Pages:
Author

Topic: Listelenmemiş ERC20 Token Alımı Satım Başlığı - page 3. (Read 22313 times)

member
Activity: 392
Merit: 24
uzun zamandır öyle yada böyle alım yapıyorsunuz merak ediyorum acaba alımlarınızdan şuanda zarardamısınız yoksa kar durumu varmı? başlangıc için bir amacınız var mı?
realize olanlar ve realize olmayanlar diye başlayayım ilk olarak.
Realize olan alım satımlarda toplamda kardayım, tek tek düşünüldüğünde 100 adet alım satımı realize ettiysem 40 a yakınında irili ufaklı zarardayım, 60 a yakını kar getirdi.
Realize olmayanlara baktığımda şu an toplamda zarardayım.
Realizeden kastım şu : Token aldım eth verdim, token ı sattım eth aldım. verdiğim eth den fazla aldığım eth varsa realize kar.
Token aldım eth verdim, token ı satmadım anlık eth ederi verdiğimden düşükteyse realize olmamış zarardayım.
Bunun yanında 0.65 eth de dolandırılmaktan zararım var.
O da zarar tabloma realize edilmiş zarar olarak yansımakta.

geçmiş olsun hocam. nasıl olduğunu anlatırsanız biz de ileride benzer olaylara karşı önlemimizi almış oluruz.

Escrowsuz iş yapmak ile ilgili. Tabi buradan pm atanın az çok statüsünün ne olduğuna yani member mı Jr mı ya da newbie mi diye baksaydım, mesajlarına baksaydım belki de yapmazdım bu işi ve dolandırılmazdım.
Bu kişiler çok fazla foruma mesaj yazmamış yeni üyeliklerdi.
Bu arada yine escrowsuz iş yapıyorum ama takası ilk karşıdan bekliyorum. MEbla küçük ve buradan yazan üye uzun süredir burayı aktif kullanan biriyse bu durumda ilk olarak gönderimi ben de yapabiliyorum.

demekki her piyasada olduğu gibi bu piyasada da kanı bozuk insanlar mevcut 0.65 az uc bir rakam gibi görünmesede az bir para değil.
bu piyasada , özellikle daha fazla var. Bazı konuları okuyorum ve benim başıma gelenlerin öyle büyük şeyler olmadığını görüyorum. Bu durum yüzünden batanlar, çok büyük sıkıntılara girenler var.

İlginiz için teşekkür ederim.
jr. member
Activity: 188
Merit: 8
demekki her piyasada olduğu gibi bu piyasada da kanı bozuk insanlar mevcut 0.65 az uc bir rakam gibi görünmesede az bir para değil.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
uzun zamandır öyle yada böyle alım yapıyorsunuz merak ediyorum acaba alımlarınızdan şuanda zarardamısınız yoksa kar durumu varmı? başlangıc için bir amacınız var mı?
Realize olan alım satımlarda toplamda kardayım, tek tek düşünüldüğünde 100 adet alım satımı realize ettiysem 40 a yakınında irili ufaklı zarardayım, 60 a yakını kar getirdi.
Realizeden kastım şu : Token aldım eth verdim, token ı sattım eth aldım. verdiğim eth den fazla aldığım eth varsa realize kar.
Token aldım eth verdim, token ı satmadım anlık eth ederi verdiğimden düşükteyse realize olmamış zarardayım.

geçmiş olsun hocam. nasıl olduğunu anlatırsanız biz de ileride benzer olaylara karşı önlemimizi almış oluruz.
member
member
Activity: 234
Merit: 10
member
cüzdan adresini istemişsin onun gereğini anlamadım gardaşım, ben cüzdandaki coini borsaya transfer etmiştim

Deltabalance üzerinden bakarak eth scan a yazılı kontrat adreslerinden geçmek hata yapmadan söz konusu olabiliyor. Verdiğiniz token kısaltmaları birden fazla token ile aynı olduğunda sorunlar yaşanabiliyor.
MEW adresi aldığım zaman bunları rahatlıkla ayırt edebilmetkeyim.
ama borsada olan bir token ise ona dair adres de normalde alabilirim.
Yine borsa da olan bir token için benden fiyat istemenize pek gerek yok. Ben size borsadan çok daha yukarıda bir fiyat vermem. Borsada olmayanlar için fiyat isteyebilirsiniz her zaman
newbie
Activity: 17
Merit: 0
cüzdan adresini istemişsin onun gereğini anlamadım gardaşım, ben cüzdandaki coini borsaya transfer etmiştim
member
%10 karlamı alıyorsunuz tokenleri? bendede 100 dolarlık pma token var, bunu dolar olarakmı tl olarakmı yoksa coin olarakmı ödeme yapıp alıyorsunuz?
10% kar ile satmak gibi bir durumum maalesef pek olmuyor.
Banka üzerinden dolar ödemesi yapmıyorum, USDT isterseniz USDT yapabilirim, TCMB kurundan TL ye çevirerek hesabınıza yatırabilirim, ya da genel olarak yaptığım ethereum olarak ödeme yapmaktır eth olarak ödeme yapabilirim.
Konuya dair özel mesaj gönderdim bakabilirsiniz.
newbie
Activity: 34
%10 karlamı alıyorsunuz tokenleri? bendede 100 dolarlık pma token var, bunu dolar olarakmı tl olarakmı yoksa coin olarakmı ödeme yapıp alıyorsunuz?
member
etherscan da görünen 300 dolara yakın xyo network tokeni var kaça alırsın gardaşım?
Konuya dair pm atmıştım geri dönüşünüz olursa detaylandırırım.
newbie
Activity: 17
etherscan da görünen 300 dolara yakın xyo network tokeni var kaça alırsın gardaşım?
member
Alış veriş bu başlık üzerinden devam etmektedir.
Alış veriş esnasında escrow kullanılmadığı zamanlarda öncelikle sizin gönderim yapmanız gerekmektedir.

member
592 tane airwire 4400 tane taurus0x var ne kadardan alırsın ?
İlginiz için teşekkür ederim. Özelden mesaj yazdım
jr. member
Activity: 316
Merit: 1
592 tane airwire 4400 tane taurus0x var ne kadardan alırsın ?
newbie
Activity: 76
Arkadaşarlar hepinize güveniniz ve alışverişiniz için teşekkür ederim.
Kimilerinizi bu saate kadar ayakta tuttum istemeyerek yoğunluk kaynaklı olarak, tekrar kusura bakmayın,
Hocam (You have exceeded the limit of 10 personal messages per hour. Buying a Copper membership may increase your limit.)
Bu yüzden size yazamıyorum.Telegramınız varsa özelden iletin lütfen
member
Arkadaşarlar hepinize güveniniz ve alışverişiniz için teşekkür ederim.
Kimilerinizi bu saate kadar ayakta tuttum istemeyerek yoğunluk kaynaklı olarak, tekrar kusura bakmayın,
member
Activity: 462
Merit: 42
arkadaşla alışverişi yaptık gayet güvenilir biri, çekinmeden alışveriş yapabilirsin tekrar teşekkür ediyorum.
newbie
Activity: 76
Hızlı ve sorunsuz bir şekilde pazarlığımızı hayata geçirdik.Teşekkürler
member
Activity: 630
Merit: 37
arkadaş ile az önce sorunsuz bir şekilde alışverişimizi gerçekleştirdik kendisini teşekkür ediyorum
member

Hocam, ICO desteklerine yönelik bu başlık altında herhangi bir çalışma yapmıyorum.
Yine de teklifiniz için teşekkür ederim.

Merhaba , elimde bulunan coinler:
500 EXC
20 ICT
20 ICTA
1700 SAT (SPHERE)
50,000+ ASC
Bunlara ne kadar verirsiniz ?

Not : Bitcointalk Hesabimi satmak isterken hesabima biri bosuna neqativ trust atdi,ben de ona atdim.Zaten o kisinin hesabina girerseniz ne kadar dolandiriciliklar yapmis gorursunuz.

Hocam özelden mesajımı ilettim ordan devam edebiliriz.
İlginiz için teşekkür ederim.

Birşey soracağım. Girdiğim, aktif olduğum sadece 1 airdrop var, ve airdroptan öte yatırım düzeyinde.
Fakat haftada bir neredeyse tokenler geliyor adrese az ya da çok. Hatta bir kısmı borsada işlem görüyor.
Nasıl oluyor anlamadım.
Hatta bir borsada da arada ufak ufak coinler geliyor hesabıma, değerleri düşük onların tabi biraz.

Hocam yazınızı atlamışım kusura bakmayın. bunun nedeni şu olabilir : Aktif olduğunuz forumlarda eth adresiniz profilinizdeyse oradan adresinize erişilmiş oluyor.
Ya da tüm cüzdanlara gönderim söz konusu olabiliyor. Genelde çok cüzi miktarlar söz konusu oluyor.
Bu tip tokenlar sizden başka birçok kişiye gönderildiği için fala önemsemeyin. Yanlışlıkla biri sizin adresinizi veriyorsa o da çok çok düşük bir ihtimal de olsa olası bir durum.
Pages:
Jump to: