Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 26. (Read 44130 times)

hero member
Activity: 560
Merit: 501
sabit 6 dolar diye bişi yok ya nereden duydunuz. işin mantigina ters bir kere. alim olacak satim olacak arz talep vs o şekilde belirlenir fiyat. ilk ico değeri başka sonrasındaki durum başka arkadaşlar kariştirmayiniz ico değeri ile. ico değeride btc değerinden şuanda zaten 8 dolar civarinda zaten 1 mnx coin.
hero member
Activity: 602
Merit: 500
MNX in cüzdanını nasıl kurabilirim ?

https://minexcoin.com a girin. Aşağıda download minexcoin core desktopa tıklayın. Linux veya windows her neyse sisteminiz seçin. İnen dosyalarda minexcoin-qt var onu kurun.
sr. member
Activity: 406
Merit: 265
MNX in cüzdanını nasıl kurabilirim ?
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
minexcoinin fiyatının sabit kalacagını ilk kez duydum bende
arkadaşlar bu nerede yazıyor yanı 6 dolar çok iyi bir rakam
bountyden 1000 adet alan oldu sırf buradan bıle 20bın tl para kazanmış olur

Sabit kalacağını sanmıyorum keşke öyle bir durum olsa belki Bancor gibi bir duvar vardır başta ama o geçildikten sonra dump yedikçe gerileyebilir.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
minexcoinin fiyatının sabit kalacagını ilk kez duydum bende
arkadaşlar bu nerede yazıyor yanı 6 dolar çok iyi bir rakam
bountyden 1000 adet alan oldu sırf buradan bıle 20bın tl para kazanmış olur
sr. member
Activity: 355
Merit: 250
blockchaintr.net
Arkadaşlar siz bounty ödüllerini alanların hepsinin anında sattığını düşünüyorsanız baya yanılıyorsunuz. Çünkü bounty'e katılanlarında bir çoğu minexcoini bekletip değerlenmesini bekleyecek çünkü birçok kişinin büyük umutları var bu projeden.

Paraya ihtiyacı olmayan herkesin bu MNXleri elde tutacağını düşünüyorum ben de. Şimdiye kadar hangi ICO, bounty gelirini elde tuttuysam fiyatında yükselme gördüm. Bankor biraz üzdü ama o da düzelir Smiley

Minexcoin de iyi güzel ama artık bir exchange'de kendini göstermeli. Bankada şimdiden MNXlerini yıllık parking yapanlar vardır. Gelsin exchange'e bir bakalım neler oluyor Smiley

Bu arada Minexcoin başlığı farklıydı ve hatta 270 sayfaya ulaşmıştı en son. Bence o başlığı bulun Smiley Bu başlık off-topic yolunda ilerliyor...
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
Arkadaşlar siz bounty ödüllerini alanların hepsinin anında sattığını düşünüyorsanız baya yanılıyorsunuz. Çünkü bounty'e katılanlarında bir çoğu minexcoini bekletip değerlenmesini bekleyecek çünkü birçok kişinin büyük umutları var bu projeden.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Arkadaşlar benım bountyler hala panelde duruyor
bir exchange girdimi bu yoksa illa cüzdanlara çekmemizmi gerekiyor

Bir exchange'e henüz girmedi. ICO katılımcılarının çekim isteklerini bitirmemişler. O istekler bittikten sonra ödül programına katılanların coinleri gönderilecekmiş. Manuel yapıldığı için bu çekim emirleri, benim tavsiyem cüzdanınıza çekmeniz. Ki borsaya girdiğinde bir de bu adamların keyfini bekleyerek kanser olmayın.

Bence bir şey olmaz bende panelde tutuyorum bu wallet ne ayak onu anlamadım açıkcası.
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Borsaya girmeden bounty odullerinin dagitilmasini etik bulmuyorum simdi icoya yatirim yapanlar dump yuzunden zarar edecekler boyle is olmamasi gerekiyor
aynen hocam haklısın ama halen daha bir ışık yok belki dağıtmayablirler belki de onları parking durumda bırakırlar. 2018 de belki de açarlar.
öyle yapmaları bence daha mantıklı olur. yatırımcılarda katılımcılarda zarar etmemiş olurlar.
sanırım çoğu kişi cüzdanlara dahi çekmedi coinleri. (bende çekmedim bekleyeceğim.)

test banktaki coinler cüzdana gelmiş borsaya girerse ilk önce onları test etmek için kullanacağım. Wink
Stabil fiyatta tutacakları bir coinden nasıl dumpla zarar etmeyi bekliyorsunuz?
6$ fiyata sürekli alış koyacaklar, piyasadan da mnx'leri faize yatırılması için baskılayacaklar.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Borsaya girmeden bounty odullerinin dagitilmasini etik bulmuyorum simdi icoya yatirim yapanlar dump yuzunden zarar edecekler boyle is olmamasi gerekiyor
aynen hocam haklısın ama halen daha bir ışık yok belki dağıtmayablirler belki de onları parking durumda bırakırlar. 2018 de belki de açarlar.
öyle yapmaları bence daha mantıklı olur. yatırımcılarda katılımcılarda zarar etmemiş olurlar.
sanırım çoğu kişi cüzdanlara dahi çekmedi coinleri. (bende çekmedim bekleyeceğim.)

test banktaki coinler cüzdana gelmiş borsaya girerse ilk önce onları test etmek için kullanacağım. Wink
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
ödemeler yapılmış minexbank pos faizleri acayip bir şekilde düşmüş sanırım önceki test amaçlıydı.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Ha evet gördüm valla hic aklıma gelmezdi o kısımda olabilecegi o kısma bakmamıstım tembelligime denk gelmis hocam Smiley Sagolasın eksik olmaa
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Ya sayın arkadaslar cahilliğime verin valla cok utandım sormaya ama beceremedim. Bu minexcoin core da nasıl cuzdan adresi alacagımı bilemedim ben! Sağına baktım soluna baktım ama generate adress filan seklinde tıklancak bir yer bulamadım.

İlk başta ben de biraz kurcalayıp bulamamıştım normal Smiley File kısmında seçeneklerde receiving addresses kısmına tıklayın çıkan sayfada sağ tarafta adresinizin gözükmesi lazım.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
Ya sayın arkadaslar cahilliğime verin valla cok utandım sormaya ama beceremedim. Bu minexcoin core da nasıl cuzdan adresi alacagımı bilemedim ben! Sağına baktım soluna baktım ama generate adress filan seklinde tıklancak bir yer bulamadım.
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
İco tokenlerinden sonra bountylerinde cüzdana aktarımını yaptılar şimdi hangi borsalara girecek onu beklemek kaldı biraz dump yese de toplasam biraz daha ucuzdan.
hero member
Activity: 560
Merit: 501
ico tokenlerinin dağitimi  yapildi saniyorum benim tokenler gelmiş minexcore'a az önce bildirim geldi fakat bountyler hala beklemede muhtemelen bunlar bittrexe cikacaklar yarin öbür gün o yüzden bountyleri erkenden onaylamamiş olabilirler çünkü bununla ilgili telegram grupta da baskı vardı nerede görülmüş ico ile bountylerin aynı markete girdigi vs diye belki o yüzden bountyleri biraz zaman geçtikten sonra onaylayacaklardir. ama dedigim ico tokenleri yatti şuanda.
member
Activity: 93
Merit: 14
Arkadaşlar benım 6 adet var bounty panelde bunun bırım fıyatı nedır
cuzdan kurup çekmeye değermi dersiniz

daha fiyatı hakkında yorum yapmak çok erken olur fakat 0.002BTC civarında bi rakam verdi geçen developer yabancı forumda ki bence abartı. sen hesapla kimine göre sakız parası kimine göre 5-6 iskender. he çekmeye üşeniyorum ben salla diycek olursan da hesap bilgilerine talibim seve seve alabilirim Cheesy wallet a çekmek radnom un da belirttiği gibi ileri zamanda bi exchange e girdiğinde (İnşallah yarın (ertelenmezse(ertelenir...))) adamların manuel işlem yapmasını uzuuuun uzuuuuun beklemen gerekmez. gerekli olduğu anda çat 3 dakikada çeker bozdurursun MNX ini
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Arkadaşlar benım 6 adet var bounty panelde bunun bırım fıyatı nedır
cuzdan kurup çekmeye değermi dersiniz
sr. member
Activity: 616
Merit: 251
Blockchain Marketing: tokensuite.io
Arkadaşlar benım bountyler hala panelde duruyor
bir exchange girdimi bu yoksa illa cüzdanlara çekmemizmi gerekiyor

Bir exchange'e henüz girmedi. ICO katılımcılarının çekim isteklerini bitirmemişler. O istekler bittikten sonra ödül programına katılanların coinleri gönderilecekmiş. Manuel yapıldığı için bu çekim emirleri, benim tavsiyem cüzdanınıza çekmeniz. Ki borsaya girdiğinde bir de bu adamların keyfini bekleyerek kanser olmayın.
Pages:
Jump to: