Author

Topic: İmza Kampanya Öneri Konusu ( Kullanıcılar Tarafından Gelen Öneriler ) - page 126. (Read 59431 times)

full member
Activity: 602
Merit: 120
Evet arkadaşlar paylaşmaya devam edelim unutmayın paylaşma yaptıkça bilgi güzelleşir benimde imza kampanyamda son 15 gün bakalım araştırmaya başlayacağız.
aly
full member
Activity: 312
Merit: 103
Beşiktaş.
DIW bu ayın sonunda bitecek ben de araştırıyorum düzgün bir kampanya ama kafama yatan güzel bir tane bulabilmiş de değilim.Cryptoflix güzel gibi görünüyor o da haziran ortasında bitecek yani araştırmaya devam

Güzel bir kampanya bulunca bana da haber verirsen sevinirim  Grin

İmza kampanyaları konusunu daha aktif tutmakta fayda var  Wink
jr. member
Activity: 196
Merit: 2
Bountyhive'da Genbby imza kampanyası açtılar, sadece 30 gün, dün dolmamıştı, bi bakın isterseniz. İmza kampanyalarında sürenin kısalığı çok kritik çünkü farklı bir imza kullanamıyosun.
Hive projelerinin şu an hiç biri işe yarar görünmüyor malesef.

Katılıyorum, airdropuna girdiğim çok oldu böyle projelerin, ancak Genbby'nin imza kampanyasına katıldığım için olabilir ama içine girince Refereum gibi iyi bir proje olduğunu düşündüm. Neyse bakalım, token sale'ı yeni başladı, yatırım alabilicekler mi görücez.
member
Activity: 167
Merit: 10
Herkes DIW'ı konuşuyor umarım bu kadar uzun sürdüğüne değecek bir kazanç sağlarsınız. Baya uzun sürdü bence bountysi
full member
Activity: 546
Merit: 100
DIW bu ayın sonunda bitecek ben de araştırıyorum düzgün bir kampanya ama kafama yatan güzel bir tane bulabilmiş de değilim.Cryptoflix güzel gibi görünüyor o da haziran ortasında bitecek yani araştırmaya devam
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Bountyhive'da Genbby imza kampanyası açtılar, sadece 30 gün, dün dolmamıştı, bi bakın isterseniz. İmza kampanyalarında sürenin kısalığı çok kritik çünkü farklı bir imza kullanamıyosun.
Hive projelerinin şu an hiç biri işe yarar görünmüyor malesef.
jr. member
Activity: 196
Merit: 2
sr. member
Activity: 546
Merit: 250
amazixlerin yaptigi pdata diye bi bounty var ama sartlar %70 global %30 local haftada 15 mesaj istiyor. biraz agir ama ingilizce bilen biri cok rahat yapabilir.
member
Activity: 490
Birkaç haftadır adam gibi giremiyorum foruma. Ne imza kampanyası kaldı aklımda ne başka birşey. Zaten merit olayı gelmese full olmuştum en azından güzel kampanyalara katılabilecektim. Şimdi iyice umut kalmadı Smiley sağlık olsun
member
Activity: 490
Merit: 16
Şu kampanya bir bitsin de bende şuraları biraz şen görelim diyorum daha satışa başlamadılar gerçi daha satış tarihi bile anons edilmedi çoğu ico gibi buda piyasanın düzelmesini bekliyor sanırım imzadan bol kazançlar
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
Effect imza kampanyası iyi kazandırıp kısa sürede bitebileceğini düşünüyorum . Birde open platform fena olmaya bilir .
legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
Bu kampanyadan çıkmamak en büyük hatam oldu diğer kampanya için ince eleyip sık dokuyacağım umarım diğerinde güzel bir kazanç olur bu arkadaşlar büyük rakamlardan bahsediyorlar ama bize 300 400 dolar bu rütbeyle gelmeyecek
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
hangi imzanın ne çıkacağı belli olmuyor. sylonun imzaları genelde iyi kazandırıyor deniliyor ama eski etkisi yok ayrıca sylon un kuralları çok ağır. zaten çoğu imzasına member ve üstünü alıyor. ayrıca twitter kampanyalarına da 750 ya da 1000 takipçinin altında takipçi kabul etmiyor. nasip kısmet her şey. önce rütbemizi imkan dahilinde arttrmak lazım rütbesi yüksek olanlar daha çok kazanıyor bence...
Sırf Sylon'un olduğu için Plaza'nın imzasına girmeyi düşünüyordum. Çok aklıma yatmadı ama imza yokluğunda girdim.
Artık Sylon etkisi çok kalmadı imzalarda malesef. Ne gelirse alıyor bounty managerlar.
full member
Activity: 322
Merit: 112
bende imza arıyorum ama daha bulamadım malesef bakınıp duramıyorum tavsiyelere açığım
member
Activity: 532
Merit: 12
hangi imzanın ne çıkacağı belli olmuyor. sylonun imzaları genelde iyi kazandırıyor deniliyor ama eski etkisi yok ayrıca sylon un kuralları çok ağır. zaten çoğu imzasına member ve üstünü alıyor. ayrıca twitter kampanyalarına da 750 ya da 1000 takipçinin altında takipçi kabul etmiyor. nasip kısmet her şey. önce rütbemizi imkan dahilinde arttrmak lazım rütbesi yüksek olanlar daha çok kazanıyor bence...
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
İmzasında çalıştığım projeyi öneriyorum, danışma ekibinde akademisyenlerin blunduğu İsviçre menşeli bir proje. İsviçre dünya finans sektöründe önemli bir ülke konumunda. Yeni kampanya arayanlara önerim iyi araştırın ve kısıtlı zamana değecek işleri seçin.
full member
Activity: 602
Merit: 120
yok mu güzel imza arkadaslar Smiley

Bir sürü güzel imza var ama bunların ancak şekil olarak güzelliklerini görebiliyoruz şuanda imza konuları artık şans olmaya başladı ama bir çok arkadaşım konuda imza konularını görüşlerimni belirtmiş biraz yukarı çıkarak bakabilirseniz kendinize uygun güzel imzalar bulabileceksinizdir.
member
Activity: 191
yok mu güzel imza arkadaslar Smiley
legendary
Activity: 1596
Merit: 1014
Benim kampanyayı öneririm.%3 bounty e ayrılmış Kyc de istemiyor.Telegram grubu 25k yı geçti.Kurallar bu şekilde,

Rules:
1. Signature, avatar and personal text must be kept until the stakes have been calculated after the end of the TGE (allow around a week for these calculations)
2. A minimum of 15 meaningful posts per week must be made during this period. Off-topic, spam and meaningless posts will not count.
3. Posts must have a minimum length of 70 characters
4. Participants must have at least Jr. Member rank in the forum

Hocam güzel de hangi kampanya acaba bu, kuralları yazmış bilgide vermişsin ama hangisi olduğunu yazmayı unutmuşsun sanıyorum
%3 ödülde gayet güzel

İmzamda yazıyor  Smiley Ana bounty konusunu linkte paylaştım,

https://bitcointalksearch.org/topic/closedhelbiz-decentralizing-transportation-presale-live-3-up-to-18k-eth-2853690
member
Activity: 504
Benim kampanyayı öneririm.%3 bounty e ayrılmış Kyc de istemiyor.Telegram grubu 25k yı geçti.Kurallar bu şekilde,

Rules:
1. Signature, avatar and personal text must be kept until the stakes have been calculated after the end of the TGE (allow around a week for these calculations)
2. A minimum of 15 meaningful posts per week must be made during this period. Off-topic, spam and meaningless posts will not count.
3. Posts must have a minimum length of 70 characters
4. Participants must have at least Jr. Member rank in the forum

Hocam güzel de hangi kampanya acaba bu, kuralları yazmış bilgide vermişsin ama hangisi olduğunu yazmayı unutmuşsun sanıyorum
%3 ödülde gayet güzel
Jump to: