Pages:
Author

Topic: Mining Yatırım Fonu - page 5. (Read 3979 times)

legendary
Activity: 1036
Merit: 1000
October 25, 2017, 12:58:21 PM
Sizlere genel olarak bu fonu açtığımızdan beri neler yaptık ne kazdık ufak bir rapor vereyim şuanda toplam mine gücümüz x11, x13, x14, x15, quark, qubit algoritmalarında kazım yapabildiğimiz 450 mhs güce sahibiz bu güçle(300 mhs i 8 ekimde devreye alındı) 13 eylülden itibaren yaklaşık: 0,0135 btc, 915 doge, 4.40 ONION ve 60 artbyte'lık brüt mine gelirimiz olmuş. Kazdığımız coinleri paylaşmak için sizleride aramıza bekliyoruz.
legendary
October 24, 2017, 05:26:48 AM
Hocam bende düşünüyorum bu fon olaylarına katılmayı fakat çok fazla bilgim yok ve haliyle güvensizlik durumum var. Biraz daha konunuzu ve yorumları takip edeceğim. Hayırlı işler diliyorum.
bu fondan ziyade cloud mining. fonda tamamen gitme riski var. burada Allah korusun cihazlara sıkıntı gelmedikçe mining hep devam edecek. cloud mining yapan kişi anonim değil bilgileri elimizde olan bir arkadaş. yatırılan paralara bakarsan BTC bazında kilitli değil. yani bugün 11k₺ civarı yatırım alsa. batsa geri ödemeyi yıllar boyu 11k kalacak. cihazları göndererek kapatmayı taahüt ediyor. kimseyi batırmaz bu. fondan daha emin bir yatırım gibi geldi bana. ha getirisi nasıl? faizden iyi en azından bir üretim yapılıyor. direk makinenin bize sağladığı fayda. haram değil. sonuçta bir emek var.

Aslında cloud miningden daha fazlasıyız cihaz olarak iade imkanı sunuyoruz tl ile yatırım kabul ediyoruz ismimiz cismimiz belki aldığımız cihazların fotoğraflarını yatırımcılarla paylaşıp ponzi ile işimiz olmadığını gösteriyoruz kazdığımız polları ve kazançları canlı takip etme imkanını sunuyoruz hiçbir karanlık nokta bırakmadan herşeyi bütün şeffaflığıyla paylaşıyoruz.
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
October 24, 2017, 01:21:40 AM
Hocam bende düşünüyorum bu fon olaylarına katılmayı fakat çok fazla bilgim yok ve haliyle güvensizlik durumum var. Biraz daha konunuzu ve yorumları takip edeceğim. Hayırlı işler diliyorum.
bu fondan ziyade cloud mining. fonda tamamen gitme riski var. burada Allah korusun cihazlara sıkıntı gelmedikçe mining hep devam edecek. cloud mining yapan kişi anonim değil bilgileri elimizde olan bir arkadaş. yatırılan paralara bakarsan BTC bazında kilitli değil. yani bugün 11k₺ civarı yatırım alsa. batsa geri ödemeyi yıllar boyu 11k kalacak. cihazları göndererek kapatmayı taahüt ediyor. kimseyi batırmaz bu. fondan daha emin bir yatırım gibi geldi bana. ha getirisi nasıl? faizden iyi en azından bir üretim yapılıyor. direk makinenin bize sağladığı fayda. haram değil. sonuçta bir emek var.
legendary
October 23, 2017, 04:36:38 PM

Biz hep buradayız herkese kapımız açık her zaman bekleriz Smiley
sr. member
Activity: 420
Merit: 260
October 23, 2017, 02:18:05 PM
legendary
October 21, 2017, 04:32:41 PM
Bugün birim enerji bedelimizin yılbaşına kadar yükselmeyeceğini haber aldık. Bundan dolayı 1 mhs (elektrik+bakım) giderleri: 0,004 TL/gün olarak güncelledik.
legendary
October 20, 2017, 06:59:03 AM
Arkadaşlar 5 kasım'da doğum günüm bu yüzden sizlerden bir hediye almadan sizlere bir hediye vermeyi düşündük bugünden itibaren doğum günüme kadar olan günlerde taahütlü alacağınız mining güçlerine doğum günüme kalan gün kadar indirim kazanacaksınız. Örneğin bugün tarih 20 ekim ve doğum günüme 16 gün var bugün taahütlü alım yaparsanız %16 indirimle alacaksınız yarın indirim %15 e düşecek bu şekilde aldığınız güçlerden kazanç 24 saat içinde hesabınıza yansıyacak. Not: İndirimli alınan güçler takas ve değişim halinde indirimli tutardan hesaplanacaktır.
legendary
October 18, 2017, 06:39:30 AM
Kenanım selamlar,
Benim icerde biriken BTC'leri toplamini hesaplayip mhs olarak 300luk cihaza ekleyebilir misin? 4 mhs yapiyor sanirim. Giderleri de dusebilirsin. Siftahi benden olsun bereketi forumdan. Taahütlü alim tabii ki yine.

İsteğiniz üzere bakiyeniz hash gücüne çevrildi hesaplar ve tutarlar ayrıntılı bir şekilde iletişim bilgilerinize gönderildi. Konu güncellendi.

madencilik açısından hep kötü işlerin gitmesine rağmen koinsever yatırımının 34 günlük kazancı ile hash gücünü %9,09 yükseltmiş oldu. Az ama öz birde reel kazanç için sizleride mining fonumuza bekliyoruz. Smiley
hero member
Activity: 882
Merit: 524
For Rent
October 18, 2017, 06:23:37 AM
Kenanım selamlar,
Benim icerde biriken BTC'leri toplamini hesaplayip mhs olarak 300luk cihaza ekleyebilir misin? 4 mhs yapiyor sanirim. Giderleri de dusebilirsin. Siftahi benden olsun bereketi forumdan. Taahütlü alim tabii ki yine.
legendary
October 17, 2017, 02:17:20 AM
helal olsun güzel proje.

acaba ROI nasıldır veya bunu deneme amaçlı mı düşünmek lazımdır?

herşeyi şeffaf konuşuyoruz şu sıra bildiğiniz üzere mining de kazançlar düştü bizim aldığımız baikal cihazlar ile 5 farklı algoritma kazabildiği için her gün kazanç değişiyor taahütsüz alımlarınızı deneme amacıyla düşünebilirsiniz ama rio onda gerçekten uzun oluyor taahütlü alımlarda ise bir cihazın gücü kadar hash satın aldığınızda cihazın tamamiyle sizin adınıza gönderebilir yada istediğiniz algoritma ve coini kazmanız için istediğiniz poola yönlendirebiliriz yani barındırma hizmetide ve hash gücümüzüde kiraya veriyoruz.
legendary
Activity: 1153
Merit: 1001
Coin-Turk.com
October 16, 2017, 05:18:29 PM
helal olsun güzel proje.

acaba ROI nasıldır veya bunu deneme amaçlı mı düşünmek lazımdır?
legendary
October 14, 2017, 11:58:14 AM
Güzel ve mantıklı bir fon olmuş. Eğer mining gücünüzü x11 bazında arttırmayı düşünürseniz ben de ilgilenebilirim. Bu arada size özel olarak sormak istediğim bir soru var. Cevaplarsanız çok mutlu olurum. Baikal Miner' in ısınma durumu nasıldır? Derece olarak ölçtünüz mü ?
Şuanda boşta gücümüz var yatırım yapabilirsiniz. Manisada ikamet etmekteyim şuanda minerlerin bulunduğu ortam 20-25 derecelerde iken baikal mini miner 45 cube miner ise 49 derecede çalışıyor.

Cevabınız için teşekkür ederim. Boşta ne kadar gücünüz var? Uygun bir rakamsa hepsi için fonunuza dahil olmayı düşünebilirim. Detayları PM olarak da yollayabilirsiniz.

baikal miner 150 mhs cihazda 77 mhs baikal 300 mhs cihazın ise tamamı boşta taahütlü ve taahütsüz olarak fiyatları değişiyor taahütsüz mhs fiyatı 25 tl. 150 lik cihazın taahütlü fiyatı 22,5 tl mhs 300 lük cihazın taahütlü fiyatı ise 12,5 tl ilgilenirseniz iletişim numaramı özel mesaj olarak gönderiyorum oradanda ulaşabilir yada özel mesaj atabilirsiniz iyi akşamlar dilerim.
anu
legendary
Activity: 1218
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
October 14, 2017, 05:02:36 AM
Güzel ve mantıklı bir fon olmuş. Eğer mining gücünüzü x11 bazında arttırmayı düşünürseniz ben de ilgilenebilirim. Bu arada size özel olarak sormak istediğim bir soru var. Cevaplarsanız çok mutlu olurum. Baikal Miner' in ısınma durumu nasıldır? Derece olarak ölçtünüz mü ?
Şuanda boşta gücümüz var yatırım yapabilirsiniz. Manisada ikamet etmekteyim şuanda minerlerin bulunduğu ortam 20-25 derecelerde iken baikal mini miner 45 cube miner ise 49 derecede çalışıyor.

Cevabınız için teşekkür ederim. Boşta ne kadar gücünüz var? Uygun bir rakamsa hepsi için fonunuza dahil olmayı düşünebilirim. Detayları PM olarak da yollayabilirsiniz.
legendary
October 12, 2017, 05:17:45 AM
anu
legendary
Activity: 1218
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
October 12, 2017, 04:01:02 AM
legendary
October 12, 2017, 01:53:28 AM
Basarılar ve iyi calısmalar hocam. Mining olayı hic anlamadıgım bir olay olmasına ragmen altcoinlerden zararımı cıkarıp kacabildigim zaman hedge amaclı kullanılabilecek bir yatırım sekli gibi duruyor. Bu tarz alternatif yatırım imkanı saglayan tum bu isin teknik yonu uzerinde calısan arkadaslara hurmetler ve emege saygı

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim umarım en yakın sürede sizide aramızda görürüz sizin desteklerinizle bu fonun daha hızlı bir şekilde büyüyeceğini düşünüyorum.

Çok mantıklı duruyor, arkadaşında bayağı güvenilir olduğu söyleniyor. Cloud mining zımbırtısından daha iyidir. Aslında bende böyle bir oluşuma katılmayı düşünüyorum ama bakalım şu piyasanın durumuna göre sağdan soldan gelecekleri buraya aktarmak mantıklı olabilir. İyi satışlar diliyorum hocam, duruma göre belki bende aranıza katılabilirim.

Teşekkürler, ne bir anda parayı katlamayı nede yüksek geliri vaad edebiliyoruz ama yaptığımız en iyi iş güven vermek bu işi elimizdeki bütün kartlar açık bir şekilde yatırımcılarla her konuda şeffaf olarak sürdürmek tek hedefimiz. Yatırım yapmasanız daha whatsapp grubumuza katılmak isterseniz numaranızı bana gönderebilirsiniz.
sr. member
Activity: 420
Merit: 260
October 11, 2017, 09:06:17 PM
Çok mantıklı duruyor, arkadaşında bayağı güvenilir olduğu söyleniyor. Cloud mining zımbırtısından daha iyidir. Aslında bende böyle bir oluşuma katılmayı düşünüyorum ama bakalım şu piyasanın durumuna göre sağdan soldan gelecekleri buraya aktarmak mantıklı olabilir. İyi satışlar diliyorum hocam, duruma göre belki bende aranıza katılabilirim.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
October 11, 2017, 07:58:19 PM
Basarılar ve iyi calısmalar hocam. Mining olayı hic anlamadıgım bir olay olmasına ragmen altcoinlerden zararımı cıkarıp kacabildigim zaman hedge amaclı kullanılabilecek bir yatırım sekli gibi duruyor. Bu tarz alternatif yatırım imkanı saglayan tum bu isin teknik yonu uzerinde calısan arkadaslara hurmetler ve emege saygı
legendary
October 11, 2017, 08:48:29 AM
Ben de keyifle izliyorum. Mininge niyet edersem aklımdaki ilk nokta burası.
Başarılar diliyorum.

Her zaman bekleriz sadece hash gücü alıp para kazanmayı beklemek zorundada değilsiniz rigimizin hash gücünü kiralayarak istediğiniz coinide kazabilirsiniz.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
October 11, 2017, 05:27:37 AM
Ben de keyifle izliyorum. Mininge niyet edersem aklımdaki ilk nokta burası.
Başarılar diliyorum.
Pages:
Jump to: