Pages:
Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 6. (Read 59431 times)

legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
uzun zamandır ciddi anlamda token kampanyalarına girmediğim için benim bounty yöneticisi olarak sıralamam şu şekilde:

1- icopress: birkaç mesaj yukarıda nedenini belirttim. bildiğim kadarıyla ülkesi savaş halinde olan ukrayna'da hala kendisi. bunu belirtmemin sebebi kötü şartlar halinde olsa bile görevini iyi bir şekilde yerine getirmesi.

2- cryptopreneurbrainboss: bu arkadaşın yaptığı kampanyalara girip zamansız olarak ayrıldım. hem de birden fazla bu hareketi yaptım. yine de bir şey demedi. kendisinin de iletişimi iyidir. (edit: lan nasıl bir nick bu Grin)

3- hhampuz: çok uzun zamandır yönettiği bir kampanyaya girmedim ama kendisini severim. yönettiği kampanyaların hiçbirinde sorun yaşamadım.

bu saydığım 3 kişinin herhangi bir kampanyasına başvuruda hiç düşünmem. alırsa alır, almazsa da benden daha iyi birisini aldığını bilirim.

Bitvest’in eski bir üyesi olarak brainboss kısmına tamamen katılıyorum hem de kendisine bence daha fazla görev verilmesi gerekirken bazı yöneticilerin nasıl olduğunu anlayamadığım şekilde saçma sapan birden fazla bounty yönetimi olduğu halde (Hhampo reis hariç) Brainboss a nasıl kampanya verilmez ödemeleri zamanında yaptı hesaplamaları hep doğru şekilde yapıyordu bir de en son herhalde 10 haftadan fazla ödeme alınmadı o dönemde de lightlorda baskı yapanlardan birisiydi ödemeler için o yüzden boşta olsam bende bitveste başvururdum
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
uzun zamandır ciddi anlamda token kampanyalarına girmediğim için benim bounty yöneticisi olarak sıralamam şu şekilde:

1- icopress: birkaç mesaj yukarıda nedenini belirttim. bildiğim kadarıyla ülkesi savaş halinde olan ukrayna'da hala kendisi. bunu belirtmemin sebebi kötü şartlar halinde olsa bile görevini iyi bir şekilde yerine getirmesi.

2- cryptopreneurbrainboss: bu arkadaşın yaptığı kampanyalara girip zamansız olarak ayrıldım. hem de birden fazla bu hareketi yaptım. yine de bir şey demedi. kendisinin de iletişimi iyidir. (edit: lan nasıl bir nick bu Grin)

3- hhampuz: çok uzun zamandır yönettiği bir kampanyaya girmedim ama kendisini severim. yönettiği kampanyaların hiçbirinde sorun yaşamadım.

bu saydığım 3 kişinin herhangi bir kampanyasına başvuruda hiç düşünmem. alırsa alır, almazsa da benden daha iyi birisini aldığını bilirim.
sr. member
Activity: 1624
Merit: 304
kycfree
Sinbad.io kampanyasında avatar için boş yerler var bazı insanları post kalitesi hakkında uyarırken bazılarını uyarmadan direkt olarak çıkarıyor.Örnek olarak beni kampanyadan direkt olarak çıkarmış sebebini anlayamadım postlarımın bir kampanyadan uyarısız direkt atılmayı gerektirecek kadar kötü olduğunu düşünmüyorum.

O manager hakkında zamanında bende burada birşeyler yazdım başka arkadaşlarda düşüncelerini paylaştı hocam. Kendisinin çok güzel bir kafası var ve torbacısını gerçekten merak ediyorum başka türlü böyle bir insan olamaz yani. Özellikle bu 1 nisanda çok yüksek fiyatlı bir kampanya duyurusu yapıp 1 gün sonrasın kandırdım 1 nisan minvalinde ilkokul öğrencisi ayarında bir eylemde bulunmuştu. Yani o yüzden bu arkadaşın kampanyasına girerseniz de bir ayağınız kapıda olsun.

Haklısınız benim üzüntüm kampanyadan çıkarılmama değil gönderi kalitemi beğenmemiş olabilir belki post attığım yerde yeterince üye vardır v.s.Yaptığı uygulamalar çifte standart içeriyor birilerini uyarırken birilerini uyarmadan direkt çıkarıyor forumdan bana pm atmayın diye garip bir kuralı var telegram grubundan cevap bile vermiyor kendisine ulaşmanız mümkün değil.Son olarak bir gerekçe bile yazmamış neden çıkarıldığım konusunda.

Hocam geçmiş olsun hepimizin başına geldi bu durum maalesef neyse ki sizin yeni rütbenize kavuşmanıza çok az kalmış belki sr.member olduktan sonra daha rahat bir şekilde kampanya bulabilirsiniz.Şuan stake.com hariç yeni üye kabul eden imza kampanyası göremiyorum stake kampanyasının parçası olmak için en az hero member olmak gerekiyor.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Sinbad.io kampanyasında avatar için boş yerler var bazı insanları post kalitesi hakkında uyarırken bazılarını uyarmadan direkt olarak çıkarıyor.Örnek olarak beni kampanyadan direkt olarak çıkarmış sebebini anlayamadım postlarımın bir kampanyadan uyarısız direkt atılmayı gerektirecek kadar kötü olduğunu düşünmüyorum.
Sayın hocam O dengesizin teki kalite vs deyip kafasına göre adam çıkartıyor imzadan. Zamanında beni de çıkarttı. Hani bende kendi postlarımı biliyorum uçup kaçmıyor ama @#meser arkadaşımız o zaman forumda epey aktif ve içerik ürettiği halde onu da almamıştı ya da çıkartmıştı yanlış olmasın.
Hatta 1 Nisan da bir şakası vardı global de ana bacı sövmemek için kendimi zor tuttu. Ulan şaka olurda öyle saçma sapan şaka mı olur. Arkadaşlar bahsetmiş icopress iyi kaliteli bir manager. O gerizekalıdan managerlik işini komple alsalar çok sevinirim.
hero member
Activity: 1260
Merit: 957

O manager hakkında zamanında bende burada birşeyler yazdım başka arkadaşlarda düşüncelerini paylaştı hocam. Kendisinin çok güzel bir kafası var ve torbacısını gerçekten merak ediyorum başka türlü böyle bir insan olamaz yani. Özellikle bu 1 nisanda çok yüksek fiyatlı bir kampanya duyurusu yapıp 1 gün sonrasın kandırdım 1 nisan minvalinde ilkokul öğrencisi ayarında bir eylemde bulunmuştu. Yani o yüzden bu arkadaşın kampanyasına girerseniz de bir ayağınız kapıda olsun.

Haklısınız benim üzüntüm kampanyadan çıkarılmama değil gönderi kalitemi beğenmemiş olabilir belki post attığım yerde yeterince üye vardır v.s.Yaptığı uygulamalar çifte standart içeriyor birilerini uyarırken birilerini uyarmadan direkt çıkarıyor forumdan bana pm atmayın diye garip bir kuralı var telegram grubundan cevap bile vermiyor kendisine ulaşmanız mümkün değil.Son olarak bir gerekçe bile yazmamış neden çıkarıldığım konusunda.

dostlar, son dönemde birçok imza kampanyasında bulunduğum icopress'i tavsiye ederim. şayet o arkadaşın başlattığı bir kampanya varsa ve şartlarınız uyuyorsa katılın. iletişimi de yönetimi de iyi. not olarak burada bulunsun.

Geçen sene bu zamanlar forumda baya baya aktif olduğum zamanlarda birçok projeye başvuruyordum ve uzun bir süre hiçbir kampanyaya katılamadım. Bir tanesine katıldım onda da adamın walleti hacklediler yine bu royse geldi yine giremedim. Royse'ye mesaj attığımda tamamen bütçe nedeniyle alamadığını bir sonrakine alacağını belirtti. Keza o mesajı attıktan 1 gün sonra aynı rütbeden birçok kişi başka kampanyaya geçti boş slot olmasına rağmen yine almadı. Kıstasları gerçektende çok garip bir manager. Hani deriz ya üni hocaları için sınav kağıtlarını havaya atar masanın üstüne düşen geçer o hesap gibi. Diğer taraftanda icopress'inde almadığı kampanyalar oldu. İkisine de neden kabul edilmediğime dair mesajlar attım ister istemez. Royse'den saçma cevaplar alırken icopress gayet güzel bir cevap verdi ve daha sonrasında o kampanyalara kabul edilenlere baktığımda royse'nin o kadar da iyi bir manager olmadığını ve icopress'in kıstaslarının daha akılcı olduğunu farkettim.

O yüzden icopress'i bende tavsiye ederim her ne kadar onunla çalışma imkanım olmasa da bazı noktaları dışarıdan da görebiliyor insan.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
dostlar, son dönemde birçok imza kampanyasında bulunduğum icopress'i tavsiye ederim. şayet o arkadaşın başlattığı bir kampanya varsa ve şartlarınız uyuyorsa katılın. iletişimi de yönetimi de iyi. not olarak burada bulunsun.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 271

hero member

sr. member
Activity: 1610
Merit: 271
full member
Activity: 1400
Merit: 161
We have 2x avatar spot available, please apply.

Royse777'nin yönettiği Yomix kampanyasında 2 kişilik avatar slot açık.Uzun süreli bir kampanya olduğunu da göz önüne alacak olursak avatarı müsait olan arkadaşların kaçırmaması gerektiğini düşünüyorum.Kampanyanın şartları şu şekilde:

CAMPAIGN REWARD (PAYROLL)

Avatar Campaign (Avatar + Personal Text): $1.00  per post, up to 20 posts per week.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
...
Trendcoin locadan yeri kapatmışsın  ;D , bol kazançlar.

bu kampanya birkaç sene önce aktifken kampanyanın katılımcıları arasındaydım (spreadsheet'te bir önceki haftanın düzenlemesinde varım). ayrıca kampanyanın yeniden yayınlanmaya başladığını erkenden gördüğüm için erken bir başvuru yaptım. sanırım bu iki kriter beni biraz üst sıralara doğru attı. merit gereksinimi nedeniyle diğer kampanyaların şartlarını karşılayamıyordum. bitlis bildiğimiz bir yer, eskiden lokalden arkadaşların yoğun katılım oluşturduğu ve istikrarlı bir şekilde devamlılık sağladığı için üst sıralara doğru çıktığı bir kampanya... umarım kısa süre içerisinde hep beraber yine yukarılardan yer bulabiliriz.
full member
Activity: 1400
Merit: 161
Hocam ben başvuru bıraktım ama bu haftalarda biraz daha az aktifim, sanırım bu yüzden reddedildim

Ben de aynı durumdayım hatta size göre çok daha az aktif olduğum için kabul edilmeyi zaten beklemiyordum yine de bir umut başvurmuştum.  Smiley Bundan sonra forumda çok daha aktif olmam gerektiğini hatırlattığı için bu kampanyanın başlaması benim için iyi oldu.

1 slot open  Wink

CoinRoyale kampanyasında 1 kişilik yer açık ödemesi de Bitvest'e göre oldukça iyi olduğundan hesabı iyi durumda olanlar mutlaka başvursun.
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Merhaba arkadaşlar, beklenen imza kampanyası başvuruları açıldı, Bitvest.io imzası için bu linkten (https://bitcointalksearch.org/topic/resume-bitvestio-plinko-campaign-member-funds-escrow-5470622 ) başvuru bırakabilirsiniz, herkese başarılar Smiley

Not ödemeler çok düşmüş, haftalık 60 mesaja karşılık tier A bir Senior 30, tier B bir Senior 28 dolar elde edecek, bu yüzden belki çok başvuru olmayabilir, ben de tier E’ye falan seçerse maalesef imzadan çıkarım, bunu bilin arkadaşlar,

Ben geç gördüm bugün başvuru yaptım ama zaten yerler dolmuş..
Hocam işin garibi lokale sen haber vermişsin ama seni de almamış yanlış görmedimse eğer.
Tier E ye de alınmadım. Eskiden bu imzayı taşıdım. En güzel yanı üstler boşalınca seni üst tiere alıyordu..hatta 146. Hafta Rank atladım. İmza bitmişti. Nasip kısmet
Katılan arkadaşlara bereketli kazançlar dilerim.

Hocam ben başvuru bıraktım ama bu haftalarda biraz daha az aktifim, sanırım bu yüzden reddedildim, gördüğüm göre trendcoin hocam başarılı şekilde tier a’da tek temsilcimiz, tebrik ederim kendisini, diğer yandan alt kategorilerde de bizlerden var, tier e’ye başvurmak da istemiyorum ama bir yandan 15 mesaj yazarım en azından motive olurum diye geçirmiyor değilim, üst tierlerde ödemeler %20-50 arası artmış, bu güzel bir şey, belki birazdan başvururum bende,
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Ben de Tier E'den kabul edildim, aslında kastın en altındaki bu bölge para falan kazıadırmayacak ama bir süredir forumdan bir soğuma gelmişti bana (aslında gayet sevmeme rağmen), imza motive eder, aktifleştirir diye düşündüm. Bunu söylerken post kasmaktan bahsetmiyorum, nedense genel olarak kriptoya tripli dönemimdeyim, ve bunun ayıyla, kırmızıyla falan alakası yok, uzak durunca da haliyle gelişmeleri kaçırıyorsun, bir kısır döngü oluşuyor.
Trendcoin locadan yeri kapatmışsın  Grin , bol kazançlar.

Seni çok iyi anlıyorum hocam Cheesy 1.5 yıldır bir imza kampanyasına girememiştim ve diğer meşguliyetlerimde olunca mesaj yazamaz hale gelmiş sonra da araya bir soğukluk girmişti. Belki tekrar girerim ısınırım diye başvurdum güzel bi spotta kabul edilince yavaştan buhar çıkmaya başladı Cheesy

Güzel yerdesin, daha da seni nasıl motive edelim? Cheesy
hero member
Ben de Tier E'den kabul edildim, aslında kastın en altındaki bu bölge para falan kazıadırmayacak ama bir süredir forumdan bir soğuma gelmişti bana (aslında gayet sevmeme rağmen), imza motive eder, aktifleştirir diye düşündüm. Bunu söylerken post kasmaktan bahsetmiyorum, nedense genel olarak kriptoya tripli dönemimdeyim, ve bunun ayıyla, kırmızıyla falan alakası yok, uzak durunca da haliyle gelişmeleri kaçırıyorsun, bir kısır döngü oluşuyor.

Seni çok iyi anlıyorum hocam Cheesy 1.5 yıldır bir imza kampanyasına girememiştim ve diğer meşguliyetlerimde olunca mesaj yazamaz hale gelmiş sonra da araya bir soğukluk girmişti. Belki tekrar girerim ısınırım diye başvurdum güzel bi spotta kabul edilince yavaştan buhar çıkmaya başladı Cheesy
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
globaldeki çetrefilli ilişkileri tam olarak bilmediğim için mi yoksa durduk yere havadan nem kaptığım için mi bilmiyorum ama belli başlı adamlara btc ödemeli işleri organize etme görevi verilirken patron'a fazla iş gelmiyordu (neredeyse hiç). ben en çok ona bitlis'ten iş gelmesine sevindim. biz yine oradan buradan bir şeylere giriyoruz veya -hiç önemli değil- girmeden yolumuza devam ediyoruz ama patron bu işleri kovalamasına rağmen sanki bir yerlerden kara listeye alınmış gibi uzun süre boyunca boşta kaldı. belki piyasanın üzerinde talepleri vardı ve bu yüzden haklı olarak boşta kalmıştır, yani ben havadan durduk yere nem kapıyorumdur, bilmiyorum, ama bende çetrefilli bir durum olabilir algısı oluştu. sonuç olarak, patron'un bir iş almasına daha çok sevindiğimi söylemek istedim...
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Merhaba arkadaşlar, beklenen imza kampanyası başvuruları açıldı, Bitvest.io imzası için bu linkten (https://bitcointalksearch.org/topic/resume-bitvestio-plinko-campaign-member-funds-escrow-5470622 ) başvuru bırakabilirsiniz, herkese başarılar Smiley

Not ödemeler çok düşmüş, haftalık 60 mesaja karşılık tier A bir Senior 30, tier B bir Senior 28 dolar elde edecek, bu yüzden belki çok başvuru olmayabilir, ben de tier E’ye falan seçerse maalesef imzadan çıkarım, bunu bilin arkadaşlar,

Ben geç gördüm bugün başvuru yaptım ama zaten yerler dolmuş..
Hocam işin garibi lokale sen haber vermişsin ama seni de almamış yanlış görmedimse eğer.
Tier E ye de alınmadım. Eskiden bu imzayı taşıdım. En güzel yanı üstler boşalınca seni üst tiere alıyordu..hatta 146. Hafta Rank atladım. İmza bitmişti. Nasip kısmet
Katılan arkadaşlara bereketli kazançlar dilerim.
sr. member

sr. member
Arkadaşlar sanıyorum ki bitvest kampanyası geri dönüyor, lightlord bugün gördüğüme göre yeni imza kampanyası için menajer arayışına girmiş, imza planı olan arkadaşların takip etmesi gerekiyor benim gibi Smiley

Royse olmasında kim olursa olsun yav Cheesy Bitcointalk serüvenimde en uzun süre giydiğim imza oydu ha ödemelerde uğraştırıyordu ama kafam rahattı  Cheesy

Uzun ama garanti ödeme oluyordu Smiley eski menajer ile devam edecek muhtemelen, bugün yarın yeni kampanya için alım başvuruları açarlar muhtemelen, ben başvurmayı düşünüyorum, siz de başvurun hocam, mutlaka kabul edilirsiniz diye düşünüyorum,
Pages:
Jump to: