Pages:
Author

Topic: Metode pasivne zarade - opcije i testiranje istih - page 4. (Read 2196 times)

legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
Znam da su marže u dućanima jako velike jer ako mogu napraviti popust od 40% i još zaraditi, sigurno Karla mora biti ogromna.

Ne ide Lidl ugovarat s njima, idu oni ugovarat s Lidlom.


40% na trgovinu je nemoguce u uslovima konkurencije, a kad Lidl/bilo-ko-drugi da popust 40% svesno ide u minus na tom artiklu, da bi ti usao u radnju, a onda ces vec kupiti i ostale proizvode, i trgovina ce ostati u plusu Smiley
mali off-topic - ne znam da li ste primetili, ali jedino u Lidlu je pekara na ulazu u objekat, inace do peciva moras proci ceo objekat, sto te naravno navede da kupis jos nesto Smiley, a Lidl strategija je da ne odvodi mirise iz pekare, pa kad osetis miris pecenog peciva - kupis jos nesto Smiley

s ovim drugim se slazem, ali ne znam koliko oni to uopste mogu ugovarati sa Lidl-om, Lidl ne bi ni primao njihove kartice da ih ne podrzava Visa ili Master
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202

Hm... Ovo nije u redu. Ako sam ja pristao zaključati tokene u vrijednosti $280 (otprilike je toliko koštalo 50 MCO kad sam nedavno kupio), onda ne bi to smjeli mijenjati. Nema šanse da zaključam CRO tokena u vrijednosti $800 da bi mogao imati cashback od 2% i to na meni nejasan način koji samo dodatno povećava inflaciju tokena. Na taj način samo će se rušiti cijena tokena. Osim toga, to znači da je u taj cashback ograničen dok postoji supply CRO tokena. Što će biti kad se podijele svi CRO tokenu? Sad mi je malo krivo što sam zaključao tokene za crvenu karticu. Mogao sam uzeti besplatnu samo kao jednostavniji način izlaska u fiat.

Nakon jutrošnjeg AMA eventa, puno stvari je jasnije, i izgleda da su zbilja nepromišljeno uletjeli u "glupost". A opet lijepo je vidjeti da su prepoznali problem, osluškivali feedback i vratili "cijene" kartica u normalu.
"Cijene" možete pogledati na sljedećem linku: https://crypto.com/en/cards.html
Primjerice 2% CashBack kartica sad traži oko 1000CRO što je trenutno oko 160USD...
S tim su bar riješili jedan veliki dio potencijalnih pitanja i budućnosti. Ostaje jedino da se vidi što imaju na umu sa CRO tokenom. Nadajmo se najboljem.


Nije loše kad priznaju pogrešku, ali bolje bi bilo kad bi se kod ovakvih promjena prvo 100 puta promislilo i tek onda objavilo promjene. Ali ajde, sad mi je već OK jer mogu prodati dio tokena, a ipak ostati na 2% cashback-a.

A jel ima kakvih informacija o tome što CRO ima limited supply? Što kad se svi tokeni podijele? Kako će onda raditi cashback?
member
Activity: 301
Merit: 31

Hm... Ovo nije u redu. Ako sam ja pristao zaključati tokene u vrijednosti $280 (otprilike je toliko koštalo 50 MCO kad sam nedavno kupio), onda ne bi to smjeli mijenjati. Nema šanse da zaključam CRO tokena u vrijednosti $800 da bi mogao imati cashback od 2% i to na meni nejasan način koji samo dodatno povećava inflaciju tokena. Na taj način samo će se rušiti cijena tokena. Osim toga, to znači da je u taj cashback ograničen dok postoji supply CRO tokena. Što će biti kad se podijele svi CRO tokenu? Sad mi je malo krivo što sam zaključao tokene za crvenu karticu. Mogao sam uzeti besplatnu samo kao jednostavniji način izlaska u fiat.

Nakon jutrošnjeg AMA eventa, puno stvari je jasnije, i izgleda da su zbilja nepromišljeno uletjeli u "glupost". A opet lijepo je vidjeti da su prepoznali problem, osluškivali feedback i vratili "cijene" kartica u normalu.
"Cijene" možete pogledati na sljedećem linku: https://crypto.com/en/cards.html
Primjerice 2% CashBack kartica sad traži oko 1000CRO što je trenutno oko 160USD...
S tim su bar riješili jedan veliki dio potencijalnih pitanja i budućnosti. Ostaje jedino da se vidi što imaju na umu sa CRO tokenom. Nadajmo se najboljem.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
- druga stvar je nove "cijene" kartica, prije je 2%CB kartica bila oko 205USD (vrijednost zaključanih MCOa), sad je (5000CRO) znači 850USD. Isto tako i sve ostale kartice. Postojeći vlasnici kartica sad imaju "vrijedniju" karticu, ali izgleda (još nema službene informacije) samo dok traje "zaključani" period (180 dana). Nakon toga, da bi se zadržali postojeći benefiti, trebat će tokene "zaključati" po novim cijenama.

Hm... Ovo nije u redu. Ako sam ja pristao zaključati tokene u vrijednosti $280 (otprilike je toliko koštalo 50 MCO kad sam nedavno kupio), onda ne bi to smjeli mijenjati. Nema šanse da zaključam CRO tokena u vrijednosti $800 da bi mogao imati cashback od 2% i to na meni nejasan način koji samo dodatno povećava inflaciju tokena. Na taj način samo će se rušiti cijena tokena. Osim toga, to znači da je u taj cashback ograničen dok postoji supply CRO tokena. Što će biti kad se podijele svi CRO tokenu? Sad mi je malo krivo što sam zaključao tokene za crvenu karticu. Mogao sam uzeti besplatnu samo kao jednostavniji način izlaska u fiat.
member
Activity: 301
Merit: 31
Glede cashbacka, mislim da je negdje Crypto.com (CDC) naznačio da je to sve njihova akcija, i da nema veze sa trgovcem. Za Netflix to sigurno piše. Promovirju karticu.
Iskreno, moram priznati da su me malo razočarali ovakvim nenjavljenim "swapom". I gledajući po netu dosta je sličnih razmišljanja.
Vjerujem da postoje neki jaki razlozi za ovakav korak, i da znaju što rade. No sutra je AMA session sa CEOom pa će se sve razjasniti.
Više je potencijalnih pitanja:
- CRO token je zamišljen kao "inflatory" jer se na burzi može "oročiti" za 20% P.A. Trenutno je na 0.17 (svome ATH). MCO je (možda i vještački) držan već dugo oko 4.1USD.
Swap tokena se može napraviti po fiksnom povlaštenom tečaju (sa bonusom) oko 33CRO za 1MCO. Što je trenutno super. No što ako sutra CRO padne 50%? CRO token je drugačiji u odnosu na MCO, trenutno je samo 18% tokena u opticaju, ostalo sve drži CDC. Zamislimo da je netko "zaključao" 500MCOa za Indigo karticu (3%CB), koje je recimo platio po 4.5USD. To će sad biti zamjenjeno po fixnom povlaštenom tečjau za CRO. Opet, trenutno izgleda odlično. Ali ako znamo da je CRO u zadnjih mjesec dana porastao skoro 100%, pitanje je.
- druga stvar je nove "cijene" kartica, prije je 2%CB kartica bila oko 205USD (vrijednost zaključanih MCOa), sad je (5000CRO) znači 850USD. Isto tako i sve ostale kartice. Postojeći vlasnici kartica sad imaju "vrijedniju" karticu, ali izgleda (još nema službene informacije) samo dok traje "zaključani" period (180 dana). Nakon toga, da bi se zadržali postojeći benefiti, trebat će tokene "zaključati" po novim cijenama.
- upitno je koliko će pristizati novih članova uz ovakve uvjete, i pitanje je zašto bi onda ljudi i dalje uzimali CRO tokene na ovoj razini, a i bit će veća ponuda CRO tokena (jer se cashback sad isplaćuje u CRO).
Nadam se da ekipa koja vodi CDC ima širu sliku i viziju, jer jedan izuzetno pozitivan i jedinstven projekt ne zaslužuje nikakva neodgovorena pitanja i dubioze.

Da ne bude sve "crno", cashback i dalje radi odlično, a za ove premijske partnere (gdje je 10%) to je ograničeno na 50USD mjesčeno...toliko maksimalno možete dobiti iz programa 10%. Standardni "cashback", 2,3,4,5% je neograničen (trenutno).
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Pa cashback ti ide najcesce iz same prodaje. Naime, svaki card vendor ili stavec uzima od prodaje fee. Mi neznamo kolko je to, to se dogovara izmedju Lidla i Crypto.com. I onda oni od tih X% fee.a, tebi daju dio.
E sad, 10% cashback je mozda samo dogovorena marketinska strategija, jer Lidl s tim "placa" reklamu i dodovi korisnike njihovih kartica u svoj ducan.

Nemojmo zaboravit, marže u ducanima su jako dobre, i ako je nesto sto kupis 10 kuna, sigurno 4 kune od toga idu ducanu

Stvarno misliš da Crypto.com ugovara takve dealove s dućanima kao što su Lidl, Kaufland i slični? Ja nekako nisam baš siguran... Znam da su marže u dućanima jako velike jer ako mogu napraviti popust od 40% i još zaraditi, sigurno Karla mora biti ogromna. Ali nekako mi je nevjerojatno da Lidl/Kaufland ide ugovarati tako nešto s tamo nekom njima nepoznatom crypto kartičarskom firmom. Nije nemoguće ali nisam baš siguran.

Ne ide Lidl ugovarat s njima, idu oni ugovarat s Lidlom.
Dobar dan dobar dan, mi imamo Visa karticu, i htjeli bi s vama sklopiti deal. Vi nam odobrite 10% povrata novca, a mi vama dovedemo kupce.

Dovoljan ti je 1% conversion rate da se oboma isplati
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
Pa cashback ti ide najcesce iz same prodaje. Naime, svaki card vendor ili stavec uzima od prodaje fee. Mi neznamo kolko je to, to se dogovara izmedju Lidla i Crypto.com. I onda oni od tih X% fee.a, tebi daju dio.
E sad, 10% cashback je mozda samo dogovorena marketinska strategija, jer Lidl s tim "placa" reklamu i dodovi korisnike njihovih kartica u svoj ducan.

Nemojmo zaboravit, marže u ducanima su jako dobre, i ako je nesto sto kupis 10 kuna, sigurno 4 kune od toga idu ducanu

Stvarno misliš da Crypto.com ugovara takve dealove s dućanima kao što su Lidl, Kaufland i slični? Ja nekako nisam baš siguran... Znam da su marže u dućanima jako velike jer ako mogu napraviti popust od 40% i još zaraditi, sigurno Karla mora biti ogromna. Ali nekako mi je nevjerojatno da Lidl/Kaufland ide ugovarati tako nešto s tamo nekom njima nepoznatom crypto kartičarskom firmom. Nije nemoguće ali nisam baš siguran.
legendary
Activity: 2212
Merit: 7064
Cashback 15%
Ne znam da li ste čuli za exodus wallet, ali oni sad imaju nekoliko stvari za zaradu.
Ugradili su compound defi earn interest unutar walleta za dai a za aktivno gubljenje ili zaradu novca sad imaju neki sportx betting.
Ne bi ja na exodusu držao puno coina jer nije open source, ali za igranje nije loše Smiley
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Pa cashback ti ide najcesce iz same prodaje. Naime, svaki card vendor ili stavec uzima od prodaje fee. Mi neznamo kolko je to, to se dogovara izmedju Lidla i Crypto.com. I onda oni od tih X% fee.a, tebi daju dio.
E sad, 10% cashback je mozda samo dogovorena marketinska strategija, jer Lidl s tim "placa" reklamu i dodovi korisnike njihovih kartica u svoj ducan.

Nemojmo zaboravit, marže u ducanima su jako dobre, i ako je nesto sto kupis 10 kuna, sigurno 4 kune od toga idu ducanu
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
P.S: Upravo sam napravio swap. Dobije se 20% bonusa ako se naprvi u 8. mjesecu

Meni nešto "smrdi" kod tog Crypto.com... prvo ti daju free lovu u obliku cashback-a, sad daju 20% više CRO tokena ako se swap odradi u kolovozu... Otkud sva ta besplatna lova? Konkretno zanima me otkud ovih 2% (trenutno dok traje akcija čak i 10%) cashback-a. Znači ako ja u Lidlu ili Kauflandu do kraja rujna potrošim 100.000 kuna, Crypto.com mi vrsti 10.000 kn u obliku CRO tokena? Odakle? Ako ih stalno mintaju, onda cijena nikad neće otići previše gore. A ako imaju neki supply otkuda to uzimaju, kad-tad će i to presušiti. Što onda?

i meni je to sumnjivo, a kad uzmes u obzir da je MCO otisao jutros 30% samo zbog toga sto mozes dobiti 20% kad ga zamenis u CRO, sve mi deluje blago sumnjivo, opet za sada ne mogu reci da je scam, mozda je to samo marketing u startu
ali, potpuno se slazem da mi je nejasan izvor tog novca/tokena

Ne kažem ni ja da je prevara. Samo kažem da mi smrdi jer ne znam otkuda taj ekstra novac dolazi. Još mi je za ovih 20% ekstra CRO tokena jasno jer se točno zna koja je ukupna količina koliko će se swapati. Ali nije mi jasno otkuda tokenu za cashback (bilo 2%, bilo 10%, nebitno) ako nitko ne zna koliko će korisnici potrošiti.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
P.S: Upravo sam napravio swap. Dobije se 20% bonusa ako se naprvi u 8. mjesecu

Meni nešto "smrdi" kod tog Crypto.com... prvo ti daju free lovu u obliku cashback-a, sad daju 20% više CRO tokena ako se swap odradi u kolovozu... Otkud sva ta besplatna lova? Konkretno zanima me otkud ovih 2% (trenutno dok traje akcija čak i 10%) cashback-a. Znači ako ja u Lidlu ili Kauflandu do kraja rujna potrošim 100.000 kuna, Crypto.com mi vrsti 10.000 kn u obliku CRO tokena? Odakle? Ako ih stalno mintaju, onda cijena nikad neće otići previše gore. A ako imaju neki supply otkuda to uzimaju, kad-tad će i to presušiti. Što onda?

i meni je to sumnjivo, a kad uzmes u obzir da je MCO otisao jutros 30% samo zbog toga sto mozes dobiti 20% kad ga zamenis u CRO, sve mi deluje blago sumnjivo, opet za sada ne mogu reci da je scam, mozda je to samo marketing u startu
ali, potpuno se slazem da mi je nejasan izvor tog novca/tokena
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
P.S: Upravo sam napravio swap. Dobije se 20% bonusa ako se naprvi u 8. mjesecu

Meni nešto "smrdi" kod tog Crypto.com... prvo ti daju free lovu u obliku cashback-a, sad daju 20% više CRO tokena ako se swap odradi u kolovozu... Otkud sva ta besplatna lova? Konkretno zanima me otkud ovih 2% (trenutno dok traje akcija čak i 10%) cashback-a. Znači ako ja u Lidlu ili Kauflandu do kraja rujna potrošim 100.000 kuna, Crypto.com mi vrsti 10.000 kn u obliku CRO tokena? Odakle? Ako ih stalno mintaju, onda cijena nikad neće otići previše gore. A ako imaju neki supply otkuda to uzimaju, kad-tad će i to presušiti. Što onda?
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
dobio sam mail sledece sadrzine, verovatno i svi drugi korisnici crypto.com menjacnice

In order to maximise the benefits arising from increasing use of blockchain technology, streamline our operations and leverage the advanced capabilities of the Crypto.com Chain, we are implementing the MCO Swap Program.
The process for swapping your MCO, and the terms and conditions that apply to this process, are set out below.
Please read this announcement carefully. Action is required before 2 Nov 2020 at 23:59 UTC, or you will lose the functionality currently associated with your MCO. We will not perform the MCO swap on your behalf and the swap will not happen automatically.[1]


swap nije automatski, ne deluje kao prevara


Sve to lepo fino, no kako da ja swapam MCO koji mi je lockan na 6 mjeseci?

Edit: Evo i odgovora (procitao sam mail do kraja)

Quote
What if my MCO is staked?
You can swap all your staked MCO to CRO. The remaining number of days on your MCO stake will be preserved on the resulting CRO Stake.

Simply follow the Crypto.com App’s on-screen instructions in order to swap your staked MCO.

At the completion of the MCO swap process, your staked MCO will be swapped for staked CRO at the MCO to CRO Swap Rate (see formula above) (the CRO Swapped Amount) in the Crypto.com App. Your staking benefits will remain unchanged and you will continue to enjoy the same benefits as before the swap.

Following the swap, if you are eligible to unstake and choose to unstake your CRO, the CRO Swapped Amount will be returned to your CRO Wallet.

P.S: Upravo sam napravio swap. Dobije se 20% bonusa ako se naprvi u 8. mjesecu
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum
dobio sam mail sledece sadrzine, verovatno i svi drugi korisnici crypto.com menjacnice

In order to maximise the benefits arising from increasing use of blockchain technology, streamline our operations and leverage the advanced capabilities of the Crypto.com Chain, we are implementing the MCO Swap Program.
The process for swapping your MCO, and the terms and conditions that apply to this process, are set out below.
Please read this announcement carefully. Action is required before 2 Nov 2020 at 23:59 UTC, or you will lose the functionality currently associated with your MCO. We will not perform the MCO swap on your behalf and the swap will not happen automatically.[1]


swap nije automatski, ne deluje kao prevara
member
Activity: 301
Merit: 31

koliko sam video na sajtu 1% cashback samo u prvih 90 dana, ili sam nesto pogresno razumeo?
dosta interesantna platforma, jedino sto su mi zivotne navike u nesrazmeri sa potrebnom potrosnjom da bi mi se kartica isplatila, u svakom slucaju, dobro je imati sto vise informacija, za Curve (ili slicnu platformu) nikad ranije nisam cuo

Točno. Nakon 90 dana predlažu da se pređe u Black ili Metal program koji nisu besplatni. Kod Curve kartice treba pripaziti ako je dopunjavate novcem da to bude u tjednu. Vikendom imaju neki dodatni "fee".
Kad sam se susreo sa ovom platformom nisam mogao razumjeti kako je uopće moguće napraviti taj "rollback". No izgleda budući da je relativno malo kartičnih "providera" izgleda da omogućavaju "preknjiženje".
I mislim da od "kartičara" u budućnosti možemo očekivati različite inovacije, jer nametnuli su se kao "nezamjenjiv interface" za plaćanje. Budu se borili da održe svoje pozicije, jer ako zaživi samo jedan ozbiljan crypto provider (možda i Crypto.com (CDC)), i prihvate ga poslovni subjekti (POS), "kartičari" postaju nepotrebni. CDC ima opciju baziranu na blockchainu za dirketno trenutno plaćanje izmedju članova a vjerojatno i prema potencijalnim POS sustavima.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202
~
Ček, ček, ček... U Hrvatskoj si uspio da ti poslodavac isplaćuje plaću na strani IBAN? Kako je to moguće? Jedino što sam o tome saznao je ovaj članak gdje stoji:
~
E sad, u navedenom članku se radi o Revolut računu ali mislim da Crypto.com račun spada također u tekuće račune u digitalnoj instituciji za elektronički novac.
~
Ako sam dobro shvatio, karticu isporučuju u UK i zemlje Europske unije.

kako na svu srecu vise ne radim za RH tvrtku, imam mogucnost biranja uplate place gdje ja god hocu

Crypto.com ima reganu banku, nije digitalna institucija:

Quote
Bank Name: Starling
Address: 3rd floor, 2 Finsbury Avenue, London, EC2M 2PP, GB
Country: GB

Kartice su za EU i UK dozvoljene vec tri mjeseca ako se na varam, a nedavno se i USA otvorila, tako da brijem da je samo nebo granica ovom projektu, ako sve ostane legit

Koliko znam Revolut isto tako ima registriranu banku u Londonu. Mislim da je Lloyd ali nisam siguran. Ali naravno da naši sve tumače kako njima više odgovara jer je cilj da se plaća prima u hrvatskim bankama zbog većih mogućnosti kontrole.
Ali ti ionako nisi uključen u tu priču jer ne radiš u hrvatskoj firmi.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
~
Ček, ček, ček... U Hrvatskoj si uspio da ti poslodavac isplaćuje plaću na strani IBAN? Kako je to moguće? Jedino što sam o tome saznao je ovaj članak gdje stoji:
~
E sad, u navedenom članku se radi o Revolut računu ali mislim da Crypto.com račun spada također u tekuće račune u digitalnoj instituciji za elektronički novac.
~
Ako sam dobro shvatio, karticu isporučuju u UK i zemlje Europske unije.

kako na svu srecu vise ne radim za RH tvrtku, imam mogucnost biranja uplate place gdje ja god hocu

Crypto.com ima reganu banku, nije digitalna institucija:

Quote
Bank Name: Starling
Address: 3rd floor, 2 Finsbury Avenue, London, EC2M 2PP, GB
Country: GB

Kartice su za EU i UK dozvoljene vec tri mjeseca ako se na varam, a nedavno se i USA otvorila, tako da brijem da je samo nebo granica ovom projektu, ako sve ostane legit
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum


To je kao neka dodatna kartica, ali gdje plaćanje ide preko "originalne" kartice? Nisam baš dobro skužio o čemu se radi pa da pitam... Već mi je ionako gužva u novčaniku uz sve kartice koje imam. Crypto.com sam uzeo samo zbog cashback funkcije i punjenja kriptom. A i ne trošim toliko da bi mi se sad dalo zezati s još jednom karticom koju ću baciti kad mi dođe Crypto.com

Možemo to nazvati dodatnom karticom. Znači u naravi, prijavite vaše postojeće kartice koje želite u aplikaciju od Curvea, kad ih verificira sve su dostupne za korištenje preko Curve platforme. Znači prije plaćanja sa Curve carticom jednostavno odaberete karticu na koju želite da ide trošak. I postoji mogućnost kad recimo postavite trošak na RBA Visa, da isti u roku 90 dana prebacite na Revolut, ili bilo koju drugu karticu koju ste prijavili.
Blue verzija kartice je besplatna, i ima 1% cashback . Wink

koliko sam video na sajtu 1% cashback samo u prvih 90 dana, ili sam nesto pogresno razumeo?
dosta interesantna platforma, jedino sto su mi zivotne navike u nesrazmeri sa potrebnom potrosnjom da bi mi se kartica isplatila, u svakom slucaju, dobro je imati sto vise informacija, za Curve (ili slicnu platformu) nikad ranije nisam cuo
member
Activity: 301
Merit: 31


To je kao neka dodatna kartica, ali gdje plaćanje ide preko "originalne" kartice? Nisam baš dobro skužio o čemu se radi pa da pitam... Već mi je ionako gužva u novčaniku uz sve kartice koje imam. Crypto.com sam uzeo samo zbog cashback funkcije i punjenja kriptom. A i ne trošim toliko da bi mi se sad dalo zezati s još jednom karticom koju ću baciti kad mi dođe Crypto.com

Možemo to nazvati dodatnom karticom. Znači u naravi, prijavite vaše postojeće kartice koje želite u aplikaciju od Curvea, kad ih verificira sve su dostupne za korištenje preko Curve platforme. Znači prije plaćanja sa Curve carticom jednostavno odaberete karticu na koju želite da ide trošak. I postoji mogućnost kad recimo postavite trošak na RBA Visa, da isti u roku 90 dana prebacite na Revolut, ili bilo koju drugu karticu koju ste prijavili.
Blue verzija kartice je besplatna, i ima 1% cashback . Wink
legendary
Activity: 2394
Merit: 1202

Ja cekam tu karticu vec preko mjesec dana. Dok ju dobijem, proci ce sve akcije koje postoje Cheesy

Još jednu stvar da podijelim za one kojima kartica još nije stigla ili će im tek stići za mjesec dana, a željeli bi naravno uloviti sve CashBackove.
Postoji agregator Curve.com (kak se reklamiraju jedna kartica za sve). Navodno stiže za 10 dana po narudžbi.
Interesantno je sto Curve ima "rollback" funkciju 90 dana, i u tom roku možete besplatno prebaciti već obavljena plaćanja na drugu karticu (koju ste prijavili u sustav).
Znači preko Curve-a (dok ne dođe CDC) plaćate preko vaše standardne VISA kartice, i kad stigne CDC, uključite je u Curve sustav, napravite "rollback", plaćenih računa na CDC, i "cashback" stiže.
Curve je takodjer zgodan, ako negdje slučajno ne prolazi CDC, prodje u kombinaciji sa Curve.  Wink

To je kao neka dodatna kartica, ali gdje plaćanje ide preko "originalne" kartice? Nisam baš dobro skužio o čemu se radi pa da pitam... Već mi je ionako gužva u novčaniku uz sve kartice koje imam. Crypto.com sam uzeo samo zbog cashback funkcije i punjenja kriptom. A i ne trošim toliko da bi mi se sad dalo zezati s još jednom karticom koju ću baciti kad mi dođe Crypto.com
Pages:
Jump to: