Pages:
Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 10. (Read 59431 times)

legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
FortuneJack kampanyasında 2x Sr member pozisyonu açıldı. İmzası olmayan Sr.member arkadaşlar başvuru bırakabilirler. Sinbad kampanyası tekrardan yayınlanmış oranlar da büyük değişiklikler var. Başvurularda da bazı yazarlar Royse'a sormuş eğer 1 nisan şakasıysa hiç hoş değil diye. Eğer şakaysa bu şakasına kimse gülmez. 4-5 btc escrow aldığını da belirtmiş.

Fortune jack pozisyonu için bir arkadaşımız yukarıda belirtmiş daha sonra gördüm bol şans başvuran arkadaşlara
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Kampanya: [OPEN] Re-Launch Sinbad Signature campaign | Reward up-to $350/w
Katılabilecek Rütbeler: full, senior, hero & legendary
Bounty-Manager: Royse777
İstenen Gönderi Sayısı: Haftada maximum 30 post
Verilen Ödeme: full member: $5.00 post başı - sr: $6.00 post başı - hero: $8.00 post başı - legendary: $10.00 post başı

Bakalım bu 1 Nisan'da başka ne tür gariplikler göreceğiz.  Grin

Böyle bir şeyin bir Nisan şakası olma ihtimali bir tek menajeri sevindirir güldürür onun dışında insanlara umut pazarlanan bir dalga geçme girişimi olarak kalır umarım şaka değildir de insanlar boşa umutlara kapılmaz bana ödeme tablosu hikaye gibi geldi bana göre şakadan ibaret

Ne kadar uyuz bir tip olduğu belli.
Kendi çapında dalga geçiyor işte.
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Verilen Ödeme: full member: $5.00 post başı - sr: $6.00 post başı - hero: $8.00 post başı - legendary: $10.00 post başı

Böyle bir şeyin bir Nisan şakası olma ihtimali bir tek menajeri sevindirir güldürür onun dışında insanlara umut pazarlanan bir dalga geçme girişimi olarak kalır umarım şaka değildir de insanlar boşa umutlara kapılmaz bana ödeme tablosu hikaye gibi geldi bana göre şakadan ibaret
hero member
Activity: 1260
Merit: 957

1 nisan şakası çıkarsa iyi tepki toplar ama hadi bakalım başvuralım alınmayacağız ama olsun.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 271

legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
Merhabalar,

Fortune Jack'de Sr. Member pozisyonu açıldı 2 kişilik, Sr. Member arkadaşlar başvurularını bırakabilirler.
Bol şans.

Yönetici: Hhampuz
İmza: Fortune Jack
Sr. Member - $60 in BTC/ Haftalık

https://bitcointalksearch.org/topic/m.62012410

TrustDice'da Full Member pozisyonu açıldı 2 kişilik, Full Member arkadaşlar başvurularını bırakabilirler.
Bol şans.

Yönetici: Hhampuz
İmza: TrustDice
Full Member - $40 in BTC/ Haftalık

https://bitcointalksearch.org/topic/m.62012409
hero member
Activity: 882
Merit: 879
bi leg yapanımız yokki başvuralım Cheesy

Sen çok geçmeden olursun diye düşünüyorum. Legendary, bu forumun ulaşılabilecek zirvesi olduğu için, imzaya başvuran bir çok üye de Chipmixer boşluğundan dolayı imza arayışında olduğu için buna başvurdular ve şansınız azaldı. İnşallah sonraki haftalarda veya yer açılan imza kampanyalarında şansını deneyip, düzenli bir imza kampanyasına kabul edilirsiniz. Tüm mesajları İngilizce yazmak insanı yoruyor ama şanslıyım ki bu kampanya Türkçe kabul ediyormuş, menajere özelden sorduğumda öyle yanıtlamıştı. Sizde engin bilgi birikimleri var yakın zamanda Legendary olursunuz bence.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
bi leg yapanımız yokki başvuralım Cheesy
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Valla başvuru bıraktık bakalım hayırlısı hepimiz hakkında, umarım bizden birisi girer bu boş alana çok mutlu olurum valla ama şöyle bir gerçek var bizden birini seçeceğini sanmam forumun eski üyelerinden başvuranlar var bu son yer için.
Diğer imza kampanyalarını takipteyiz bakalım boşalacak alanlar bize uyup, bizi seçecekler mi, umarım bizim lokalden girer herkes.
Hepimize bol şans diliyorum.

Harbiden öyleymiş hocam şimdi baktım 859 meriti olan mı dersin 500 küsür mü hepsi son boş kadroyu doldurmaya gelmiş üzücü oldu bu arada genelde Legendary alıyor herhalde Hampo başkan bir listeye bakayım dedim neredeyse tamamı leg
sr. member
Activity: 812
Merit: 293
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Yeni imzalara seçilen arkadaşları tebrik ediyorum, yerelden seçilmesi elbette sevindirici. İmzada olmayan arkadaşlar içinde yeni imzalara geçen kişilerin mevcut imzalarında boşluk olacağı ve bu imzalara tekrar alım yapılacaktır takipte kalınması önemli imza yöneticisinin açıklamasından sonra başvurunuzu ivedilikle yapmayı ihmal etmeyin beni zaten seçmiyor demeyin siz başvurunuzu bırakın.

Beni zaten secmiyorlar ve sanırım haklılar  Grin
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
Yeni imzalara seçilen arkadaşları tebrik ediyorum, yerelden seçilmesi elbette sevindirici. İmzada olmayan arkadaşlar içinde yeni imzalara geçen kişilerin mevcut imzalarında boşluk olacağı ve bu imzalara tekrar alım yapılacaktır takipte kalınması önemli imza yöneticisinin açıklamasından sonra başvurunuzu ivedilikle yapmayı ihmal etmeyin beni zaten seçmiyor demeyin siz başvurunuzu bırakın.
legendary
Valla başvuru bıraktık bakalım hayırlısı hepimiz hakkında, umarım bizden birisi girer bu boş alana çok mutlu olurum valla ama şöyle bir gerçek var bizden birini seçeceğini sanmam forumun eski üyelerinden başvuranlar var bu son yer için.
Diğer imza kampanyalarını takipteyiz bakalım boşalacak alanlar bize uyup, bizi seçecekler mi, umarım bizim lokalden girer herkes.
Hepimize bol şans diliyorum.
hero member
We have 1x Hero/Legendary Position open, apply now!

@mandown ve @meser hocam şansınızı deneyin isterseniz bir kişilik boş yer açılmış.Açıkcası bu kampanyanın uzun süreli olacağı izlenimi aldım ancak bu işler hiç belli olmuyor bir bakıyorusunuz kampanya bir hafta sonra bitiyor.  Cheesy

Bu adam beni nadiren kabul ediyor. Ben başvuruyorsam kesin birileri benden daha fazla merit almış oluyor ve onu seçiyor bakalım nereye kadar bu şansızlık devam edecek bu arada başvurdum teşekkürler.

Sen yine dua et hocam genelde benden daha düşük meritlileri alıyor bu campaign managerlar Cheesy
legendary

@mandown ve @meser hocam şansınızı deneyin isterseniz bir kişilik boş yer açılmış.Açıkcası bu kampanyanın uzun süreli olacağı izlenimi aldım ancak bu işler hiç belli olmuyor bir bakıyorusunuz kampanya bir hafta sonra bitiyor.  Cheesy

Bu adam beni nadiren kabul ediyor. Ben başvuruyorsam kesin birileri benden daha fazla merit almış oluyor ve onu seçiyor bakalım nereye kadar bu şansızlık devam edecek bu arada başvurdum teşekkürler.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 271

legendary
@ Mustang Shelby legendler ortalığı süpürdü tahtada heroya boş yer kalmadı hero sadece birkaç kişi seçildi nasip olmadı 2023 benim adıma kötü geçiyor Cheesy
hero member
Activity: 882
Merit: 879
Arkadaşlar, yeni kampanyaya beni de kabul etmiş Hhampuz. Galiba aynı rütbede forumun demirbaşlarından Jossque’de kabul edilmiş, bu da sevindirici. Hero üstü bölümde de bizden bir kaç kişiyi gördüm. Bu Türk bölümü adına sevindirici. Ben meser# kabul edilir diye düşündüm ama olmadı, sağlık olsun. Şimdi bu kampanyaya katılan 45 üye var. 20 Hero üstü, 15 Senior ve 10 Full olmak üzere.

Forumun bizim bölümümüzde gördüğüm Hero üstü :

Mandown, meser#, wolwoo, MK-74, (yakında Gencecikmen), gospodin, Lachrymose ve aklıma gelmeyen diğer üyeler,

Senior olarak :

Şu an Gencecikmen, ajanwalker ve aklıma gelmeyen diğerleri

Full olarak :
Cacabey_40, kriptobaron, Spack17, ve diğer arkadaşlar takipte kalsın. En basit örneği benim ayrıldığım Duelbits’de en az 2 pozisyon boşaldı. Diğer kampanyalarda da benzer boşalımlar var. Başvurursanız kabul edilme ihtimaliniz var. Bizim kampanya da uzun mu sürecek, kısa mı bu da muamma ama girdik bir yola hayırlısıyla inşallah. Herkese hakkında hayırlı olsun diyorum.

Bende YoMix’den ayrıldım ve ödemeler hep düzenliydi. Bayağı kişi ayrıldı o imza kampanyasından. Orayı da düşünebilir arkadaşlar. Yalnız haftada 5 mesaj yerel olarak izin vermesi can sıkıcı. Diğer mesajları gamblinge yazıyordum ben. Uğraşmak istemeyen arkadaşlar diğer kampanyaları bekleyebilirler. Benim de gördüğüm Fortunejack, Roobet, Duelbits, Coinimize, YoMix boşalan imza kampanyaları. Bthd hocamın kabul edileceğini de tahmin ediyordum. O da kabul edilmiş. İnşallah ilerleyen zamanlarda ek kontenjan açılır da bizim forumdan başka arkadaşlar da eklenir.
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
Arkadaşlar, yeni kampanyaya beni de kabul etmiş Hhampuz. Galiba aynı rütbede forumun demirbaşlarından Jossque’de kabul edilmiş, bu da sevindirici. Hero üstü bölümde de bizden bir kaç kişiyi gördüm. Bu Türk bölümü adına sevindirici. Ben meser# kabul edilir diye düşündüm ama olmadı, sağlık olsun. Şimdi bu kampanyaya katılan 45 üye var. 20 Hero üstü, 15 Senior ve 10 Full olmak üzere.

Forumun bizim bölümümüzde gördüğüm Hero üstü :

Mandown, meser#, wolwoo, MK-74, (yakında Gencecikmen), gospodin, Lachrymose ve aklıma gelmeyen diğer üyeler,

Senior olarak :

Şu an Gencecikmen, ajanwalker ve aklıma gelmeyen diğerleri

Full olarak :
Cacabey_40, kriptobaron, Spack17, ve diğer arkadaşlar takipte kalsın. En basit örneği benim ayrıldığım Duelbits’de en az 2 pozisyon boşaldı. Diğer kampanyalarda da benzer boşalımlar var. Başvurursanız kabul edilme ihtimaliniz var. Bizim kampanya da uzun mu sürecek, kısa mı bu da muamma ama girdik bir yola hayırlısıyla inşallah. Herkese hakkında hayırlı olsun diyorum.
legendary
Valla hayırlısı olsun bizden girenlere, ben kaçırdım başvuru yapamadım ama sağlık olsun bizden girenler olmuş, umarım uzun soluklu bir kampanya olur, hepinize bol kazançlar bol şanslar dilerim.
hero member
Kampanya: whirlwind.money | Redefining Mixing | Signature Campaign ~

Bounty-Manager: Hhampuz
İstenen Gönderi Sayısı: Haftada minumum 5 maximum 25 post
Verilen Ödeme: full member: $1.60 post başı - sr: $2.40 post başı - hero: $3.20 post başı - legendary: $4.00 post başı

Link yanlış hocam. Verdiğiniz link Royse’nin imzasına götürüyor. Asıl link (https://bitcointalksearch.org/topic/hold-whirlwindmoney-redefining-mixing-signature-campaign-up-to-150-5446576) buradan arkadaşlar inceleyebilir. Ben de başvuru yapmayı düşünüyorum ödemeler çok iyi. Ayrıca Hero/Legendary için haftada post başı 5 dolar, avatar giymek isteyen 1 dolar da onun için kazanıyor olacak. Asıl merak ettiğim kampanyanın uzunluğu ne kadar olacak? Local ile ilgili bir ibare göremedim lokal kabul edilecek mi? Aklıma @Bthd hocam geldi, belki o bu kampanyaya girmek isteyebilir.

Hocam ibare yoksa yerel mesajlar kabul ediliyor Hhampuz’da diye biliyorum, ödemeler gerçekten harikaymış ve 8 sayfa başvuru olmuş bile, roobet imzası benim beklentilerimi fazlasıyla karşılıyor, bu yüzden başvuru bırakmayacağım bir de gerçekçi olalım çok kaliteli posterlar başvuruda bulunuyorlar, seçe seçe bizi mi seçecek Smiley

Umarım Türkiye’den de bir çok üye alınır, Mixer sitesi olduğundan uzun süreli imza olabileceğini düşünüyorum,

Gözüme 3 4 tane bizden üye çarptı onlara da hayırlı uğurlu olsun. Bende yakında bu gidişle 1xbit gibi scamlara ya da full gibi salonlara girerim herhalde  gidisat onu gosteriyor 😁
Pages:
Jump to: