Pages:
Author

Topic: (Makale Yazarları Buraya) Steemit, Medium, Reddit vb Bounty Yardımlaşma - page 31. (Read 20841 times)

full member
Activity: 840
Merit: 103
Ne çok sosyal medya aracı olduğunu bu bounty/Airdroplar ile öğrendim. Twitter, Facebook, instagram gibi yerleri kullanıyordum. Ki bunları hemen hemen herkes kullanıyordur. Ama Medium gibi yerleri çok azımız kullanıyordur eminim. Çok güzel yerler. Ortak bir nokta oluşturup herkes birbirine yardım etse güzel olur. Sonuç da amaç aynı.
Bizim buralarda populer ama turkiye de insanlar genelde ilgi toplayabilecegi tarzda yerleri tercih ediyor hem kim blog okur ki  Smiley
Reddit kullanan var mi  Roll Eyes destek olabilirim.
member
Activity: 714
Merit: 82
ben kendi siteme yazıyorum makaleleri daha güvenli.

icobench benzeri türkçe bir site açmayı düşünüyorum. aranızda makale yazanlar varsa yazarlık veririm. doğrudan ico bench gibi puanlayıp yazabilirsiniz.

bir kaç aktif yazar kabul ederse siteyi açacağım.
full member
Activity: 588
Merit: 104
özellikle blog yazacak arkadaşların medium kullanmalarını tavsiye etmem. Kripto paralar üzerine açılan mevcut medium hesaplarının yüzde 80 civarı kapatılmış durumda. Medium platformunun bounty hunterlar tarafından kullanılmawsına izin vermiyor. Yakaladıkları hesabı kapatıyorlar.
jr. member
Activity: 98
Merit: 1
WWW.OAX.ORG - MARKET INTEGRATION PLATFORM
Ne çok sosyal medya aracı olduğunu bu bounty/Airdroplar ile öğrendim. Twitter, Facebook, instagram gibi yerleri kullanıyordum. Ki bunları hemen hemen herkes kullanıyordur. Ama Medium gibi yerleri çok azımız kullanıyordur eminim. Çok güzel yerler. Ortak bir nokta oluşturup herkes birbirine yardım etse güzel olur. Sonuç da amaç aynı.
jr. member
Activity: 294
Merit: 1
bu coin işine girdiğimden beri tek kazancım medium oldu böyle güzel bir siteden haberim yoktu steem de aynı şekilde ikisinide aktif kullanıyorum iyi bilgilendirici bir yazı okuduğum zaman alkışlarım hemen Smiley
member
Activity: 756
Merit: 16
Bende yazıyorum makale falanda medium pek kullanmıyorum. Redditte zaten resim ekleme olmadığı için daha doğrusu varsa da ben bilmiyorum. Oraya resimsiz yazı ekleyince ilgi çekmiyor. Dayanışma durumu güzel bir düşünce olmuş
full member
Activity: 686
Merit: 111
bende medium ve redditte gereken desteği sağlayabilirim arkadaşlar link atmanız yeter
member
Activity: 132
Merit: 10
"One Token to Move Anything Anywhere"
çok güzel bir düşünce para kazanan olucaksa yardımcı olmak isterim gerçekten keşke ingilizcem iyi olsaydıda bende çevirseydim ozaman işime yarardı ama yok işte neyse madem biz kazanamıyoruz başkaları kazansın Cheesy
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
bana da Medium da detek olabilirsiniz cok isterseniz arkadaslar:)

Çok isteme değil de dayanışma olsun istiyorum.
Size yardımcı oluruz, siz de başka yardım isteyene olursunuz.

Medium da clap gereken yazılarınızın linkini verin.
Eğer clap miktarı kadar stake kazanacaksanız ben destek olurum. Başka olabilecek arkadaşlar da vardır.
Bir arkadaş yazdı zaten destek olurum diye...
full member
Activity: 434
Merit: 100
reddit medium konularında bilgim yok pek fazla aslında öğrensem iyi olur, makale de yazmadım hiç yazmak istiyorum nasıl oluyor o işler fikrim yok ama bahsederseniz sevinirim
member
Activity: 294
Merit: 10
Borderless for People, Frictionless for Banks
bana da Medium da detek olabilirsiniz cok isterseniz arkadaslar:)
sr. member
Makale yazarları görmedi mi bu iletiyi?
Hadi, linklerinizi bekliyorum....
full member
Activity: 448
Merit: 157
Reddit ve medium için bende destek olabilirim. Oradaki hesaplarım sadece pasif kullanıcı. Yazı vb paylaşımlarım yok ancak beğeniyorum sürekli alkış yapabilirim.
sr. member
Pages:
Jump to: