Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 29. (Read 44130 times)

member
Activity: 194
Merit: 12
Trust me. I'm a holder.
Mnxcore a cekmek mecburimi acaba bilginiz varmı? Sitede bounty kısmında beklese sorun olurmu ? Borsalara acıldıgında cekmek isterdim ben, bidaha bidaha ugrasasım yok hic sıcakta
Aynisini ben soracaktim hazir sorulmusu var.Benimde sosyal medyadan kazandigim minexcoinler var bounty panelde dursa ne olur illa cuzdanami cekmek gerekiyor.

aynı sorunu bende yaşıyorum şu anki hardiskime güvenmediğimden walleta çekmeğe korkuyorum.
sr. member
Activity: 355
Merit: 250
blockchaintr.net
Şimdi bir kaç farklı sorum var. Telegram grubundan  bir türlü cevabı alamıyoruz.

1- Minexbank testi ile ilgili Minexbot'a test adresini ve telegram kullanıcı adımızı yazdık. Minexbot bize nasıl gerçek bonus MNC'lerimizi verecek?

2- MNC mining yapıyordum, 2 MNC geldi, sonra 2 MNC daha geldi ve 4 MNC varken sonradan gelen 2 MNC kayboldu. Şu an cüzdanda yine 2
MNC var. Mümkün mü bu? Nasıl olabilir?

3- ICO balance'ı çekmek için siteye wallet adresimi girdim ama hala gelen hiç bir şey yok. Alabilen oldu mu?

4- Sizce bu MNC piyasaya çıktığında nasıl bir fiyat performansı gösterir?

Şimdiden teşekkürler..
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
Mnxcore a cekmek mecburimi acaba bilginiz varmı? Sitede bounty kısmında beklese sorun olurmu ? Borsalara acıldıgında cekmek isterdim ben, bidaha bidaha ugrasasım yok hic sıcakta
Aynisini ben soracaktim hazir sorulmusu var.Benimde sosyal medyadan kazandigim minexcoinler var bounty panelde dursa ne olur illa cuzdanami cekmek gerekiyor.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Bountyciler için bugün deniyor ama yine akşam saatlerini bulacaktır.

Bounty portalda cüzdanlarımıza çekim için henüz bir link vs yok. Beklemedeyiz bakalım.
hero member
Activity: 868
Merit: 1003
Aslında projeyi çok detaylı bir şekilde anlatmışlar ve konuları da diğer icolar yanında bayağı kapsamlı hazırlanmış. Ekip iyi ama özellikle community manager'leri güzel çalışıyor. Neden erteleme yapıyorlar anlamadım.  Shocked
sr. member
Activity: 392
hocam başlığı tekrar güncelleyin :d "ileri bir tarih tekrar ertelenmiştir" diye. minexcoin çıkınca çok merak ediyorum kaç centten çıkacak. şimdi ico fiyatı 5-6 dolar seviyelerinde bakalım nasıl bir şekil yapacak.

coininiz bol olsun. Smiley
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Cüzdanı indirdim ödememide talep ettim bakalım minexlerim cüzdana gelecekmi.Çok bişey yoktu ama olsun sakız parası da olsa cüzdanda dursun işte
sr. member
Activity: 294
Cüzdana çekmeyle alakalı duyuru yayınladılar. İcoda yatırım yapanlar bugün bounty alanlar ise yarın cüzdanlarına çekebilirler.

https://blog.minecoin.org/withdraw-mnx-from-the-ico-account-to-mnxcore-9014bc3a3b6b

sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Güzel proje dedik ekip iyii çalışıyorlar dedik ama cılkını çıkardılar artık daha ne ertelemesi arkadaş. Uzun vade elinde tutacaklarında kararını gözden geçirmesini sağlayacaktır bu sürekli ertelemeler.
sr. member
Activity: 728
Merit: 264
hero member
Activity: 658
Merit: 500
10 dolardan açşa Cheesy millet oh dermi bilmiyorum ama imzacılar ohh tan büyük bişeyler der yani Cheesy
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Zaman bol nasılsa bekleyenlerde ses çıkarmıyor.9 u derler 19 u olur beklemekten başka çaresi olmayan insanları oyalama taktiği.
aynen hocam muhtemelen bunu uyguluyorlar. yabancı forumlarda da coin satışları başlamış. millet satmaya başladı elindekileri umarım alanlar pişman olmaz. çünkü borsaya girmedi ve beklenti gerçekten ciddi anlamda var. Smiley beklemek en güzeli dün yoktu bugün olsa ne fark eder olmasa ne fark eder. ben icosuna da katılmıştım bekliyruz bakalım. Cheesy

@ingiltere malesef hocam 9 ağustosa ertelediler. hayırlısı. Smiley şöyle bi 10 dolardan açsalarda millet ohh be dese. Cheesy
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
Zaman bol nasılsa bekleyenlerde ses çıkarmıyor.9 u derler 19 u olur beklemekten başka çaresi olmayan insanları oyalama taktiği.
hero member
Activity: 868
Merit: 502
bunlarında bır sey yapcakları yok .erteleye erteleye bı hal oldular..
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
iyi projeydi ama her defasında ileri tarih vermleri aslında yatırımcı ve bountycileri artık sıkmaya başladı.
umarım artık 9 ağustosta borsaya girer ve banka işleme ye başlar. Smiley bekliyoruz.

9 Ağustos ne alaka Minexcoin bugün açılmıyor muydu? Yine mi ertelendi? 1 hafta daha mı bekleyeceğiz?

Öyle bir açıklama göremedim ben de sitelerinde falan. Telegramı da sürekli takipteyim. Ekip tarafından öyle bir duyuru yok henüz ama 2 ağustos geçti geçecek ya oradan pay biçiyor arkadaş sanırım.

ya da bir açıklama yaptılar da ben göremedim, kaçırdım arada. Sanmıyorum ama...
Minexbank 9 ağustosa ertelendi, borsa girişi zaten belirsiz zamanda, coinlerin cüzdana aktarılması bugün olacakmış ama ondan da şüpheliyim açıkçası.

Hello!

Today you can withdraw your bounty coins to your MNXCore.
In your account you will special tab for transfer your MNX to your MNXCore.
You should install MNXCore here:
https://minexcoin.com/

The opportunity to move MNX on the exchange and the release of Minexbank will be later.
Read more here, please:
https://blog.minecoin.org/latest-news-about-release-of-minexbank-b86c2a9f12e3
full member
Activity: 190
Merit: 100
iyi projeydi ama her defasında ileri tarih vermleri aslında yatırımcı ve bountycileri artık sıkmaya başladı.
umarım artık 9 ağustosta borsaya girer ve banka işleme ye başlar. Smiley bekliyoruz.

9 Ağustos ne alaka Minexcoin bugün açılmıyor muydu? Yine mi ertelendi? 1 hafta daha mı bekleyeceğiz?

Her projede aynı olay, tamam piyasa vs. sebepler var ama gerçekten herkesi yormaya ve sıkmaya başladı bu ertelemeler artık.
Beklenildiğine değmesini umuyorum herkes adına
sr. member
Activity: 798
Merit: 277

Öyle bir açıklama göremedim ben de sitelerinde falan. Telegramı da sürekli takipteyim. Ekip tarafından öyle bir duyuru yok henüz ama 2 ağustos geçti geçecek ya oradan pay biçiyor arkadaş sanırım.

ya da bir açıklama yaptılar da ben göremedim, kaçırdım arada. Sanmıyorum ama...
legendary
Activity: 2982
Merit: 1485

legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
Bu MNX'in dalgalı bir fiyatı olmayacak, vaat ettikleri şey oydu en başından beri. Tam olarak fiyatının ne olacağına da karar vermediler henüz.
Eğer dalgalı bir fiyat olursa proje direkt batmış diyebiliriz.
Pages:
Jump to: