Pages:
Author

Topic: [LTC] Litecoin Bilgi Paylaşımı Bölümü - page 8. (Read 58483 times)

sr. member
Activity: 574
Merit: 252
Arkadaşlar tam net bilgim olmadığı için soruyorum.
Bitcoin ile Litecoin arasındaki bağlantı nedir ya da bi bağlantı var mıdır? ( varsa Ethereum la Ethereum Classic gibi mi )
Teşekkürler.
Litecoin Bitcoin forku, tamamen farklı bir kripto para birimi. Aralarındaki tek fark ltc'nin hash fonksiyonu, toplam ltc miktarı, blok süresi vs geri kalan bir çok şey aynı.
sr. member
Activity: 588
Merit: 250
Arkadaşlar tam net bilgim olmadığı için soruyorum.
Bitcoin ile Litecoin arasındaki bağlantı nedir ya da bi bağlantı var mıdır? ( varsa Ethereum la Ethereum Classic gibi mi )
Teşekkürler.
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Bu sabah bi miktar ltc aldım, tanesinde 14 TL kar getirdi. Sonrasında ne olur bir tahminim yok ama uzun vadede değerlendirmeye değeceğini düşünüyorum.

LTC için bu şekilde bir beklentiye girmeyin. 40$'dan alıp 50$-100$ olacak diye alanlar en son 2$'dan bize sattılar Grin
Şimdi de biz tekrar onlara geri satıyoruz...
sr. member
Activity: 406
Merit: 259
Bu sabah bi miktar ltc aldım, tanesinde 14 TL kar getirdi. Sonrasında ne olur bir tahminim yok ama uzun vadede değerlendirmeye değeceğini düşünüyorum.
legendary
litecoin alınır mı şimdi?

2 ay öncesine kadar uzun bir süre boyunca 3 dolardan toplayanlar var. Şimdi fiyatı 29 dolar, 2 ay önce alan bile 10x yapmış durumda.
Litecoin alınır mı şimdi? Karar sizin. Hedefiniz 10x yapmaksa tren kalktı, kaçırdınız. 2x yapmaksa olabilir belki.
hedefim tabiki 10x hatta 20x yapmak. Önerdiğiniz bir coin mevcut mu?
Bu soruya cevap vermek için bu konu doğru yer değil, başka topicin konusu bu.
Şu anda doygunluğa ulaşan balinalar ufaktan boşaltmaya başladı bile LTC'yi.
Bu fiyatlardan almak pek mantıklı değil.
newbie
Activity: 24
Merit: 3

2 ay öncesine kadar uzun bir süre boyunca 3 dolardan toplayanlar var. Şimdi fiyatı 29 dolar, 2 ay önce alan bile 10x yapmış durumda.
Litecoin alınır mı şimdi? Karar sizin. Hedefiniz 10x yapmaksa tren kalktı, kaçırdınız. 2x yapmaksa olabilir belki.
hedefim tabiki 10x hatta 20x yapmak. Önerdiğiniz bir coin mevcut mu?
legendary
Activity: 1424
Merit: 1001

newbie
Activity: 24
Merit: 3
legendary
loafwallet i buldum
önerirmisiniz?
Önermem. Electrum LTC kullanın. Daha iyidir.
https://electrum-ltc.org/
sr. member
Activity: 686
Merit: 359
loafwallet i buldum
önerirmisiniz?

loafwallet i bilmiyorum ama coinbase cuzdani baya populer. kucuk miktarlar icin kullanilabilir. ciddi miktarlar icin private key lerin elinizde oldugu cuzdanlari tercih etmeniz yarariniza olur.
newbie
Activity: 5
Merit: 0
loafwallet i buldum
önerirmisiniz?
sr. member
Activity: 672
Merit: 277
CAT.EX Exchange
merhaba üstadlar coin işlerinde yeniyim ve koinim.com dan ltc aldım orada sıkıntı yok kafamın takıldığı soru şu herhangi bir bitcoin cüzdanına ltc gönderebiliyormuyum yoksa ltc için başka bir cüzdanmı kullanmalıyım + başka cüzdan kullanmam gerekiyorsa tavsiyeniz ne olur yardımcı olursanız memnun olurum.
Aman dostum çok dikkat et , sakın bitcoin cüzdanına bitcoin dışında birşey gönderme.LTC'nin kendi cüzdanını indirip göndermelisin , bol kazanclar
newbie
Activity: 5
Merit: 0
merhaba üstadlar coin işlerinde yeniyim ve koinim.com dan ltc aldım orada sıkıntı yok kafamın takıldığı soru şu herhangi bir bitcoin cüzdanına ltc gönderebiliyormuyum yoksa ltc için başka bir cüzdanmı kullanmalıyım + başka cüzdan kullanmam gerekiyorsa tavsiyeniz ne olur yardımcı olursanız memnun olurum.
member
Activity: 69
Merit: 10
gecmiste %500 lik kayipligi yasatmistir. litecoin gumuse benzetiliyor gumusun agresifligini aldigini daha once kanitladi yine ayni hareketi yapabilir.
legendary
Aman dikkat, balinalar tepeye çıkarttıklarında kafanıza dumplamasınlar Smiley
Uzun zamandır 1-2$'dan LTC toplayanlar var, kafanıza bombayı bıraktıklarında kötü olabilir Smiley

sr. member
CAT.EX Exchange
50 yi beklerken, 5 gelmesinde, en son ne yaptigini cok iyi biliyoruz..
Doğru fakat ne olucağını kestirmek gerçekten çok zor , ben eski rekorunu geçer diye düşünüyorum.Ondan sonrası ya 100 dolar yada aşağısı gibi görüyorum şahsi fikrim.
legendary
Activity: 1890
Merit: 1037
50 yi beklerken, 5 gelmesinde, en son ne yaptigini cok iyi biliyoruz..
sr. member
CAT.EX Exchange
Sizce 50$ geri mi geliyor ? Smiley
member
Activity: 91
Merit: 10
https://litecointalk.io
February 07, 2017, 03:21:46 PM

2 yıldır takip ediyorum.. ne desem yalan olur.. ama içimden geçen artacağı yönünde(zaten böyle düşünmesek takip etmeyiz)..

Aradan baya bi zaman geçmiş hem siz hem de başka kullanıcılar LTC hakkında yorum yapmamış. Bu sözünüze istinaden LTC hakkındaki olumlu-olumsuz düşüncelerinizi merak ediyorum. Uzun vade hâlâ artacağını düşünüyor musunuz? Bizimle paylaşırsanız memnun olurum. İyi BTC forumlar dileklerimle
legendary
Activity: 1301
Merit: 1000
📌 peerguess.com 📌
November 11, 2015, 04:07:07 PM
3$ ın altına düşme olasılığı nedir? Pusuya yatalımmı Smiley

Olasılığa gerek kalmadı BTC-e'de Litecoin fiyatı 2.92$'a kadar düştü. Şu anda 2.95$ civarında seyrediyor fiyatı.

USD/LTC kuruna pek bakmamak lazım bence.. LTC/BTC ile btc'yi tl'ye çevirmek daha mantıklı olabilir.
Pages:
Jump to: