
sr. member
Activity: 523
Merit: 285
2700 liralık ilk taksit banka hesabıma geçmiştir. Teşekkürler...
full member
Activity: 154
Ben de ödemeyi btc olarak talep edeceğim. Kolay gelsin.
sr. member
Activity: 523
Merit: 285
IBAN bilgisi özelden iletilmiştir.
Pages:
Jump to: