Pages:
Author

Topic: Magyar (Hungarian) - page 86. (Read 1287081 times)

newbie
Activity: 20
Merit: 0
July 25, 2015, 11:19:04 PM
Látom, hogy nem túl nagy a pörgés itt a magyar topicban, de azért reménykedem, hogy tudtok segíteni...

Szeretnék külföldről BTC hardware-t venni, de a Paypal-os fizetésnél mindig nehézségekbe ütközöm. Szimplán közlik, hogy a csalás melegágya a Paypal és nem fog senki Paypal-os tranzakcióba belemenni itt a fórumon. 9 éve van PayPal fiókom sokszáz tranzakcióval és több kellemetlen szituból is "mentett" már meg a vevői és az eladói védelem is (buyer/seller protection). Vettem már BTC hardware-t Paypallal, egyik esetben egy orosz csaló (Arzeny Karakovsky - http://feedback.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback2&userid=erazina) eltűnt a pénzzel, a másik esetben 2db KNC Neptune-t vettem jó áron német eladótól és azóta is szépen futnak (2 die hiba belefér).

Vannak olyan csalók akik Paypal-t használnak miner vásárlásra és visszaigénylik a pénzt? De akkor ugyebár vissza is kell előtte küldeniük a miner-t az eladónak, addig egy fillért sem kapnak vissza a Paypaltól! Hogy is van ez akkor?

Milyen egyéb biztonságos módszer létezik vásárlásra? Van olyan megbízható nagy escrow szolgáltató akivel már van tapasztalatotok és BTC hardware vásárlásra ajánljátok?
Köszi!

Üdv,
Mike
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
May 27, 2015, 01:49:33 AM
Amikor én írtam postot a Digitalcoin-ról, le lett törölve. Ha a Cex nyílt reklámot csinál, az nem probléma, főleg, ha fordítóprogrammal írja meg.

Úgy látszik akkor vannak sajnos akik egyenlőbbek. (Bár ez már egy 2 hónapos post volt.)
sr. member
Activity: 473
Merit: 250
May 27, 2015, 01:01:10 AM
Amikor én írtam postot a Digitalcoin-ról, le lett törölve. Ha a Cex nyílt reklámot csinál, az nem probléma, főleg, ha fordítóprogrammal írja meg.
CEX
legendary
Activity: 1227
Merit: 1003
March 25, 2015, 05:03:34 AM
A 0%-os kereskedés díjak CEX.IO-ban


Az elmúlt néhány hónapban, CEX.IO Bitcoin valutaváltó a platforma fejlesztésére összpontosít.
Ahhoz, hogy egyre több ember az új rendelkezésre álló szolgáltatásokhoz ismerkedhet, kitárjuk az ajtókat Szolgáltatásunk és kérjük, hogy próbálja CEX.IO Bitcoin valutaváltót 0% kereskedési díjjal.

Újdonságok a CEX.IO:

  • Nincs személyazonosság ellenőrzése. Csak add egy hitel- vagy bankkártyádat és fizess be a számlájára.
  • Egy felhasználó – sok bankkártyák. Add annyi kártyát, amit akarad.
  • Voxility anti-DDoS védelem.

Státuszok és igazolványok:

  • MSB (Money Services Business) státusz, FinCEN (US).
  • Information Commissioner’s Office igazolvány (UK).
  • Szint 3 PCI DSS (PCI Data Security Standard) igazolvány. Ez lehetővé teszi számunkra, hogy tároljuk a felhasználóink bankkártya információkat.

A 0% kereskedelmi díjak kezdődik március 25-én 12:00 órakor (GMT) és végződi április 1-jén 12:00 órakor (GMT).

Ne hagyja ki a lehetőséget! Kereskedj ingyen!

newbie
Activity: 56
Merit: 0
March 11, 2015, 10:24:03 PM
gebbit.com is currently looking for translators and promoters for Hungarian. Please email [email protected] if you are interested. The position would be part time and require around 5 to 10 hours a week. You set your own schedule. When emailing us you must specify expected pay and if you speak any other languages aside from English and Hungarian. 
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
February 01, 2015, 01:26:36 PM
Én megmondom őszintén, elvből nem fizetnék. Bár megértem hogy az erotikus képek talán nem annyira, de a családi fotók fontosak. Viszont rengetegen fizettek és nem kapnak utána se semmit. Ők megkapják a lóvét, te vársz és annyi. Nem tudom megéri-e kockáztatni ezzel.

Utánaolvastam én is most egy kicsit ennek...

Köszönöm a segítséged! Bárhogyan is alakul, Megosztom majd veled! Ma már nem, mert késő van, de "holnap" (reggel) megpróbálom egy másolaton. Köszönöm!

xD XD XD XD Mindjárt lefordulok a székről! XD
* Bug 13346: Disable Firefox "slow to start" warnings and recordkeeping.
A mocsok! még jó, hogy nem kezdtem el gyűjtögetni... Smiley Eltart egy kis ideig, de visszaáll minden a (kevésbé) régi kerékvágásba. Smiley
Ez most jól felrázott... xD
Avasték meg törik a búrájukat a kódért... xD azt csak le kéne tölteniük a Tor-t... Lehet megtartom az infót április elsejére! xD
Kösz mindent!
Jó reggelt! Szép napot! Smiley

Nem teljesen értem, hogy itt most mi történt. Megoldottad a problémát?

Nem. De saját szerencsétlenségemen nevetek, mikor ezt olvastam benne... Hogy egy bogár ekkora zűrt csinál... Cheesy De azért próbálkozik az ember... Smiley

Olvastam még 1-2 helyen ehhez infókat. Nem pont CTB locker szerintem, hanem valamai más hasonló rusnyaság. A lényeg ugyanaz volt, vagy visszaszeded a letörölt fájlokat valahogy (pár ilyen vírus úgy működik, hogy letörli az eredeti fájlt és egy tikosított másolatot hoz létre. Az első verziós vírosok által kódolt dolgokat vissza lehetett szerezni a letörölt fájlok visszahozatalával. Ez új verzióknál már nem megy.) vagy fizetsz és reménykedsz.

Tehát nem sok jót tartogat a dolog sajnos...
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
January 30, 2015, 10:37:02 PM
Én megmondom őszintén, elvből nem fizetnék. Bár megértem hogy az erotikus képek talán nem annyira, de a családi fotók fontosak. Viszont rengetegen fizettek és nem kapnak utána se semmit. Ők megkapják a lóvét, te vársz és annyi. Nem tudom megéri-e kockáztatni ezzel.

Utánaolvastam én is most egy kicsit ennek...

Köszönöm a segítséged! Bárhogyan is alakul, Megosztom majd veled! Ma már nem, mert késő van, de "holnap" (reggel) megpróbálom egy másolaton. Köszönöm!

xD XD XD XD Mindjárt lefordulok a székről! XD
* Bug 13346: Disable Firefox "slow to start" warnings and recordkeeping.
A mocsok! még jó, hogy nem kezdtem el gyűjtögetni... Smiley Eltart egy kis ideig, de visszaáll minden a (kevésbé) régi kerékvágásba. Smiley
Ez most jól felrázott... xD
Avasték meg törik a búrájukat a kódért... xD azt csak le kéne tölteniük a Tor-t... Lehet megtartom az infót április elsejére! xD
Kösz mindent!
Jó reggelt! Szép napot! Smiley

Nem teljesen értem, hogy itt most mi történt. Megoldottad a problémát?
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
January 30, 2015, 01:20:39 PM
Én megmondom őszintén, elvből nem fizetnék. Bár megértem hogy az erotikus képek talán nem annyira, de a családi fotók fontosak. Viszont rengetegen fizettek és nem kapnak utána se semmit. Ők megkapják a lóvét, te vársz és annyi. Nem tudom megéri-e kockáztatni ezzel.

Utánaolvastam én is most egy kicsit ennek...

Viszont találtam ezt:
http://www.makeuseof.com/tag/cryptolocker-dead-heres-can-get-files-back/
Ami erre az oldalra vezet: https://www.decryptcryptolocker.com/
Elméletileg visszaszed neked titkosítási kulcsokat.

Itt: http://www.2-viruses.com/cbt-locker-ransomware-or-how-to-decrypt-encrypted-files meg shadow copy fájlok visszaszerzéséről beszél.

Na most...nem tudom megbízhatók-e ezek az oldalak, én valami teszt gépen próbálnám ki egy pár fájllal.

Rengeteg weboldal van, hogy hogyan szedd vissza a fájlokat. Hátha találsz valamit, de szerencsére még nem volt dolgom ilyen vírussal, nem tudok én se 100%os módszert a fájlok visszaszerzésésre (szerintem senki se).
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
January 30, 2015, 12:08:18 PM
Szevasztok!
Kaptam egy enyhe invitálást a Bitcoin világába... Mondhatnám meghívónak is. Bár ahhoz elég dúrva jelenség volt! CTB-Locker...
Értékelem, hogy invitált, de engem csak egy dolog érdekel. Hogy szerezhetem vissza az adataimat! A "kedves" programozó nem gondolta át, hogy a vírusa, mindenkit megfertőz, akit csak lehet és persze Nem Orbán fatert vagy Gyurcsány Bátyót... Azoknál nem is bánnám a dolgot, de nálam ... 2.5 BTC-t követel (650 USD-t) ami árfolyamtól függően átszámolva is olyan 171 2-300.-! Az adatokra szükségem volna, de számomra ez horribilis összeg!
Esetleg valaki felhomályosíthatna, hogy ilyenkor mia, Pék f@szát tehetnék...

Persze 400 oldalnyi infó átolvasása után három következtetést sikerült levonnom:
- Vagy sikerül feltörnie valameik Ellenszergyártónak a kódolást és egy visszafejtő programot írni...vagy nem, ekkor jön a következő.
- Fizetsz, azt vagy megkapod, amiért fizettél vagy még jobban át lettél... B***va, csak 172 000 minuszba.Ha nem kapod meg, akkor ugyanott vagy mint a következőnél.
- Nem fizetsz és törlöd a g*c*be az összes adatodat, mert nálam Piros hetest játszott... Mindent vitt ami igazán fontos volt számomra.

Még a valóságban sem fizetsz ennyit egy gyorshajtásért! de még hóról hóra megélve is a fogát szívja az ember, ha kap egy 30-as csekket...
Kérlek segítsetek! Azt ígérem magatokra hagylak a BitCoin-os világotokban. Smiley

Hello!

Ha megvan bármelyik fájl biztonsági mentése, akkor elméletileg feltörhető "egyszerűen" a tikosítás. Ha jól tudom a program nem titkosítja le az egész fájlt, hanem csak gyorsan egy kis részt minden fájl elejéből. Így ha van egy fájlról biztonsági másolat, akkor meg lehet nézni mi és hogy lett letikosítva.

Volt erről valahol egy papír, nézz utána. Ez lenne a "legegyszerűbb".

Akiknek iylen volt, volt aki fizetett és visszakapta a dolgait, volt aki nem kapta...
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
January 13, 2015, 05:19:41 AM
Használta már valaki a Bitcoin ATM-et Budapesten? Tapasztalatok?

Sziasztok!

A Bitcoin automatát a Magyar Bitcoin Egyesület egyik tagja üzemelteti. Az automata működik, forintért Bitcoin-t lehet venni, gyorsan, egyszerűen! Hazánkban még csak kevesen foglalkoznak a Bitcoinnal vagy használják rendszeresen. Ennek megváltoztatására jött létre a Bitcoin Drinkup ami egy kötetlen beszélgetés egy pohár itóka mellett. A meetup.com oldalon vagy app-on keresztül lehet követni, hogy hol és mikor van, de általában szerdánként az Anker közben, az Anker klubban vagyunk az automata melletti hosszú asztalnál. 17-18 órától!

Bárkit szívesen látunk, kezdő vagy haladó Bitcoin témában szívesen elbeszélgetünk, megosztjuk tapasztalatainkat!

If you are staying in Hungary, Budapest and you are interested in Bitcoin and the technology behind it, follow Bitcoin drinkup at meetup.com webpage or dowload the app. There is a Bitcoin meeting every Wednesday at Anker köz, Anker Klub (Budapest, near Deák tér). Usually we sit near the Bitcoin ATM! From 5-6 pm.
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
December 20, 2014, 12:15:10 AM
Használta már valaki a Bitcoin ATM-et Budapesten? Tapasztalatok?
newbie
Activity: 14
Merit: 0
December 17, 2014, 06:52:26 AM
Sziasztok:::::
Hozzáértő segítséget szeretnék kérni.
Volt egy oldal ahol gyűjtögettem a kis $ mat aztán mindenki kapott a fiókjába egy átváltott bitcon számot hogy az az én pénzem, de akkor még nem volt pénztárcám  ,adtak hozzá egy letölthető pénztárcát is de az nem működik,azóta az oldal megszűnt de a szám meg van,most elvileg ott a pénzem , de nem  tudom hogyan tudom a számlámba át küldeni, már van bitcon számlám coinbase.
Tudok ezzel mit kezdeni vagy már elveszett ez a pénz?
Ha valaki érti mit szeretnék kérem segítsen
Előre is köszi  hungary2030


Haz ez igy necces, es erdekes.. ha az oldalon volt a penzed.. az nem tudod kodba megkapni.. csakis tarcan(walleten) lehet vagy netes bankba.. Ha nem volt nagy erteku, akkor szerintem ne foglalkozz vele, ha sokat kerestel vele, akkor erdemes valahogy felvenni a kapcsolatot az akkori oldal vezetoivel, vagy facebookon, twitteren..

Szia hát min 3000$ körül volt ami átváltottak.    Hát azthiszem megkaptam a választ Sad  https://bitcointalksearch.org/topic/virtapaycom-is-scam-420776

Azert az kemeny.. 3k ment a levesbe.. az durva..
newbie
Activity: 3
Merit: 0
December 16, 2014, 09:29:38 AM
Sziasztok:::::
Hozzáértő segítséget szeretnék kérni.
Volt egy oldal ahol gyűjtögettem a kis $ mat aztán mindenki kapott a fiókjába egy átváltott bitcon számot hogy az az én pénzem, de akkor még nem volt pénztárcám  ,adtak hozzá egy letölthető pénztárcát is de az nem működik,azóta az oldal megszűnt de a szám meg van,most elvileg ott a pénzem , de nem  tudom hogyan tudom a számlámba át küldeni, már van bitcon számlám coinbase.
Tudok ezzel mit kezdeni vagy már elveszett ez a pénz?
Ha valaki érti mit szeretnék kérem segítsen
Előre is köszi  hungary2030


Haz ez igy necces, es erdekes.. ha az oldalon volt a penzed.. az nem tudod kodba megkapni.. csakis tarcan(walleten) lehet vagy netes bankba.. Ha nem volt nagy erteku, akkor szerintem ne foglalkozz vele, ha sokat kerestel vele, akkor erdemes valahogy felvenni a kapcsolatot az akkori oldal vezetoivel, vagy facebookon, twitteren..

Szia hát min 3000$ körül volt ami átváltottak.    Hát azthiszem megkaptam a választ Sad  https://bitcointalksearch.org/topic/virtapaycom-is-scam-420776
newbie
Activity: 14
Merit: 0
December 15, 2014, 11:48:00 PM
Sziasztok:::::
Hozzáértő segítséget szeretnék kérni.
Volt egy oldal ahol gyűjtögettem a kis $ mat aztán mindenki kapott a fiókjába egy átváltott bitcon számot hogy az az én pénzem, de akkor még nem volt pénztárcám  ,adtak hozzá egy letölthető pénztárcát is de az nem működik,azóta az oldal megszűnt de a szám meg van,most elvileg ott a pénzem , de nem  tudom hogyan tudom a számlámba át küldeni, már van bitcon számlám coinbase.
Tudok ezzel mit kezdeni vagy már elveszett ez a pénz?
Ha valaki érti mit szeretnék kérem segítsen
Előre is köszi  hungary2030
Emailt is írhatsz.  [email protected]   reklámot nem kérek.

Haz ez igy necces, es erdekes.. ha az oldalon volt a penzed.. az nem tudod kodba megkapni.. csakis tarcan(walleten) lehet vagy netes bankba.. Ha nem volt nagy erteku, akkor szerintem ne foglalkozz vele, ha sokat kerestel vele, akkor erdemes valahogy felvenni a kapcsolatot az akkori oldal vezetoivel, vagy facebookon, twitteren..
newbie
Activity: 1
Merit: 0
December 07, 2014, 06:21:36 PM
Nem is gondoltam volna, hogy ebben a fórumban ilyen sok a magyar ember.
newbie
Activity: 45
Merit: 0
November 17, 2014, 11:10:26 PM
PS: elnézést, ha elhibázom az ékezeteket.
newbie
Activity: 45
Merit: 0
November 17, 2014, 11:08:56 PM
94000 Ft / Bitcoin. Ez elég sok.

Hmm Smiley https://bitcoinwisdom.com/markets/bitstamp/btcusd

Ha megnézed egy kicsit a multbeli árakat, ez volt 294000 Ft is. Épp most telik el egy év (november 24-én), amikor a kínai váltón 442224 Ft, azaz 1800 dollár volt egyetlen egy Bitcoin!

Következtetésképp, ez most elég kevés (-nek tűnik nekem, legalábbis)
sr. member
Activity: 364
Merit: 250
November 16, 2014, 05:37:25 AM
94000 Ft / Bitcoin. Ez elég sok.
sr. member
Activity: 395
Merit: 408
Bitcoin OG artworks collection
October 30, 2014, 05:46:36 AM
Hello!
In the neighborhood.
My solo exhibition -Bitcoin and the rest-
Invitation www.bitcoinandtherest.blogspot.com

Welcome
full member
Activity: 186
Merit: 100
October 23, 2014, 07:40:33 PM

BTCXchange, It's time to change!

BTCXChange.RO - Bitcoin Váltó, terjeszkedtünk: HUF, USD és EUR is váltható  


A BTC X Change Kft. üzleti partnert keres Magyarországon

Hosszú távú együttműködést szeretnénk egy magyarországi partnerrel, aki szolgáltatásaink népszerűsítésében vállalna szerepet.
Potenciális üzleti partnerünk széleskörű ismeretekkel kell rendelkezzen a BITCOIN-ról. A magyarországi sajtóban fog minket képviselni; a sajtó, a bloggerek, a bitcoin közösség, a vállalkozói szféra és a magyarországi intézményekkel való kapcsolattartásunkat biztosítja.
Magyarországon a következő feladatokat kell ellátnia:
- események szervezése;
- a fontosabb IT rendezvényeken való részvétel;
- online kereskedelemmel foglalkozó vállalkozások megkeresése;

További információkért kérjük, küldje el együttműködési ajánlatát a [email protected] címre, vagy vegye fel a kapcsolatot velünk telefonon a +40 359 422 418 -as számon.

Pages:
Jump to: