Pages:
Author

Topic: Magyar (Hungarian) - page 88. (Read 1287081 times)

newbie
Activity: 15
Merit: 0
June 07, 2014, 06:46:50 AM
Az alábbi linken található szolgáltatások közül valakinek van valamelyikkel tapasztalata?  A CEX elég rosszat kapott. Meg most kaptam egy választ is "rolk"tól, ami ezt alá is támasztja.

https://cloudmining.guru/wp/category/reviews/

alapból szerintem, ha a cloud termelése profitos lenne, akkor nem adnák bérbe a teljesítményt, hanem lefölöznék maguknak a hasznot  Roll Eyes
newbie
Activity: 25
Merit: 0
June 07, 2014, 03:39:55 AM
Az alábbi linken található szolgáltatások közül valakinek van valamelyikkel tapasztalata?  A CEX elég rosszat kapott. Meg most kaptam egy választ is "rolk"tól, ami ezt alá is támasztja.

https://cloudmining.guru/wp/category/reviews/
newbie
Activity: 15
Merit: 0
June 06, 2014, 02:59:46 AM

cexből nem fogsz profittal kiszállni soha.. Smiley

nem tudom mivel tudna belekezdeni most egy kezdő, hogy legyen profitja, az elmúlt fél évben annyian ugrottak bele ebbe, hogy gyakorlatilag már csak fillérekért megy a bányászat.

szerintem jobban jársz, ha veszel egy kis BTC-t, és félrerakod egy-két évre. Aztán vagy bejön, és hatványozottan jól jársz, vagy buksz rajta. De ezt nem lehet megmondani.


hogyhogy? úgy tűnik másoknak bejött!
[/quote]

sokan traderbotokat használnak cexen, azok az adás-vétellel csinálják a profitot, nem a bányászattal.
newbie
Activity: 25
Merit: 0
June 05, 2014, 10:02:18 AM

cexből nem fogsz profittal kiszállni soha.. Smiley

nem tudom mivel tudna belekezdeni most egy kezdő, hogy legyen profitja, az elmúlt fél évben annyian ugrottak bele ebbe, hogy gyakorlatilag már csak fillérekért megy a bányászat.

szerintem jobban jársz, ha veszel egy kis BTC-t, és félrerakod egy-két évre. Aztán vagy bejön, és hatványozottan jól jársz, vagy buksz rajta. De ezt nem lehet megmondani.
[/quote]


hogyhogy? úgy tűnik másoknak bejött!
newbie
Activity: 15
Merit: 0
June 05, 2014, 07:15:28 AM
sziasztok! van köztetek aki saját maga bányász? kutatok éppen a bitcoinról, és még elég kezdő vagyok, szóval sajnálom ha valakit idegesítek a kérdéseimmel! ha viszont valakinek van kedve mesélni magáról, segíteni nekem, annak nagyon örülök  Smiley

szóval két napja kezdtem olvasgatni a témakörben, és egyelőre az az első benyomásom, hogy a privát bányászat már egyáltalán nem éri meg, és hogy a cloud mining cégek sokkal jobb lehetőségekkel kecsegtetnek. kinek melyik céggel van tapasztalata? 

én ezt a review-t találtam, ezek szerint a Genesis Mining a legjobb. Velük kötött már üzletet valaki?

láttam hogy páran a CEX-et használták, ami elég rossz értékelést kapott... kommentár?

minden választ köszönök előre is! kicsit pezsdítsük már fel a magyar fórumot  Wink

cexből nem fogsz profittal kiszállni soha.. Smiley

nem tudom mivel tudna belekezdeni most egy kezdő, hogy legyen profitja, az elmúlt fél évben annyian ugrottak bele ebbe, hogy gyakorlatilag már csak fillérekért megy a bányászat.

szerintem jobban jársz, ha veszel egy kis BTC-t, és félrerakod egy-két évre. Aztán vagy bejön, és hatványozottan jól jársz, vagy buksz rajta. De ezt nem lehet megmondani.
newbie
Activity: 25
Merit: 0
June 04, 2014, 10:35:55 PM
sziasztok! van köztetek aki saját maga bányász? kutatok éppen a bitcoinról, és még elég kezdő vagyok, szóval sajnálom ha valakit idegesítek a kérdéseimmel! ha viszont valakinek van kedve mesélni magáról, segíteni nekem, annak nagyon örülök  Smiley

szóval két napja kezdtem olvasgatni a témakörben, és egyelőre az az első benyomásom, hogy a privát bányászat már egyáltalán nem éri meg, és hogy a cloud mining cégek sokkal jobb lehetőségekkel kecsegtetnek. kinek melyik céggel van tapasztalata? 

én ezt a review-t találtam, ezek szerint a Genesis Mining a legjobb. Velük kötött már üzletet valaki?

láttam hogy páran a CEX-et használták, ami elég rossz értékelést kapott... kommentár?

minden választ köszönök előre is! kicsit pezsdítsük már fel a magyar fórumot  Wink
sr. member
Activity: 364
Merit: 250
May 24, 2014, 04:43:36 AM
De jó hogy megtaláltam ez a fórum és van sok fontos információ.
Hát igen nagyon sok hasznos info van itt!
Emellett én még pénzt is keresek vele...Smiley
Azt hogy?
full member
Activity: 126
Merit: 100
May 21, 2014, 07:21:57 AM
De jó hogy megtaláltam ez a fórum és van sok fontos információ.
Hát igen nagyon sok hasznos info van itt!
Emellett én még pénzt is keresek vele...Smiley
newbie
Activity: 25
Merit: 0
May 12, 2014, 08:42:20 AM
De jó hogy megtaláltam ez a fórum és van sok fontos információ.
sr. member
Activity: 364
Merit: 250
May 12, 2014, 08:12:37 AM
Miert nem lehet ide irni???

Mit nem lehet írni?
newbie
Activity: 2
Merit: 0
May 12, 2014, 01:32:53 AM
Miert nem lehet ide irni???
newbie
Activity: 2
Merit: 0
May 07, 2014, 12:06:53 AM
Szia kedves mindenki Smiley
Millás vagyok már?  Smiley
member
Activity: 79
Merit: 10
April 27, 2014, 09:49:14 AM
véleményetek szerint melyik coin lesz ezek közül hosszútávon a legsikeresebb: wc,bc,ac,yc,mint???
full member
Activity: 237
Merit: 100
April 23, 2014, 11:36:12 PM
Igy van!:)

udv
latom itt magyarul is lehet diskuralni Smiley
newbie
Activity: 4
Merit: 0
April 23, 2014, 09:51:00 AM
udv
latom itt magyarul is lehet diskuralni Smiley
newbie
Activity: 14
Merit: 0
April 01, 2014, 10:51:26 PM
I will be going to Budapest in a few weeks time and it would be nice to meet up with some other bitcoin enthusiasts in the city. I'll be there between 16th - 20th of april. So if you can let's meet up for some [Suspicious link removed] and beer. Feel free to drop me a PM here.

Cheers.
sr. member
Activity: 378
Merit: 325
hivewallet.com
March 26, 2014, 10:38:57 PM
A Hungarian translation of Hive for OS X is now ready!

Changeset here. Special thanks to KriszDev ! Looks nice!

full member
Activity: 237
Merit: 100
March 24, 2014, 05:50:29 AM
Ugy latszik ki van filterezve, ha replyt akarsz irni akkor ott meg ottvan a kod
full member
Activity: 143
Merit: 100
March 22, 2014, 06:17:58 AM
Nalam nem latszodik a ref linked. Valoszinuleg azert mert az alairasba raktad bele. Ha jol emlekszem azt mar itt is cenzurazzak.
Igen megtettem mar, mint ahogy bitcoin.hu forumba is regebben letrehoztam topicot, mint ahogy te is a napokba:)

Mostanában bányászt venni elég nehéz úgy hogy jól kijöjjön belőle az ember. Én is eladtam egy részét, ami megmaradt azt meg a Cex-en kiegészítettem cloud mininggel. Most eléggé lement az ára, 7 USD/GH áron azonnali teljesítményt kapni, ráadásul bármikor eladható, nem marad a nyakamon a cucc ha már nem akarok élni vele. Ha valakinek nem sürgős kivenni a bányászott btc-t akár azonnal vásárolhat újabb teljesítményt. Legutóbb 10%-ot emelkedett a diff. ezt már meg lehet előzni ha újra befektetem.
Ha esetleg valakit érdekel és kipróbálná, és lenne olyan kedves hogy az én refferal linkemen regisztrál, azt nagyon megköszönöm.
https://cex.io/r/0/Mohabmw/0/
A refi linked elmaradt, beirjam az enyimet?Cheesy
Akinek reszletes tajekoztatas kell mi hogy mukodik a cexen, irhat ram privit:)
Eddig is megtehetted volna. Mellesleg ha ref linket adok akkor nyilván tájékoztatást is, ha valakit érdekelnek a részletek. De persze, írd be nyugodtan.
Na most már csak kíváncsiságból, mert nem aláírásba tettem, itt a link még egyszer:
https://cex.io/r/0/Mohabmw/0/

Így látszik? Ha nem akkor passzolok...
Amúgy láttam cex-es szálat a magyar fórumon de a ref linkedet sehol sem, bár lehet hogy csak elkerülte a figyelmem.
full member
Activity: 237
Merit: 100
March 21, 2014, 09:40:40 PM
Nalam nem latszodik a ref linked. Valoszinuleg azert mert az alairasba raktad bele. Ha jol emlekszem azt mar itt is cenzurazzak.
Igen megtettem mar, mint ahogy bitcoin.hu forumba is regebben letrehoztam topicot, mint ahogy te is a napokba:)

Mostanában bányászt venni elég nehéz úgy hogy jól kijöjjön belőle az ember. Én is eladtam egy részét, ami megmaradt azt meg a Cex-en kiegészítettem cloud mininggel. Most eléggé lement az ára, 7 USD/GH áron azonnali teljesítményt kapni, ráadásul bármikor eladható, nem marad a nyakamon a cucc ha már nem akarok élni vele. Ha valakinek nem sürgős kivenni a bányászott btc-t akár azonnal vásárolhat újabb teljesítményt. Legutóbb 10%-ot emelkedett a diff. ezt már meg lehet előzni ha újra befektetem.
Ha esetleg valakit érdekel és kipróbálná, és lenne olyan kedves hogy az én refferal linkemen regisztrál, azt nagyon megköszönöm.
https://cex.io/r/0/Mohabmw/0/
A refi linked elmaradt, beirjam az enyimet?Cheesy
Akinek reszletes tajekoztatas kell mi hogy mukodik a cexen, irhat ram privit:)
Eddig is megtehetted volna. Mellesleg ha ref linket adok akkor nyilván tájékoztatást is, ha valakit érdekelnek a részletek. De persze, írd be nyugodtan.
Pages:
Jump to: