Pages:
Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 9. (Read 59431 times)

hero member
Activity: 994
Merit: 607
Son iki kampanyayı da uzun süredir görüyorum ve devam eden kampanyalar. Senior ve Full arkadaşlar başvurup şansını denemeliler bana kalırsa. İmza kampanyalarında son haftalarda ciddi bir açık var ve bu muhtemelen son kampanyaların alım sayısındaki çokluk ile mixer kampanyaların ödeme tablosundaki artıştan kaynaklanıyor. Başvuracak arkadaşlara başarılar diliyorum.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
Merhabalar,

FreeBitco.in'de Sr. Member pozisyonu açıldı 1 kişilik, Sr. Member arkadaşlar başvurularını bırakabilirler.
Uzun soluklu bir imza kampanyası.
Bol şans.

Yönetici: Hhampuz
İmza: Freebitco.in
Sr. Member - $50 in BTC/ Haftalık

https://bitcointalksearch.org/topic/m.62053412

TrustDice'da Sr.Member ve Full Member pozisyonları açıldı 1'er kişilik, Sr.Member ve Full Member arkadaşlar başvurularını bırakabilirler.
Bol şans.

İmza: TrustDice
Sr.Member - $55 in BTC/ Haftalık
Full Member - $40 in BTC/ Haftalık

https://bitcointalksearch.org/topic/m.62053417

legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
We have 10x Hero/Legendary slots open.

Flush.com'da tekrardan forumda imza kampanyalarına döndüğünü açıkladı 10kişilik bir alım olacak.Haftada minumum 20 post göndermenizi ve bunlardan en az 10unun gambling bölümünde olmasını istiyor.Ödeme olarak belirlenen ücret haftalık 90 dolar.

PS: We will accept avatar applications from anyone, First come first enrollment, so there are not much requirement for this. I will see how it's going today and will accept some avatar only members. If your avatar space is free then you can use additional $25 per week.

Benim de bir parçası olduğum Sinbad.io kampanyası sadece avatar alanınız için size haftalık 25 dolar ödüyor full member ve üstüyseniz hemen başvurun ilk başvuranlar yeri alacak yazısı var.
hero member
Activity: 756
Merit: 701
Roobet'te olanlar için yeni imza güncellemesi var. Avatarda herhangi bir değişiklik yok sanırım. Ara ara kontrol ederim olursa eklerim buraya. Kampanyalarda hareketlilik var umarım kimse dışarda kalmaz.

https://bitcointalksearch.org/topic/m.62032807
legendary
Paylaşılmamış ama UniJoin.io yeni bir imza kampanyası başlatmış.Kampanya yöneticisi icopress'de gerçekten çok iyi biri.Twitter adresiniz varsa paylaşabileceğiniz bence şansınızı denemenizde fayda var.

https://bitcointalksearch.org/topic/moved-atalk-unijoin-coinjoin-mixer-sig-campaign-up-to-120w-5447426

Hocam her kampanyaya kabul edilirsiniz muhtemelen, genellikle yabancı bölümde yazmanız sizi daha popüler kılıyor bence Türk forumu olarak, bana kalırsa geçen haftalarda alıma çıkan Hhampuzun yönettiği kampanyayı deneyebilirsiniz, oraya çok sayıda başvuru oldu, hala da oluyor sanırım Hhampuz belli bir sayıda alım daha yapabilir, siz başvuru bırakın o size döner Smiley

Keşke söylediğiniz gibi olsa ama gerçekte işler biraz daha farklı yürüyor maalesef.  Cry Yine de şansımı denedim.  Smiley
hero member
Activity: 882
Merit: 879
Merhabalar,

Duelbits'de Hero Member(1 Kişilik) ve Full Member(Kişilik) pozisyonları açıldı. Hero Member ve Full Member arkadaşlar başvurularını bırakabilirler.
Bol şans.

İmza: Duelbits
Hero Member - $65 in BTC/ Haftalık
Full Member  - $40 in BTC/ Haftalık

https://bitcointalksearch.org/topic/m.62030024

Arka arkaya çok iyi kampanyalara bir sürü alımlar oluyor. Özellikle Türk lokalinden şu anda imza arayışında olanlar için Roobet gibi Duelbits.com kampanyası da bir fırsat. Eğer Full Member varsa bence kampanyaya katılsınlar. Bu ödeme tablosunda çok kampanya yok. Hero üyeler de şansını deneyebilir mesela MK-74 hocam aklıma gelen ilk Hero üyelerden, yani siz de başvurun Smiley
legendary
Activity: 1218
Merit: 1176
Merhabalar,

Duelbits'de Hero Member(1 Kişilik) ve Full Member(Kişilik) pozisyonları açıldı. Hero Member ve Full Member arkadaşlar başvurularını bırakabilirler.
Bol şans.

İmza: Duelbits
Hero Member - $65 in BTC/ Haftalık
Full Member  - $40 in BTC/ Haftalık

https://bitcointalksearch.org/topic/m.62030024
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
Uzun bir aradan sonra bu konuyu kontrol etme vaktim geldi.  Cheesy Ben düzenli olarak bakmaya çalışıyorum ama gözden kaçırırsam diye benim rütbeme uygun yeni bir kampanya çıkarsa beni etiketlerseniz çok minnettar kalırım. Smiley
Hocam her kampanyaya kabul edilirsiniz muhtemelen, genellikle yabancı bölümde yazmanız sizi daha popüler kılıyor bence Türk forumu olarak, bana kalırsa geçen haftalarda alıma çıkan Hhampuzun yönettiği kampanyayı deneyebilirsiniz, oraya çok sayıda başvuru oldu, hala da oluyor sanırım Hhampuz belli bir sayıda alım daha yapabilir, siz başvuru bırakın o size döner Smiley

Kampanya: whirlwind.money | Redefining Mixing | Signature Campaign ~

Bounty-Manager: Hhampuz
Katılabilecek Rütbeler: full, senior, hero & legendary
İstenen Gönderi Sayısı: Haftada minumum 5 maximum 25 post
Verilen Ödeme: full member: $1.60 post başı - sr: $2.40 post başı - hero: $3.20 post başı - legendary: $4.00 post başı

Şu kampanya olmalı
legendary
Uzun bir aradan sonra bu konuyu kontrol etme vaktim geldi.  Cheesy Ben düzenli olarak bakmaya çalışıyorum ama gözden kaçırırsam diye benim rütbeme uygun yeni bir kampanya çıkarsa beni etiketlerseniz çok minnettar kalırım. Smiley
hero member
Kampanya: [OPEN] Roobet.com Signature Campaign | Snoop Dogg x Roobet | Full Members+
Katılabilecek Rütbeler: full member
İstenen Gönderi Sayısı: Haftada minumum 15 post günlük maximum 4
Verilen Ödeme: 40.00$ haftalık -

Roobet tam 4 full member için alım ilanı verdi ilgilenen üyeler kesinlikle şansını denemeli ben de başvurdum kabul edilirsem çok sevinirim.  Cheesy

Şu anda Full Member olanlar için inanılmaz bir fırsat var arkadaşlar. Tüm mesajların Türkçe sayıldığı, haftalık 15 mesajın ödeme için yettiği, uzun süreli başka güvenli bir kampanya var mı bilmiyorum. Benim aklıma gelen totti, Spack, kriptobaron, Uşaklı gibi üyeler buna başvuru bırakabilir. 4 kişilik alım bir fırsattır arkadaşlar
sr. member
Activity: 1610
Merit: 271
Kampanya: [OPEN] Roobet.com Signature Campaign | Snoop Dogg x Roobet | Full Members+
İstenen Gönderi Sayısı: Haftada minumum 15 post günlük maximum 4

Roobet tam 4 full member için alım ilanı verdi ilgilenen üyeler kesinlikle şansını denemeli ben de başvurdum kabul edilirsem çok sevinirim.  Cheesy
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
Kampanya: [OPEN] Re-Launch Sinbad Signature campaign | Reward up-to $350/w
Bounty-Manager: Royse777
İstenen Gönderi Sayısı: Haftada maximum 30 post
Verilen Ödeme: full member: $5.00 post başı - sr: $6.00 post başı - hero: $8.00 post başı - legendary: $10.00 post başı

Bakalım bu 1 Nisan'da başka ne tür gariplikler göreceğiz.  Grin

Beklendiği gibi Sinbad'ın bu yeni kampanyasının aslında 1 Nisan şakası olduğu açıklandı. Smiley https://bitcointalksearch.org/topic/m.62019779

Bence de şakaydı ve bu aslında baya kendini gösterdi. Hem ödeme tablosuyla, hem ilan tarihi olan 1 Nisan’da ilana açmasıyla belliydi. Başka bir imza kampanyasının da ödemelerinin arttığını söylemişti, bugün onun da şaka olduğunu açıklamış. İnşallah şakalar gerçek olur da böyle ödemeler veren bir kampanya açıklanır. Çünkü Chipmixer foruma bayağı önem veren ve ödemeleri yüksek tutan bir kampanyaydı. Onun gibi bir kampanya daha çıkarsa forumdaki en iyi üyeler bence hak ettiği değeri kazanabilirler.

Şakadan ziyade t. K geçme muhabbeti. Çünkü kendinden başka gulen yoktur eminim.
İşin komik tarafı adam bunun şaka olduğu ile ilgili post atmış. Millet merit yağmuruna tutmuş. Herhalde yarın bir gün imzaya başvuru yapınca öncelik alacaklarını düşünüyorlar. Adam kafa yapmış tepki koymak.yerine merit vermek nedir.
sr. member
Activity: 630
Merit: 463
Verilen Ödeme: full member: $5.00 post başı - sr: $6.00 post başı - hero: $8.00 post başı - legendary: $10.00 post başı

Beklendiği gibi Sinbad'ın bu yeni kampanyasının aslında 1 Nisan şakası olduğu açıklandı. Smiley https://bitcointalksearch.org/topic/m.62019779

Bence de şakaydı ve bu aslında baya kendini gösterdi. Hem ödeme tablosuyla, hem ilan tarihi olan 1 Nisan’da ilana açmasıyla belliydi. Başka bir imza kampanyasının da ödemelerinin arttığını söylemişti, bugün onun da şaka olduğunu açıklamış. İnşallah şakalar gerçek olur da böyle ödemeler veren bir kampanya açıklanır. Çünkü Chipmixer foruma bayağı önem veren ve ödemeleri yüksek tutan bir kampanyaydı. Onun gibi bir kampanya daha çıkarsa forumdaki en iyi üyeler bence hak ettiği değeri kazanabilirler.
hero member

Hiç komik bir şaka değildi. Bazı konularda şaka yapılırken bazı konularda yapılan şakalar dozu kaçırır. Bu konuda da dozu kaçıran bir şaka oldu. Ödemelere bakarsanız zaten gerçekdışı olduğunu anlardınız. Bir de bunu 90 kişiye sunduğunu söylemişti. Ben konuyu görür görmez şaka olduğunu anlamıştım. İşte arada farklar var demek ki onun şaka anlayışı bu şekilde.

Arkadaşlar bazı kullanıcıların imza kampanyalarından çıktığını biliyoruz. Söz konusu kampanyalardan birisi de Roobet olacak. Muhtemelen 2 adet Full Member alımı açacaklar. Burada çok sayıda Full Member üye var takipte kalıp, bir kaç gün içerisinde yapılacak alıma başvuru bırakabilirler. Full üyeler bu sıralar Services kısmına daha sık baksınlar.
sr. member

sr. member
Kampanya: Rollbit.com | Signature Campaign | Full Members+ ~ Earn up to $80/Week!
İstenen Gönderi Sayısı: Haftada minumum 20 post(10 gambling)
copper member
Activity: 1190
Merit: 925

Hiç samimi gelmiyor bana.Sinbad hali hazırda olan bir kampanyaydı ve objektif şekilde dışarıya açık Spreadsheet paylaşımı olduğunu hatırlıyorum.Bu verdiği ilanda emanet olarak yüksek bir para aldığını beyan etmiş ama ortada herhangi bir delil yok.Üstelik konuyu da Self-Moderate açması da istemediği mesajları silerek kendinde komik olan bir şaka yaptığını düşündürüyor beni.
hero member
Şimdi 1 nisan şakası olma ihtimali de var olmama ihtimali de var.
Neden derseniz biliyoruz ki Chipmixer kampanyası geçen günlerde bitti ve onun yerine geçecek güzel bir imza henüz gelmedi. Sinbad chipmixer’in yasaklanmasının ardından kullanımı arttı ise eğer böyle bir imzaya girişmiş olabilir. Tabiki diğer ihtimal ise büyük olasılıkla 1 Nisan şakası. Yine de başvuru bırakmakta fayda var. Maksimum 1 Nisan şakası diyip olay kapatılır.

Ne olur ne olmaz şans denenebilir bence de. Yüzde 90 ihtimalle 1 Nisan şakası olarak görülecek çünkü mesaj yazıldıkça Captcha’da istenen coin artıyor herhalde. Algoritma tam olarak nasıl işliyor bilmiyorum ama tahminim bu. Royse’de bunu denemek için bir sürü başvuru olacağını bilerek böyle bir şaka yapmış olabilir. Etik veya değil bunu tartışmıyorum sadece benim tahminim şaka olma ihtimal yüzde 90. Şaka değilse büyük terso yapar çoğu kişi şaka diye başvurmuyor bile.
legendary
Activity: 1386
Merit: 1231
Şimdi 1 nisan şakası olma ihtimali de var olmama ihtimali de var.
Neden derseniz biliyoruz ki Chipmixer kampanyası geçen günlerde bitti ve onun yerine geçecek güzel bir imza henüz gelmedi. Sinbad chipmixer’in yasaklanmasının ardından kullanımı arttı ise eğer böyle bir imzaya girişmiş olabilir. Tabiki diğer ihtimal ise büyük olasılıkla 1 Nisan şakası. Yine de başvuru bırakmakta fayda var. Maksimum 1 Nisan şakası diyip olay kapatılır.
hero member

Hocam bir bakayım dedim ben. Liste bile açıklanmamış, escrow adresi normalde yayınlayan adam escrow adresini söylememiş. Birileri de sorunca ucundan farklı açıklamalar yapmış. Günün bitişinde şaka xd diyecek gibi bir potansiyel taşıyor. Böyle bir şaka bile sulu şaka olur insanların oraya başvuruları var sonuçta.
Pages:
Jump to: