Pages:
Author

Topic: [MesutCan] Hem BTC hem TL bazlı Yeni Fon --> IronFund [ Ana Para Korumalı] - page 8. (Read 23999 times)

full member
Activity: 476
Merit: 100
Hocam saat kaçta güncellersin btc treni kaçıyor ufak tefek yatırım yapalım
sr. member
Activity: 280
Merit: 250
Acaba balina ne kadar kazandi, onu merak ediyorum Smiley
legendary
Activity: 3164
Merit: 1517
Fon bitti çoktan hesaplamalara geçildi geri ödeme ibanlari ozel mesala geçebilirsiniz
Konu kısa zamanda güncellenecektir

geri ödemeleri btc olarak alabilirmiyiz

aynen btc olarak yatırım yapanlar btc olarak alabilirse iyi olur Smiley
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
Fon bitti çoktan hesaplamalara geçildi geri ödeme ibanlari ozel mesala geçebilirsiniz

geri ödemeleri btc olarak alabilirmiyiz
hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
full member
Activity: 208
sr. member
Activity: 2086
Merit: 408
29 Şubat'tir o hocam 28 olsa şimdi burayı yikarlardi
sr. member
Activity: 280
Merit: 250
herkes sonucu merak ediyor Cheesy benim anlamadigim birsey var. fona sonradan katilanlar var herkes ayni tarihte katilmamis. fon adet fiyati guncellenirse digerlerine haksizlik olacak gibi duruyor
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Büyük ihtimalle 28'inde bitecek fon.
full member
Activity: 462
Merit: 107
Mesutcan dün whatsapp grubunda müjdeyi vermişti. Çok yoğun olduğu için buraya yazamamış olabilir. Dün gece de zaten geç bir saatte yazmıştı. İçiniz ferah olsun yakında bitiyor fon.
full member
Activity: 238
Bence kaçtı gitti  Grin
sr. member
Activity: 546
Merit: 262
Güncelleme gelmeden fon biticek heralde mesut hocam böyle uygun gördüyse vardır bir bildiği diye düşünüyorum Smiley umarım kazanırsınız kar oranınız yüksek olur
member
Activity: 91
Merit: 10
Bune ya herkes güncelleme güncelleme diye bağırıyor çok güncelleme yapanları da gördük fonlarının başlarına ne geldi diye mesutun her hafta güncelleme yapacağım diye filan bir iddiası varda benim mi haberim yok.

Mesut hoca 1 hafta önce güncellenecek yazdı ve henüz güncellenmedi, hepimiz merak içindeyiz doğal olarak. Ki fon başından beri 1 defa güncelledi, ilk yatırımcıların girişi de 1 ay oldu gibi. Herhangi bir kötü niyet yok burada, ortamı germeye de gerek yok bence Smiley Arkadaşlar da zırt pırt başlığa yazmasınlar ama Cheesy
hero member
Activity: 854
Merit: 500
Bune ya herkes güncelleme güncelleme diye bağırıyor çok güncelleme yapanları da gördük fonlarının başlarına ne geldi diye mesutun her hafta güncelleme yapacağım diye filan bir iddiası varda benim mi haberim yok.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
güncelleme istiyoruz neredesin mesuuut can Cheesy
full member
Activity: 476
Baya baya fon yatırımcıları ayaklanmış

Örgütmüsünüz bu ne şiddet bune celal  Cool
sr. member
Activity: 854
Merit: 256
Artık bir güncelleme gelirse iyi gazımızı alır bence Mesut, şiştik beklemekten Cheesy bir de beklenen kar oranlarını açıklarsa bakmayın keyfimize.. Cheesy
hero member
Activity: 700
Merit: 553
Arkadaşlar azcık sabrdin yahu, güncelleme çok yakında gelecektir. Eli kulağında bence  Smiley

sabır mabır yokkkk, BAM BAM BAM Smiley
sr. member
Activity: 644
Merit: 271
Arkadaşlar azcık sabrdin yahu, güncelleme çok yakında gelecektir. Eli kulağında bence  Smiley
legendary
Activity: 1848
Merit: 1727
Be A Hope
Güncellemeleri heyecanla bekliyoruz Smiley

güncelleme şu şekilde gelecek bence Smiley

herkes ibanını özel mesajla göndersin, %100 yaptık Smiley

BTC-TL cinsinden %20 yükselmiş. Birde Mesut Canın can alıcı çalışmalarını eklersek %20+%40: %60 bekliyoruz Smiley
Stres olmasın şimdi ama Smiley
Pages:
Jump to: