Pages:
Author

Topic: Magyar (Hungarian) - page 87. (Read 1287081 times)

legendary
Activity: 1680
Merit: 1001
CEO Bitpanda.com
October 20, 2014, 01:13:17 PM
Hey guys,

I have the domain bitcoin.hu.com for sale. PM me offers.

Sorry for posting in english, but I think this is the most relevant part of the forum.

Regards
full member
Activity: 186
Merit: 100
October 17, 2014, 03:24:23 AM
A romániai bitcoin váltónál, már forinttal is lehet kereskedni!

A romániai székhelyű BTCXchange.ro bitcoin váltónál a román lej, euró, és amerikai dollár mellet most már akár magyar forinttal is lehet kereskedni. Horea Vuscan, a tőzsde alapítója és ügyvezetője adott interjút a bitcoin.hu-nak a magyarországi terjeszkedésük bejelentésének alkalmából.

https://bitcoin.hu/a-romaniai-bitcoin-valtonal-mar-forinttal-is-lehet-kereskedni/
full member
Activity: 186
Merit: 100
September 30, 2014, 12:20:30 AM
Tisztelt Hölgyem/Uram!

Kereskedhet bitcoinnal személyazonossága igazolása nélkül is (tehát nem szükséges feltöltenie másolatot a személyi igazolványáról vagy az útleveléről).

A személyazonossági igazolvány csak akkor szükséges, ha HUF-ban, EUR-ban, vagy USD-ben kíván pénzt felvenni. Ebben az esetben egy személyes bankszámlát is meg kell adnia, valamint egy színes fénymásolatot a személyazonossági igazolványáról, vagy útleveléről, illetve a cégbejegyző végzésről (jogi személyek esetén). A számlája (fiókja) biztonsága érdekében javasoljuk egy hivatalos dokumentum feltöltését (személyazonossági, útlevél), hogy könnyen bizonyítható legyen, kinek a tulajdonában van az adott számlán lévő pénz.

Üdvözlettel,
a BTXChange csapata
sr. member
Activity: 476
Merit: 251
September 28, 2014, 04:43:31 AM

BTCXchange, It's time to change!

BTCXChange.RO - Bitcoin Váltó, terjeszkedtünk: HUF, USD és EUR is váltható 

BTCXChange.ro - az első bitcoin alapú romániai váltóház, amely 2013-ban nyitotta meg kapuit. Az indulástól máig több mint 2200 klienst szolgáltunk ki, és 3400 BTC cserélt gazdát nálunk, ami 409 millió forintnak (1,3 millió eurónak) felel meg. 2014.09.24.-ikétől platformunkon keresztül már forintot is lehet bitcoinra váltani, vagy bitcoint forintra.

Tisztelettel meghívjuk Önt a Budapesten, 2014. szeptember 25-án 15 órától tartandó sajtókonferenciára, amelynek helyszíne az Buddha-Bar Hotel, Zen-Karma szoba (Váci utca 34, H-1052).

Kérdésem lenne, hogy kérnek-e útlevél/ID, lakcím igazolást a vásárláshoz.
full member
Activity: 186
Merit: 100
September 23, 2014, 01:36:11 AM

BTCXchange, It's time to change!

BTCXChange.RO - Bitcoin Váltó, terjeszkedtünk: HUF, USD és EUR is váltható 

BTCXChange.ro - az első bitcoin alapú romániai váltóház, amely 2013-ban nyitotta meg kapuit. Az indulástól máig több mint 2200 klienst szolgáltunk ki, és 3400 BTC cserélt gazdát nálunk, ami 409 millió forintnak (1,3 millió eurónak) felel meg. 2014.09.24.-ikétől platformunkon keresztül már forintot is lehet bitcoinra váltani, vagy bitcoint forintra.

Tisztelettel meghívjuk Önt a Budapesten, 2014. szeptember 25-án 15 órától tartandó sajtókonferenciára, amelynek helyszíne az Buddha-Bar Hotel, Zen-Karma szoba (Váci utca 34, H-1052).

newbie
Activity: 28
Merit: 0
August 24, 2014, 02:34:53 AM
Bithumen.be hungarian tracker INVITE for sale pm me offer
newbie
Activity: 9
Merit: 0
August 05, 2014, 01:12:31 PM
Szerintem magát a bitcoint használják kevesen Magyarországon. Valakinek van tippje kb. hányan?

Attól függ mit értesz használaton, tippjeim:
 - Van legalább 0.1 BTC-je: 5000
 - Használta már vásárlásra: 3000
 - Rendszeresen, havonta többször használja: 1000
newbie
Activity: 3
Merit: 0
August 05, 2014, 12:12:06 AM
Én se vagyok profi mégis megcsináltam az OSX-eset. Szerintem nem sokan használják ,ha csak ketten fordítunk.

Szerintem magát a bitcoint használják kevesen Magyarországon. Valakinek van tippje kb. hányan?
sr. member
Activity: 364
Merit: 250
August 04, 2014, 10:13:32 PM
Én se vagyok profi mégis megcsináltam az OSX-eset. Szerintem nem sokan használják ,ha csak ketten fordítunk.
newbie
Activity: 3
Merit: 0
August 04, 2014, 09:38:35 PM
A Hive-os fordítás már kész, de azért valaki átnézné? Nem vagyok egy profi angolos  Wink BTC
https://www.transifex.com/projects/p/hive-js/language/hu

http://i59.tinypic.com/1z6ur2c.png

We are looking for Hungarian translators for our new Hive Web and Hive iOS!

https://bitcointalk.org/index.php?topic=722983;all
sr. member
Activity: 378
Merit: 325
hivewallet.com
August 03, 2014, 08:41:42 AM


We are looking for Hungarian translators for our new Hive Web and Hive iOS!

https://bitcointalk.org/index.php?topic=722983;all
full member
Activity: 126
Merit: 100
July 16, 2014, 01:43:36 PM

Bitcoin. Gyorsan. Egyszerűen.

Kedves Látogatók, üdvözöljük honlapunkon!

Örömmel jelenthetjük be, hogy a Coinmotion elérhető már Magyarországon is. A Coinmotion egy európai internetes pénztárca és kereskedelmi szolgáltatás, amelyhez nincs még hasonló. Azonnali pénzbetétet és kereskedelmi lehetőséget kínálunk 11 európai országból.

Coinmotion használata egyszerű:

1. Regisztrálni kell egy felhasználóval
2. Ellenőrizni a személyazonosságot fényképes igazolvány másolatával és az éppen kelt számlával
3. Pénzt feltölteni a pénzbetétre a SOFORT segítségével vagy utalni a bankján/SEPA-n keresztül
4. És máris lehet kereskedni.

Bitcoint venni és eladni még sosem volt ennyire egyszerű. Ha az igazolás megtörtént, annyi bitcoint vehet, amennyit csak akar és akkor, amikor csak akarja.

Miután megtörtént a bitcoin vásárlás biztonságosan tárolhatjaa bitcoinokat a Coinmotion rendszerében vagy a saját felhasználója pénztárcájában. A Coinmotion felhasználók 95%-a Cold Storage-ben tartja bitcoinjait, ahol tökéletes biztonságban van és bármikor hozzá lehet férni. Ezen túlmenően, finnországi bázissal saját magunk birtokoljuk és tartjuk fenn a Coinmotion szervereit.

A Coinmotion használatának megkezdéséhez regisztráljon a https://coinmotion.com/en/signup oldalon.

További információkért látogasson el a https://coinmotion.com oldalunkra.

Szolgáltatásainkat folyamatosan fejlesztjük, így ha bármilyen javaslata van a szolgáltatás fejlesztése érdekében, szívesen várjuk.

Üdvözlettel,

Coinmotion csapata
Végre egy cég ahol tudnak magyarul és lehet gyorsan bitcoint venni számláról is...Cheesy
newbie
Activity: 14
Merit: 0
July 15, 2014, 10:45:40 PM
https://coinmotion.com/img/coinmotion-logo.svg
Bitcoin. Gyorsan. Egyszerűen.

Kedves Látogatók, üdvözöljük honlapunkon!

Örömmel jelenthetjük be, hogy a Coinmotion elérhető már Magyarországon is. A Coinmotion egy európai internetes pénztárca és kereskedelmi szolgáltatás, amelyhez nincs még hasonló. Azonnali pénzbetétet és kereskedelmi lehetőséget kínálunk 11 európai országból.

Coinmotion használata egyszerű:

1. Regisztrálni kell egy felhasználóval
2. Ellenőrizni a személyazonosságot fényképes igazolvány másolatával és az éppen kelt számlával
3. Pénzt feltölteni a pénzbetétre a SOFORT segítségével vagy utalni a bankján/SEPA-n keresztül
4. És máris lehet kereskedni.

Bitcoint venni és eladni még sosem volt ennyire egyszerű. Ha az igazolás megtörtént, annyi bitcoint vehet, amennyit csak akar és akkor, amikor csak akarja.

Miután megtörtént a bitcoin vásárlás biztonságosan tárolhatjaa bitcoinokat a Coinmotion rendszerében vagy a saját felhasználója pénztárcájában. A Coinmotion felhasználók 95%-a Cold Storage-ben tartja bitcoinjait, ahol tökéletes biztonságban van és bármikor hozzá lehet férni. Ezen túlmenően, finnországi bázissal saját magunk birtokoljuk és tartjuk fenn a Coinmotion szervereit.

A Coinmotion használatának megkezdéséhez regisztráljon a https://coinmotion.com/en/signup oldalon.

További információkért látogasson el a https://coinmotion.com oldalunkra.

Szolgáltatásainkat folyamatosan fejlesztjük, így ha bármilyen javaslata van a szolgáltatás fejlesztése érdekében, szívesen várjuk.

Üdvözlettel,

Coinmotion csapata
full member
Activity: 126
Merit: 100
July 13, 2014, 04:22:30 AM
De jó hogy megtaláltam ez a fórum és van sok fontos információ.
Hát igen nagyon sok hasznos info van itt!
Emellett én még pénzt is keresek vele...Smiley
Azt hogy?
Különböző signature campaign-ekben veszek részt mint például a PrimDice-nak van!
Annyi az egész hogy fizetnek minden posztért!
sr. member
Activity: 833
Merit: 267
July 11, 2014, 06:36:43 PM
Hi all,

I am the owner of cryptoracer.net domain name and I am having a small experiment and I want to see if there is possible to reach Formula 1  using nothing but bitcoins.  I will launch the domain in Hungary on 27-th on July  in Budapest.  So if you have a business in Budapest: Hotel, coffee shop,  fast-food, or any related bitcoin business, let me know as I will definitely visit you.  Hungaroring, here I come:)
full member
Activity: 238
Merit: 100
July 11, 2014, 08:26:08 AM
Megnéztem, ötletes, és alapvetően mot már én is a jövőnek bányászok... Néha filléres, semmit sem érő érméből lesz aztán több 100%-kos nyereség. Bányásztam érmét, aminek az értéke mire vége lett a POW-bak 3 satoshi lett. Ma 500 felett van, de egy napon át 1k felett is volt Smiley
sr. member
Activity: 420
Merit: 250
June 30, 2014, 01:06:44 PM
Hali,

Február óta bányászgatok itthon. Scrypt-n, Scrypt-OG, X11, Keccak, X13. A profitot csak úgy lehet, hogy az indulással együtt bányászni, és a 2-3. nap eladni. 80%-ban ez bejön. A maradék 20% "veszteséget" a exchange tözsdézéssel lehet csökkenteni. Figyeled a pump-dumop-okat és lereagálod. Nem egyszerű, de csak hobbinak éri meg. Fő keresetnek ha nincs nagy alaptőkéd, vagy szabadidőd, akkor nem. Nekem egy jó játék, hobbi. sokat lehet tanulni belőle, főleg a bizalomról. A friss launchok 80%-a csalás, 19,9% lutri, 0,1 % amiben van potenciál. Eddig 4 ilyet láttam csak..

Még valamio, az ASIC is egy nagy lehúzás, mire megtérülne, ott az újabb generáció, és jó ha a pénzednél vagy. A GPU azért még 1-2 évesen is eladható, ha nem nyírtad ki a ventiket, vagy gariba cseréltetted :-)

By

Sajnos egyet kell értenem! Én január eleje óta bányászom. Mondjuk én nem tőzsdézem az érmékkel, inkább a "CreativeMining"-ot űzöm, ez az én találmányom, azt csinálom, hogy utánaolvasok minden új érmének és amelyik szimpatikus arra rábányászom. Ezzel a technikával sikerült 500ezret összeszednem 5 hónap alatt. Persze azt is tudni kell, hogy 400ezer volt a befektetés, amit 3 részletben sikerült megtennem, így most összesen 3 Mhs Scrypt teljesítményem van.

Jelenleg nem éri meg bányászni annak akinek a havi számlák kifizetésére kell a pénz. Ez most már a jövőben gondolkozók terepe, aki bányászik azért teszi, mert biztos benne, hogy pár hónap, fél év múlva felmegy annyira  BTC ára, hogy a most bányászott érmék nagyon sokat fognak érni!

Egyébként én is csináltam egy érmét, mérsékelt sikere van, de amint eljutok az első mérföldkőhöz, iszonyat pénzt fog érni darabja! Én hosszú távon gondolkozom, szeretném az érmémet legalább a Litecoin magasságáig eljuttatni. Akit esetleg érdekel az nézze meg:

GoldReserve

A leírás angolul van, de készül már a magyar is!

Ha van kérdés, írjatok privátot!
newbie
Activity: 25
Merit: 0
June 11, 2014, 12:23:52 PM
Hali,

Február óta bányászgatok itthon. Scrypt-n, Scrypt-OG, X11, Keccak, X13. A profitot csak úgy lehet, hogy az indulással együtt bányászni, és a 2-3. nap eladni. 80%-ban ez bejön. A maradék 20% "veszteséget" a exchange tözsdézéssel lehet csökkenteni. Figyeled a pump-dumop-okat és lereagálod. Nem egyszerű, de csak hobbinak éri meg. Fő keresetnek ha nincs nagy alaptőkéd, vagy szabadidőd, akkor nem. Nekem egy jó játék, hobbi. sokat lehet tanulni belőle, főleg a bizalomról. A friss launchok 80%-a csalás, 19,9% lutri, 0,1 % amiben van potenciál. Eddig 4 ilyet láttam csak..

Még valamio, az ASIC is egy nagy lehúzás, mire megtérülne, ott az újabb generáció, és jó ha a pénzednél vagy. A GPU azért még 1-2 évesen is eladható, ha nem nyírtad ki a ventiket, vagy gariba cseréltetted :-)

By

nem értek egyet... vagy lehet hogy nem értem. nekem nem tűnik hülyeségnek, amit ezek a cégek állítanak: mégpedig hogy nem akarják minden tőkéjüket coinokba fektetni, hiszen az nekik is rizikós. míg ha bérbe adják a farmjaikat, akkor a vásárlók biztosan fizetnek nekik. és sokan aazt állítják, hogy a vásárlók is jól járnak így. akkor most mivaaan?  Huh
newbie
Activity: 25
Merit: 0
June 11, 2014, 12:16:19 PM
Hali,

Február óta bányászgatok itthon. Scrypt-n, Scrypt-OG, X11, Keccak, X13. A profitot csak úgy lehet, hogy az indulással együtt bányászni, és a 2-3. nap eladni. 80%-ban ez bejön. A maradék 20% "veszteséget" a exchange tözsdézéssel lehet csökkenteni. Figyeled a pump-dumop-okat és lereagálod. Nem egyszerű, de csak hobbinak éri meg. Fő keresetnek ha nincs nagy alaptőkéd, vagy szabadidőd, akkor nem. Nekem egy jó játék, hobbi. sokat lehet tanulni belőle, főleg a bizalomról. A friss launchok 80%-a csalás, 19,9% lutri, 0,1 % amiben van potenciál. Eddig 4 ilyet láttam csak..

Még valamio, az ASIC is egy nagy lehúzás, mire megtérülne, ott az újabb generáció, és jó ha a pénzednél vagy. A GPU azért még 1-2 évesen is eladható, ha nem nyírtad ki a ventiket, vagy gariba cseréltetted :-)

By

Köszi szépen, hogy ilyen hosszan válaszoltál!
Az otthoni bányászást ezek szerint csak mókából csinálod. Szerinted is lehúzás a cloud mining, mint az előtted szóló szerint? Én azért vagyok bizonytalan, mert olvastam pár nagyon elégedett vásárlót, akik kifejezetten dícsérték a cloud miner szolgáltatást. Úgy, hogy utánanéztem az aktivitásuknak, és tuti nem az adott cég alkalmazottai akik csak a thread-eket akarják életben tartani...  Akkor mi az igazság? Mert a cex-ről tényleg sokan panaszkodnak, és le is húzták őket nagyon, de van akikről meg áradoznak.
full member
Activity: 238
Merit: 100
June 10, 2014, 07:45:32 AM
Hali,

Február óta bányászgatok itthon. Scrypt-n, Scrypt-OG, X11, Keccak, X13. A profitot csak úgy lehet, hogy az indulással együtt bányászni, és a 2-3. nap eladni. 80%-ban ez bejön. A maradék 20% "veszteséget" a exchange tözsdézéssel lehet csökkenteni. Figyeled a pump-dumop-okat és lereagálod. Nem egyszerű, de csak hobbinak éri meg. Fő keresetnek ha nincs nagy alaptőkéd, vagy szabadidőd, akkor nem. Nekem egy jó játék, hobbi. sokat lehet tanulni belőle, főleg a bizalomról. A friss launchok 80%-a csalás, 19,9% lutri, 0,1 % amiben van potenciál. Eddig 4 ilyet láttam csak..

Még valamio, az ASIC is egy nagy lehúzás, mire megtérülne, ott az újabb generáció, és jó ha a pénzednél vagy. A GPU azért még 1-2 évesen is eladható, ha nem nyírtad ki a ventiket, vagy gariba cseréltetted :-)

By
Pages:
Jump to: