Pages:
Author

Topic: [MesutCan] Hem BTC hem TL bazlı Yeni Fon --> IronFund [ Ana Para Korumalı] - page 10. (Read 23999 times)

member
Activity: 91
Merit: 10
Bu fonlarda ana para koruması nasıl oluyor? Parayı kaybederseniz yarım milyonu cepten nasıl ödeyeceksiniz?

Fon adresine ana para korumasının 2 katını kendi cebimden aktardım 250 kusur btc bu yeterli olur mu dostum ?

Hocam sizden polemik değil güncelleme bekliyoruz yatırımcılarınız olarak Smiley
hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
Bu fonlarda ana para koruması nasıl oluyor? Parayı kaybederseniz yarım milyonu cepten nasıl ödeyeceksiniz?

Fon adresine ana para korumasının 2 katını kendi cebimden aktardım 250 kusur btc bu yeterli olur mu dostum ?
legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
hero member
Activity: 756
Merit: 500
güncelleme gelirse daha fazla fon almayı düşünüyorum
full member
Activity: 476
Merit: 100
newbie
Activity: 28
Merit: 0
newbie
Activity: 39
Merit: 0
mesut hocam başarılar dilerim fon çok yüksek rakamda yüksek merakla bekliyoruz.. Wink
hero member
www.mesutcandemir.com.tr
bundan sonra hic yatirimci almayacak misin ? kesin olarak ?
Bu Fonda almayacağım yeteri kadar yatırım mevcut, Diğer fonlarda da bir üst limit belirlemeyi düşünüyorum
Bu fon noldu bu arada ? merak ettim. güncelleme gelecek mi ?

Fiyat güncellemesi yakın zamanda gerçekleşecek daha 11 gün oldu Smiley
sr. member
Activity: 280
Merit: 250
Bu Fonda almayacağım yeteri kadar yatırım mevcut, Diğer fonlarda da bir üst limit belirlemeyi düşünüyorum
Bu fon noldu bu arada ? merak ettim. güncelleme gelecek mi ?
hero member
www.mesutcandemir.com.tr

sr. member
Activity: 280
Merit: 250
hero member
www.mesutcandemir.com.tr
250 BTC gözüküyor cüzdanda o nerden çıktı şimdi  Smiley

Kendi kişisel cüzdanımdan aktarım yaptım Smiley
Bazi fonlar kendi btc miktarlarıyla övünüyor diye 2 katını tek başıma fonun cüzdanına aktardım Wink

Bende 5 payla katılmak istiyorum devam ediyor mu ?

Yeni Katılımlar kapalıdır

Mesut hocam ek fon alımları konusunda bilgi verebilirseniz seviniriz. fon başladığından beri bir miktar zaman geçti. Halen daha aynı miktar try ile aynı miktarda pay satın alabiliyor muyuz?

Fiyatları aynı değil yeni güncelleme ile belirlenecek tutara göre ödeme yapmanız gerekecek
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Mesut hocam ek fon alımları konusunda bilgi verebilirseniz seviniriz. fon başladığından beri bir miktar zaman geçti. Halen daha aynı miktar try ile aynı miktarda pay satın alabiliyor muyuz?
sr. member
Activity: 267
Merit: 252
Bende 5 payla katılmak istiyorum devam ediyor mu ?
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
250 BTC gözüküyor cüzdanda o nerden çıktı şimdi  Smiley
hero member
Activity: 756
Merit: 500
2 pay daha gönderildi
full member
Activity: 154
69 birim daha gönderildi.

Teşekkürler,kolay gelsin.
sr. member
Activity: 616
Merit: 342
5 fon tutarında olan 350 tl hesaba gönderilmiştir 9 dan sonra eft işlemi gerçekleşir.

başarılar Mesut hocam
legendary
Activity: 1232
Merit: 1001
@Mesutcan hocam benim fonlara da yatırım yap Smiley
Maşallah çok iyi bir rakam toplanmış.

Bob işte görüyorsun birazcık anonimlikten kurtulunca nasıl yatırım alınıyor  Grin

Bende bu kadar olmasa da 40 btc üstü yatırım var hocam, tabi ki şeffaflığın bir pozitif etkisi olacak.

Mesut beyin yeri yurdu belli olduğu için ufak bir araştırmadan sonra ilk defa elimdeki tüm parayı yatırdım.Bob kardeş senin fonada yatırım yapacaktım fakat birçok kişi anonim olduğundan bahsetmiş açıkçası güvenip yatırım yapmadım.Burdan kazanacağım miktar ile forumdaki sende dahil birkaç fona yatırım yapacagım.Anonim kalma politikanı değişmeni tavsiye ederim.

Bu arada mesut bey fonun kar oranını ne zaman güncellersiniz

Hayırlısı olsun hocam, ben buradayım.

@Mesutcan senin başlığına da çok yazdım, kusura bakma.
full member
Activity: 476
@Mesutcan hocam benim fonlara da yatırım yap Smiley
Maşallah çok iyi bir rakam toplanmış.

Bob işte görüyorsun birazcık anonimlikten kurtulunca nasıl yatırım alınıyor  Grin

Bende bu kadar olmasa da 40 btc üstü yatırım var hocam, tabi ki şeffaflığın bir pozitif etkisi olacak.

Mesut beyin yeri yurdu belli olduğu için ufak bir araştırmadan sonra ilk defa elimdeki tüm parayı yatırdım.Bob kardeş senin fonada yatırım yapacaktım fakat birçok kişi anonim olduğundan bahsetmiş açıkçası güvenip yatırım yapmadım.Burdan kazanacağım miktar ile forumdaki sende dahil birkaç fona yatırım yapacagım.Anonim kalma politikanı değişmeni tavsiye ederim.

Bu arada mesut bey fonun kar oranını ne zaman güncellersiniz
Pages:
Jump to: