Pages:
Author

Topic: Magyar (Hungarian) - page 84. (Read 1287300 times)

newbie
Activity: 6
Merit: 0
May 19, 2016, 09:24:16 AM
Na most kezdődnek a bajok! Mi az eth? Hol tudom bányászni? Milyen programmal? Roll Eyes


A cryptocurrency egy hatalmas csoport, amelybe tobb "coin" is tartozik, koztuk a bitcoin is. Altalaban mindent, ami nem bitcoin, alt-coinnak hivunk.  Ezek kozul par csak a bitcoin kisse modositott valtozata, sok viszont egy teljesen uj alapokra epito virtualis fizetoeszkoz. Ezek kozul az egyik az ETH (ethereum), amely alig 1 eve jott letre durvan masfel-ket ev fejlesztes utan.  Elegge figyelemremelto, magyar befektetesi blogok is komolyabban foglalkoznak vele. http://alapblog.hu/bitcoin20ethereum/

Parral ezelotti hozzaszolasomban felsorolt egyeb dolgok is un. altcoinok. Ezeket azert szeretjuk, mert par igazan innovativ otleteket tartalmaz, igy remeljuk, hogy ha nem is bitcoin-szintu, de szep eredmenyeket tudunk elerni veluk :-)  Itt a forumon is van altcoin forum (foleg az announcement reszt erdemes nezgetni), angol nyelven.

Te milyen programot használsz? Segítesz beindítani?
hero member
Activity: 802
Merit: 501
May 19, 2016, 09:18:03 AM
Na most kezdődnek a bajok! Mi az eth? Hol tudom bányászni? Milyen programmal? Roll Eyes


A cryptocurrency egy hatalmas csoport, amelybe tobb "coin" is tartozik, koztuk a bitcoin is. Altalaban mindent, ami nem bitcoin, alt-coinnak hivunk.  Ezek kozul par csak a bitcoin kisse modositott valtozata, sok viszont egy teljesen uj alapokra epito virtualis fizetoeszkoz. Ezek kozul az egyik az ETH (ethereum), amely alig 1 eve jott letre durvan masfel-ket ev fejlesztes utan.  Elegge figyelemremelto, magyar befektetesi blogok is komolyabban foglalkoznak vele. http://alapblog.hu/bitcoin20ethereum/

Parral ezelotti hozzaszolasomban felsorolt egyeb dolgok is un. altcoinok. Ezeket azert szeretjuk, mert par igazan innovativ otleteket tartalmaz, igy remeljuk, hogy ha nem is bitcoin-szintu, de szep eredmenyeket tudunk veluk elerni :-)  Itt a forumon is van altcoin forum (foleg az announcement reszt erdemes nezgetni), angol nyelven.

A http://coinmarketcap.com oldalon van egy szep felsorolas marketcap szerint a jelenlegi, mar elindult es mukodo coinokrol.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
May 19, 2016, 08:54:23 AM
Na most kezdődnek a bajok! Mi az eth? Hol tudom bányászni? Milyen programmal? Roll Eyes
hero member
Activity: 802
Merit: 501
May 19, 2016, 08:42:03 AM
Ki miben nyomul? DAO, NEM, Waves?

DAO, NEM, Waves, LISK, Rise

Sziasztok! De jó hogy rátok találtam! Most kezdtem a bányászatot, és nem is igazán értek hozzá. Slushpool.com on regeltem, guiminerrel bányászok. Baromi lassan termel , felteszem rosszul is van beállítva. Az igazság az, "vakon vagyok"! Tudna valaki segíteni? Smiley

Szia!

Kérdés, hogy mit bányászol, milyen kártyával/CPU-val, milyen bányász programmal :-)

Bitcoin core-t bányászok , guiminer bányászprogrammal videókártyám  GEFORCE 920m.

Ha Bitcoin bányászatra adja a fejét manapság valaki, sajnos már nem rúghat labdába kis videókártyákkal, még pool-okban sem (Főleg laptop videokártyákkal).  Külön erre a célra létrehozott, több százezres gépek vannak, amelyeknek a megtérülése tudomásom szerint hónapokat vehet igénybe.

Talán jobban megérné, ha ETH-et bányásznál.  Abból sem fogsz tudni rögtön több tucatot bányászni, de nagyobb eredményeket érsz el mint bitcoinnal :-)  Esetleg befektetés céllal vehetnél még pár coin-t.
newbie
Activity: 6
Merit: 0
May 19, 2016, 08:24:22 AM
Ki miben nyomul? DAO, NEM, Waves?

DAO, NEM, Waves, LISK, Rise

Sziasztok! De jó hogy rátok találtam! Most kezdtem a bányászatot, és nem is igazán értek hozzá. Slushpool.com on regeltem, guiminerrel bányászok. Baromi lassan termel , felteszem rosszul is van beállítva. Az igazság az, "vakon vagyok"! Tudna valaki segíteni? Smiley

Szia!

Kérdés, hogy mit bányászol, milyen kártyával/CPU-val, milyen bányász programmal :-)

Bitcoin core-t bányászok , guiminer bányászprogrammal videókártyám  GEFORCE 920m.
hero member
Activity: 802
Merit: 501
May 19, 2016, 08:19:38 AM
Ki miben nyomul? DAO, NEM, Waves?

DAO, NEM, Waves, LISK, Rise

Sziasztok! De jó hogy rátok találtam! Most kezdtem a bányászatot, és nem is igazán értek hozzá. Slushpool.com on regeltem, guiminerrel bányászok. Baromi lassan termel , felteszem rosszul is van beállítva. Az igazság az, "vakon vagyok"! Tudna valaki segíteni? Smiley

Szia!

Kérdés, hogy mit bányászol, milyen kártyával/CPU-val, milyen bányász programmal :-)
newbie
Activity: 6
Merit: 0
May 19, 2016, 07:58:18 AM
Ki miben nyomul? DAO, NEM, Waves?

DAO, NEM, Waves, LISK, Rise

Sziasztok! De jó hogy rátok találtam! Most kezdtem a bányászatot, és nem is igazán értek hozzá. Slushpool.com on regeltem, guiminerrel bányászok. Baromi lassan termel , felteszem rosszul is van beállítva. Az igazság az, "vakon vagyok"! Tudna valaki segíteni? Smiley
hero member
Activity: 802
Merit: 501
May 19, 2016, 07:48:42 AM
Ki miben nyomul? DAO, NEM, Waves?

DAO, NEM, Waves, LISK, Rise
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
May 07, 2016, 10:54:39 PM
Ki miben nyomul? DAO, NEM, Waves?
jr. member
Activity: 70
Merit: 2
May 05, 2016, 03:48:57 PM
Csak beköszönök már ide is. Igaz már évek óta nem bányászom, de szerencsére anno sikerült pár BTC-t kitermelni gazdaságosan Smiley Hátha egyszer megsokszorozódik az ára és a nyugdíjam már rendben is lesz  Grin
full member
Activity: 237
Merit: 100
May 03, 2016, 08:33:06 AM
Haliho!

Rengeteg ujdonsag varja meglevo es leendo jatekosaimat!

Az A tipusu jatek ethereum contractkent erheto el. A hasznalatarol dokumentacio a kovetkezo linken erheto el: http://ethereumlottery.net/doc/aEthereumlotteryNet.html
A regi A tipusu jatekbol fennmaradt jegyeket mindenkinek visszateritettem a kuldo cimere: https://etherchain.org/account/0x5a93855e876baf09e21c7bedf72402a8a575019f#txsent

Megjelent egy uj C tipusu jatek is. Dokumentacio: http://ethereumlottery.net/doc/cEthereumlotteryNet.html
Ezen jatek lenyege 30 szambol 5-t eltalalni a 100 ether fonyeremenyert.

A faucet jelenleg 10-25 szabo-val jutalmazza az igenyleseket. 50% os a ref bonusz es 10 perckentent lehet igenyelni.

Az oldal kinezete is valtozott egy keveset.
A honlapom cime: http://ethereumlottery.net
Akinek kerdese van tegye fel, szivesen valaszolok!

Udvozlettel:
-iFA
hero member
Activity: 802
Merit: 501
April 26, 2016, 01:55:53 PM
jéééé , most vettem észre hogy van magyar nyelvű rész is

Sokan esnek ebbe a hibaba Cheesy
hero member
Activity: 1498
Merit: 597
April 24, 2016, 11:45:09 AM
Nyitottam egy topic ot a magyarországi bitcoin bányászattal kapcsolatban , várom a hozzászólásokat  Wink
Szeretném ha csak az otthoni bányászattal kapcsolatos tapasztalataitokról irnátok abban a topic ban az áttekinthetőség miatt  Roll Eyes

https://bitcointalksearch.org/topic/m.14650859
hero member
Activity: 1498
Merit: 597
April 24, 2016, 11:17:57 AM
jéééé , most vettem észre hogy van magyar nyelvű rész is
sr. member
Activity: 326
Merit: 250
April 23, 2016, 01:10:15 AM
Minden magyar nyelvű fórumtársamnak pihentető hétvégét, jó bitcoin, altcoin bányászatot, tőzsdézést, valamint jó egészséget kívánok Smiley
sr. member
Activity: 326
Merit: 250
April 14, 2016, 10:34:23 PM
Ha valakit érdekel én megnéztem mind2 bitcoin ATM-et budapesten. Az ankeres csak minimum 10000FT tól ad ki pénz. (gondolom be is). A másik, a bécsi úti pedig egyáltalán nem működött nekem. Ott kérte a telefonszámom és hiába írtam be 2szer is, nem küldött sms-t, így nem tudtam vele semmit kezdeni.

Szerintem ma itthon a legegyszerűbb lehetőség bitcoin vásárlásra az https://www.mrcoin.eu/hu egyszerű átutalással munkanapon 2 órán belül meg jön a bitcoin a számlára, és ki sem kell mozdulni érte... Valamint nincs alsó határ, pár száz forintért is lehet vásárolni.
sr. member
Activity: 326
Merit: 250
April 14, 2016, 11:21:40 AM
Igen, szerintem sokan nem is tudják, hogy létezik ilyen topik.. :-)  Felkéne rázni a tömeget valahogyan..

Milyen sűrűn vagy fellelhető itt a fórumon? Mióta vagy benne a kriptopénzek világában?

Komolyabban 2013 óta, de előtte is bőven hallottam már a dologról.  BTC-vel találkoztam már ezelőtt is, csak nem ástam bele magam annyira mint '13-ban.  Te?

Én 2014-ben találkoztam a kriptopénzekkel, kipróbáltam pár tőzsdét (Mintpal, Cryptsy, Poloniex), leginkább az tetszik, hogy meg lehet kerülni a pénzintézeteket, saját magam rendelkezem kizárólag a Bitcoinba fektetett tőkém felett  Smiley

Szóltam még egy-két ismerősömnek, hogy regisztráljanak itt és dobjuk fel egy picit a magyar topikot. 
hero member
Activity: 802
Merit: 501
April 13, 2016, 03:52:30 PM
Igen, szerintem sokan nem is tudják, hogy létezik ilyen topik.. :-)  Felkéne rázni a tömeget valahogyan..

Milyen sűrűn vagy fellelhető itt a fórumon? Mióta vagy benne a kriptopénzek világában?

Komolyabban 2013 óta, de előtte is bőven hallottam már a dologról.  BTC-vel találkoztam már ezelőtt is, csak nem ástam bele magam annyira mint '13-ban.  Te?
jr. member
Activity: 41
Merit: 10
April 11, 2016, 02:37:52 PM
Ha valakit érdekel én megnéztem mind2 bitcoin ATM-et budapesten. Az ankeres csak minimum 10000FT tól ad ki pénz. (gondolom be is). A másik, a bécsi úti pedig egyáltalán nem működött nekem. Ott kérte a telefonszámom és hiába írtam be 2szer is, nem küldött sms-t, így nem tudtam vele semmit kezdeni.
sr. member
Activity: 326
Merit: 250
April 09, 2016, 03:16:01 PM
Egyenlőre semmi mozgás ebben a topikban, de én optimista vagyok, azért majd minden nap benézek, hátha alakul majd valami és megélénkül egy kicsit ez a hely Smiley
Pages:
Jump to: