Pages:
Author

Topic: [MesutCan] Hem BTC hem TL bazlı Yeni Fon --> IronFund [ Ana Para Korumalı] - page 15. (Read 24019 times)

hero member
Activity: 714
Merit: 503
www.mesutcandemir.com.tr
6 adet fon için eft yaptım Mesut Bey.

Yatirimci Listesinde güncellemeler yapılmıştır Teşekkürler
sr. member
Activity: 413
Merit: 250
6 adet fon için eft yaptım Mesut Bey.
hero member
www.mesutcandemir.com.tr
Tahminimdende çok talep oldu.Bu kadar yüklü miktar yatırıldığı için güvenilirliğiniz onaylanmış bi bakıma.

Son yatırımcıların ödediği miktarın dekontunu paylaşmanız mümkün mü ?

Önemli meblağlar var yatıran kişilerin bilgilerini buzlayarak dekont paylaşırsanız sevinirim.

Merhabalar fonda yatirimci listesinde isimler bellidir , Bu kişilere ulaşarak dekontları onlardan kendiniz alabilirsiniz .Fon da benim bu bilgileri paylaşmam mümkün değil

Şimdi fonun en büyük yaırımcısı olarka bende birkaç kelam edeyim.

Forumu takip eden arkadaşlar bilirlerki, her fona büyük küçük yatırım yapmaya çalışıyorum,

Neden mi bu fona en büyük yatırımı yaptım ?

Çünkü fon yöneticisi anonim değil, adı sanı yeri yurdu belli,lüleburgazda inşaat sektörüyle uğraşıyor,ödemeyi anonim olarak btc wallettan değil direkt dekontla adına gönderiyorum.

Yarın öbür gün ters bir durum olduğu zaman karşımda muhattabım var, giderim çayını içerim konuşuruz.

Fon yöneticisi forumda aktif ve şimdiye kadar sıfır olumsuzluk ile (burası ve r10 a baktım) işlem yapan birisi, ki gerek mevcut geçmişi, gerekse yaptığı iş bakımından, 50 ye 100 ye tenezzül edecek bir arkadaş olduğunu düşünmüyorum o yüzden gönül rahatlığıyla yatırımımı yaptım.

Bilgilerinize

Teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için ,sayenizde Fonlarımız sürekli en yüksek yatırım miktarlarına ulaşıyor, Anonim olmamak ticarette en büyük yardımcımız, Fona yatırım yapan arkadaşları Luleburgaza yolları düşerse çayımızı kahvemizi içmek için beklerim kapımız her zaman açık gelmeden önce pm den bilgi verebilirler
hero member
Activity: 700
Merit: 553
Şimdi fonun en büyük yaırımcısı olarka bende birkaç kelam edeyim.

Forumu takip eden arkadaşlar bilirlerki, her fona büyük küçük yatırım yapmaya çalışıyorum,

Neden mi bu fona en büyük yatırımı yaptım ?

Çünkü fon yöneticisi anonim değil, adı sanı yeri yurdu belli,lüleburgazda inşaat sektörüyle uğraşıyor,ödemeyi anonim olarak btc wallettan değil direkt dekontla adına gönderiyorum.

Yarın öbür gün ters bir durum olduğu zaman karşımda muhattabım var, giderim çayını içerim konuşuruz.

Fon yöneticisi forumda aktif ve şimdiye kadar sıfır olumsuzluk ile (burası ve r10 a baktım) işlem yapan birisi, ki gerek mevcut geçmişi, gerekse yaptığı iş bakımından, 50 ye 100 ye tenezzül edecek bir arkadaş olduğunu düşünmüyorum o yüzden gönül rahatlığıyla yatırımımı yaptım.

Bilgilerinize

full member
Activity: 476
Merit: 100
Tahminimdende çok talep oldu.Bu kadar yüklü miktar yatırıldığı için güvenilirliğiniz onaylanmış bi bakıma.

Son yatırımcıların ödediği miktarın dekontunu paylaşmanız mümkün mü ?

Önemli meblağlar var yatıran kişilerin bilgilerini buzlayarak dekont paylaşırsanız sevinirim.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
selamlar 50 fon karşılıgı 1 btc yolladım .

txid :      0ca83f138190ce1da6bf94ed85215b59351d8f81231e92022e347d0a707aad9e

Geri ödeme Adresim : 1CMXfE95KF8CwpVdWeCbhib2X3HhQy7AUg

teşekkürler.emeğinize sağlık.
hero member
www.mesutcandemir.com.tr
Fon için belirli bir zaman varmı acaba ona göre bir kaç gün içerisinde fona katılmayı düşünüyorum? Her an istediğimiz gibi katılabiliyormuyuz yoksa.?

Fona her istediğiniz zaman geçerli olan fiyat ile katılabilirsiniz. Ay başına kadar fiyat sabit yani bir kaç gün sonra fiyat değişiklikleri olduğu zaman fona girişte bir miktar kar kaybınız olabilir
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Fon için belirli bir zaman varmı acaba ona göre bir kaç gün içerisinde fona katılmayı düşünüyorum? Her an istediğimiz gibi katılabiliyormuyuz yoksa.?
hero member
www.mesutcandemir.com.tr
Mesutcan hocam, oncekine ek olarak 35 pay daha eft gectim. Bilginize. Hepimize bol kazanclar.

Gerekli düzenleme yapılmıştır, açıklama kısmına forumda ki kullanıcı adınızı yazdığınızda benim için kimin gönderdiğini çıkarmak daha kolay olur,
hero member
sr. member
Activity: 910
Merit: 255
Mesutcan hocam, oncekine ek olarak 35 pay daha eft gectim. Bilginize. Hepimize bol kazanclar.
hero member
www.mesutcandemir.com.tr

Teşekkürler hocam.Kar marjı %100 olmadan fon sonlanmayacak galiba.Ne kadar sürede bu hedefe ulaşılacak.

Birde diyelim para lazım oldu 2 ay sonra fondan çıkmak istesek ana para+ 2 aylık kar miktarını alabiyormuyuz

Bildiğim kadarıyla fonun o anki değeri üzerinden payınızı satıp çıkabiliyorsunuz. Yani sorunuzun cevabı evet oluyor bu durumda. (Tabii bu fon için bir erken çıkma kesintisi gibi bir durum varsa bilemiyorum) Ki geçen fon 2 ayı bile bulmadan yüzde 100'e ulaşmış Smiley

Fon cevabı verilmiş herhangi bir kesinti olmadan çıkabilirsiniz istediğiniz zaman
sr. member
Activity: 413
Merit: 250
4 adet fon karşılığını banka hesabınıza eft yaptım. kolay gelsin.
sr. member
Activity: 523
Merit: 285

Teşekkürler hocam.Kar marjı %100 olmadan fon sonlanmayacak galiba.Ne kadar sürede bu hedefe ulaşılacak.

Birde diyelim para lazım oldu 2 ay sonra fondan çıkmak istesek ana para+ 2 aylık kar miktarını alabiyormuyuz

Bildiğim kadarıyla fonun o anki değeri üzerinden payınızı satıp çıkabiliyorsunuz. Yani sorunuzun cevabı evet oluyor bu durumda. (Tabii bu fon için bir erken çıkma kesintisi gibi bir durum varsa bilemiyorum) Ki geçen fon 2 ayı bile bulmadan yüzde 100'e ulaşmış Smiley
full member

29 fon karşılığı 2030TL hesabınıza gönderilmiştir.

Fon kaydınızı aldım havale işlemi tamamdır Yatirimci listesini kısa süre içerisinde guncelleyecegim

Hocam 0.37984262 btc ye kaç fon alabilirim

Ek olarak poloniex.com üzerinden gönderdim linki bulamadım aşağı yukarı 0.37974260 btc göndermiş olması lazım.Preev.com a göre 1332.61tl gönderdim . Benide ekleyin lütfen.Teşekkürler

Gelen btc miktarına göre 19 adet Fon kaydınızı aldım
Yatirimci listesini guncelledigimde kendinizi görebilirsiniz

hero member
www.mesutcandemir.com.tr

Fon kaydınızı aldım havale işlemi tamamdır Yatirimci listesini kısa süre içerisinde guncelleyecegim

Ek olarak poloniex.com üzerinden gönderdim linki bulamadım aşağı yukarı 0.37974260 btc göndermiş olması lazım.Preev.com a göre 1332.61tl gönderdim . Benide ekleyin lütfen.Teşekkürler

Gelen btc miktarına göre 19 adet Fon kaydınızı aldım
Yatirimci listesini guncelledigimde kendinizi görebilirsiniz
full member

newbie
Activity: 43
Merit: 0
hero member
Desteğe devam 200 pay faha ekleyelim dicem ama zaten eklemişsiniz Smiley
sr. member
Activity: 523
Merit: 285
Toplamda 140 pay'a tamamladım.
Havale olarak gönderdim üstat.

Başarılar.

Teşekkürler sizin de gönderiminizle beraber Fonun yaklaşık değeri 42.000 TL ye yaklaştı
Hepimiz için başarılı bir fon olması dileğimle

Yanlış anlamazsanız, 42 bin'den beklenen kar 42 bin TL ve size bu durumda 4200 TL düşüyor yüzde 10 hesabına göre. Anapara koruması verip üstüne böyle ciddi bir fonu yönetip karının sadece yüzde 10'unu almak az değil mi? Böyle durumlarda en iyimser rakam 30'a 70 oluyor.

Fonlamada ki %10 luk kar dediğiniz gibi 4200 TL ye denk geliyor ,Profesyonel Bankaların oluşturduğu fonlarda da Fon yöneticilerinin Karları da %10 şeklinde

Ana Para Koruması vermek basit çünkü zaten risksiz işlemler yapmaya çalışıyorum,Fon miktarı ne kadar yüksek olursa o kadar riski az olan işlemler oluyor

%10 yerine %30 da olabilir ama şuan bu fon için öngördüğüm rakam bu, kendi kazancımı hiç almamayı tercih etmedim en azından ufakta olsa bir kar elde ediyorum internet masrafı telefon faturası gibi masrafları karşılamak adına fonda ki kazancımı kullanacağım

Başka sorum yok hakim bey... Smiley
Pages:
Jump to: