Pages:
Author

Topic: Listelenmemiş ERC20 Token Alımı Satım Başlığı - page 4. (Read 22313 times)

newbie
Activity: 6
Merit: 0
newbie
Activity: 76
Merit: 0
Merhaba , elimde bulunan coinler:
500 EXC
20 ICT
20 ICTA
1700 SAT (SPHERE)
50,000+ ASC
Bunlara ne kadar verirsiniz ?

Not : Bitcointalk Hesabimi satmak isterken hesabima biri bosuna neqativ trust atdi,ben de ona atdim.Zaten o kisinin hesabina girerseniz ne kadar dolandiriciliklar yapmis gorursunuz.
member
Activity: 392
Merit: 24
Arkadaşlar Merhaba,

Kusura bakmayın araya bayram tatili uzunca bir süre şeklinde girdi. 3 hafta geriye dönük cevaplamadığım oldukça fazla mesaj birikti burası da dahil.
Hepinize özel mesaj ile geri dönüş yapacağım.

Anlayışınız için teşekkür ediyorum
member
Activity: 112
Merit: 31
Birşey soracağım. Girdiğim, aktif olduğum sadece 1 airdrop var, ve airdroptan öte yatırım düzeyinde.
Fakat haftada bir neredeyse tokenler geliyor adrese az ya da çok. Hatta bir kısmı borsada işlem görüyor.
Nasıl oluyor anlamadım.
Hatta bir borsada da arada ufak ufak coinler geliyor hesabıma, değerleri düşük onların tabi biraz.
member
Activity: 462
Merit: 42
arkadaşım bunlarada bakabilrsin , diğer arkadaşlarda beğendiği birşey varsa yazabilir.  1 dolardan 80 dolara kadar fiyatlar

GÖNDERİMLERDE KOMİSYON TARAFIMCA KARŞILANIR. ETH kabul edilir. İLETİŞİM İÇİN MESAJ ATMANIZ YETERLİ. AKŞAM 5 DEN SONRA CEVAPLARI VERİRİM GENELDE.

member
Activity: 630
Merit: 37
üç haftadır cevap vermiyorsun sebebini sorabilir miyim ? kendin bir fiyat yazmışsın kendin belirlemişsin tamam dedim fakat cevap vermedin
member
Activity: 462
Merit: 42
özelden adres attım dönüş bekliyorum kolay gelsin iyi çalışmalar.
member
Activity: 612
Merit: 10
Hocam alışveriş nasıl oluyor tama anlamadım. Borsada olmayan tokenlerin adresi de olmayacagından mewden gönderme şansı yok diye biliyorum. Private key mi talep ediyorsunuz?
member
Activity: 322
Merit: 32
Elimde aşağıda ki tokenler var uygun fiyat alırsam satabilirim.

10.574 Sleekplay

2.322 Node Havven

2.626 Forever Has Fallen

812 Peur

1.533 Wealth Migrate

2.547 Tower Bee

2.825 GYM

5.861 İshook

112 Velix İD

285 eHarvestHub

121 Retail Global

21 Bitcoinus

270 Social Wallet (ERC20 Değil)
member
Activity: 178
Be Free
ERC20 değil ancak henüz borsaya girmemiş bir coini satmak istiyorum. Coinin adı Lapo. Kısaltması LAX. Kendi cüzdanı var. Miningi cüzdan üzerinden yapılıyor. Masternode kurulumu aktif. Dört dörtlük proje gibi duruyor. Sitesini veriyorum inceleyebilirsiniz.

https://lapo.io/
ağının kontrol sitesi http://explorer.lax.am/

Elimde 300.000 tane var. ICO değeri tamı tamına 10.500 Dolar. Ben 1200 Dolara satıyorum. 1 milyon tokene masternode kuruluyor. 2019 gibi borsaya girme düşünceleri var.
member
Activity: 182
Arkadaşa 273 adet digital ticks (Dtx) sattım herhangi bir sorun yaşamadım.  Roll Eyes
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
Arkadaşlar eğer elinizde  UTRUM ve VELİX varsa bana ulaşın. bu iki için alım yapacağım.
member
360 Q1S  için ne kadar verirsin ico fiyatı 1000 Q1S 1 eth imza kampanyasına katılmıştım oradan gelmiş geçen gün
https://etherscan.io/token/0xbeebcfe2fbb3c72884341be2b73ae0fc6559b8fc
Hocam özel mesaj attım oradan görebilirsiniz.
member
Activity: 630
Merit: 37
360 Q1S  için ne kadar verirsin ico fiyatı 1000 Q1S 1 eth imza kampanyasına katılmıştım oradan gelmiş geçen gün
https://etherscan.io/token/0xbeebcfe2fbb3c72884341be2b73ae0fc6559b8fc
member
@mrproblem kardeş, hayırlı pazarlar Grin

konu güzel ve ilgi çekici, teklifleri buradan açık olarak paylaşırsak hem satan arkadaşlar kazanır, hemde alanlar diye düşünüyorum.

Bende konuyla ilgiliyim, Airdrop ve Bounthy kampanyalarından veya bir şekilde eline ERC20 token geçen arkadaşların, cüzdanlarını ve bekledikleri tutarları burada paylaşırlarsa açık arttırma olarak bende girebilirim.
Hocam teşekkür ederim.

Belirttiğiniz açık artırma vs. gibi durumların burada yakalanan sinerji ve hareketi olumlu etkileyeceğini sanmıyoruyorum
Benim belirlediğim konseptte şu an değişiklik yapmayı bu nedenle düşünmüyorum .

KAfanızda belirttiğiniz konu için kendiniz bir konu başlığı açarak orada ilerleyebilirsiniz.

Teklif isteğiniz olursa özelden ulaşabilirsiniz.
aly
full member
Activity: 312
Merit: 103
Beşiktaş.
@mrproblem kardeş, hayırlı pazarlar Grin

konu güzel ve ilgi çekici, teklifleri buradan açık olarak paylaşırsak hem satan arkadaşlar kazanır, hemde alanlar diye düşünüyorum.

Bende konuyla ilgiliyim, Airdrop ve Bounthy kampanyalarından veya bir şekilde eline ERC20 token geçen arkadaşların, cüzdanlarını ve bekledikleri tutarları burada paylaşırlarsa açık arttırma olarak bende girebilirim.
member
912 adet GYM ne kadar eder
member
Arkadaş ile dün gece anlaştık kendisine direk private key'i verdim.
Farklı banka olduğu için sabah ödeme yapabilirim dedi.
Sağolsun saat 09:02'de dekontu yolladı.

Hocam olumlu yorumunuz için teşekkür ederim.

hizmet alanlar oldukca mutlu gözüküyor. arkadasın adı problem ama gördüğüm kadarıyla problemleri cozuyor tebrik ederim. uzun zamandır baslıgı takip ediyorum genelde yorumlar hep olumlu.

Hocam problem adı çok eskidir muhtemelen 10 seneden fazlası var zaten bu isimdeki yaklaşım problemi yaratmak değil çözmek odaklıdır.
Takibiniz için teşekkür ederim.
Hiç tanımayıp güvenmek, güven vermek oldukça riskli ve doğru kişilerin karşılıklı gelmesi sonucu da oldukça kazançlı olabilmekte.
Son zamanlarda denk geldiğim insanların niyetleri de iyi oldukça burada da çok güzel yorumlar görmeye devam edeceğiz diye umuyorum.
sr. member
Activity: 710
Merit: 255
hizmet alanlar oldukca mutlu gözüküyor. arkadasın adı problem ama gördüğüm kadarıyla problemleri cozuyor tebrik ederim. uzun zamandır baslıgı takip ediyorum genelde yorumlar hep olumlu.
member
Activity: 120
Merit: 22
aa o gelen merit mi?
Arkadaş ile dün gece anlaştık kendisine direk private key'i verdim.
Farklı banka olduğu için sabah ödeme yapabilirim dedi.
Sağolsun saat 09:02'de dekontu yolladı.
Pages:
Jump to: