Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 31. (Read 44130 times)

legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Tamam, ortada bir plan var ve süreç bu plana göre işliyor ama Minexin bu dönemde (hele Segwit gibi alakalı alakasız herkesin belirsizlik düşüncesinde olduğu bir zamanda) bilgilendirme vb konularda daha aktif olmasını beklerdim.
Zaten cüzdanı önce Linux olarak çıkartıp (1-2 gün sonra da Win ve Mac çıkartsalar problem olmazdı) diğer platformları haftalar sonrasına sallamaları bana göre son derece olumsuz bir puan. ICOdan az toplamaları sanırım zannettiğim gibi önceden blok satış ya da başka ICOlara denk gelmesi vb. nedeniyle değil, işi profesyonelce götürmemelerinden dolayıymış.
Minex benim gözümde yavaş ama emin bir şekilde "al,unut" tan "bekle,yükselir yükselmez salla"ya dönüyor.
Bir yandan da fikrim şu ki; "umarım yanılıyorumdur"
sr. member
Activity: 784
Merit: 259
Bu adamlar bu kadar az paraya bu kadar cok calisiyor ya nalet olsun kapitalist dunyaya.Şaka bir yana ileride kayda deger coinlerden biri olur insallah

Ummadigin projelerden büyük işler çıkabiliyor. Minexte çok boyutlu projeler bir arada. Umarım başarılı olacak
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Umarım başarılı bir proje olur üstüne fazla düşmedik düşsek büyük ihtimalle daha faydalı olabilirdi. Yinede bakalım bekletelim ne olacak.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
bu kadar çok dalı olan bir proje var mı başka? yatırım nasıl yapabiliriz. bitrex borsasına girmesini mi bekleyegiz?
975 mnx var 3.5 btc olarak satabilirim

Allah bereket versin deli para vallahi. Grin
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
1-2 ağustos'ta borsalara giriş yapacak. Biraz daha beklemeniz lazım.
Şimdilik Linux wallet'ı yayınladılar, linux'ta kazı yapılabiliyor.

bittrex gibi hacimli bir borsaya girebilirse güzel olur ama biraz zor sanki.
ayrıca wallet olayı güzel olmuş ama belirtiğiniz kazı olayını anlayamadım ben.
kazı yapılabiliyor derken mining mi kastettiniz acaba?
eğer mining ise bildiğim kadarıyla mining olayı yok bu coinde.
tam olararak çözemedim olayı Huh Huh Huh

Mining var hocam. Şu an linux wallet kullansnlar yapabiliyorlar. Çok yakında da windows versiyonunu yayınlayacaklar...
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet

bittrex gibi hacimli bir borsaya girebilirse güzel olur ama biraz zor sanki.
ayrıca wallet olayı güzel olmuş ama belirtiğiniz kazı olayını anlayamadım ben.
kazı yapılabiliyor derken mining mi kastettiniz acaba?
eğer mining ise bildiğim kadarıyla mining olayı yok bu coinde.
tam olararak çözemedim olayı Huh Huh Huh
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
bu kadar çok dalı olan bir proje var mı başka? yatırım nasıl yapabiliriz. bitrex borsasına girmesini mi bekleyegiz?
975 mnx var 3.5 btc olarak satabilirim
legendary
Activity: 1176
Merit: 1013
DAVID CHAUM's xx coin SALE IS NOW LIVE!
jr. member
Activity: 83
Merit: 7
sr. member
İllaki bittrex olacak diye bir şey yok başta Liqui gibi borsada olup daha sonrasında çıkış yakalarsa zaten bittrexe'de girer bence. Ama kendi Minexbank sitelerinde olması daha iyi ayrıca bir rezerv sınır belirleseler daha iyi olabilir.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Bittrexin adı geçmiyor, ana konusunda 2 Ağustostan sonra Bittrex'de yer almasını planladıklarını net bir şekilde beyan ettiler. Ama bunun Bittrex tarafında bir prosedürü, bekleme zamanı var mı, o konuda fikrim yok.

hep planlıyorlar zaten. ilk başlarda ico bittikten sonra bir kaç gün içinde bittrex de işlem görmeye başlayabilir demişlerdi. ona dayanarak söyledim bende. ama bu kadar coini aldıktan sonra Bittrex de MNX i almazsa saçmalık olur. Cheesy
legendary
Activity: 2548
Merit: 1326
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Bittrexin adı geçmiyor, ana konusunda 2 Ağustostan sonra Bittrex'de yer almasını planladıklarını net bir şekilde beyan ettiler. Ama bunun Bittrex tarafında bir prosedürü, bekleme zamanı var mı, o konuda fikrim yok.
full member
Activity: 266
Merit: 242
Bu adamlar bu kadar az paraya bu kadar cok calisiyor ya nalet olsun kapitalist dunyaya.Şaka bir yana ileride kayda deger coinlerden biri olur insallah
sr. member
En iyisi ağustos ayında falan tam resmi olarak her şey yerli yerinde olacak gibi umarım borsalara gireceği zaman çok fazla dump yemez aslında piyasalarda çok kötü durumda ama bakacaz artık.
legendary
bittrex in adı geçiyor en tanıdık olarak. ama bi 10 gün daha bekleyeceğiz sanırım. herkes merakla bekliyor.  Huh Huh

proje ilerliyor ama neden bu kadar beklettiler coini anlamış değilim. belki de her yapılan değişiklikte katılım daha da artacaktı.
farklı durumlar var. sanırım o 2milyon coini ne yapacaklarını bilmiyorlar.

hayırlısı 2 ay bekledik 10 gün daha bekleriz. genelde bir kaç gün ertelediler hep söyledikleri tarihlerden. (coin icodan sonra çıkacak dediler o halen çıkmadı. Cheesy )
full member
Activity: 322
Merit: 100
bende fazla takip edemedim arkadaşlar. yeni haber duyan ya da göz ucuyla gören var mı?

dün coinler serbest kalması gerekiyordu..

kolay gelsin.

ICO ve Bounty kampanyalarında kazanılanları 2 ağustosta panellerden çekebileceğiz. Test wallet zaten vardı bir süredir, Xcoin core adıyla. Bugün orijinal halini yayınlayacaklar güya ama henüz gelen giden yok Smiley Minexcoin core olacak dolayısıyla orijinal wallet adı. Beklemedeyiz.  Cool

Hangi borsalarda işlem görecek? Minexbank nasıl çalışacak?
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
henüz bir borsada işlem görmüyor sanırım,kendi borsalarındamı yapacak acaba ve merkezi bir platform'mu olacak acaba yoksa waves gibi private key bizdemi olacak
merkezsiz platformların yaygınlaşması çok iyi olacaktır
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
bende fazla takip edemedim arkadaşlar. yeni haber duyan ya da göz ucuyla gören var mı?

kolay gelsin.

ICO ve Bounty kampanyalarında kazanılanları 2 ağustosta panellerden çekebileceğiz. Test wallet zaten vardı bir süredir, Xcoin core adıyla. Bugün orijinal halini yayınlayacaklar güya ama henüz gelen giden yok Smiley Minexcoin core olacak dolayısıyla orijinal wallet adı. Beklemedeyiz.  Cool
legendary

kolay gelsin.
sr. member
Activity: 560
Merit: 250
Hadi bakalım baya beklettiler ama değecek gibi. Uzun vade bekletilecek coinlerden bence, Bittrex'e girme uzun zaman önce söylenmişti yer alacaktır.
Pages:
Jump to: