Pages:
Author

Topic: Listelenmemiş ERC20 Token Alımı Satım Başlığı - page 7. (Read 22313 times)

member
Activity: 392
Merit: 24
Herkese tekrar Merhaba,
Özelden cevap geç geliyor diye mesajlar atılmış, daha önce de belirtmiştim tekrar belirtiyorum konu başına da koyuyorum :
Pazar günleri cevap veremeyebiliyorum. Ama mutlaka pazartesi geri dönüş yapıyorum.
Yine de bu durumu da telafi etmek için önümüzdeki zamanlar bir çalışma yapacağım.

İlginize teşekkür edeirm
member
Özel Mesaj Attım.

ilginiz için teşekkür ederim.
Özelden ön bir mesaj yazdım en kısa zamadna teklifinizi ileteceğim.

iyi günler diliyorum
sr. member
Activity: 560
Merit: 251
Özel Mesaj Attım.
member
Pindify token almak isteyen olur mu acaba?
pm attım.

CEHH               87
Group   5.000
GIFT      1.000
GIRL         10.000
KFC!           8.888   
ManitoS   50.000   
PETRO   10.000

bunlara kaç para verirsin hocam?
hocam bunlar üzerine para alınan tokenlar maalsef kimsenin alacağını sanmıyorum.

DIW ve GIFCOİN için ne kadar ödeme yaparsın?
Hocam diw token bounty kampanyasındayım uzun süredir ciddi miktarda elimde zaten olacak.
Satmak isterseniz şu an piyasası  0.00009 ETH dir bu fiyatın altına inmezseniz satmanız kolay olmaz şu an için.
Bence exchange üzerine çıkmasını bekleyin.
gifcoin için de önerim aynı yönde , benchmark olarak ciddi puan almış durumda belki diw token dan daha da başarılı olabilir.

Bitwatt , Robotina için fiyat verebiir misiniz?
hocam özel mesajdan ulaştım.
güzel proje tokenları ikisi de
newbie
Activity: 37
Merit: 0
Pindify token almak isteyen olur mu acaba?
newbie
Activity: 48
CEHH               87
Group   5.000
GIFT      1.000
GIRL         10.000
KFC!           8.888   
ManitoS   50.000   
PETRO   10.000

bunlara kaç para verirsin hocam?
hero member
Activity: 1624
Merit: 624
DIW ve GIFCOİN için ne kadar ödeme yaparsın?
newbie
Activity: 38
Bitwatt , Robotina için fiyat verebiir misiniz?
member
Merhabalar Hocam bende BUNNY Token mevcuttur 1050 adet

sCAM olup olmadığı birkaç aydır tartışılmakta. Q3 2018 de listelenecek.
Bu duumda daha çok var.
ICO puanlaması da çok yüksek değil.
Alıcı bulmanız pek mümkün görünmüyor şimdilik ama dilerseniz haziran ayı başında bir daha konuşalım
newbie
Activity: 1
Merhabalar Hocam bende BUNNY Token mevcuttur 1050 adet
member
Activity: 62
Merit: 10
güzel bir ticaret şekli bulmuşsun benim aklımda olan bir fikirdi.
member
Konu globalde İngilizce olarak mevcut.
İnsanların geri dönüşlerini ve düşüncelerini bu konu hakkında görmek isterseniz oradan da konuyu takip edebilirsiniz :
https://bitcointalksearch.org/topic/buying-your-erc20-wallet-tokens-especially-unlisted-tokens-3470128

member
   526,390,000,000,000,000 Adet EETHER im var , airdroplardan 1500 adet geliyordu (: Token sahibi tüm cüzdanı bana attı sanırım. Profilimde adresim var ilgini çeken coin varsa pm atabilirsin

Özelden EETHER için e teklifimi ilettim. diğerleri ile ilgili de ileteceğim yakın zamanda.
İrtibata geçtiğiniz için tekrar teşekkür ederim

PDİ pindify token için  ne veriyorsunuz. buradan yazın hocam özele gerek yok arkadaşlarda bilgi sahibi olur. Aklına yatan satar hem .

pdi ICO fiyatı 0.00125 ETH normalde. Benchmarklarda 5 üzerinden 4 ün altında kalmış bir ICO. Benzer konulu da ICO lar mevcut.

Burada forumda 0.0008 ETH den satan da var.

Piyasadan almaya kalksam 0.00001 ETH e bulmuş durumdayım 10000 adede kadar.

Bu durumda bir alıcı olarak 0.00001 ETH altında fiyat vermem gerekir ki yine piyasa alış fiyatı şu an 0.0000091.
Benim bu durumda vereceğim 0.0000093 ETH olur tanesine sırf piyasa komisyonlarından kurtulma amaçlı o da.
jr. member
Activity: 420
Merit: 1
Bountyhive.io
   526,390,000,000,000,000 Adet EETHER im var , airdroplardan 1500 adet geliyordu (: Token sahibi tüm cüzdanı bana attı sanırım. Profilimde adresim var ilgini çeken coin varsa pm atabilirsin

Özelden EETHER için e teklifimi ilettim. diğerleri ile ilgili de ileteceğim yakın zamanda.

PDİ pindify token için  ne veriyorsunuz. buradan yazın hocam özele gerek yok arkadaşlarda bilgi sahibi olur. Aklına yatan satar hem .
member

sr. member
Activity: 434
Merit: 255
member
575 CPTF için teklif almam mümkün müdür Smiley
kendisi cryptf projesinin ilk ico token'ı olup 0.5 ETH karşılığı ön satıştan aldım.
1.2 ETH a satabilirim.
ayrıca yanında 390 tane XNN de hediye edebilirim.

ÖZelden ne yapabileceğimi yazdım. HEdiye ile ilgili ayrıca buradan teşekkür ederim.

Malesef ico fiyatının yüzde biri gibi bir teklif görünce cüzdanımın çöplük olarak kalmasını tercih ettim, belki bir gün tekrar değer kazanır satmak istediğim coin (: yine de teşekkür ederim, umarım herkes için karlı bir alışveriş ortamı olur

Rica ederim. Bekletip değerlendiren biri olmadığımdan maalsef anlık fiyatlandırma yapabildim. KEşke daha fazla bir teklifte bulunabilseydim.
Umarım değer kazanır ve satmadığınıza sevinirsiniz .

İyi günler diliyorum
full member
Activity: 700
Merit: 134
Malesef ico fiyatının yüzde biri gibi bir teklif görünce cüzdanımın çöplük olarak kalmasını tercih ettim, belki bir gün tekrar değer kazanır satmak istediğim coin (: yine de teşekkür ederim, umarım herkes için karlı bir alışveriş ortamı olur
legendary
Activity: 3150
Merit: 1516
575 CPTF için teklif almam mümkün müdür Smiley
kendisi cryptf projesinin ilk ico token'ı olup 0.5 ETH karşılığı ön satıştan aldım.
1.2 ETH a satabilirim.
ayrıca yanında 390 tane XNN de hediye edebilirim.
member
bounty kovalayıp bounty'nin suyunu çıkarmaya çalışmak hard worker diye sana derim sanırım iyi çalışmalar Smiley

Teşekkür ederim : )

Bir miktar token sattım arkadaşa sorunsuz şekilde alışveriş gerçekleşti teşekkür ederim kendisine, bol kazançlar.

Ben de teşekkür ediyorum.

değişik bir konu olmuş, çünkü bir çok koin sağda solda satılmıyor,  borsada da olmuyor forumda böyle konuların artması dileğiyle...

Konu da rağbet de artsın dileğineyim den de.

Pages:
Jump to: