Pages:
Author

Topic: [LTC] Litecoin Bilgi Paylaşımı Bölümü - page 4. (Read 58483 times)

member
Activity: 70
Merit: 10
merhaba arkadaşlar. Litecoini geçersiz bir adrese göndermişim koinimde beklemede gösteriyor. Sormak istediğim bitcoin de geri gönderme oluyordu litecoinde de geri gönderme var mıdır?
Koinim yardım-destek kısmına yazmak lazım. Onlar transaction'ı iptal ediyorlar bildiğim kadarıyla.
member
Activity: 93
merhaba arkadaşlar. Litecoini geçersiz bir adrese göndermişim koinimde beklemede gösteriyor. Sormak istediğim bitcoin de geri gönderme oluyordu litecoinde de geri gönderme var mıdır?
full member
Activity: 210
Merit: 100
lite coin diger coinlere benzemedigini ispat etti. agustos incessi 30$ civarindan gridik sonra birden 40-45 godrò ve oralarda kaldi. 55 gordugu kisa sure oldu ama fiyat araligi 45 civarinda kaldi bitcoin dustugunde bile etkilenmeden fazla yerinde kalabildi. bu saatten sonra yukari yonlu stabil olarak ilerler.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Akşamdan beri aynı bant içinde yukarı aşağı gidip geliyor, hacim zaten düşük. Bundan bir cacık olmaz gibi.

Genel olarak geçmişini incelerseniz cacık olup olmadığını anlarsınız. Fiyatı yüksek sayılır şu aralar ama sağlam coinler listesinde yer almakta.

Yanlış anlaşılma olmasın, ben projesinden bahsetmiyorum, Bittrex'deki hareketi için bir cacık olmaz dedim, yoksa halihazırda elimde tuttuğum coinlerden biridir kendisi. Yükselmesine izin verilmediği izlenimi oluştu bende, tam üst kanala atıyor kendisini, oradan kafasına vuruyorlar ve bu hareket sürekli tekrarlanıyor.

Bir kaç ay önce 20$ seviyelerinden biranda 50$ seviyelerine kadar attı. Konuyu baştan sona kadar okumanızı tavsiye ederim. İlk çıktığı dönemlerden bu zamana kadar 20$ 30$ 40$ seviyelerinde dolaştığını görebilirsiniz. Şahsi fikrim bu seviyeleri kendine taban edindi pek düşeceğini sanmıyorum Çinliler sayesinde tabi. Yükselir mi bilemem ama yüksek bana göre.
full member
Activity: 980
Merit: 152
Akşamdan beri aynı bant içinde yukarı aşağı gidip geliyor, hacim zaten düşük. Bundan bir cacık olmaz gibi.

Genel olarak geçmişini incelerseniz cacık olup olmadığını anlarsınız. Fiyatı yüksek sayılır şu aralar ama sağlam coinler listesinde yer almakta.

Yanlış anlaşılma olmasın, ben projesinden bahsetmiyorum, Bittrex'deki hareketi için bir cacık olmaz dedim, yoksa halihazırda elimde tuttuğum coinlerden biridir kendisi. Yükselmesine izin verilmediği izlenimi oluştu bende, tam üst kanala atıyor kendisini, oradan kafasına vuruyorlar ve bu hareket sürekli tekrarlanıyor.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
yani proje uzun süredir olan ve tabiri her yerde kullanıldığı gibi taş gibi Grin yani uzun süredir istikrarlı bir şekilde bütün borsalarda işlem görüyor ve son 6 ay içerisinde iyi bir yükseliş kazandı ama bunun devamı gelecek gibi. ama bu süre uzun sürebilir. Grin Grin
sr. member

full member
Activity: 980
Merit: 152
sr. member
Activity: 812
Merit: 260
en son litecoin e girdiğimde 3-4 sene önce 50 leri görmüştüm sonrada haketmiyor bunu daha şişer diyip 100 leri beklerken elimde bomba gibi patlamıştı Cheesy hala acısı içimde derindir  Grin
sr. member
Activity: 532
Merit: 254
Hic suphesiz ki sira litecoindeydi. Ve an itibariyle marketteki yerine oturttular litecoini... 70 leri gorup 60 larda taban yapacaktir diye dusunuyorum. Bir kac ay once 4 dolardan toplayanlar bugun kose oldular... Smiley darisi basimiza
sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Bu tweet aslında güzel haberlerin başlangıcıydı: https://twitter.com/SatoshiLite/status/876110524806701056
Mesajı alanlar yatırımlarını yapmıştır bile şimdiden.
BTC/LTC oran 10:1 olan günler göreceğiz.
member
Activity: 106
Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Aklı başında grafik analizi yapan birisi, LTC/BTC analizi yapmaz.
Tekrar söylüyorum LTC/fiat analizlerine bakınız...
Anlamadığınız çiziktirmeleri de yapmayın, başkalarının kafasını karıştırabilir.

USD ve CNY grafiklere göre kısa vade daha yolu var. Uzun vade önü açık.
hero member
Activity: 644
Merit: 504
öncelikle ytd. şöyle bir analizim oldu. Grafik ustaları bir bakabilir mi ? Yön hala yukarı mı?:

full member
Merit: 100
Yoda'nın tahminine göre yıl sonu LTC: 100$ seviyelerinde olacakmış.
sr. member
Koinimden alislari hep LTC ile yapiyordum keske satmasaydim dedim suan Smiley
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
Deli oluyorum LTC yi böyle yükselirken görünce sanki benim çıkmamı bekliyorlarmış aq  Smiley Smiley
sr. member
Activity: 588
Uzak dogulular  4k danda bitcoin almis Wink bence bu bir kriter degil.

O günde gelecek Smiley Biraz zaman.
full member
Activity: 266
Merit: 190
Uzak dogulular  4k danda bitcoin almis Wink bence bu bir kriter degil.
sr. member
Activity: 588
Çin ve Kore'den haber var. 0.20 den almaya başlamışlar bile.
0.19 hedefi kesinleşti gibi 0.20 orta vade. YTD.

newbie
Activity: 31
Merit: 0
Lite coin uçtu dinlenir biraz
Eth ve btc uçuşa devam eder
Lite fırlamayı yaptıda bundan sonrası ne olur muamma
Pages:
Jump to: