Pages:
Author

Topic: [LTC] Litecoin Bilgi Paylaşımı Bölümü - page 3. (Read 58483 times)

newbie
Activity: 20
Merit: 0
Litecoin güne 228 liradan başladı. Adım adım istikrarlı yükseliş sürüyor.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
Bu Litecoinin en çok sevdiğim yanı hızlı transfer ve düşük kesinti. Boşu boşuna btcye komisyon verdim o kadar.
sr. member
Activity: 420
Merit: 252
48 dolar civarında satmıştım sonrasında uçuşa geçti. Btc'yle paralel hareket ediyor. Piyasada herhangi bir felaket senaryosunda ayakta kalabilecek nadir coinlerden.
newbie
Activity: 6
bana göre litecoin ilk 3te yer alması gereken coinlerden ,yakında da orda göreceğiz sanırım bi ara alıp satmıştım çok erken çıkardım elimden. yoksa güzel kar bırakacaktı.yalnız şöyle bi huyu var bıktırana kadar bekletir sonra biden hoop 10 15 usd yukarı zıplar.sanırım karakteristik özeeliği bu coinin

aynen öyle hocam Smiley
hero member
Activity: 868
Merit: 1000
bana göre litecoin ilk 3te yer alması gereken coinlerden ,yakında da orda göreceğiz sanırım bi ara alıp satmıştım çok erken çıkardım elimden. yoksa güzel kar bırakacaktı.yalnız şöyle bi huyu var bıktırana kadar bekletir sonra biden hoop 10 15 usd yukarı zıplar.sanırım karakteristik özeeliği bu coinin
sr. member
Activity: 346
Revolution
litecoin birkaç gündür 220 lira seviyelerini test ediyor. Bundan sonra bir süre buraya yerleşir mi sizce? 100 dolar öncesi yeni durak diyebilir miyiz?

hayır 75$ a kadar yolu var şu an o da ilk etap sonra uzaya
newbie
Activity: 20
litecoin birkaç gündür 220 lira seviyelerini test ediyor. Bundan sonra bir süre buraya yerleşir mi sizce? 100 dolar öncesi yeni durak diyebilir miyiz?
full member
Activity: 840
Merit: 103
5 saat sonra litecoin ile ilgili canlı yayın yapılacak.
https://www.youtube.com/watch?v=erqS5f9zPc8
full member
Activity: 392
Merit: 100
Devamli takip ettigim bir kac youtube kanali gunlerdir Litecoin artacak diye videolar yapiyoarlardi 47 dolar oldugunda ve 3 haneli rakamlar beklediklerini soyluyorlardi. Ben yine gec kaldim almaya 60 dolar`dan girdim bakalim 3 haneleri gorebilecekmiyiz. Lightning network`e gecis sonrasinda 100 dolar cok rahat kirilacaktir tahminimce.
hero member
Activity: 1288
Merit: 645

150k yı test edıyor su an. kırarsa 165 testıne geçer.
member
Activity: 98
Merit: 10
Arkadaşlar litecoin en uygun şekilde nereden alabilirim ?

Koinim'den alabilirsin. LTC/TL takası sadece orada var.

LTC 62 dolara kadar çıkmış. İşlem hacminin çoğu Kore ve Çin borsalarında bulunuyor.

Teşekkürler bakayım oraya.
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001

Koinim'den alabilirsin. LTC/TL takası sadece orada var.

LTC 62 dolara kadar çıkmış. İşlem hacminin çoğu Kore ve Çin borsalarında bulunuyor.
member
Activity: 98

Paribudan btc alıp dönüştürmeyi düşünüyordum ama sonra hakkında olumsuz bazı yorumlar duydum.Dönüştürme işi de sorun çok uğraştırmadan direk alınabilecek bir yer var mı ?
member
Activity: 114
Merit: 38
Tozlu rafların arasından zıplatılmış/çıkarılmış bir konu, LTC 50$ lerden sonra LTC 100$ gifleri paylaşılmaya başlandı. Darısı tozlanmış diğerler coinlerin başına.
sr. member
Activity: 322
Kaç gundur girecegim girecegim bir türlü elim ermedi yukarı ivme yaptı güzel bir yatırım yapacaktım uzundur sessizdi keşke girseymişim dedirtti açıkcası
hero member
Activity: 504
Merit: 500
LTC piyasadaki en sağlam coinlerden ve uzakdoğuda özellikle çok tutuluyor. bu işe ilk girerken koinimden 100 tl den almıştım daha sonra az bir karla sattım pişman olduk tabi 3 ay falan oldu galiba 2 kattan fazla arttı.şimdi ise almaya cesaret edemiyorum başka coinlerle deneyeceğiz şansımızı artık
member
Activity: 93
İlginiz için teşekkürler arkadaşlar. Sorun çözülmüştür. Litecoinler hesaba geri iade edilmiştir. iyi günler dilerim.
member
Activity: 93
merhaba arkadaşlar. Litecoini geçersiz bir adrese göndermişim koinimde beklemede gösteriyor. Sormak istediğim bitcoin de geri gönderme oluyordu litecoinde de geri gönderme var mıdır?
Geçersiz bir adrese nasıl gönderdin?
Gönderim yaptığın adresi kopyalarsan bir kontrol edelim, eğer koinim harici başkasının adresiyse ve conf aldıysa üstüne soğuk su içebilirsin.
Koinim'de bekliyor olarak görünüyorsa da yeterli sayıda conf yoktur biraz daha bekleyin.
ML98Pg2hTmostAA39ZsrMd71kUHECVvkxT. ilgin için teşekkürler.
newbie
Activity: 7
Btc Ltc ve ilk 4-5 'te olan (mcap) coinler için ayrı kategoriler açılsa çok iyi olur. Ltc konusu altcoin içinde kaybolup gidiyor. 2gündür bir çıkış var fakat bu konu ile ilgili görüşlerinizi daha yeni öğreniyorum. Bu böyle olmamalı. Burası daha derli toplu olmalı.
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
merhaba arkadaşlar. Litecoini geçersiz bir adrese göndermişim koinimde beklemede gösteriyor. Sormak istediğim bitcoin de geri gönderme oluyordu litecoinde de geri gönderme var mıdır?
Geçersiz bir adrese nasıl gönderdin?
Gönderim yaptığın adresi kopyalarsan bir kontrol edelim, eğer koinim harici başkasının adresiyse ve conf aldıysa üstüne soğuk su içebilirsin.
Koinim'de bekliyor olarak görünüyorsa da yeterli sayıda conf yoktur biraz daha bekleyin.
Pages:
Jump to: