Pages:
Author

Topic: Metode pasivne zarade - opcije i testiranje istih - page 5. (Read 2208 times)

member
Activity: 301
Merit: 31

Ja cekam tu karticu vec preko mjesec dana. Dok ju dobijem, proci ce sve akcije koje postoje Cheesy

Još jednu stvar da podijelim za one kojima kartica još nije stigla ili će im tek stići za mjesec dana, a željeli bi naravno uloviti sve CashBackove.
Postoji agregator Curve.com (kak se reklamiraju jedna kartica za sve). Navodno stiže za 10 dana po narudžbi.
Interesantno je sto Curve ima "rollback" funkciju 90 dana, i u tom roku možete besplatno prebaciti već obavljena plaćanja na drugu karticu (koju ste prijavili u sustav).
Znači preko Curve-a (dok ne dođe CDC) plaćate preko vaše standardne VISA kartice, i kad stigne CDC, uključite je u Curve sustav, napravite "rollback", plaćenih računa na CDC, i "cashback" stiže.
Curve je takodjer zgodan, ako negdje slučajno ne prolazi CDC, prodje u kombinaciji sa Curve.  Wink
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
nisam za to da se multiaccount automatizacijom krene prazniti špina koja kaplje satoshije od pamtivijeka, slažem se sa digger-om po tom pitanju

da se nadovežem na crypto.com račun, ja sam toliko daleko otišao da mi plaća sjeda direkt na taj iban --- win win  Cool

slackovic, dobrodošao u klub  Wink

Ček, ček, ček... U Hrvatskoj si uspio da ti poslodavac isplaćuje plaću na strani IBAN? Kako je to moguće? Jedino što sam o tome saznao je ovaj članak gdje stoji:


Baš sam danas gledao taj Crypto.com ali skupo mi je imati tako puno MCO tokena da bi imao Netflix. Kako sam dobro izračunao, treba stejkati protuvrijednost $2.000 što mi je stvarno puno.

Isprika na dugom postu, no nadam se da sam bar malo pomogao sa informacijama, i ako mogu bilo što pojasniti, tu sam... Wink


gde se moze naci spisak zemalja u kojima je kartica dostupna, nisam uspeo naci na svom account-u, pa pretpostavljam da Srbija nije na listi, ali ako imas link, hvala unapred

Prema ovom postu izgleda da Srbija nije na popisu. Ako sam dobro shvatio, karticu isporučuju u UK i zemlje Europske unije.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1151
Nil Satis Nisi Optimum

Baš sam danas gledao taj Crypto.com ali skupo mi je imati tako puno MCO tokena da bi imao Netflix. Kako sam dobro izračunao, treba stejkati protuvrijednost $2.000 što mi je stvarno puno.

Isprika na dugom postu, no nadam se da sam bar malo pomogao sa informacijama, i ako mogu bilo što pojasniti, tu sam... Wink


gde se moze naci spisak zemalja u kojima je kartica dostupna, nisam uspeo naci na svom account-u, pa pretpostavljam da Srbija nije na listi, ali ako imas link, hvala unapred
hero member
Activity: 565
Merit: 503
Koristim Freebitco.in i automatizirao sam klikanje. Kada mi se skupi reward points koristim i njih. Zaraditi se može cca. 0.00065000 BTC uz 24 satno klikanje 30 dana. Dakle oko 5-6$ mjesečno ovisno o cijeni.

EDIT: Kada bi na taj način mogao koristiti više accounta sa iste mreže bilo bi prilično zanimljivo. Ima li netko ideje?

Mogao si podeliti sa nama metod za automatizaciju freebitco, ko zna mozda se rodi ideja kako multiacc..

Može, nema problema, skinuo sam mouse autoclicker, prvi koji sam googlao. Računalo mi tako i tako radi 24h. I u postavkama sam odabrao koordinate pixela od gumba i stavio na repeat svakih 1h i 20 sec. Jednostavno. Daj sad barem doniraj nešto za pivicu hehe Smiley. Fali mi danas 15 K satoshija.
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
nisam za to da se multiaccount automatizacijom krene prazniti špina koja kaplje satoshije od pamtivijeka, slažem se sa digger-om po tom pitanju

da se nadovežem na crypto.com račun, ja sam toliko daleko otišao da mi plaća sjeda direkt na taj iban --- win win  Cool

slackovic, dobrodošao u klub  Wink

E to sam ja razmisljao napraviti kada je Revolut dosao.
No, ipak je banka banka i placa je placa. Kod Revoluta je uvijek postojala (makar mozda mala) sansa da ti blockaju racun, i da mi tamo placa sjeda, to bi bio problem.
Crypto.com trenutno ne blocka, ali samo je pitanje vremena kada ce neki rus naci neki exploit i pokrenut valove blockanja
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
nisam za to da se multiaccount automatizacijom krene prazniti špina koja kaplje satoshije od pamtivijeka, slažem se sa digger-om po tom pitanju

da se nadovežem na crypto.com račun, ja sam toliko daleko otišao da mi plaća sjeda direkt na taj iban --- win win  Cool

slackovic, dobrodošao u klub  Wink
legendary
Activity: 3248
Merit: 3098
Koristim Freebitco.in i automatizirao sam klikanje. Kada mi se skupi reward points koristim i njih. Zaraditi se može cca. 0.00065000 BTC uz 24 satno klikanje 30 dana. Dakle oko 5-6$ mjesečno ovisno o cijeni.

EDIT: Kada bi na taj način mogao koristiti više accounta sa iste mreže bilo bi prilično zanimljivo. Ima li netko ideje?

Mogao si podeliti sa nama metod za automatizaciju freebitco, ko zna mozda se rodi ideja kako multiacc..
member
Activity: 301
Merit: 31

Uh... A baš sam se ponadao da ću uspjeti iskoristiti ovaj cashback koji imaju za Kaufland i Lidl. A nema veze... Svejedno mi se kartica izgleda puno bolja nego Revolut. Pogotovo jer mogu puniti i fiatom i kriptom. Idem kupiti 50 MCO da stejkam Smiley

Revolut nema konekciju prema crypto svijetu (isključivo simulacija), ovo je puno kompletnija platforma. Imaju zbilja dosta pogodnosti, od besplatnog Netflixa na dalje...a i vraćaju dio potrošenog... Wink

CDC (Crypto.com) je već postao dovoljno velik da izgleda pregovaraju direktno sa "kartičarima", i da će izbjeći vanjske "izdavače" kartica (Wirecard i sl...)
Platforma je zamišljena sa "white label" mogućnostima i izdavaće i partnerske kartice.
Nadam se da ih "kartičari" i bankari neće spriječiti u tome nekim administrativnim potezom. Valjda već imaju dovoljno utakmica "u nogama", da održivo razvijaju sustav.

member
Activity: 301
Merit: 31

Ja cekam tu karticu vec preko mjesec dana. Dok ju dobijem, proci ce sve akcije koje postoje Cheesy

Trenutno akcija traje do 30.9. tak da stigneš  Wink
Prvo je bila do 30.6. pa su produžili za 90 dana, možda opet produže.
legendary
Activity: 2422
Merit: 1207
Puno, puno hvala, no nevezano za referal ova kartica zbilja nudi do sad nepoznate pogodnosti. Što je najbitnije pronašla je način da poveže klasične korisnike kartica i crypto svijet.
Kad me za istu pitao frend koji je uvjeren da je BTC prijevara stoljeća...  Grin
...no 10% cashbacka za Lidl i Kaufland lako "poljulja" uvjerenja  Wink

Ja cekam tu karticu vec preko mjesec dana. Dok ju dobijem, proci ce sve akcije koje postoje Cheesy

Uh... A baš sam se ponadao da ću uspjeti iskoristiti ovaj cashback koji imaju za Kaufland i Lidl. A nema veze... Svejedno mi se kartica izgleda puno bolja nego Revolut. Pogotovo jer mogu puniti i fiatom i kriptom. Idem kupiti 50 MCO da stejkam Smiley
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Puno, puno hvala, no nevezano za referal ova kartica zbilja nudi do sad nepoznate pogodnosti. Što je najbitnije pronašla je način da poveže klasične korisnike kartica i crypto svijet.
Kad me za istu pitao frend koji je uvjeren da je BTC prijevara stoljeća...  Grin
...no 10% cashbacka za Lidl i Kaufland lako "poljulja" uvjerenja  Wink

Ja cekam tu karticu vec preko mjesec dana. Dok ju dobijem, proci ce sve akcije koje postoje Cheesy
member
Activity: 301
Merit: 31
~

Isprika na dugom postu, no nadam se da sam bar malo pomogao sa informacijama, i ako mogu bilo što pojasniti, tu sam... Wink


upravo su konstruktivni postovi ono šta čine forum potpunim
kao founder member želim ti čim više referral-a na Crypto.com VISA programu  Wink

Puno, puno hvala, no nevezano za referal ova kartica zbilja nudi do sad nepoznate pogodnosti. Što je najbitnije pronašla je način da poveže klasične korisnike kartica i crypto svijet.
Kad me za istu pitao frend koji je uvjeren da je BTC prijevara stoljeća...  Grin
...no 10% cashbacka za Lidl i Kaufland lako "poljulja" uvjerenja  Wink
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Ne radim dropshipping jer ima vise posla. Radim samo affiliate i uzimam postotak od prodaje, 15-65%, ovako visok postotak je moguc kad se radi o digitalnim proizvodima. Ovo je jedan affiliate sa kojim radim od 2015. Da bi radio sa njima, nisam morao uplatiti niti centa, a i opce je poznata stvar da sve stranice koje traze neki pocetni ulog kad tad postanu scam poput mozda najveceg scama One coina  Roll Eyes



Pa super, ako je to tako laka i jednostavna zarada, napravi neku temu i opisi sto i kako radis, da i drugi mogu nesto nauciti / olaksati si zivot.

Iskreno ja sam radio affiliate marketing i dropshipping jos od rane 2012 kad je bio boom onih kineskih shopova tipa dx.com, banggood i gearbest, i zarada nije bila losa, ali u konacnici mi se nije dalo, pa sam se okrenuo necemu laksem.

Koristim Freebitco.in i automatizirao sam klikanje. Kada mi se skupi reward points koristim i njih. Zaraditi se može cca. 0.00065000 BTC uz 24 satno klikanje 30 dana. Dakle oko 5-6$ mjesečno ovisno o cijeni.

EDIT: Kada bi na taj način mogao koristiti više accounta sa iste mreže bilo bi prilično zanimljivo. Ima li netko ideje?

Može se. Treba ti linux mašina i neki vpn sa CLI. Samo stavis da ti svaki put connecta neki drugi vpn prije klikanja, i mozes simulirati stotine konekcija. No, mislim da to nije fair game, i obicno zbog takvih exploita fauceti propadaju, a to ne zelim.
hero member
Activity: 1652
Merit: 583
xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol
~

Isprika na dugom postu, no nadam se da sam bar malo pomogao sa informacijama, i ako mogu bilo što pojasniti, tu sam... Wink


upravo su konstruktivni postovi ono šta čine forum potpunim
kao founder member želim ti čim više referral-a na Crypto.com VISA programu  Wink
hero member
Activity: 565
Merit: 503
Koristim Freebitco.in i automatizirao sam klikanje. Kada mi se skupi reward points koristim i njih. Zaraditi se može cca. 0.00065000 BTC uz 24 satno klikanje 30 dana. Dakle oko 5-6$ mjesečno ovisno o cijeni.

EDIT: Kada bi na taj način mogao koristiti više accounta sa iste mreže bilo bi prilično zanimljivo. Ima li netko ideje?
jr. member
Activity: 212
Merit: 6
Ne radim dropshipping jer ima vise posla. Radim samo affiliate i uzimam postotak od prodaje, 15-65%, ovako visok postotak je moguc kad se radi o digitalnim proizvodima. Ovo je jedan affiliate sa kojim radim od 2015. Da bi radio sa njima, nisam morao uplatiti niti centa, a i opce je poznata stvar da sve stranice koje traze neki pocetni ulog kad tad postanu scam poput mozda najveceg scama One coina  Roll Eyes

member
Activity: 301
Merit: 31

Nebi se slozio jer si neki program koristio par godina pa si u plusu XXXX % ili imas neki drugi razlog?

Drop shipping ili neka od varijanti koje spominješ mogu donijeti zaradu, naravno, no ne bih potcjenio niti druge mogućnosti.
Primjerice, preko 4 godine sam u P2P lendingu, i za sad funkcionira. Generalno oko 10% godišnje (ako ideš konzervativno). Rizik naravno postoji, ali gdje danas nema rizika. Corona je bila veliki izazov (moratorijum na povrate), ali stanje se stabiliziralo. Znači plus je skomnih XX% ali ipak plus.
Takodjer na eToro već 2 godine imam Copytrading račun, i tu je isto skrominh XX% godišnje. 
A da li si ti sa dropshippingom (ili nekom varijantom) u XXXX% plusu?
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...

Nebi se slozio jer si neki program koristio par godina pa si u plusu XXXX % ili imas neki drugi razlog?

Niti jedan nisam koristio duze od 3 mjeseca. A rezultati svakog su ti navedeni u OP, i pozitivni i negativni.
jr. member
Activity: 212
Merit: 6
Pasivne zarade postoje, ali ne u ovom obliku. Ovo sve je MLM, pitamide i tak to. Dok je ovima na vrhu dosta love, svi ostali ostaju bez love. Prije 10+ godina sam krenuo sa takvim shemama i sve do jedne su nakon nekog vremena propale. Ako hocete pasivnu zaradu, nadite na npr. Amazonu neki proizvod koji nema google oglasa, sklepajte sajt za par dolara, oglasavajte ga preko google ads, ostvarite pozitivan ROI i na taj nacin mozete zaradivati godinama.

Ne bi se bas slozio s tobom.
Iako neke od ovih opcija imaju takve mogučnosti, te mogučnosti su potpuno nebitne da bi imao pasivni prihod.
Na svim ovim opcijama koje sam opisao u OP, ja nisam niciji referral, niti je itko moj. (za realt.co imam 3 referala, no dobijem proviziiju samo kad kupe nesto preko sajta, sto jos nitko nije)

Nebi se slozio jer si neki program koristio par godina pa si u plusu XXXX % ili imas neki drugi razlog?
hero member
Activity: 1974
Merit: 756
To boldly go where no rabbit has gone before...
Pasivne zarade postoje, ali ne u ovom obliku. Ovo sve je MLM, pitamide i tak to. Dok je ovima na vrhu dosta love, svi ostali ostaju bez love. Prije 10+ godina sam krenuo sa takvim shemama i sve do jedne su nakon nekog vremena propale. Ako hocete pasivnu zaradu, nadite na npr. Amazonu neki proizvod koji nema google oglasa, sklepajte sajt za par dolara, oglasavajte ga preko google ads, ostvarite pozitivan ROI i na taj nacin mozete zaradivati godinama.

Ne bi se bas slozio s tobom.
Iako neke od ovih opcija imaju takve mogučnosti, te mogučnosti su potpuno nebitne da bi imao pasivni prihod.
Na svim ovim opcijama koje sam opisao u OP, ja nisam niciji referral, niti je itko moj. (za realt.co imam 3 referala, no dobijem proviziiju samo kad kupe nesto preko sajta, sto jos nitko nije)
Pages:
Jump to: