Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 28. (Read 44130 times)

legendary
Activity: 952
Merit: 1006
bu aralar çıkan tüm icolar gibi buda bir borsaya girerse ico fiyatının altına alınabilir gibime geliyor.Şu zamanda hiç bir ico kazandırmadı malesef kısa vade için uzun vadede ne olur bilinmez bekleyip göreceğiz.
newbie
Activity: 19
Merit: 0
bende almayı düşünüyorum eğer scam çıkmazsa. borsaya girsin düşecek mi bakalım nasıl tepki verecek.
çünkü uzun vadede güzel bir proje. yatırım yapıp bir iki yıl beklemek en mantıklısı. bekliyoruz yıl sonuna kadar erteleselerde alacağım kafaya koydum. Cheesy
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Halen daha hiç ses yok. Hani cüzdanlarımıza çekebiliyorduk, ne oldu o iş Smiley

Onu bekle, bunu bekle, o geciksin, sinirlerin zıplasın. Günler geçmek bilmesin.

Artık olay buna döndü tüm kampanyalarda sanırım.

Bu arada CPU mining yapıyorum, block buluyor ama hesaba MNX gelmiyor o da ayrı bir durum...

CPU ile nasıl mining yapıyorsunuz. Bende denemek istiyorum. Buradan yada özelden detaylı anlatabilirseniz memnun olurum teşekkürler

Hocam bu linkte detaylı anlatımı mevcut.

https://blog.minecoin.org/here-is-detail-instruction-how-to-mine-7be0d91ef5f0

Cüzdanı PC'ye kurduktan sonra konsole kısmından generate 1 yazman yeterli...

Evet  withdraw seçeneği gelmiş. withdraw dedik ama gelen giden birşey yok. Dünden beri beklemede. Güya 1-2 'sinde işlem tamamdı. Oraya bi link koy çekim için ama gerçekleşmesin çekimler. Eeee ne anladım ozaman ben 1-2 Ağustos diye tarih vermelerinden.

Teşekkür ederim. Bende bir deneyeyim bakalım bir şeyler kazabilecek miyim Cheesy
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
order 76 diye sıraya koydu benim bountydeki minexleri bakalım ne zaman walleta aktarılacak.
Benimki order 143 olarak 3500 yıldır bekliyor...
member
Activity: 194
Merit: 12
Trust me. I'm a holder.
order 76 diye sıraya koydu benim bountydeki minexleri bakalım ne zaman walleta aktarılacak.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Benimkikerde bounty panelde bekliyor hala ben cekmeyecegim cuzdana son asamaya kadar dursunlar bakalim.Birde cuzdan kurmakla falan ugrastirmasalar direk borsaya cekip satsak daha makbul olacak
legendary
ICOdaki mnxi Çarşamba günü çektim, ama bountyden gelen için dün akşam çekim işlemi yaptım, hala "opened" olarak duruyor. Ben bu ICOcuların genelinde şunu anlamıyorum, dünya para topluyorlar ama ekip büyütmeye gelince ceplerinde akrep var. Bilinen kısımda neredeyse milyon dolar toplamışsın, bir de dillendirilen blok satış olayı var, kur ekibini, hızlandır sürecini, coinin değerlensin, proje üretici olarak itibarın artsın, bir sonrakinde insanlara adın yetsin.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277

Bu arada CPU mining yapıyorum, block buluyor ama hesaba MNX gelmiyor o da ayrı bir durum...

CPU ile nasıl mining yapıyorsunuz. Bende denemek istiyorum. Buradan yada özelden detaylı anlatabilirseniz memnun olurum teşekkürler

Hocam bu linkte detaylı anlatımı mevcut.

https://blog.minecoin.org/here-is-detail-instruction-how-to-mine-7be0d91ef5f0

Cüzdanı PC'ye kurduktan sonra konsole kısmından generate 1 yazman yeterli...

Evet  withdraw seçeneği gelmiş. withdraw dedik ama gelen giden birşey yok. Dünden beri beklemede. Güya 1-2 'sinde işlem tamamdı. Oraya bi link koy çekim için ama gerçekleşmesin çekimler. Eeee ne anladım ozaman ben 1-2 Ağustos diye tarih vermelerinden.
sr. member
Activity: 476

sr. member
Activity: 616
Merit: 261

Bounty ve ico panelin e withdraw seçeneği gelmiş kontrol edin isterseniz
sr. member
Activity: 798
Merit: 277

sr. member
cpu madenciliği yapıldığını gördüm ana başlıkta. bununla ilgili bilgisi olan varmı? bir link paylaşmışlar. deneyen varmı aranızda? karlı birşeyse bizde deneyelim Smiley

Ana konusunu inceledim ama herkes pool lardan şikayetci down oluyormuş , block göndermiyormus , ödeme gelmiyormuş gibi sıkıntıları gördüm vazgeçtim. CPU madenciliği halihazırda zaten karlı değil artık. Kaldı ki GPU madencilik bile sorgulanıyor. Zorluklar çok arttı daha güçlü cihazlara ihtiyaç var.
sr. member
Activity: 448
cpu madenciliği yapıldığını gördüm ana başlıkta. bununla ilgili bilgisi olan varmı? bir link paylaşmışlar. deneyen varmı aranızda? karlı birşeyse bizde deneyelim Smiley
full member
Activity: 124
Merit: 100
Borsaya girecek demişlerdi hala girmedi fakat bende elimdeki Minexcoinleri tutmaktayım projenin yol haritasına baktığımda 2019 yılının başına kadar tutma kararı aldım.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
Bounty ler icin withdraw seçeneği gelmiş. Aktarımı başlattım ama su anda herhangi bir yerde işlem görüyor mu acaba?

herhangi bir borsaya girmedi daha sanırım bende takipteyim fazla bekletmemeyi düşünüyorum proje az yatırım aldı ve çok yavaş ilerliyor tabi geniş çaplı olmasınında etkisi var.
sr. member
Bounty ler icin withdraw seçeneği gelmiş. Aktarımı başlattım ama su anda herhangi bir yerde işlem görüyor mu acaba?
sr. member
Activity: 355
blockchaintr.net
Şimdi bir kaç farklı sorum var. Telegram grubundan  bir türlü cevabı alamıyoruz.

1- Minexbank testi ile ilgili Minexbot'a test adresini ve telegram kullanıcı adımızı yazdık. Minexbot bize nasıl gerçek bonus MNC'lerimizi verecek?

2- MNC mining yapıyordum, 2 MNC geldi, sonra 2 MNC daha geldi ve 4 MNC varken sonradan gelen 2 MNC kayboldu. Şu an cüzdanda yine 2
MNC var. Mümkün mü bu? Nasıl olabilir?

3- ICO balance'ı çekmek için siteye wallet adresimi girdim ama hala gelen hiç bir şey yok. Alabilen oldu mu?

4- Sizce bu MNC piyasaya çıktığında nasıl bir fiyat performansı gösterir?

Şimdiden teşekkürler..
Ben size bir şey sorayım, nasıl bir PC ile kazım yaptınız, 2 mnc kabaca ne kadar zamanda buldu? Coinin fiyatı nasıl olacak o kısmı elbette bilinmez ama PC zaten neredeyse sürekli açık, çalıştırsam değer mi diye düşünüyorum.

Saçma bir laptopla kazım yaptım. ilk 2 MNC 4-5 saatlik bi süre sonunda geldi. Bilgisayarı açtıkça cüzdanı açıyordum. Sürekli açık değil. ikinci 2 MNC 3 gün sonra geldi. Açıkçası mininginin üzerine çok düşmüyorum, bir an önce exchange'e düşsün ve bounty+ICO'yu dolara çevirebileyim diye bekliyorum.
sr. member
Activity: 294
Dün akşam cüzdanı kurdum bende gönderim için adresi girdim ico sayfasına ama hala gelen bir şey yok. Order yazıyor ico sayfasında sıraya mı aldılar bu kadar zor olmamalı coini cüzdana aktarmak.
legendary
Şimdi bir kaç farklı sorum var. Telegram grubundan  bir türlü cevabı alamıyoruz.

1- Minexbank testi ile ilgili Minexbot'a test adresini ve telegram kullanıcı adımızı yazdık. Minexbot bize nasıl gerçek bonus MNC'lerimizi verecek?

2- MNC mining yapıyordum, 2 MNC geldi, sonra 2 MNC daha geldi ve 4 MNC varken sonradan gelen 2 MNC kayboldu. Şu an cüzdanda yine 2
MNC var. Mümkün mü bu? Nasıl olabilir?

3- ICO balance'ı çekmek için siteye wallet adresimi girdim ama hala gelen hiç bir şey yok. Alabilen oldu mu?

4- Sizce bu MNC piyasaya çıktığında nasıl bir fiyat performansı gösterir?

Şimdiden teşekkürler..
Ben size bir şey sorayım, nasıl bir PC ile kazım yaptınız, 2 mnc kabaca ne kadar zamanda buldu? Coinin fiyatı nasıl olacak o kısmı elbette bilinmez ama PC zaten neredeyse sürekli açık, çalıştırsam değer mi diye düşünüyorum.
sr. member
Bounty den alacağımız zaten alacağımız 3-5 mnx onun icinde günlerdir bekliyoruz. Takvime bağlı kalmak, ödemeleri zamanın da yapmak en az projenin sağlamayı vaad ettikleri kadar önemli güven açısından.
Pages:
Jump to: