Pages:
Author

Topic: Mining Yatırım Fonu - page 4. (Read 3979 times)

legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
December 07, 2017, 12:40:12 PM
Nicehash in hacklenmesinden dolayı bir miktar bitcoinlerimize erişemiyoruz (17 kasım ve sonrasındaki kazançlarımıza) nicehash olayı çözülene kadar diğer poollarda kazmaya devam edeceğiz ancak günlük olarak kazançları hesaplamaya bir süre ara veriyoruz nicehash den en kötü sonuç çıksa bile bize güvenip yatırım yapan arkadaşların kayıplarını en aza indirmek için çalışacağımıza şüpheniz olmasın.
legendary
November 28, 2017, 05:31:34 AM
Fona katılan arkadaşların izni ile birlikte fon başlangıcından bu güne kadar her gün mhs başına kazanç tablomuzu sizlerle paylaşıyoruz online şekilde her gün güncelleyeceğiz

Link: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1rEDmX6HNVUTMAi5y8IRGyp0zF1__DLFGXZt6FLq5Lqo/edit?usp=sharing
legendary
November 24, 2017, 12:00:34 PM
koinsever bize güvenip taahütlü şekilde yatırım yapmaya devam ettiği için bizde onun daha fazla kâr etmesi için elimizden geleni yapıyoruz bu yüzden boşta güç olduğu için eksi cihazdaki paylarını yeni cihaza geçirdik ve hiçbir kesinti ve ücret almadı böylelikle ilk yatırdığı ücrete oranla %80 daha fazla güce sahip oldu.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
November 24, 2017, 11:39:01 AM
bu cloud mining işinde güzel olan şey şu aslında. arkadaş cihazları fiat olarak aldığı için BTC artış ve düşüşlerinden bağımsız olarak mhs fiyatı değişmiyor. ama biz BTC kazıyoruz. kazanıyoruz. böylece sabit ₺ ile girip BTC olarak geri alabiliyoruz.
legendary
November 15, 2017, 05:16:34 PM
bu fon ilgi çekici ama nedense katılım yapan kişi sayısı çok az gibi. yorumlardan birinde bir arkadaş web sitesi ve kurumsal kimlik konusunda öneride bulunmuştu ve benze iyi bir öneri. benimde ufak bir önerim olacak.
kurmuş olduğunuz farm ve eldeki cihazlar ile ilgili görseller eklerseniz ve gelir gider hesabını burada grafik olarak eklerseniz örnek olarak belki daha çok ilgi çekersiniz. ayrıca bu işi web sitesinde yaparsanız çok daha güzel olur bence. bol kazançlar.

web sitesi konusunda gerekli bilgi ve deneyimim yok o yüzden farmı biraz daha büyüttüğümde profesiyonel yardım alarak güzel tasarımlı bir web sitesi yapmayı düşünüyorum. eldeki cihazları ve günlük gelirleri whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz yeni aldığımız cihazın fotosunu burayada atmıştım geçmiş postlarda mevcut her konuda şeffaf şekilde davranıyoruz bence forumdaki ilgisizliğin nedeni bir çok fonun şuanda kötü durumda yada batmış olmasından dolayı diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
November 15, 2017, 02:04:38 PM
bu fon ilgi çekici ama nedense katılım yapan kişi sayısı çok az gibi. yorumlardan birinde bir arkadaş web sitesi ve kurumsal kimlik konusunda öneride bulunmuştu ve benze iyi bir öneri. benimde ufak bir önerim olacak.
kurmuş olduğunuz farm ve eldeki cihazlar ile ilgili görseller eklerseniz ve gelir gider hesabını burada grafik olarak eklerseniz örnek olarak belki daha çok ilgi çekersiniz. ayrıca bu işi web sitesinde yaparsanız çok daha güzel olur bence. bol kazançlar.
legendary
November 14, 2017, 10:07:23 AM
hocam ben anlayamadım. şimdi elinizde 370 mhs boş yer var ama yatırımcı olmadığı içn çalışıtırılamıyor mu bu makineler ?
yoksa burda bahsedilen yer gerçekten fiziksel bir yer de 370 mhslik cihaz alıp oraya koyabiliriz mi diyorsunuz Smiley
biz newbieler için zor oluyor kusura bakmayın Smiley

elimizdeki cihazlarda boş yer var yani katılımcı alabiliriz katılımcı yok diye cihazlar çalışmıyor değil çalışıyor ama bize çalışıyorlar Smiley
anladım. ne kadar  çok katılımcı olursa kişi paşı düşen pay o kadar azalır o zaman Smiley teşekkürler

pay azalması durumu söz konusu değil zaten cihazlar devreye alındığında mhs olarak bölünüyor ve fiyat belirleniyor atıyorum 300 mhs lik cihazdan siz 30 mhs aldığınızda o cihazdan payınız %10 oluyor isterse o cihazdan başka mhs satılmasa yada geri kalan hepsi satılsa bile sizin o cihazda payınız her zaman %10 yani 30 mhs.
member
Activity: 96
Merit: 10
November 14, 2017, 09:59:22 AM
hocam ben anlayamadım. şimdi elinizde 370 mhs boş yer var ama yatırımcı olmadığı içn çalışıtırılamıyor mu bu makineler ?
yoksa burda bahsedilen yer gerçekten fiziksel bir yer de 370 mhslik cihaz alıp oraya koyabiliriz mi diyorsunuz Smiley

elimizdeki cihazlarda boş yer var yani katılımcı alabiliriz katılımcı yok diye cihazlar çalışmıyor değil çalışıyor ama bize çalışıyorlar Smiley
anladım. ne kadar  çok katılımcı olursa kişi paşı düşen pay o kadar azalır o zaman Smiley teşekkürler
legendary
November 14, 2017, 09:51:47 AM

member
Activity: 96
Merit: 10
November 14, 2017, 08:37:51 AM
hero member
For Rent
November 14, 2017, 07:42:06 AM
Forumda herkesin güvendiği biri fon açtı güzelde gidiyor umarım devam edersiniz böyle. Smiley Kenan hocam gerçekten katılmayı düşünüyordum fonunuza ama maalesef aklımdan çıkmış artık.Umarım yeni fonlarınıza katılma fırsatı bulabilirim.
katılım devam ediyor durmadı ki.
legendary
November 14, 2017, 06:21:58 AM
Forumda herkesin güvendiği biri fon açtı güzelde gidiyor umarım devam edersiniz böyle. Smiley Kenan hocam gerçekten katılmayı düşünüyordum fonunuza ama maalesef aklımdan çıkmış artık.Umarım yeni fonlarınıza katılma fırsatı bulabilirim.

Öncelikle güzel yorumunuz için teşekkür ederim fonumuz açık uçlu yanı elimizdeki cihazlarda hash gücü bitene kadar fondan pay alabilirsiniz günlük gelir ve giderler işlendiği için fona önce girmek sonra girmek bir avantaj yada dezavantaj olmaktan çıkıyor şuanda toplamda 372 mhs boş yerimiz var. her zaman gerçekten mining yapmak isteyen arkadaşları bekleriz Smiley
full member
Activity: 252
Merit: 100
The future is your Genome
November 13, 2017, 07:43:56 PM
hero member
For Rent
November 13, 2017, 06:15:11 AM
bitcoin düştü fon coştu. Smiley sonraki 10k sıçramasına güzel birikim yapıyoruz Smiley
legendary
November 12, 2017, 10:20:34 AM
fon ne durumda hocam. hala 3 kişiyle devam mı? günlük rapor verebilirseniz belkide daha fazla kişinin ilgisini çekecektir.

evet şuan için sadece 2 yatırımcımız var merak eden arkadaşlara öm yolu ile günlük kazançlarımızı iletiyoruz. son 2-3 gündür x13 algoritmasındaki anlık kazançları takip edip ekstra rig kiralayarak kazançlarımızı katlamayı başardık (yaptığımız işlem bir nevi arbitaj) aşağıda son 5 günün kazançlarını paylaşıyorum olayları anlık takip etmek isteyen arkadaşlar varsa whatsapp grubumuzada katılabilirler.

7 KASIM GELİR: 104 satoşhi/mhs            
8 KASIM GELİR: 69 satoşhi/mhs      129 Dime/mhs  +  0,01 Deeponin/mhs      
9 KASIM GELİR: 97 satoşhi/mhs            
10 KASIM GELİR: 321 satoşhi/mhs            
11 KASIM GELİR: 357 satoşhi/mhs            

full member
Activity: 168
Merit: 100
November 12, 2017, 08:13:41 AM
fon ne durumda hocam. hala 3 kişiyle devam mı? günlük rapor verebilirseniz belkide daha fazla kişinin ilgisini çekecektir.
legendary
November 08, 2017, 01:55:03 PM
benim biriken btcler ile taahütsüz mhs alabilir miyim?

Tabiki işlemler whatsapp üzerinden onay alınarak gerçekleştirildi. Tablo güncellenip özel mesaj yoluyla ulaştırıldı. Genel olarak deepocean taahütsüz ve parça parça mhs alımları ile bu güne kadar 0,00129277 BTC,  4,785 Artbyte, 114,231 Doge, 5,162 DGB, 0,29 Deeponion ve 3741 dime coin kazandı.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
November 08, 2017, 12:59:41 PM
benim biriken btcler ile taahütsüz mhs alabilir miyim?
legendary
November 02, 2017, 11:35:40 AM
İlginç bir fon olmuş hocam şunu merak ediyorum eğer 300 mhs lik güç 8 ekimde değil de fonun başlangıcından bu yana devrede olsaydı sizin tahmininize göre kazılan koin miktarlarında ne kadarlık bir artış olurdu ? Kusura bakmayın sorduğum soru biraz mantıksız oldu, zorluk seviyesinin oldukça değişken bir  yapısı olduğunu buna bağlı olarak da kazılan koin miktarının değişebildiğini  biliyorum ama ortalama bir hesap yapmaya çalışıyorum. Ya da şöyle de sorabiliriz soruyu : 13 eylülde 2500 tl ödeyerek 100 mhs lik bir güç alan kişinin eline 02.11.2017 itibariyle ortalama kaç btc geçebilirdi ? Ya da 13 eylülden bu güne havuzlardaki durumu ve zorluk seviyelerini de hesaba katarak ve 100 mhs lik güç satın alan kişinin 13 eylülden bu yana btc kazımı yaptığını varsayarsak, elektrik ve bakım giderlerini çıktıktan sonra eline geçecek btc miktarı en az ve en çok kaç btc olabilirdi? Sizin tahminlerinizi soruyorum vereceğiniz rakamların tam olarak gerçek rakamlar olamayabileceğinin farkındayım. Saygılar.

fon kurulduğundan beri kazanılan coin miktarlarının yazılı olduğu excel tablosunu öm olarak gönderdim. İsterseniz cep numaranızı özelden yazarsanız whatsapp grubuna ekleyebilirim.
sr. member
Activity: 359
Merit: 250
November 02, 2017, 04:07:14 AM
İlginç bir fon olmuş hocam şunu merak ediyorum eğer 300 mhs lik güç 8 ekimde değil de fonun başlangıcından bu yana devrede olsaydı sizin tahmininize göre kazılan koin miktarlarında ne kadarlık bir artış olurdu ? Kusura bakmayın sorduğum soru biraz mantıksız oldu, zorluk seviyesinin oldukça değişken bir  yapısı olduğunu buna bağlı olarak da kazılan koin miktarının değişebildiğini  biliyorum ama ortalama bir hesap yapmaya çalışıyorum. Ya da şöyle de sorabiliriz soruyu : 13 eylülde 2500 tl ödeyerek 100 mhs lik bir güç alan kişinin eline 02.11.2017 itibariyle ortalama kaç btc geçebilirdi ? Ya da 13 eylülden bu güne havuzlardaki durumu ve zorluk seviyelerini de hesaba katarak ve 100 mhs lik güç satın alan kişinin 13 eylülden bu yana btc kazımı yaptığını varsayarsak, elektrik ve bakım giderlerini çıktıktan sonra eline geçecek btc miktarı en az ve en çok kaç btc olabilirdi? Sizin tahminlerinizi soruyorum vereceğiniz rakamların tam olarak gerçek rakamlar olamayabileceğinin farkındayım. Saygılar.
Pages:
Jump to: